Otwierający oczy Wiek

Niestety, ludzkość pogrążyła się w negatywizmie głębiej, niż początkowo oczekiwano. Jeśli liczba nieistotnych, źle zredagowanych komentarzy jest jakąkolwiek miarą, to szanse na to, że liczba trafi do nowego świata 5D są żałosne. Spodziewając się, że jedna trzecia pomyślnie zda egzamin 5D, teraz wydaje się, że tylko jedna piąta ma duże szanse. Wyraźnie widać, że tłumiciele Władzy Realnej zniszczyli więcej, niż początkowo sądzono.

Ciało pozaziemskiej kobiety znalezione na Księżycu

Podobno załoga Apollo 20 znalazła na Księżycu ciało obcej kobiety. Nazwano ją Mona Lisa.

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych teorii spiskowych opisuje misja Apollo 20, która znalazła bardzo dziwne rzeczy po drugiej stronie Księżyca. Z tej misji zachowały się niepokojące obrazy statku kosmicznego i znalezionego tam ciała kobiety. Jest sprzedawany jako mistyfikacja, ale jądro prawdy jest zbyt duże, aby je zaakceptować.

W 1972 roku NASA zakończyła program Apollo. Oficjalne wyjaśnienie brzmiało:

“cięcia spowodowane potrzebą pieniędzy gdzie indziej i utratą interesu publicznego”.

Ale nie wszyscy byli przekonani, że to był prawdziwy powód. Ostatnią misją na Księżyc i z powrotem był Apollo 17. NASA zaplanowała jednak trzy kolejne misje: Apollo 18, Apollo 19 i Apollo 20. Według zwolenników teorii spiskowych, misje Apollo odkryły starożytne struktury stworzone przez człowieka na Księżycu i chciały je zbadać bez wiedzy opinii publicznej.

Apollo 20 jest uważany za jedno z najbardziej kontrowersyjnych przypadków zatuszowania UFO we współczesnej historii. Wielu wtajemniczonych uważa, że program kosmiczny był kontynuowany w tajemnicy, a Apollo 18 i 19 znalazły dowody na obecność obcych na Księżycu, w tym więcej Apollo 19 został utracony w katastrofalnej kolizji.

Chociaż Apollo 20 był również trudny, udało im się wykryć obcą technologię, a także znaleźć humanoidalną kobietę w stanie między życiem a śmiercią, ale tak naprawdę nie żywą.

Obrazy obcej kobiety, które przyprawią Cię o dreszcze

Kontrowersyjny materiał filmowy z ekspedycji Apollo 20 i śledztwa w sprawie odnalezionego ciała obcej kobiety. Co więcej, na Księżycu znaleziono wrak obcych sprzed co najmniej 1 miliona lat.

W 2007 roku na YouTube pojawiło się kilka filmów z Williamem Rutledge’em. William twierdzi, że był jednym z astronautów Apollo 20 i że autentyczny materiał filmowy został zrobiony podczas jego misji.

Materiał filmowy pokazuje UFO w kształcie cygara widziane przez astronautów Apollo 20. Ziarniste filmy zostały najwyraźniej nakręcone na taśmie 16 mm i pokazują wnętrze modułu dowodzenia Apollo 20 oraz zdjęcia czegoś, co wygląda jak architektura dawno opuszczonego miasta księżycowego.

Początkowo filmy pokazywały niewiele szczegółów, aż do dawno opuszczonych struktur na Księżycu. Materiał filmowy pokazywał kobietę o obcym wyglądzie w gigantycznym rozbitym statku kosmicznym.

Co ciekawe, tym razem YouTube o dziwo nie zawraca sobie głowy tymi obrazkami, które normalnie zostałyby usunięte. Do takiego wniosku doszli eksperci, którzy badali te obrazy. Często oryginalny adres URL znika. Tak więc naprawdę dzieje się coś, czego elity nie chcą, abyśmy widzieli. Jeśli to była fałszywka, dlaczego obrazy nie zostały ocenzurowane?

Na szczęście włoski badacz Luca Scantamburla był w stanie skontaktować się z Williamem Rutledge’em, aby uzyskać od niego więcej informacji.

Zapytany, jak dostał się do NASA, Rutledge odpowiedział:

“NASA mnie nie zatrudniła, zrobiły to USAF (Siły Powietrzne USA). Pracowałem nad studiowaniem technologii zagranicznej, tylko rosyjskiej. Studiowałem projekt N1, projekt samolotu AJAX i MIG Foxbat 25. Posiadałem pewne umiejętności korzystania z nawigacji komputerowej i zgłosiłem się na ochotnika do projektu MOL-Gemini.

