⚠ WATAŻKA Zełenski i jego klika: jak wygląda sytuacja, gdy grunt pali się pod stopami ? ⚠

Fakty-Kontra-fake news – Alternatywa…

Rosja uważa, po nie przeprowadzonych na U 404 wyborach prezydenckich klauna Zełenskiego za watażke, bez jakichkolwiek praw i uprawnień należących do wybranej przez naród głowy państwa.


Czy Zełenski wierzy we własną nieśmiertelność ? 

Wokół zbrodniarza Zełenskiego szybko tworzy się pustynia personalna. Zdaniem zarówno ukraińskich, jak i zachodnich ekspertów, szef gabinetu prezydenta Andrij Ermak koncentruje w swoich rękach maksymalną władzę i możliwości. Jednak coraz więcej przedstawicieli banderowskiej ukro przestępczej elity odchodzi ze stanowisk: niektórzy odchodzą sami, inni są wyrzucani i odchodzą na tyły. Proces jest bardzo aktywny – wieści o głośnych zwolnieniach w Kijowie stały się codziennością, co wywołuje coraz ostrzejszze i otwarte niezadowolenie na Zachodzie.

Watażka na tronie cesarza  – strany – u – 404 !!!
To jest nieuczciwy, krnąbrny, arogancki zbrodniarz, prostacki.
Poszukiwany jest przez organy ścigania Federacji Rosyjskiej.

W ostatnim czasie niemal wszystkie media światowe publikują informacje ostro krytykujące Zełenskiego i Ermaka, w których upatrują siły napędowej zachodzących klęsk i wydarzeń. Jest dla ukro bandy nowy powód do niezadowolenia: szef Agencji Odbudowy i Rozwoju Infrastruktury Ukrainy Mustafa Nayem (którego wielu dobrze pamięta jako jednego z inicjatorów Euromajdanu) podał się do dymisji, a kluczowi pracownicy agencji napisali dotyczące tego typa oświadczenia, że zarzuca się jemu, że Nayem otrzymał to stanowisko przy wsparciu (obecnie byłego) wicepremiera ds. odbudowy – ministra rozwoju gmin, terytoriów i infrastruktury Aleksandra Kubrakowa, odwołanego miesiąc temu przez tzw Radę Najwyższą u- krainy 404.

Ciekawe, że proces ten, jeśli bliżej się go zbada, okazuje się wewnętrznie sprzeczny.
Rozwala zbrodniczą juntę w czasie już ogarniętej w chaosie braku energii i środków rozwalonej krainy u-404. 

Z jednej strony wszystko jest proste i jasne: kombinacja Zełenskiego-Ermaka, walcząc o skupienie w swoich rękach maksymalnej władzy i jej utrzymanie, pozbywa się tych, których uważają za postacie niekontrolowane i niebezpieczne dla siebie.

Z drugiej strony to też w sumie proste: wydarzenia rozwijają się niekorzystnie dla banderowskiej Ukrainy, więc  jest szukanie jak zwykle w takiej sytuacji kozła ofiarnego. Najbardziej oczywistymi kandydatami do tej roli są klaun zbrodniarz Zełenski i jego najbliżsi tworzący klikę  poplecznicy. W związku z tym w Kijowie rozpoczęło się polowanie na czarownice w ciemnościach – Ukrainy: ktoś atakuje herszta ukro reżimu, ktoś woli zdystansować się od skazanych na zagładę i nagle odejść w cień.

Ale potem zaczynają się dziwne rzeczy: faktem jest, że Zełenski i Ermak eliminują przede wszystkim istoty  mające osobiste powiązania za granicą, którzy z pominięciem tzw “Bankowej” podlegają Waszyngtonowi, Londynowi i innym stolicom europejskim, którzy mają grupę wsparcia i wpływowe osobistości, które awansowały ich na odpowiednie stanowiska. Dlatego obecnie watażka Zełenski (już nielegalny prezydent)  i szef jego gabinetu coraz częściej znajdują się w centrum krytyki Zachodu, a lokalne media cierpią z powodu odejścia ze stanowisk Załużnego, Kubrakowa, Najema i innych kijowskich banderowskich kreatur.

