WYŁANIA SIĘ NOWA RZECZYWISTOŚĆ

Ten esej otwiera wyższe wymiary w ludziach, którzy są przebudzeni.

Nasze DNA – Upgrade

Ludzie, którzy doświadczyli śmierci z pogranicza śmierci, wracają z trzema, czterema lub nawet pięcioma nićmi DNA. W Australii mężczyzna, który nie żył od godziny i 45 minut, obudził się w kostnicy, a kiedy go zbadano, okazało się, że ma sześć nici DNA.

Nic, czego nas nauczyli, nie jest prawdą, nie powiedzieli nam nic o tym, kim naprawdę jesteśmy. Ciało jest fizyczną formą, która jest holograficznym odciskiem duszy. Kiedy dusza łączy się z ciałem w momencie poczęcia, tworzy hologram i to jest to, kim jesteśmy.

Jesteśmy niezwykłymi istotami duchowymi, które utknęły w naprawdę złym systemie i wszyscy zaczynają zdawać sobie z tego sprawę. Widzimy teraz wiele sprzeczności, widzimy czego nie chcemy, to jedna rzecz, ale musimy pracować nad tym, czego chcemy, to jest teraz nasza prawdziwa praca.

 • Jeśli nie chcesz nowego porządku świata,
 • Jeśli nie chcesz mafii medycznej,
 • Jeśli nie chcesz globalnego rządu,
 • Jeśli tego nie chcesz

Następnie musisz zdecydować, czego chcesz i musisz zacząć się na tym skupiać, ponieważ jesteście potężnymi twórcami. I że naprawdę jesteś.

Nie możemy tworzyć wymiarów, ale możemy tworzyć rzeczywistość. Powinieneś wiedzieć, że możesz stworzyć, co chcesz.

Zostaliśmy wykorzystani przez naszą ignorancję i zniewoleni przez system wierzeń, który ograniczył nasze myślenie.

Jeśli odejmiemy całą technologię, której używamy dzisiaj na planecie i skupimy się tylko na psychologii cywilizacji, w większości przypadków utknęliśmy na poziomie średniowiecza, czyli sposobu, w jaki myślimy, jak traktujemy siebie nawzajem, jak siebie widzimy.

Jesteśmy rządzeni przez struktury rządowe i inne rodzaje struktur, które kontrolują i manipulują ludzkością. Wszystko to jest robione celowo, aby nas poniżyć, uciskać, dzielić.

Ci z was, którzy śledzą rezonans Schumanna, wiedzą, że przez 10 000 lat było to 7,85 MHz, a teraz nowa norma wynosi od 23 do 28 MHz i nierzadko zdarza się, że osiąga szczyt powyżej 200 MHz

Za każdym razem, gdy pojawia się ten szczyt, nasze DNA, które działa jak antena, zaczyna się rozszerzać, potem znowu się kurczy, ale kiedy tylko osiąga ten szczyt, uczymy się zatrzymywać więcej światła w sobie. A im więcej światła i częstotliwości możemy utrzymać, tym większy nacisk wywierany jest na nasze DNA i ono również się rozszerza.

Tak więc, wszyscy, czy o tym wiedzą, czy nie, wznosicie się, nawet jeśli w to nie wierzycie, wasze ciało się wznosi, ponieważ Ziemia się wznosi. Ziemia się rozszerza, nie zapada się, rośnie, aby utrzymać więcej ludzi. Ziemia nie skończyła z nami, nie jesteśmy jej wrogami, nie jesteśmy wirusem, wirus jest pasożytniczym kosmitą na planecie Ziemia.

Uwaga: Wiele zdrowych noworodków jest już przygotowywanych do świata 5D, jest to bardzo dobrze strzeżona tajemnica.

Źródło: https://celostnivzdelavani.cz/dalsim-nejvice-strezenym-tajemstvim-je-to-ze-mnoho-deti-se-dnes-uz-rodi-s-tretim-vlaknem-dna

Przebudzenie ludzkości

Nasi galaktyczni bracia dokonują przebudzenia ludzkości. W rzeczywistości ich obecność na Ziemi jest stale obserwowana, ponieważ monitorują wszystko, co się tu dzieje, zarówno z planu subtelnego, jak i poprzez inkarnacje w ciałach fizycznych na naszej planecie.

