PUTIN OSTRZEGA – USA PLANUJĄ PANDEMIĘ PRASIEJ GRYPY BY NIE DOPUŚCIĆ DO WYBORÓW

Published by  Globalna Świadomość on  29 czerwca 2024 

Agenci państwa głębokiego rządzący Ameryką przygotowują się do wywołania drugiej pandemii, aby zakłócić wybory w 2024 r. i zrzucić winę za użycie broni biologicznej na Rosję lub innego przeciwnika, zgodnie z pilnymi informacjami przekazanymi światu przez Rosję na wojskowej konferencji prasowej.

Rosja odkryła plany USA dotyczące wypuszczenia fałszywej flagi z użyciem broni biologicznej w postaci ptaków przed wyborami w listopadzie, co umożliwi administracji Bidena ogłoszenie stanu wyjątkowego i zamknięcie kraju, wprowadzenie nowej szczepionki przeciwko ptasiej grypie Billa Gatesa oraz wysyłanie niepodporządkowujących się obywateli do nowych tajnych ośrodków zatrzymań, które są obecnie budowane we wszystkich 50 stanach.

W miarę jak prokuratorzy zbliżają się do celu, globalne elity są bardziej zdesperowane niż kiedykolwiek, a według Kremla świat musi być w stanie najwyższej gotowości, nie dać się odciągnąć uwagi i kwestionować wszystko, co mówi i robi administracja Bidena, ponieważ globaliści wrzucają wyższy bieg przed wyborami, o których wiedzą, że Biden nie może wygrać, ale których nie mogą sobie pozwolić przegrać.

Generał porucznik Igor Kirillov, dowódca Sił Ochrony Przed Promieniowaniem, Substancjami Chemicznymi i Biologicznymi Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, wydał w tym tygodniu pilny komunikat wideo w imieniu prezydenta Putina, ostrzegając świat, że siły rosyjskie odkryły dowody na to, że USA przygotowują się do rozpętania kolejnej fałszywej operacji na świecie.

Amerykański weteran wojskowy znany jako WarClandestine na X zamieścił fragment oświadczenia Kirilłowa, wyjaśniając, że Pentagon przeniósł swoje tajne ukraińskie laboratorium biologiczne do Afryki.

Według Kirillova, amerykańskie badania biotechnologiczne prowadzone są w Demokratycznej Republice Konga (DRK), gdzie obecnie rozprzestrzenia się nowy wariant ospy małpiej, który według doniesień „powoduje poronienia i ma śmiertelność na poziomie 10 procent” .

Kirillov wyjaśnił także, w jaki sposób rząd USA wykorzystuje firmy zewnętrzne, takie jak powiązane z Hunterem Bidenem grupy Metabiota i EcoHealth Alliance, a także firmę Quicksilver i ponad dwadzieścia innych.

Korporacje te są w zasadzie wykorzystywane do prania pieniędzy przez dzieci amerykańskich polityków oraz jako zabezpieczenie przed narażeniem rządu na tworzenie broni biologicznej wbrew globalnym porozumieniom.

Clandestine napisał w swoim poście X: „Pamiętajcie też, że założycielem należącej do Bidena Metabioty jest Ghislaine Maxwell i partner Clintona, wirusolog Nathan Wolfe”.

Kirillov zauważył, że podejrzana działalność Metabioty w Afryce, która wiązała się z epidemią wirusa Ebola, została przerwana po tym, jak rządy poszczególnych krajów zaczęły nabierać podejrzeń i kwestionować jej powiązania z rządem USA.

Rosyjski urzędnik zarzucił, że epidemia żółtej febry w Kairze w Egipcie w 2013 r., w wyniku której zginęło 60 000 osób, była powiązana z amerykańskim wojskowym laboratorium biologicznym zajmującym się badaniami funkcjonalnymi.

Kirillov powiedział również, że siły rosyjskie odkryły dowody na to, że amerykańskie głębokie państwo przygotowuje się do celowego rozprzestrzeniania choroby za pośrednictwem „ptaków wędrownych”, co jest częścią planu wywołania kolejnej pandemii przed wyborami w 2024 r.

Ostrzeżenie Kremla o przygotowaniach USA do kolejnej fałszywej flagi pojawiło się wkrótce po tym, jak osoba z Fundacji Gatesa ujawniła, że ​​amerykańskie zapasy żywności zostaną celowo zakażone ptasią grypą, aby wywołać kolejną pandemię i utorować drogę kolejnej dochodowej szczepionce Billa Gatesa, która podbije światowy rynek.

Podczas gdy media głównego nurtu w dalszym ciągu rozgłaszają zagrożenie tą chorobą, tak się składa, że ​​Fundacja Gatesów już pracuje za kulisami, aby zorganizować pilną globalną dystrybucję szczepionki przeciwko ptasiej grypie.

Elita korzysta z klasycznej matrycy Problem Reakcja Rozwiązanie . Celowo powodują problem , wykorzystują media, aby wywołać przerażenie wśród opinii publicznej, a następnie wdrażają swoje rozwiązanie .

Pamiętacie pandemię Covida? Do czasu, gdy elita wprowadziła szczepionki, po miesiącach szumu medialnego i karnych blokad, uwarunkowane masy desperacko zakasały rękawy, aby wpompować sobie dawkę trucizny w ramiona.