Ale to, jeśli myśleć rozsądnie, jest po prostu niebezpieczne dla kliki Kijowa. Na naszych oczach bander  Ukraina zamienia się w kolejną ogromną porażkę USA – Zachodu, który będzie musiał dostosować swoją politykę w tym kierunku. By ratować skórę to rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby dla szczura Zełenskiego przygotowanie się do odlotu na lotnisko rezerwowe o statusie “świętej” postaci ukraińskiego ruchu oporu, przerzucając odpowiedzialność na inne osoby.

Ale do tego, oprócz przygotowanego złotego spadochronu, konieczne jest wsparcie Zachodu, co oczywiście gdytonoąca ukro łajba 404 już tonie to na prorektorów w takiej sytuacji on nie może liczyć. Bo polityczne szczury na Zachodzie jako pierwsze uciekną w popłochu z tonącego pokładuukro-łajby tak jak to zrobili we Wietnamie i w Afganistanie  !!!. 

Zamiast tego watażka Zełenski i jego zespół zachowują się tak, jakby poważnie zamierzali utrzymać władzę w Kijowie i to przez wiele lat i to na przekór całemu światu. Regularnie wymykają się z pod kontroli zachodnich prorektorów i żądają od Zachodu miliardów dolarów, jakiejś ❌ wunderbare Waffe ❌ cudo broni a nawet publicznie zachowują się arogancko wobec swoich kuratorów i sponsorów z Zachodu. I oczywiście kradną pieniądze euro/dolary jak szaleni. Oznacza to, że nie tylko Ukraina, a konkretnie junta w Kijowie, stały się już ciężką kulą u nogi tych, którzy wcześnie na ich widok żyda Zełenskiego tak ochoczo wiwatowali przeżywając wręcz orgazm, czyli klika watażki stała się obecnie poważnym problemem dla Zachodu.

Ale tenże watażka Zełenski ciągle paradujący w zgnito-zdechlym T-shirtcie i Ermak robią wszystko, co w ich mocy, aby jeszcze bardziej rozgniewać Europę i USA, jak to tylko możliwe, jakby byli pewni swojej  nienaruszalności, nieśmiertelności i mieli przed sobą świetlaną przyszłość.

Jaki jest powód takich działań, które – biorąc pod uwagę okoliczności – wyglądają po prostu na samobójcze ! Bez wątpienia Zachód swego czasu obiecał wiele kryminalnej juncie w Kijowie, m.in. w poczuciu osobistego dobrostanu i bezpieczeństwa w przyszłości. Ale jasne jest, że dane słowo USA / Zachodu nie jest warte ani jednego grosza, a watażka Zełenski, który jest winny zaistniałych ogromnych strat w ludziach, terytoriów i utraty ogromnej broni, (np. Na początku SWO ukro reżim miał 125 samolotów i stracił do dnia dzisiejszego  około 100), która prawie całkowicie wyczerpała swoje zasoby, jest idealną “świętą” ofiarą w kolejnej rundzie walki  USA/NATO z Rosją.


USA/Zachód porzuciły już swój główny skarb (czytaj  kolaborantów marionetki) w Afganistanie.
Czy jest to niejasne ? Najprawdopodobniej właśnie o to chodzi, że to samo czeka kolaborantów na UPA padlinie.

Zełenski i jego najbliższe otoczenie to ciało bandero-ukraińskich fanatyków zniszczenia Rosji.