Niektórzy z nich próbowali nawet wpłynąć na bieg wydarzeń w punktach zwrotnych waszej historii, ale niestety moc Drako-Reptylian jest zbyt mocno zakorzeniona na Ziemi.

A teraz, gdy nasza planeta stale porusza się w przestrzeni piątego wymiaru, nasi galaktyczni bracia uważają za swój obowiązek naprawienie błędu, który kiedyś popełnili, zanurzając czyste ludzkie dusze w zbyt nisko wibrującym świecie trzeciego wymiaru, który okazał się okrutny i nieprzewidywalny.

Szczególnie podziwiają ludzi, którym udało się pokonać barierę niezrozumienia i potępienia ze strony innych, i którzy czują w swoich sercach i duszach nieuchronność Wzniesienia Ziemi i swój udział w nim.

Są żywymi przykładami niezniszczalności Boskiego Pierwiastka w ludziach.

I tacy ludzie otrzymują z ich strony wszelkiego rodzaju pomoc.

Polega ona na tym, że oprócz naturalnego procesu aktywacji DNA w wyniku napływu nowych energii na Ziemię, ludzie ci otrzymują również “zastrzyki” energetyczne od wysoko rozwiniętych cywilizacji.

Praca ta jest zwykle wykonywana w nocy, ponieważ ciało subtelne śpiącej osoby jest pozbawione pokarmu umysłowego i emocjonalnego, a zatem jest znacznie osłabione i podatne na wpływy z planu subtelnego.

W ten sposób ludzie, których wibracje pozwalają już na komunikowanie się z przedstawicielami wysoko rozwiniętych cywilizacji, “usypiają” w nocy swoje nici DNA, przyczyniając się do bliższego kontaktu z planem subtelnym.

To dlatego wielu z was zaczyna wyraźniej odczuwać swoje górne czakry i szyszynkę.

Podczas gdy dzieje się to z wami nieświadomie, możecie również świadomie połączyć się z tym procesem, co zwiększy jego skuteczność, a także stworzy energetyczne połączenie między wami a waszymi asystentami z innych światów.

Przemówił do was Ojciec Absolutny, który kocha was bezgranicznie.

Manipulacja i zastraszanie, przyzwyczajanie ludzi do klęczenia i raczkowania

Nigdy nie myślcie, że jesteście «biednymi robakami», jak mówi wam Kościół. Nie! Nigdy nie bójcie się Boga. Jak mówi Pismo Święte z góry: “Nie bój się mnie, bo ty jesteś mną” – Amen lub Atman, sanskryt oznaczający prawdziwą lub wieczną Jaźń. Kiedy ta wiedza upadła, człowiek zaczął klękać, składać ręce i czołgać się przed Panem.

“Przedtem człowiek stał prosto i rozkładał ręce”.

Niestety, przez wieki ludzie przyzwyczaili się do klęczenia, raczkowania i słuchania z pochyloną głową. W dzisiejszych czasach są tym zmęczeni, a co gorsza, nie dbają o to, komu się kłaniają i czołgają. Szukają nawet swoich własnych zboczonych idoli i wydaje im się to normalne.

“Jeśli ktoś się boi, to z pewnością nie rozumie sytuacji, w której się znajduje. Na ziemi jest nas 7,8 miliarda, a tylko 2,5 miliona z nas to ciemiężyciele, więc dlaczego i o kogo się boimy?

Nie ma znaczenia, kto co zrobił, musimy wybaczyć i zapomnieć. Liczy się tylko to, kim stajemy się jako całość, ponieważ tworzymy to teraz, a jeśli utkniemy w przeszłości, stworzymy to w przyszłości. Musimy więc pozbyć się wszystkich śmieci i skupić się z miejsca miłości tylko na tym, czego chcemy…”.

