Kompromitujący „teatr” wojskowych, mendiów i rządzących, dla umysłów „śpiących” !!!

Prymitywni „polskojęzyczni” podżegacze wojenni tuż po incydencie z nieuzbrojonymi dronami na terenie Polski, natychmiast wydali wyrok, że to była prowokacja rosyjska, podobnie jak wcześniej po uderzeniach  rakietami ukraińskimi w rolników w Przewodowie. W poniższym nagraniu pt. Obce drony nad Polską. Rząd mówi o sukcesie a powinien o kompromitacji” Romuald Starosiele bardzo kompetentnie i łopatologicznie, obnaża poziom umysłowy zarówno władz, wojskowych, jak i podżegaczy wojennych, obliczony na wciągnięcie Polski do wojny z Rosją, w interesie globalistycznych interesów na upadającej Ukrainie. Jeśli Polska zostałaby wepchnięta do tej wojny, to Polacy byliby jedynie „mięsem armatnim”, w interesie antypolskim, podobnie jak w większości, także słowiańscy Ukraińcy.

Należy tu podkreślić cztery proste kwestie:

Po pierwsze – były to drony wabiki Gerbera starego typu, a nie drony bojowe.

Po drugie – zasięg tych dronów wynosi 300 km, więc nie mogły przylecieć z Rosji, a jedynie z terenu Ukrainy i Białorusi, gdzie mogły go zmontować inne służby w celu prowokacji.

Po trzecie – najwięcej prowokacji pod “fałszywą flagą” w czasie wojny na Ukrainie zmontowały służby brytyjskie, więc prawdopodobieństwo prowokacji tych służb jest największe.

Po czwarte – Białoruś ostrzegała polskie władze o nadlatujących dronach.

Nie ma jednak tego złego, które nie mogłoby obrócić się w dobro. W mediach internetowych istnieje bardzo wiele przekazów demaskujących cały „teatr dramatyczny” podżegaczy wojennych, co przy skupieniu całej uwagi  Polaków na ten problem przez ścierwomendia, powoduje zadawanie pytań i poszukiwanie odpowiedzi jak faktycznie było i o co chodzi w dalszej perspektywie. “Podżegacze wojenni” nieświadomie powodują budzenie się “śpiących” umysłów i zadawanie pytań w stylu “O q… kto nami rządzi ? “, podobnie jak w czasie plandemii.

Jak dojdzie w ciągu 0,5—1 roku do GLOBALNEGO UJAWNIENIA, jak był rządzony nasz świat, w tym i Polska, to osoby zaangażowane w ten fałszywy teatr i publicznie napędzające psychozę zagrożenia i strachu, będą wytykane palcem na ulicy i w miejscach zamieszkania, oby tylko (jeśli tylko jak dla znanego plandemika w Siedlcach), najbardziej przez tych „śpiących” obecnie, jak się obudzą i zrozumieją, że zostali po raz kolejny oszukani.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Romuald Starosielec

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tego przekazu przypominamy materiały dające szeroki obraz rzeczywistości w której żyjemy, także z perspektywy globalnej, historycznej i militarnej:

Comments

  1. adamd says:
  2. makepeace1961 says:

    Rządzą nami najemnicy globalistów. Prezydent Trump zrobił porządek w USA to te bydło przyszło do Szwajcarii i całej Europy

Wypowiedz się