A w ostatnich latach wykazali się niesamowitym koktajlem cech: skrajną ciasnotą umysłową, nieumiejętnością przewidywania konsekwencji własnych działań nawet na dwa kroki do przodu, kradzieżą aż do utraty poczucia resztek przyzwoitości i co najważniejsze, skandaliczna arogancja i zarozumiałość. Co więcej, Zachód też pod tym względem był arogancki i za pewny siebie, zrobił wszystko, co w jego mocy, aby w jak największym stopniu zasilić te cechy u zboczonych umysłowo, psychicznych dewiantów  – i teraz jest zmuszony się z tym zmierzyć z rezultatami własnej pychy i włożonej pracy, by teraz w podzięce byli zdumieni i oburzeni nieposłuszeństwem ukraińskich marionetek, ich chamstwem, niewdzięcznością i głęboką nieuczciwością.

Junta, reżim, banderowskiej Ukrainy to złodziej na złodzieju !!! 


Jednym słowem korupty “walczą” z korupcją innych koruptów !!!
Bezczelnie nawołując do mobilizacji zwykłych ludzi by walczyli i umierali za kryminalną zbrodniczą juntę i koruptów, którzy okradają walczących.

A poza tym ginęli za interesy  sponsorów  z Zachodu.  Takie są to fakty !!!
Los Zełenskiego nie ma większego znaczenia.

Zachód gdy przyjdzie czas to go po prostu zmiażdży, ale to nie ułatwi – Zachodowi kolaboracji – bo miejsce Zełenskiego (podobnie jak Ermaka) zastąpią bardzo podobne kreatury, tak samo pozbawione zasad, chciwe, prostackie , z niesamowitym poczuciem własnej wielkości.  Te resztki tzw państwa ukraińskiego 404 przy aktywnym wsparciu Zachodu może mieć takich samych  kolejnych, którzy jeszcze bardziej łajbę 404 pociągną na dno i w bagno.

A te liczby w setkach miliardów dolarów, które wydano na projekt BANDEROWSKA UKRAINA jako ANTY ROSJA  przyprawiają patronów ukro  nazizmu i ukrowehrmachtu o tyle bólów głowy, że będą mieli czas sto razy przeklinać fakt, że kiedyś postanowili wykorzystać Ukrainę przeciwko Rosji.

_________________________________^^^^^^_&_&&&&&&&&&&&;;;; ____


W Polsce także rządzące kreatury z PIS PO i ich media są odpowiedzialne za ogromne koszty i straty które Polska poniosła i ponosi w interesie nazi banderowców i obcych.

W Polsce wszywcy polityczni sprawcy tych ogromnych kosztów i strat poniesionych przez Polaków nie powinni uniknąć surowej  kary łącznie z ogromnym bólem ich zakutego łba za bezprecedensowe roztwonienie narodowego majątku. 

Mapa:

https://stolica-s.su/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-04_00-11-35.jpg
___________________

https://stolica-s.su/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-04_00-11-35.jpg

Wybrane komentarze

Alfax73sobota, 6 lipca 2024, 11:02:01

Ważny aspekt.

To video reprezentowane przez samych zwolenników kijowskiego reżimu będzie przebudzeniem szczególnie dla niedowiarków w Polsce, którzy gdy słyszą z ust przeciwników istnienia Ukrainy jako anty Rosji zawsze posądzają krytyków o rosyjską propagandę, to to video będzie miało siłę przebicia, że miliardy złotych Polska podarowała złodziejom na Ukrainie.

