“To nie koniec świata, to koniec ich świata… i oni o tym wiedzą”.

Zamieszczone w dniu 7 lipca 2024 r., autor: State of the Nation


Oba Projekty “Gwiezdne wrota” i “Looking Glass
” powtarzały im w kółko, że TPTB nie będzie w stanie
powstrzymać bezprecedensowego ujawniania kłamstw po 2012 roku.


Uwaga redaktora SOTN: Ta platforma Alt Media od samego początku działała w oparciu o założenie, że Internet był największym przyziemnym przełomem w historii świata. Na czysto przyziemnym poziomie nie ma nawet drugiego stopnia, chociaż jest wielu większych duchowych agentów zmiany.
Ale dlaczego?
Ponieważ pozwoliło to małemu blogowi WordPress, takiemu jak State of the Nation, rozpocząć każdy dzień, wypuszczając tysiąc płonących strzał do zamku Władzy Realnej – TO DLATEGO!!
Podobnie, istnieją obecnie dziesiątki tysięcy stron internetowych, które robią dokładnie to samo, niektóre z tych znacznie większych platform wyrządzają DUŻO więcej szkód dziennie niegdyś ukrytej Globalnej Strukturze Władzy niż SOTN. Oto tylko 8 przykładów:
SteveQuayle.com
NaturalNews.com
Rense.com
TheBurningPlatform.com
RumorMillNews.com
Aim4Truth.org
WhatFinger.com
SGTreport.com
Ale najważniejsze jest, aby zrozumieć, że każdy poszukiwacz prawdy na tej planecie jest potencjalnie prawdziwym dziennikarzem śledczym lub badaczem realistów spiskowych, producentem filmów o prawdzie, tweeterem prawdy na Twitterze lub demaskatorem kłamstw na Facebooku, weryfikatorem faktów na Instagramie lub rozpowszechniaczem prawdy TikTok, blogerem BS lub Patriotą, YouTuberem / Rumblerem / Bitchuterem itp…………..
W rzeczywistości oznacza to, że prawda jest gdzieś tam i
prawda wyzwoli Stany Zjednoczone, tak jak to powoli dzieje się teraz, w
samym środku Drugiej Rewolucji Amerykańskiej.
Innymi słowy, ciemna strona musi teraz radzić sobie z tak dużą ilością surowej i radioaktywnej prawdy, mówienia prawdy, mówienia prawdy, że jest tym wszystkim przytłoczona. Nawet ich najbardziej zaawansowane monitory AI i terminatory AS nie są w stanie nadążyć za tym wszystkim. Jak mogą, skoro sama tyrańska technokracja włożyła każdemu smartfon do ręki, czyniąc z nich natychmiastowego reportera wiadomości – PRAWDZIWYCH WIADOMOŚCI, a nie fałszywych?! Zobacz: WYSTRZELENIE MULTIMEDIALNEGO STATKU-MATKI
Biorąc pod uwagę to niezwykłe odwrócenie losu kontrolerów planety Ziemia, mamy teraz sytuację, w której:

WIELKA MATKA ogląda Big Brothera!”

maxresdefault

Piąta Władza rzuca swój cień niczym ogromny statek-matka


Każdy, kto wątpi, że to powolne odwracanie sytuacji ma miejsce od nadejścia Ery Informacji, obejrzyjcie ten bardzo wymowny film, który pokazuje, jak bardzo przestraszona jest elita władzy w 2024 roku.
ZEGAREK! Primo prostytutki w Mockingbird Media CIA z żalem przyznają, że cała gra informacyjna zmieniła się
na ich wielką niekorzyść.
Stan narodu
7 lipca 2024 r
Uwaga: Poniższa prezentacja wideo jest tak odkrywcza, jak to tylko możliwe i pochodzi od osoby głęboko wtajemniczonej, która posiada wysoce uprzywilejowane informacje/dane. Dla tych, którzy nie są świadomi projektów Gwiezdne wrota i Looking Glass … czyli Technologia Czystej Karty [ następny artykuł na stronie – red.kip] i Autonomiczna Superinteligencja… lub Advanced Contact Intelligence Organization i The Labyrinth Group, po prostu wiedz, że są to jedne z najbardziej tajnych i ściśle tajnych przedsięwzięć rządowych w historii. Tylko pamiętaj, aby słuchać każdego słowa, które wypowiada ten mówca prawdy… A sam ogrom i powaga tych objawień stanie się łatwo widoczna.

https://www.bitchute.com/embed/sacFLu8bAIs9

Ten wpis został opublikowany w SOTN Special

Wypowiedz się