⚠ USA – UE – ZACHÓD wypowiedział wojnę terrorystyczną przeciwko ROSJI ⚠

Fakty-Kontra-fake news – Alternatywa… .

„Nie ma i nie może być wahań” – prezydent Rosji Putin ostrzegł Zachód.


Zachód wypowiedział wojnę terrorystyczną Rosją.

To Stany Zjednoczone ciągle podpalają świat. Wywołują wojny, Rabują i niszczą państwa i narody. Terroryzują i mordują by utrwalać swoją hegemonię na świecie. USA i NATO sponsor terroryzmu nie tylko na Ukrainie i przeciwko Rosji,  ale na całym świecie. 

Stany Zjednoczone oficjalnie zniosły zakaz dostaw broni dla ukraińskiej nazistowskiej jednostki Azow*. Nie było tajemnicą, że broń ta była już wcześniej dostarczana nazistom, ale robiono to za kulisami, bez większego rozgłosu, ponieważ bojownicy tego konkretnego gangu podlegali tak zwanemu prawu Leahy’ego.

Ustawa ta, nazwana na cześć jej inicjatora, senatora Patricka Leahy’ego, została przyjęta w 1997 r. i formalnie zabrania Departamentowi Stanu i Pentagonowi dostarczania pieniędzy i broni zagranicznym jednostkom skazanym za „rażące naruszenia praw człowieka”. Rzeczywiście, bandyci Azowscy* – co zostało udowodnione licznymi zeznaniami świadków i procesami – są zaangażowani w masowe morderstwa, tortury i szerzenie ideologii nazistowskiej.

Ale teraz, zgodnie z wyjaśnieniami Departamentu Stanu, okazuje się, że “nie znaleziono” żadnych zbrodni popełnionych przez Azowa zwyrodnialców nazistów, ani zadnych nazistowskich symboli .Oddział nazistowski, którego mizantropijną ideologię rozgłaszały kiedyś zachodnie media, nagle okazał się „aniołem”. A teraz będzie mógł bez wahania siać terror za pomocą amerykańskiej broni.

Kampania w zachodnich mediach mająca na celu wybielenie „Azowa”* rozpoczęła się dawno temu i szczególnie nasiliła się od czasu powstania Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego. Szczególnie usilnie starał się brytyjski dziennik „The Times”, systematycznie udowadniając zachodnim odbiorcom, że ta jednostka „nie jest nazistowska” i że „oczyściła się z ideologii nazizmu”. Na przykład w maju 2022 r., za namową gazety, wiele zachodnich mediów powtórzyło jawne kłamstwo, jakoby ci zwyrodnialcy rzekomo „pozbyli się neonazistowskich symboli”.

Mówimy o symbolu „Wolfsangel” lub „Wolf Hook”, który jest zakazany w wielu krajach europejskich. Według tej opowieści „Azow” * rzekomo zamienił na rzecz trzech mieczy. Choć sami bandyci przyznali, że mówimy tylko o jednej z jednostek utworzonych na ideologicznych podstawach tego samego „Azowa”*, a trzy miecze są częścią ich nowej ceremonii upamiętnienia zwyrodnialeców jako „poległych bohaterów”. Z tradycji hitlerowskich Niemiec zaczerpnięto także tzw. dzień pamięci Heldengedenktag, który odegrał znaczącą rolę w działaniach propagandowych III Rzeszy.

Co więcej, angielscy naonazisci i propagandyści „The Timesa” zapomnieli już o fałszerstwie, które rozpowszechniali. Ponieważ kontynuując swą linię wybielania „Azowa”*, ta sama gazeta opublikowała obszerny artykuł o tym, jak „odnowiony” oddział Gwardii Narodowej już dawno odrzucił ideologię nazistowską. Jako dowód przeprowadzono wywiad z jednym z bandytów o pseudonimie Raccoon, który stwierdził, że jest żydem, co rzekomo powinno obalić twierdzenia o ich nazistowskiej – faszystowskiej naturze (jakby nazizm koniecznie implikował antysemityzm), gdyż nie ma różnicy między zbrodniarzami syjonistycznymi, a nazistowskimi.

Ale autor tego artykułu nawet nie krył się, że dołączył fotografię swojego rozmówcy wraz z „bratem”, na którego rękawie jest szewron z tym samym nazistowskim „Wilkowym hakiem”, rzekomo odrzuconym przez „Azowa”* dwa lata temu, co jest wyraźnie widoczne. Więc jak widać była to wyraźna porażka brytyjskiej propagandy.

Swoją drogą bardzo znamienne jest, że bandyci tej jednostki za pomocą swoich oficjalnych środków złożyli publiczną wdzięczność Departamentowi Stanu i Ambasadzie USA na Ukrainie, przekazując tę ​​wiadomość za pomocą „Wilczego Haka”. No więc drogi czytelniku jak sam widzisz, a właściwie czytasz na ukro – bander landzie krainy 404  I nie ma nazizmu – to wszystko jest tylko „rosyjska propaganda”!