Wygląda na to, że Gates po raz kolejny zamierza zarobić na kryzysie, publikując niepokojące oświadczenie na temat globalnego porozumienia w sprawie dystrybucji swojej szczepionki na całym świecie, jeszcze zanim szczepionka została zatwierdzona.

Ale Gates ma pełne prawo być zadowolony z siebie. Spojrzmy prawdzie w oczy. Płaci nie tylko mediom . Jest także właścicielem organów regulacyjnych .

Globalistyczny miliarder z niezwykłym wyczuciem czasu jest gotowy na kolejną ogromną gratkę dzięki szczepionce przeciwko ptasiej grypie, ale jeśli nadal nie jesteś przekonany, że to Gates stoi za kryzysem, poczekaj, aż zobaczysz dowody przedstawione przez Rosję na temat tego, kto pracował nad eksperymentami nad zyskiem funkcji, aby uczynić ptasią grypę bardziej zabójczą dla ludzi.

Pandemia Covida wcale nie była pandemią, ale globalną operacją strategiczną mającą na celu kontrolę ludzkości, planowaną od kilkudziesięciu lat.

Światowe Forum Ekonomiczne przyznało, że pandemia była próbą przed znacznie większą globalną katastrofą. Według Schwaba miliardy owiec, które zastosowały się do drakońskich ograniczeń związanych z blokadą i nakazów szczepień, będą również zgodne z nadchodzącym systemem oceny zdolności kredytowej .

Główne media, zobowiązane wobec globalnej elity, są zdecydowane zamiatać te informacje pod dywan. I nic dziwnego, ponieważ ustalenia rosyjskiego wywiadu wojskowego w dużym stopniu dowodzą, że główne media i zachodnie rządy od lat piorą ludziom mózgi fałszywymi wiadomościami i niebezpiecznymi dezinformacjami.

Według Kremla elita przestępcza zamierza powtórzyć ten sam numer.

Prawda jest taka, że ​​podejrzani pozostawili swoje odciski palców na całym miejscu zbrodni.

Ujawniono, że administracja Bidena za pośrednictwem USDA współpracowała z chińskim laboratorium wojskowym pracującym nad zwiększeniem śmiertelności wirusów ptasiej grypy i zwiększeniem współczynnika ich przenoszenia na ludzi.

Osiemnastu członków Kongresu zadało Departamentowi Rolnictwa pytania dotyczące tej inicjatywy, o czym jako pierwszy poinformował Daily Mail.

Projekt ten jest częścią wartego milion dolarów partnerstwa pomiędzy USDA a Chińską Akademią Nauk, która tak się składa, że ​​zarządza laboratorium w Wuhan zamieszanym w wyciek z laboratorium Covida.

W końcu to rok wyborczy.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że Gates, administracja Bidena i Fauci przed jego przejściem na emeryturę tak się akurat złożyło, że finansowali eksperymenty mające na celu zwiększenie funkcjonalności wirusa ptasiej grypy tuż przed tym, jak przedostała się ona na ludzi poprzez dostawy żywności w USA – a Gates tak się złożyło, że tak się złożyło, że szczepionka gotowa?

Szczerze mówiąc, teraz stają się niedbali. Naprawdę myślą, że jesteśmy głupi.

Jak wyjaśnia brytyjski poseł do parlamentu Andrew Bridgen, nowa pandemia nie jest jedyną fałszywą flagą, którą elita przygotowuje się do popełnienia, aby odzyskać kontrolę nad światem w tym ważnym roku wyborów.

Według Bridgena, który powołał się na wywiad wysokiego szczebla, NATO planuje przeprowadzić atak fałszywej flagi na europejskie miasto przy użyciu nuklearnej „brudnej bomby” i zrzucić winę na Rosję.

Bridgen wyjaśnił w GB News, że agenci brytyjskiego wywiadu ostrzegli go przed globalistycznym spiskiem, którego celem jest wciągnięcie świata w wojnę na Ukrainie i wywołanie III Wojny Światowej.

Zło jest obecnie dominującą siłą w świecie zachodnim.

Jeśli jesteś chrześcijaninem, prawdziwym chrześcijaninem, a nie czcicielem Izraela, możesz zrozumieć, co się z nami stało w kategoriach szatana wyciskającego dobro z zachodniej cywilizacji i zastępując je złem.

Zachód nie podtrzymuje już swojej tradycyjnej kultury; zamiast tego jest napędzany przez seksualne zboczenie i promowanie transpłciowości oraz krytycznej teorii rasy przez rządy, korporacje i uniwersytety. Narody zachodnie przekształciły się we współczesną Sodomę i Gomorę oraz wieże Babel. Wrogowie są niezbędni, aby uzasadnić ogromny budżet i potęgę amerykańskiego kompleksu militarno-przemysłowego — im więcej wrogów, tym większy budżet i potęga, którymi władają.

Ale to nie Rosjanie tworzą broń biologiczną i prowokują kolejne wojny.

To DC Deep State i ich globalistyczni kumple w Brukseli i Davos.

Putin często pyta, dlaczego Zachód działa tak nierozsądnie. Odpowiedź leży w naturze zła — jest ono z natury nierozsądne i nie można z nim negocjować.

Opublikowano za: https://globalna.info/2024/06/29/putin-ostrzega-usa-planuja-pandemie-prasiej-grypy-by-nie-dopuscic-do-wyborow/

Wypowiedz się