Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

Duda 2

4 lipca 2016 roku Duda pojechał do Kielc, aby dalej czapkować żydom i szkodzić Polsce, co chyba powoli staje się głównym zadaniem jego prezydentury.

Duda całkowicie przemilczał polskie ofiary – dziewięciu niewinnych ludzi; Polaków  – zamordowanych przez żydowskie sądy wojskowe, które na posiedzeniach wyjazdowych w Kielcach skazały na śmierć tych nie tylko niewinnych, a często nieświadomych „uczestników pogromu”.

Duda wyliczył za to wielokrotnie żydów jako „naród” (pięć razy), a Polaków ani razu. Za to bełkotał w koło – na wzór Beaty Szydło – słowo „obywatel” i jego odmiany gramatyczne (czternaście razy).

Duda jasno postawił wyższość „narodowości żydowskiej” i „obywatelstwa” nad Narodem Polskim i interesami Narodu Polskiego, którego ani razu nie określił narodem, a za to parokrotnie posłużył się słowem „POLIN”, co jest stygmatem wskazującym na żydowską antypolskość tego, który tym słowem – łajnem się posługuje.

+

Duda zadeklarował agresję i restrykcje przeciwko wszystkim, którzy będą szkodzić – „choćby w najdrobniejszym przejawie” – i „żydom”, i „obywatelom”.

Z pewnością nie uszło to uwadze żydów, którzy słuchali tego strasznego antypolskiego bełkotu.  Będą oni już potrafić odpowiednio wcielić w życie te zalecenia, które merytorycznie są w całkowitej jedności z wypowiedziami Józefa Stalina i Jakuba Bermana, którzy wzywali do zabijania antysemitów.

Żydzi już potrafią te słowa i zrozumieć, i wcielić w życie, a co przynieście intensyfikację żydowskiego ludobójstwa na Polakach.

Ale my też te słowa rozumiemy właściwie:

Red. Gazeta Warszawska

 PS.

Poziom historycznej wiedzy, jaką Duda ujawnił w trakcie tego seansu nienawiści,  jest na tak niskim poziomie, że tylko to niniejszym zaznaczamy, ale już nie podejmujmy jakiekolwiek wątku.

==========================

Duda 3Duda: mowa nienawiści wobec Polski i Polaków

 http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/nie-ma-zadnego-usprawiedliwienia-dla-antysemickiej-zbrodni-obchody-70-rocznicy-pogromu-kieleckiego/26026717

Całość przemówienie prezydenta:

https://youtu.be/wOFBw0mnQS0

Jestem dzisiaj tutaj, by w imieniu Rzeczypospolitej, naszego państwa, oddać hołd tym, którzy zostali zamordowani 4 lipca 1946 roku, 70 lat temu. Byłem przed momentem na tutejszym żydowskim cmentarzu, by pochylić głowę w zadumie i modlitwie nad zbiorową mogiłą tych, którzy tutaj zginęli.

Można powiedzieć – młodych ludzi, bo średnia wieku to, myślę, ok. 25-30 lat. A więc to byli młodzi ludzie, a co najważniejsze – to byli obywatele Rzeczypospolitej, żydowskiego pochodzenia. Ludzie, którzy często cudem przeżyli gehennę Holokaustu, tracąc często na własnych oczach swoich najbliższych. Jestem tutaj, by podkreślić, że niepodległa, suwerenna, wolna Rzeczpospolita oddaje hołd tym swoim obywatelom, bo Polska jest państwem wolności, wzajemnego szacunku i Polska jest państwem dobrego współżycia – wszystkich obywateli, niezależnie od narodowości, wyznania czy języka.

W wolnej i niepodległej Polsce nie ma miejsca na jakiekolwiek uprzedzenia: na rasizm, ksenofobię, nie ma miejsca na antysemityzm. Takie zachowania, choćby w najdrobniejszym przejawie muszą być w Polsce piętnowane, bo tylko wtedy Polska będzie prawdziwie wolnym państwem dla wszystkich swoich obywateli.

Jestem tutaj dzisiaj, bo ta tragedia pogromu kieleckiego sprzed 70 lat ma wymiar państwowy i społeczny. Zdarzyła się już po II wojnie światowej, po straszliwym doświadczeniu Holokaustu. Zdarzyła się w państwie, które miało nową władzę – komunistyczną. W państwie, gdzie w II wojnie światowej władze Polski Podziemnej karały wszystkich donosicieli, szmalcowników i tych, którzy nie byli solidarni wzajemnie: obywatel wobec obywatela. Solidarni w sprzeciwie wobec wspólnego wroga, jakim byli faszystowskie Niemcy i hitlerowcy okupujące polskie ziemie. Władze Polski Podziemnej ofiarowywali pomoc obywatelom narodowości żydowskiej, bo Niemcy chcieli zgładzić cały ten naród.

To władze Polski Podziemnej utworzyły Żegotę, (…) przenosiły do mocarstw światowych informacje o tym, co dzieje się na okupowanych przez Niemców ziemiach, że istnieją obozy zagłady, gdzie masowo, codziennie morduje się ludzi. W tym sensie państwowym, gdy przyszły władze komunistyczne, które niszczyły polskie państwo podziemne, to doszło do tej tragedii.