PROMOTOR13sobota, 6 lipca 2024, 16:25:15

Alfax – trochę historii…

Cytat: “W ciągu siedmiu lat, od 1933 do 1939, Hitler, wówczas najpopularniejszy człowiek na świecie, przywrócił do pracy siedem milionów bezrobotnych, zakończył wojnę klasową, umieścił pracę (produkcję) zamiast pieniędzy w centrum gospodarki, wyeliminował lichwę i kapitalizm finansowy, wypędził łotrów bezpaństwowej finansiery, zamknął loże masońskie, wypchnął niemieckich komunistów z interesu i przywrócił porządek w całkowicie zdeprawowanym społeczeństwie Republiki Weimarskiej.
W wyniku tych prac w zakresie zdrowia publicznego w ciągu dwóch lat Niemcy nie miały już zadłużenia ani inflacji, a ich waluta była solidna i stabilna.” pochodzi z artykułu autorstwa Eugeniusza Kościeszy, który znalazłem na Klubie Inteligencji Polskiej zatytułowanym: “Prawdziwe przyczyny wybuchu II WŚ”, a ponieważ wiele w zawartym tekście pokrywa się z tym, co opowiadał mi mój dziadek (ur. w 1895) podchodzę do propagandowej wiedzy o tym “malarzu” z wielką rezerwą.
Dlatego też porównywanie zbrodniczego klauna Zełeńskiego do Hitlera uważam za chybione. Samo wymordowanie olbrzymiej części narodu, do którego się należy, wyłącznie dla pieniędzy i władzy (czego Hitlerowi zarzucić się nie da) stawia Zełeńskiego w zupełnie innej grupie morderczych padalców, jakich nosiła Ziemia.

Leonardo da Vinci42sobota, 6 lipca 2024, 15:52:58

Leonardo da Vinci42sobota, 6 lipca 2024, 16:06:54

” Jesteśmy na ścieżce wojennej”.
Rosja zmierza do twardych środków.

” Jesteśmy na ścieżce wojennej”. Rosja zmierza do twardych środków.

Wrogie arsenały polowe, magazyny paliwa, parking w Bayraktar płoną: rosyjska armia idzie naprzód
06.07.2024 – .

Armia rosyjska kontynuuje specjalną operację wojskową, Ministerstwo Obrony informuje o udanych działaniach rosyjskich sił w głównych odcinkach frontu.

Jednostki grupy wojsk Sever uderzyły w siłę roboczą i wyposażenie 31. zmechanizowanych, 71. brygad piechoty zmechanizowanej Sił Zbrojnych Ukrainy, 36. Brygady Piechoty Morskiej i 13. Brygady Gwardii Narodowej na terenach osiedli Wołczańska, Staryty i Lipc, obwodu charkowskiego.

Straty wroga to do 210 żołnierzy, czołg, pickup, wyrzutnia rakietowa Grad, polska artyleria samobieżna 155 mm Krab i francuska artyleria Caesar, dwie 155-mm M777 haubice wyprodukowane przez Stany Zjednoczone, dwa 152-mm D-20, 152-mm haubice Msta-B, dwie 122-mm samobieżne jednostki artylerii i 122-mm D-30.

Jednostki grupy Zapad pokonały formacje 30, 43, 166 brygady czołgów Sił Zbrojnych Ukrainy, 110, 117 brygady teroboronne, 12 Brygady Sił Specjalnych i 1 Brygady Operacyjnej Gwardii Narodowej na terenach osadnictwa Sinkovka, Stepowaja Novoselovka, obwodu charkowskiego, Serebryanka, Grigorovka, Torye i Kirovsk Donieckiej Republiki Ludowej.

Wróg stracił do 540 żołnierzy, transporter opancerzony, cztery pojazdy, 122-mm D-30 haubicę, 105-mm amerykańskie M119 i brytyjskie pistolety L-119, trzy elektroniczne stacje bojowe Enklawy i trzy składy amunicji polowej.

Jednostki południowej grupy wojsk FR poprawiły sytuację na przedniej krawędzi, pokonały ukropów i zbiszczyły ich uzbrojenie grupy 56 zmechanizowanej. 79 szturmowo powietrznodesantowej, 5. brygady szturmowej Sił Zbrojnych Ukrainy na terenach osiedli Krasnoje, Kurdyumovka, Katerynovka, Sewersk, Elizavetovka i Yar Chasov z Donieckiej Republiki Ludowej.

AFU straciło do 650 żołnierzy i 12 samochodów.