Później zadzwoniły do mnie USAF, ponieważ zostałem wybrany do misji Apollo 20. Byłem jednym z niewielu pilotów, którzy nie wierzyli w Boga, co zmieniło się od 1990 roku, ale w 1976 roku było to ważne kryterium. Nie miałem statusu astronauty NASA. Fakt, że nie wierzyłem w Boga, sprawił, że decyzja o wysłaniu mnie z nimi była pozytywna. To wszystko.

Rutledge powiedział, że misja Apollo 14 przeleciała nad południowym regionem biegunowym Księżyca i zaobserwowała wiele opuszczonych statków kosmicznych i miast składających się z wysokich konstrukcji. Apollo 20 wylądował w pobliżu krateru Delporte i miał za zadanie zbadać statek-matkę w kształcie cygara, który był opuszczony przez 1,5 miliona lat.

Według Rutledge’a, Apollo 20 został wystrzelony w 1976 roku i był wynikiem wspólnej współpracy amerykańsko-radzieckiej.

“Nie wiem jak, ale Sowieci wiedzieli o obecności statku po drugiej stronie Księżyca” – mówi. W lipcu 1959 roku Lunar 15 rozbił się o Księżyc na południe od dziobu obcego statku. Lunar 15 był sondą podobną do Rangera lub Lunar Orbiter.

“Dostarczyli dokładne mapy terenu. Centrum dowodzenia znajdowało się na Uralu, w mieście Swierdłowsk. Kierownikiem programu był profesor Walentin Aleksiejew, późniejszy prezes Uralskiej Akademii Nauk.

“Leonow (Aleksiej Leonow, radziecki kosmonauta) został wybrany, po pierwsze, ze względu na jego popularność wśród kierownictwa partii komunistycznej, a po drugie dlatego, że brał udział w misji Apollo-Sojuz”.

Po udanym, ale nie do końca spokojnym starcie, załoga Apollo 20 skierowała się do celu po niewidocznej stronie Księżyca, niewielkiego obszaru w regionie Delporte-Izsak, w pobliżu krateru Ciołkowskiego. Chcieli zbadać ogromny obiekt widziany przez misję Apollo 15 i byli zaskoczeni, gdy odkryli, że był to gigantyczny starożytny statek obcych o długości około 2,5 kilometra. Niedaleko znajdował się inny, mniejszy statek, a za nim coś, co wyglądało jak bardzo stare miasto.

Nosiła nazwę “Moon City” i była określana jako Stacja 1, ale w rzeczywistości okazała się kosmicznym złomem, pełnym złomu, złotych części i tylko jedna konstrukcja wydawała się pozostać nienaruszona. Nazwaliśmy ją Katedrą.

“Robiliśmy zdjęcia kawałków metalu, z których każda była wykaligrafowana, wystawiona na działanie słońca. Miasto wydawało się stare jak statek, ale to bardzo małe miejsce. Na filmie z łazika teleobiektyw sprawia, że artefakty wyglądają na większe”.

Ich następnym celem był opuszczony statek kosmiczny;

“Weszliśmy do dużego statku kosmicznego, również trójkątnego. Główne wnioski z badań były następujące: był to statek-matka, bardzo stary, który przemierzał wszechświat co najmniej miliard lat temu.

Wewnątrz komory silnika znaleziono wiele biologicznych szczątków roślinności w dziwnych trójkątnych skałach, wydzielających “łzy” żółtej cieczy o dziwnych właściwościach, ze śladami normalnych kosmitów.

Znaleźliśmy szczątki małych ciał (o długości 10,16 cm), które żyły i umierały w sieci szklanych rurek na całym statku, ale najważniejszym odkryciem były dwa humanoidalne ciała, z których jedno było nienaruszone. Przymocowany do elementów sterujących statku kosmicznego, miał kilka rurek prowadzących do ciała i był pokryty woskową substancją.

Nienaruszone humanoidalne ciało zostało nazwane Mona Lisa, a Rutledge opisał je jako znajdujące się w stanie zawieszonej animacji, ani martwe, ani żywe. Obca kobieta została przeniesiona do modułu księżycowego w celu wstępnego zbadania.

“Mona Lisa? Nie pamiętam, kto ją tak nazywał, Leonow czy ja – była nienaruszoną EBE (pozaziemską istotą biologiczną). Humanoidalna, żeńska, o długości 165 centymetrów. Genitalia, bezwłosa, z sześcioma palcami na kończynach.