Dlaczego o tym mówię? Dlatego, że władze państwa: wojsko, milicja, UBP zachowały się tamtego dnia w zdumiewający, a często bestialski sposób. To wojsko i milicja pierwsze otwarły tutaj ogień i wiele ofiar, które zginęły, zginęło od kul. To wojsko i milicja zamiast pomóc i chronić polskich obywateli, naszych współobywateli, nie tylko nie zapewniły ochrony, ale jeszcze zaatakowały i pozostawiły sprawę i UB przez wiele godzin nie reagowało. Dopiero wieczorem przyszło z ochroną.

Ale to także problem społeczny – nie tylko wojsko i milicja atakowały i tutaj były. Atakowali też ludzie… Pozostawiam ocenie historyków, socjologów, jak to się stało, dlaczego tak się stało, że ludzie zareagowali w taki, a nie inny sposób. Ale jedno chcę podkreślić: nie ma żadnego usprawiedliwienia dla antysemickiej zbrodni. Nie ma i nie będzie! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla sytuacji, w której jeden człowiek podnosi rękę na drugiego, bezbronnego. To się nigdy nie może zdarzyć w praworządnym państwie. Dziś Polska jest państwem praworządnym i chce zapewnić wszystkim obywatelom bezpieczeństwo. (…) Wszystkim obywatelom Rzeczpospolita jest winna jednakową ochronę.

Polacy i Żydzi na tych ziemiach to tysiącletnia tradycja współżycia dwóch narodów, kultur, często małżeństw, pokrewieństwa, przyjaźni, znajomości. 1000 lat wspólnej historii i trwania razem – w Polin, ziemi przyjaznej żydowskiemu narodowi. (…) 1000 lat historii, w której Polacy, polscy obywatele narodowości żydowskiej stawali w obronie Rzeczypospolitej: w postaniach, wojnach 1920 i 1939 roku, całej II wojnie światowej. Na różnych frontach: zachodnim i wschodnim, w Polskim Wojsku. W kampanii wrześniowej, w Powstaniu Warszawskim. Wszędzie tam byli, ramię w ramię walczono za wolność Polski. Razem przelewano krew.

Chcę z całą mocą podkreślić – ci, którzy tej zbrodni dokonali, przez ten czyn wykluczyli się z naszego społeczeństwa, z Rzeczypospolitej przyjaciół. Bo jak oni chcieliby spojrzeć w oczy tym wszystkim Polakom narodowości żydowskiej, którzy zginęli za naszą wolność? Przez tyle lat… Jak chcieliby spojrzeć w oczy rodzinie Ulmów i tym, którzy w II wojnie światowej, ratując Żydów, oddali swoje życie, ryzykowali często, cierpieli. Jak chcieliby spojrzeć w oczy uczciwym polskim obywatelom? Uczciwym ludziom? Nie mogą spojrzeć w oczy, bo takie zachowanie, jak było wtedy, nigdy nie znajdowało i nigdy nie znajdzie akceptacji.

Rzeczpospolita takich ludzi wyklucza – nie ma dla nich miejsca w naszym wspólnym państwie, w naszej wielkiej wspólnocie polskich obywateli. Jeszcze raz składam hołd wszystkim tym, którzy zginęli. Dziękuję tym, którzy na przestrzeni dziesięcioleci budowali i budują dobre relacje między narodami – polskim i żydowskim, którzy kultywują pamięć i pokazują piękną historię. (…) Dziękuję tym, którzy przyczynili się do powstania muzeum Polin w Warszawie. Wspomnę pana prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego, wielkiego orędownika polsko-żydowskiej przyjaźni i współistnienia, wielkiego orędownika Rzeczypospolitej przyjaciół.

Chciałbym, by to muzeum – obok Muzeum Powstania Warszawskiego – stało się w Warszawie stałym punktem szkolnych wycieczek. Żeby młodzież odwiedzała to muzeum. By budować świadomość tego wielosetletniego współżycia, świadomość istnienia Rzeczypospolitej Przyjaciół. Dziękuję tym, którzy przyczynili się do budowy muzeum Polaków Ratujących Żydów. Mamy najwięcej drzewek w Yad Vashem – dziesiątki tysięcy Polaków pomagali w czasie wojny Żydom. Dziękuję za ich upamiętnianie, bo to ważny element historii. Dbajmy o to, co było ważne, co było piękne, ale i o to, co było trudne. By pamięć nie zginęła, by na tym, co trudne budować wnioski i jak najlepsze relacje współżycia i przyjaźni. By nigdy nie dopuszczać do wrogości bezpodstawnej, pustej i prymitywnej. Dziękuję bardzo.

Za: http://wpolityce.pl/historia/299301-prezydent-duda-na-obchodach-70-rocznicy-pogromu-kieleckiego-nie-ma-usprawiedliwienia-dla-antysemickiej-zbrodni-nie-ma-i-nie-bedzie-przemowienie?strona=2

 Duda_berman

Komentarze

Czy kapelan Prezydenta x. Zbigniew Kras został przerobiony na mydło?

