Władze III RP po stronie światowego terroryzmu i banksterskiego kapitału

Stowarzyszenie WPS. Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kim są rządzące w słowiańskich państwach kreatury, które popierają i oklaskują tragicznego komedianta Zełenskiego ?


Nie wiem na ile istotne jest pytanie, kim jest Zełenski -? Na pewno był i jest nadal komediantem, ale chyba przede wszystkim wynajętym bandytą, antysłowiańskim zbirem, którego Ukraińcy pewnie powieszą – a przynajmniej powinni, tak jak Włosi Mussoliniego za jego zbrodnie -, za posyłanie ich na rzeź w interesie żydowsko-anglosaskich elit światowej finansjery.
Pytanie tylko, kim są rządzące w słowiańskich państwach kreatury, które popierają i oklaskują tego tragicznego komedianta – czy ich także nie należałoby wieszać ?

A.Hitler, którego Zachód uznał za zbrodniarza, a którego najpierw przecież wykreował i wspierał, żeby podbił Europę i Rosję dla światowej finansjery (Europa od Lizbony po Władywostok to nie jest wymysł Rosji, to projekt właścicieli FED z 1913r.) i którego skazałby na śmierć, gdyby on sam nie popełnił samobójstwa, w obronie IIIRzeszy posyłał na śmierć nawet zindoktrynowane przez nazistów dzieci. A czy Zełenski tak bardzo różni się pod tym względem od Hitlera ? Czy żydo-banderowska ideologia i tresura ukraińskiej młodzieży – z wielką aprobatą przyjmowana przez „elity” Zachodu -, tak bardzo odbiega od ideologii nazizmu ?


I i II WŚ przyszły z Zachodu – ważne dla katolików w Polsce: Kuria Rzymska popierała obydwie te „misje” elit zachodniej finansjery – !!! III WŚ także idzie ku nam z Zachodu – a czy Kuria Rzymska potępia wojenne i imperialne zapędy finansowych elit Zachodu – ?

III WŚ mogła rozpocząć się już w latach 1960., od tzw. kryzysu kubańskiego. USA rozmieściły wtedy swoje rakiety z głowicami jądrowymi w Turcji. W odpowiedzi ZSRR postanowił zainstalować swoje rakiety z analogicznymi głowicami na Kubie. Konflikt udało się rozwiązać, USA zdemontowały instalacje w Turcji, a ZSRR odstąpił od rozmieszczenia swoich rakiet na Kubie.

Jednak w latach 1960. finansowe imperium syjonistów nie było zagrożone upadkiem – znakomicie prosperowało, kreacja wirtualnego $USA wychodziła dopiero z wieku niemowlęctwa. Dzisiaj, gdy finansowi, syjonistyczni, imperialiści wiedzą już, że nie może istnieć zysk bez pracy – że to droga do samounicestwienia nie tylko gospodarczego, światowym pasożytom, czyli światowej finansjerze, śmierć zagląda w oczy, stąd brutalność, skrajny terroryzm i nieprzewidywalne zachowania.

A tymczasem wasalne względem światowych terrorystów i pasożytów z Wall Street i londyńskiego City syjonistyczne władze IIIRP za najważniejszy do rozwiązania problem w Polsce uznały „małżeństwa” pederastów i pewnie jest to wstęp do prawnej adopcji dzieci przez takie wesołe „rodzinki” – przecież „nowoczesna” Europa ma już to zapisane w prawie. A zresztą, czyż to nie sam św. JPII przewidywał dla Polaków „wielką europejską przyszłość” i ta przepowiednia dokonuje się na naszych oczach. 