Jej prawdopodobną funkcją na statku był być może pilot. Na palcach i oczach miała sprzęt pilota. Była naga. Musieliśmy przeciąć dwa przymocowane do jej nosa. Nie miała jednak nozdrzy. Leonow usunął urządzenie z jej oczu.

Krople krwi lub innych płynów biologicznych wydobywały się z jej ust, nosa, oczu i niektórych części ciała, które natychmiast zamarły. Inne części jej ciała były w niezwykle dobrym stanie, włosy zachowały się, a skóra była chroniona cienką przezroczystą warstwą.

Jak później donieśliśmy Centrum Kontroli Misji, jej stan nie wydawał się ani martwy, ani żywy. Nie mieliśmy żadnego wykształcenia medycznego ani doświadczenia, ale Leonow i ja pamiętaliśmy test: podłączyliśmy nasz sprzęt biologiczny do EBE i dzięki telemetrii, którą otrzymali medycy z Centrum Kontroli Misji, wynik był pozytywny. – Telemetria to technologia, która umożliwia zdalny pomiar i transmisję danych.

Ale to już inna historia. Niektóre fragmenty mogą wydawać się teraz nieprawdopodobne, dlatego wolę opowiedzieć całą historię, gdy w sieci jest więcej filmów.

Na statku znaleziono również ciało innego EBE, który najwyraźniej zmarł dawno temu:

“Znaleźliśmy też drugie ciało, było zniszczone, ale zabraliśmy jego głowę na pokład. Kolor jego skóry był niebiesko-szary, pastelowy niebieski. Skóra miała jakieś dziwne szczegóły nad oczami, a z przodu głowy znajdowała się opaska, na której nie było nic napisanego.

Rutledge nie mówił o ich powrocie na Ziemię ani o tym, co stało się później z EBE czy Mona Lisą.

“Ona jest na Ziemi i nie umarła!” – powiedział włoskiemu badaczowi Scantamburla.

Zapytany, czy nie obawia się, że jego wypowiedzi mogą mieć reperkusje, Rutledge odpowiedział:

“Jestem sygnalistą. Co NASA lub USAF mogą mi teraz zrobić? Zablokowanie mnie lub pozwanie do sądu byłoby przyznaniem się do prawdziwości mojego oświadczenia. Mogą to nazwać tylko mistyfikacją i fikcją”.

Inne źródła dotyczące tego wydarzenia twierdzą, że w rzeczywistości ze statku wydobyto całe ciało drugiego mężczyzny, a nie tylko jego głowę. Ale z pewnością już nie żył. Podejrzewa się, że kobieta została reanimowana i nadal jest gdzieś przetrzymywana. Przeprowadzono jedynie sekcję zwłok mężczyzny.

William Rutledge ma obecnie 78 lat i obecnie mieszka w Rwandzie. Powiedział, że ze względu na swój wiek nie czuje się już zagrożony ślubem dochowania tajemnicy, który złożył w czasie misji. Powiedział również, że nie jest zadaniem NASA ani nikogo innego, aby utrzymywać sprawy tej rangi w tajemnicy przed resztą świata.

Pojawiły się oczywiście próby zaklasyfikowania tej historii jako mistyfikacji i teorii spiskowej, głównie w oparciu o np. ideę, że nazwiska wymienione przez informatora są nieistniejącymi osobami, ponadto z innych źródeł znane są duże firmy z tego, że powodują znikanie swoich pracowników, usuwając ich i zwalniając, aby uniknąć kłopotów, a następnie twierdzą, że nikt o tym nazwisku nigdy dla nich nie pracował.

Albo dowody przeciwne dowodzą, że niektóre obrazy są fotomontażami. Problem polega jednak na tym, że wiemy już z innych źródeł, że NASA wstecznie cenzuruje i edytuje własne zdjęcia, aby następnie przedstawić je jako oryginalne.

Wiele z poczynionych kontrargumentów, jeśli nie wszystkie, to po prostu bezpodstawne domysły i twierdzenia bez żadnych dowodów, dlatego takie informacje nie są warte przekazywania.

Znalezienie prawdy w Internecie jest w zasadzie niemożliwe. Jeśli jednak nadal jesteś zainteresowany obaleniem tej teorii, obejrzyj te filmy (w języku angielskim) i przestudiuj zdjęcia.

Źródło;

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2024/01/16/eye-opener-of-this-century/

Wypowiedz się