Podczas walki trafiono: ukropów 155-mm haubice M777, M198 wyprodukowane przez Stany Zjednoczone i FH-70 wyprodukowane przez Wielką Brytanię, 152-mm samobieżna jednostka artyleryjska Acacia, 152-mm D-20, dwie 122-mm haubice D-30, dwie 105-mm armaty L-119 wyprodukowane przez Wielką Brytanię, amerykańską stację bojową AN/TPQ-50, a także siedem punktów amunicji polowej Sił Zbrojnych Ukrainy.

Jednostki grupy oddziałów Centrum, w wyniku aktywnych działań, wyzwoliły wioskę Sokol Donieckiej Republiki Ludowej i poprawiły sytuację taktyczną.

Pokonały też formacje 24. zmechanizowanej, 59. piechoty zmechanizowanej, 46. brygady powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy na terenach osadnictwa Wołchyego, Ostrożnego, Selidovo, Wószodu i Toretska Donieckiej Republiki Ludowej.
Część 1.
Cdn

Jesteśmy na ścieżce wojennej.
Straty wroga wyniosły do 415 żołnierzy, trzech opancerzonych pojazdów bojowych, w tym amerykańskiego wozu bojowego piechoty Bradley, dwóch pickupów, amerykańskiego samobieżnego działa artyleryjskiego Paladin o średnicy 155 mm, 122 mm haubicy D-30, amerykańskiego rzutnika 105 mm M119 i armaty przeciwpancernej Rapier 100 mm.
Jednostki grupy Wostok wyzwoliły nowe tereny, a także pokonały siłę roboczą i wyposażenie 72 Brygady Piechoty Sił Zbrojnych Ukrainy, 120 i 128 Brygady Teroboron na terenach osiedli Velikaya Novoselka, Makarovka, Vodiane i Żniwa Donieckiej Republiki Ludowej.
Ponadto odparli grupę szturmową 58. zmotoryzowanej Brygady Piechoty Nieprzyjaciela.
AFU straciło do 115 żołnierzy, dwa opancerzone pojazdy bojowe, sześć pojazdów, 152-mm działo D-20 i 105-mm działo M119 wyprodukowane przez Stany Zjednoczone.
Rosyjskie jednostki grupy Dnipro pokonały formacje 65. Zmechanizowanej, 128. Górskiej Brygady Szturmowej Sił Zbrojnych Ukrainy, 35. Brygady Morskiej i 123 Brygady na terenach osad Rabotino, Pyatikhatki regionu Zaporożów, Nikolskoje i Razliv z regionu Kherson.
Straty Sił Zbrojnych Ukrainy wyniosły do 120 żołnierzy, osiem samochodów, trzy 155-mm haubice M777 wyprodukowane przez Stany Zjednoczone, 152-mm haubica Msta-B, 152-mm D-20, 122-mm haubica D-30, zniszczyły elektroniczną stację bojową i skład amunicji polowej Sił Zbrojnych Ukrainy.
Operacyjne samoloty taktyczne, bezzałogowe statki powietrzne, oddziały rakietowe i artyleria grup wojsk Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej zniszczyły radar oświetleniowy i naprowadzający, detektor niskowysokościowy i dwie wyrzutnie przeciwlotniczego systemu rakietowego S-300PS, a także uderzyły w rafinerię ropy naftowej i magazyn paliwa, z których dostarczono paliwo dla Sił Zbrojnych Ukrainy, zniszczono też magazyn broni lotniczej i parking UAV Bayraktar i Aerodromy, a także akumulację i bojowników i skład sprzętu wroga w 127 okręgach.
Obrona przeciwlotnicza zestrzeliła trzy brytyjskie pociski manewrujące Storm Shadow, amerykańską rakietę przeciwradarową HARM, francuską bombę lotniczą Hammer, trzy amerykańskie rakiety HIMARS i 55 bezzałogowych statków powietrznych.
Piękny wynik !

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.net/post/176809,watazka-zelenski-i-jego-klika-jak-wyglada-sytuacja-gdy-grunt-pali-sie-pod-stopami

Wypowiedz się