Dariusz Kosiur

Wybrane komentarze

zadziwiony sobota, 29 czerwca 2024, 19:41:13

by było wiadomo kto jest kto
Tradycyjnie. Dla PATRIOTÓW polecam wspaniałą książkę patriotyczną pt. “Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego” – Jana Kedyz-Kowalskiego. Wspaniała!!!! Książkę można jeszcze kupić w Internecie jako e-book. Jest w niej wszystko to o czym teraz nie wolno mówić! I o Hołowni z pochodzenia Ukraińcu, o Adamie Bodnarze z pochodzenia Ukraińcu i bardzo aktywnym członku Związku Ukraińców w Polsce który w rządzie Tuska jest nowym polskim ministrem sprawiedliwości. O innych Ukraińcach: o wiceministrze sprawiedliwości Arkadiuszu Myrsze, o Dariuszu Korneluku nowym prokuratorze krajowym, o nowym ministrze do spraw służb specjalnych Tomaszu Siemoniaku z PO, o nowym ministrze d/s UE Adamie Szłapce, o wiceministrze nauki Andrzeju Szeptyckim (bardzo aktywnym członku Związku Ukraińców w Polsce i potomku metropolity Andreja Szeptyckiego, ukraińskiego faszysty, który był pośrednio odpowiedzialny za ludobójstwo Polaków na Wołyniu), o pośle Piotrze Kandybie, o przewodniczącym sejmowej komisji spraw zagranicznych i pełnomocniku ds odbudowy Ukrainy Pawle Kowalu, o Zbigniewie Kuźmiuku z PiS, o posłance Oldze Semeniuk, o obecnym wicemarszałku Sejmu Włodzimierzu Czarzastym, o wicepremierze i ministrze obrony oraz przyszłym marszałku Sejmu Kosiniak-Kamyszu. Oni wszyscy to Ukraińcy! O ukraińskich korzeniach tych dwóch ostatnich, niewiele osób do tej pory wiedziało. Obecnie Polską rządzi Niemiec z asystą trzech Ukraińców (Tusk + Hołownia, Kosiniak-Kamysz, Czarzasty) i pomocą ich kolegów, także Ukraińców! W książce jest też o obu Kaczyńskich, o Donaldzie Tusku – agencie Stasi i obecnego niemieckiego wywiadu o pseudonimie „Oscar”, o Mateuszu Morawieckim – kolejnym agencie niemieckiego wywiadu o pseudonimie „Jacob”, o Lechu Wałęsie agencie SB który w 1989 roku wziął 1 mln dolarów (prawdopodobnie) od CIA za film który nigdy nie powstał, o byłym prezydencie Polski – Aleksandrze Kwaśniewskim (jego ojciec to kat z UB mordujący polskich patriotów), o zabójstwie Leppera. I o wszystkich aferach III RP, o złodziejstwie Kościoła katolickiego, o emigrantach, o Covid-19 i rozkradaniu naszego majątku. O polskich zdrajcach, oszustach i złodziejach. Wszystko doskonale opisane. To wszystko jest ważne, żeby zobaczyć, że władze PO, PiS i pozostałych partii, to jedna wielka banda zdrajców, która nie robi sobie nawzajem krzywdy a tylko celowo skłóca ze sobą Polaków wyznając zasadę “dziel i rządź!”. Zresztą – za utworzeniem całej lewicy (a głównie PO) ale także PiS w Polsce, oraz ich obecną kontrolą stoją ci sami mocodawcy – Niemcy, Żydzi, Amerykanie. Tylko kilka dowodów: wspólne obchody Chanuki w Sejmie, jednomyślne potępienie czynu Brauna, jednomyślne przekazanie 100 mln zł na remont cmentarza żydowskiego w Warszawie, jednomyślne wyłożenie ponad 250 mld zł na Ukrainę, jednomyślna zgoda na celowe osiedlenie w Polsce kilku milionów Ukraińców; tylko w tym 2024 roku – w lutym przekazanie 5 mld euro dla Ukrainy, w marcu jednomyślnie przekazanie Ukraińcom kolejnych 6,2 mld zł,

a w kwietniu przekazanie im następnych 11,3 mld zł; w dniu 15.05.2024 r. wspólne jednomyślne przyznanie Ukraińcom w Polsce dalszych świadczeń socjalnych; wspólne przez PO i PiS zniszczenie polskich stoczni, rybołówstwa, górnictwa a teraz niszczenie rolnictwa albo to, że Tusk i Morawiecki rządzą mimo, że wszystkie partie wiedzą, iż są niemieckimi agentami. Nie zdziwcie się gdy cała lewica z KO na czele, wspólnie z PiS jednogłośnie zagłosują za prawami wyborczymi dla Ukraińców a także jednogłośnie wyślą polskich żołnierzy – naszych synów do walki za Ukrainę. Autentycznie uważam, że każdy polski patriota powinien przeczytać tę pozycję, która totalnie odkłamuje obecną wersję historii Polski. Jest to BIBLIA POLSKIEGO PATRIOTY! Trzeba też reklamować ją wśród swoich znajomych po to, aby jak najwięcej Polaków ją przeczytało – zanim zostanie w Polsce całkowicie zakazana. Książka ma aż 816 sthttps://muve.pl/sklep/ebooki/edukacja-i-kariera/nauki-spoleczne/prosto-z-mostu-czyli-wywody-czlowieka-logicznego,2175559ron i jest jeszcze do kupienia jako e-book np. w księgarni muve –

Opublikowano za: https://wps-neon24-pl.neon24.net/post/176745,wladze-iii-rp-po-stronie-swiatowego-terroryzmu-i-kapitalu

Wypowiedz się