CHRISTINA – Technologia kosmiczna – Dlaczego tak wiele jest przed nami ukrywane ?

Spójna logicznie, szczera i odważna wypowiedź kilkunastoletniej dziewczyny  Christiny von Dreien z Niemiec o ukrywanych przed ludzkością wynalazkach i tajnych programach kosmicznych. Przekaz z pewnością nie zmieści się w głowach wielu, z których bardziej oczytani w swoim mniemaniu stwierdzą, że to jest bzdura, bo lądowanie na księżycu jednej z amerykańskich misji Apollo nakręcono w studiu filmowym. Właśnie to kłamstwo z podwójnym dnem zaprogramowała amerykańska NASA, zgodnie ze swoim głównym celem istnienia, aby ukryć istnienie tajnych programów kosmicznych, jeszcze bardziej, gdy ta misja sfilmowana zostanie obnażona. Wtedy bardzo wielu ludzi nie uwierzy, że jest zupełnie inaczej. Christine ma nie wymazaną pamięć z poprzednich wcieleń, ponieważ jej energia duszy pochodzi z wysokich wymiarów.

Na naszej stronie jest zamieszczonych co najmniej kilkadziesiąt artykułów o tajnych programach kosmicznych, kontaktach z cywilizacjami pozaziemskimi i ukrywanych niezwykłych wynalazkach, w tym tzw. wolnej energii. Takie są fakty, ale starannie ukrywane i/lub obśmiewane przez główny nurt ścierwomendiów i rządzących państwami, ponieważ są oni kierowani przez globalistów, w tym religie, i nie  są zainteresowani ujawnieniem prawdy, bo to spowodowałoby upadek obecnej antycywilizacji lichwiarskiej, w tym wszystkich religii. Rzeczywistość, w której żyjemy jest bardziej niezwykła niż najśmielsza fantastyka naukowa !!! Redakcja KIP

Opublikowano za: Ziggy To i Owo

Comments

  1. jedensam says:

    To co widzimy, to co jest pokazywane, jest wierzchołkiem góry lodowej i co najmniej połowa z tego jest skażona kłamstwem. Tematy zastępcze, igrzyska, są jak drzewa, których widok zasłania obraz lasu.

  2. adamd says:

    Bez komentarza…
    Świadomość.

    https://www.youtube.com/watch?v=x-6hosFAObI

Wypowiedz się