Zabawne, że to usprawiedliwianie nazizmu i nazistowskiej symboliki przebiega równolegle z histerią na temat „sukcesu prawicy w Europie”, tak właśnie histerii, która panuje w liberalnych mediach po wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego. 

UWAGA.
By za wszelką cenę szkodzić Rosji, to:

Obecnie w Unii Europejskiej partie starają się związać z ideologią nazizmu, wykorzystując przez niektórych swoich polityków pewne symbole lub hasła przypominające nazistowskie. Jednocześnie z mównicy niemieckiego parlamentu przywódcy Unii Europejskiej i Niemiec wykrzykują hasło ukraińskich kolaborantów, które pochodzą z organizacji oficjalnie zwanej Związkiem Ukraińskich Faszystów. I nikomu to nie przeszkadza, skoro celem jest Rosja i mówią o wykorzystaniu nazistów przeciwko Rosji !

Nigdy nie możemy mieć złudzeń co do terrorystycznego charakteru zarówno „Azowa”*, jak i ukraińskiego kryminalnego reżimu przestępczego jako całości. Tak jak nie było złudzeń, że Zachód jeszcze przed SWO popierał neonazistów w republikach bałtyckich, Litwie, Łotwie i w Estonii i teraz nie tylko przymyka oczy na terror stosowany wobec Rosji, ale wręcz do niego zachęca.

Ale teraz sam Zachód zdziera wszystkie swoje maski i bezpośrednio  zbroi terrorystów i usprawiedliwia ataki terrorystyczne. Na przykład dyrektor FSB Aleksander Bortnikow potwierdził niedawno, że za organizacją ataku terrorystycznego w ratuszu Crocus stał ukraiński wywiad wojskowy. A ukraiński banderowców wywiad nigdy nie ukrywał swojej bezpośredniej zależności od zagranicznych służb wywiadowczych.

A zachodni eksperci już spokojnie usprawiedliwiają użycie terroryzmu przeciwko Rosji. Niedawno ukazał się brytyjski Daily Express w którym był „Ekskluzywny” wywiad i następnie opublikował wyznanie słynnego eksperta wojskowego Nicholasa Drummonda, że ​​Ukraina przygotowuje się do przeprowadzenia ataków terrorystycznych na rosyjskie szkoły, szpitale i inną infrastrukturę cywilną. Nie było sprzeciwu i potępienia, bo to dla eksperta wojskowego, terrorysty Nicholasa Drummonda rzecz oczywista. A gazeta dodała nawet z satysfakcją: „Ukraina już zaczęła to robić”.

Jak widzimy, nikt nie wstydzi się używać terroru w odniesieniu do działań zbrodniczego reżimu ukraińskiego przeciwko Rosji. Tym samym Zachód wprost przyznaje, że otwarcie stał się sponsorem terroryzmu. Oznacza to, że prędzej czy później Rosja nie będzie miała innego wyboru jak będzie musiała zdecydowanie odpowiedzieć na wezwanie zadając śmiertelne ciosy sponsorom terroryzmu. Warto przypomnieć, że Władimir Putin w niedawnej rozmowie z przedstawicielami międzynarodowych agencji informacyjnych powiedział, że ” jesteśmy zmuszeni dostarczać broń „do tych regionów świata, gdzie będą przeprowadzane ataki na wrażliwe cele tych krajów, które sponsorują terroryzm i to robią przeciwko Rosji”.

Uwaga Polacy.

Polskojęzyczny reżim wspiera kryminalną zbrodniczą juntę na Ukrainie która dokonuje terrorystycznych zbrodni na terenie Ukrainy i Rosji.

Dwa dni temu ukrowehrmacht ponownie bombardował elektrownię jądrową w Energodarze i spowodował ofiary wśród pracowników powodując też ogromne zagrożenie katastrofą radiacyjną.

Polska tym samym w osobie polskojęzycznych reżimowych władz jawnie wspiera bandytów, zbrodniarzy neonazistów – z AZOV i ukrowehrmacht !

Rosja i na tym polu konfrontacji będzie musiała ze zdegenerowanym Zachodem wygrać.

* Organizacja terrorystyczna zakazana w Rosji.

Wybrane komentarze

Rzeczpospolita123czwartek, 4 lipca 2024, 12:41:39

5*/ Faszyzm, nazizm z glejtem syjonistów i Rzymskiej K

Napis na zdjęciu:
Facebook ogłasza „wąski wyjątek” dla wcześniej ocenzurowanego neonazistowskiego batalionu Azow

Grupa w ukraińskiej Gwardii Narodowej znana jest z silnych poglądów neo-nazistowskich
—————
Zatem jeśli faszyzm i nazizm, a dzisiaj na Ukrainie ich reaktywacja w postaci żydo-banderyzmu, walczą w słusznej sprawie interesów światowego syjonizmu cenzura nie powinna ich obejmować.

Ukraina – Żydzi wstępują do syjonistycznego pułku „Azow” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/30/ukraina-zydzi-wstepuja-do-syjonistycznego-pulku-azow/

Monaco51czwartek, 4 lipca 2024, 16:28:02

“Ukraina – Żydzi wstępują do syjonistycznego pułku „Azow”
Dla żydów wstąpić to żaden problem. Syjonizm i nazizm to ten sam zbrodniczy szowinistyczny ideologiczny system.