Co stało się z kapelanem x. Zbigniewem Krasem?

Został przerobiony na mydło, na tłuszcz do świeczek chanukowych, czy też jego funkcje pełni rabin Michael Joseph Schudrich?

 1. Zbigniew Kras obiecywał stawiać krzyże w Pałacu Prezydenta, a jak wiemy skończyło się na świeczkach chanukowych i chrupaniu macy z krwią niewiniątka. Czy to jest powodem jego zaginięcia?

Co się stało? Co dzieje się w Pałacu Prezydenta, czy to jest wciąż polskie terytorium?

Tam zaginęła część Członków Delegacji do Katynia 9-10 kwietnia 2010 roku, teraz ksiądz kapelan przepadł bez śladu?!

Poprzednia parafia księdza kapelana odpowiada, że nie ma obowiązku udzielać wyjaśnień. Czy Duda też nic nie musi? Czy Duda (prezydent) nie podlega obowiązkowi składania jakichkolwiek wyjaśnień polskiemu narodowi?

Sprawą powinna zająć się prokuratura.

Redakcja prosi P.T. Czytelników o informacje

Red. GW

==================

http://gazetawarszawska.com/pu…

Dudab - zaginiony kapelan

Christophorus Lechitus2 days ago

„Nie ma w Polsce przyzwolenia na piętnowanie ze względu na wyznanie ani na rasizm.”

”Pogrom” kielecki to przede wszystkim mord sądowy na rzekomych sprawcach – Polakach, mieszkańcach Kielc.

„Pogrom” podobnie do innych „pogromów” w Europie był dokładnie zsynchronizowany z identycznymi „pogromami” w innych krajach satelickich sowieckich. Było to zsynchronizowanie dokonane przez rządzących tam żydów, którzy takim akcjami dyscyplinowali środowiska żydowskie celem intensyfikacji wyjazdu żydów do Izraela. Bardzo jest to podobne do niemieckiego „holokaustu” na żydach, który był niczym innym jak akcją wynikającą z porozumienia między żydami a Hitlerem zawartym w latach 30-tych. W ramach tych porozumień hitlerowskie Niemcy miały dopomóc żydom w napędzaniu żydowskiej ludności do Palestyny, a to celem budowy Izraela.

„Pogrom” kielecki – w sensie sprawstwa – to problem wyłącznie żydowski. To problem żydowski w sensie sprawstwa, celów, jak i korzyści, ale w sensie strat – to problem Polski, premier RP musi to rozumieć, o ile nie jest idiotą lub żydem.

Opublikowano za http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/4054-haniebne-antypolskie-wystapienie-dudy

 

PS. Dzisiaj mamy do czynienia z antypolskim rasizmem żydowskim i to nie od roku:

 •  rasizmem ekonomicznym i społecznym – polegającym na eliminacji Polaków  z życia politycznego i społecznego;

1. Rasizm ten zawarty jest między innym w ograniczeniach:

 •  dostępu do kluczowych stanowisk w Polsce, takich jak Rzecznik Praw Obywatelskich, ambasador i wiele  innych,
 • dostępu do dobrze płatnych miejsc pracy i setki innych systemowych ograniczeń stosowanych wobec Polaków,
 • dostępu do karier politycznych,
 • i uprzywilejowaniu w tym zakresie osób pochodzenia Żydowskiego;
 • systemowym niszczeniu przedsiębiorczych Polaków np. Kluska, Jezierski i inni;
 • systemowym: ekonomicznym i prawnym niszczeniu rodzin o tradycji patriotycznej i zasłużonych dla Polski – szacuje się na 200 tysięcy rodzin, z których znaczna cześć nawet nie zdaje sobie  z tego sprawy;

2. Podstawowym warunkiem do zrobienia kariery w III RP jest posiadanie żydowskiego pochodzenia lub żydowskiego małżonka;

to Obywatele Polscy narodowości polskiej są obywatelami drugiej kategorii

3. Gierka, Gomółkę  obalono przede wszystkim za to, że podjęli realizację repolonizacji struktur państwowych, gospodarczych, społecznych, partyjnych, administracji państwowej, inteligenckich i naukowych.

Redakcja KIP

Comments

 1. robveget says:

  Przecież Andrzej Duda to syn byłego Banderowcy, a więc co się tu dziwić jego polakożerczości!

Trackbacks

 1. visit the following webpage

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

 2. My Homepage pisze:

  … [Trackback]

  […] Read More Infos here: klubinteligencjipolskiej.pl/2016/07/haniebne-antypolskie-wystapienie-dudy/ […]

 3. Daftar Sicbo Online

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

 4. Daftar Qq Online

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

 5. Daftar Mixparlay Online

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

 6. daftar Mixparlay online

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

 7. Bandar judi pisze:

  IFALCON

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

 8. ratutoto4d

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

 9. tech pisze:

  tech

  Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

Wypowiedz się