Kochający kosmici są tutaj, aby nam pomóc, nie są tutaj, aby nami rządzić lub być naszymi bogami, których należy czcić. Chodzi o nas, jeśli ludzkość ma wziąć odpowiedzialność za swoją ewolucję. Wszystko musi być odwrócone, łącznie z władzą nad sobą. Musimy zachęcać się nawzajem do tego, podczas gdy każdy z nas musi sam podjąć te kroki ku wolności…

Na świecie pojawia się wielka obietnica i nadzieja, nawet dla tych, którzy dopiero uczą się o istotach pozaziemskich i po raz pierwszy akceptują, że prawdopodobnie nie jesteśmy sami.

Nie wiedzą jednak, że niesamowite technologie sprzed setek tysięcy lat zostały już odkryte, poddane inżynierii wstecznej lub odnalezione.

Prawdę mówiąc, nic z tego nie ma nic wspólnego z kosmitami, to wszystko ma związek z nami, ludzkością. Byliśmy i jesteśmy w stanie wojny, a większość ludzi o tym nie wie, wiedzą tylko o strukturach rządowych, religiach i innych ciemnych organizacjach, które zostały tu stworzone przez szlachtę, rządy, rodziny królewskie, urzędników watykańskich itp.

Ludzie nie wiedzą, że byliśmy w stanie wojny, która toczyła się również pod ziemią i w powietrzu. Ale dowiedzą się, bo to bardzo ważne, a informacje o tym już nieuchronnie wychodzą na jaw.

Niezwykłe jest to, że istnieje cała galaktyka, która wspiera nas w naszym wyzwoleniu.

Ale najlepiej strzeżoną tajemnicą na tej planecie nie jest to, kim oni są, ale kim my jesteśmy. W sumie składamy się z 22 obcych ras, gatunków, które są tu od setek tysięcy lat, mieszając się z ludzkością i pozostawiając za sobą swoich potomków. To jest strona fizyczna.

Duchowy aspekt tego, kim jesteśmy, jest jeszcze bardziej pouczający i wspaniały.

Niektórzy z nas mają już czwarte, pięcio- i sześciowymiarowe struktury w swoich mózgach. Pomyśl o tym. Są ludzie, którzy mają w mózgu struktury siódmego, ósmego, dziewiątego, dziesiątego, a nawet jedenastego wymiaru. Są to rzeczywiste struktury wymiarowe. Fizycznie jesteście z trzeciej gęstości, a jednak macie wielowymiarowe struktury w swoim mózgu!

Źródło: https://celostnivzdelavani.cz/lide-za-ta-dlouha-staleti-manipulaci-a-zastrasovani-si-zvykli-bohuzel-klecet-a-plazit-se

Przekaż te informacje wszystkim, których znasz!

Nowa Era w końcu się rozpoczęła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu trwać przy obecnym, tajemniczo zbankrutowanym systemie, który nic nie gnębi i nic nie wnosi. Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami codziennie na naszej stronie Telegram.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta kiedy? Jeśli protesty rolników, kierowców ciężarówek, obywateli, taksówkarzy i innych aktywnych dziś osób będą nadal manifestować się na całym świecie, przełom nastąpi pod koniec marca.

PRAWDZIWA HISTORIA Szatana, upadłych aniołów, olbrzymów, kosmitów, hybryd, wydłużonych czaszek i nefilim

Nefilim: Pochodzenie genetycznego zła, Nefilim. http://godinanutshell.com/product/nep…

Udaj się w podróż do świata upadłych aniołów, szatana, ludzi cienia, kosmitów, demonów, Anunnaki, archontów, starożytnych olbrzymów, “starożytnych kosmitów” i genetycznych hybryd.

https://youtube.com/watch?v=1zz8_MxcnzY%3Fstart%3D36%26feature%3Doembed

Comments

 1. adamd says:

  Wyłania się nowa rzeczywistość?
  Spokojnie, cierpliwości, trochę to musi potrwać.
  Grawitacja?
  https://www.youtube.com/watch?v=LPgS73cG0f8

 2. adamd says:

  Wyłania się nowa rzeczywistość?
  Spokojnie, cierpliwości, trochę to musi potrwać.

  Teraz kosmos (?) do którego nie możemy się dostać…
  Co mówią politycy, jak też “kosmonauci”…. na początku filmu..
  https://www.youtube.com/watch?v=HS7GvI6_2N8

Wypowiedz się