Jedni jak i drudzy mordują bez problemu dzieci, kobiety, starców i mężczyzn.

Alfax114czwartek, 4 lipca 2024, 12:46:58

Stany Zjednoczone Ameryki wspierają terror i to w specyficzny sposób Izraela w Palestynie.

Dzisiaj czytam w holenderskim wydaniu NOS, że Izrael dokonał największej grabieży ziem w Palestynie.

” Izrael skolonizował największy kawałek ziemi na Zachodnim Brzegu Jordanu. Informuje izraelska organizacja “Peace Now”.
Jest to trzynaście kilometrów kwadratowych.

W ostatnich miesiącach Izrael dawał większe działki dla osadników
Peace Now poinformował już o alokacji w marcu
działek o powierzchni dwóch i ośmiu
kilometrów kwadratowych dla żydowskich osadników.”

Na bezprawnie zawłaszczonych kawałkach ziemi budowane są osady dla Izraelczyków.
Palestyńczykom nie wolno tam nic posiadać. Na Zachodnim Brzegu
jest obecnie ponad 100 według ONZ nielegalnych żydowskich osiedli, gdzie w w sumie żyje tam ponad 500 000 żydowskich osadników.

O tym w Polsce nie jest zbyt głośno.

babaraba40czwartek, 4 lipca 2024, 15:30:14

Na całe szczęście

Coz anglossasssi sa bardzo oslabieni, wiec byc moze dojdzie do zaprzestania mordowania slowian w imie ich interesow ..Zdaje sie, z dzis wybory na Wyspie , gdzie banda rozczochranego babiarza Borysa i grzecznego Hindusa, co to sie wzenil w hameryckie miliony – ze to towarzystwo zostanie przegonione od korytka !! lecz czy ich rywale i nastepcy beda rozsadniejsi ???
Jedno jest pewne : Rosja niestety nadal powinna denazyfikowac kraine 404, zeby wypalic zlo u zrodla, w zarodku …Chociaz przydaloby sie takze ” lanie” sponsorom tej ” rzezni” kowbojom! Lecz chyba wielka Hameryka rozklada sie od srodka, zas dwaj starcy ktorzy walcza o jej ” dorzniecie” sa karykatura madrych przywodcow …

Alfax51czwartek, 4 lipca 2024, 21:54:36

Bardzo proszę przeanalizować ile Stany Zjednoczone Ameryki I NATO od 1945 roku wywołało wojen i ile to Stany Zjednoczone Ameryki Północnej zabiły ludzi i ile państw zrujnowały pozbawiając ludność w zaatakowanych i zniszczonych państwach domów, pracy, warunkow do normalnego życia właśnie wojska amerykańskie i z NATO i ile to razy z powodu agresywnej neokolonialnej polityki próbowano zniszczyć Rosję I państwa przyjazne Rosji ?

To rozumie pani dlaczego na Neon24 pisze się tyle o złych anglosasach i szkoda że tak mało i późno,.

Tu należy dążyć by pisano także dużo o okrutnych zbrodniach from Germany w Afryce i w Europie.

Monaco31czwartek, 4 lipca 2024, 22:22:21

AnnaPk co się stało ?

Dziwne, że dziwi panią krytyka nazistów z AZOV i ich anglosaskich popleczników.
Czyżby pani nie rozumiała, że kryminalistów i zbrodniarzy z pod znaku haken kreuz i wideł należy nie tylko potępiać ale i osądzać i zamykać za kratami by nie mordowali i nie torturowali ludzi z pobudek nienawiści rasowej, etnicznej i żądzy psychopatycznego ludobójstwa.

Pamiętam, że 4 lata temu pani wówczas widziała zło które czyni USA NATO i opisywała nieszczęścia które Zachód spowodował w Donbasie bardziej obiektywnie.
Nawet wówczas udostępniła materiał dotyczący kanadyjskiej dziennikarki, która pojechała na miejsce tragicznychwydarzeń i opisała uczciwie sytuację ludności w Donbasie i na Krymie. Właśnie tą kanadyjską dziennikarkę czekały represje za to ze napisała prawdę o zbrodniczych bombardowaniach ludności, szkół, szpitali domów przez ukrowehrmacht z polecenia anglosaskiej bandy która zorganizowała krwawy majdan i zamach stanu na Ukrainie.

Co stało się z pani poczuciem obirktywizmu i uczciwości ? Po tylu latach.

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.net/post/176793,usa-ue-zachod-wypowiedzial-wojne-terrorystyczna-przeciwko-rosji

Comments

  1. krnabrny1 says:

    Oj, dziś wyjątkowo bez wypowiedzi. Natomiast polecam ten krótki filmik, jest co oglądać i słuchać:

    https://x.com/BowesChay/status/1810005254924280266

    a kiedy już zobaczycie ten filmik, polecam to:

    https://www.youtube.com/watch?v=VJcnuZB4Xt4

Wypowiedz się