WIELKIE ZMIANY NA ZIEMI W TYM ROKU !!!. Tego nie dowiesz się w ŻADNYCH ŚCIERWOMENDIACH – 109

Postrzeganie obecnej rzeczywistości jest mocno uwarunkowane:

po pierwsze – wąskim postrzeganiem rzeczywistości przez przysłowiową „dziurkę od klucza”, brakiem myślenia samodzielnego oraz panoramicznego łączenia okruchów informacji, niczym puzli, z różnych dziedzin w coraz bardziej spójny obraz;

po drugie – celową ordynarną dezinformacją przez globalne ścierwomendia i programowaniem umysłów  ludzi w skali masowej za pomocą wyrafinowanych technologii i socjotechnik;

po trzecie – zniekształconą dezinformacją w internecie i mendiach społecznościowych przez ogromną armię płatnych trolli, generujących psychozę strachu i że wszystko jest na szczytach władzy ustawką globalistów, a więc zarówno Putin, jak i Xi Ping oraz Trump są fałszywie pozytywną częścią tej ustawki, więc nie pozostaje nam nic, tylko bać się i poddać.

Chyba nawet  99 % ludzi jest skażone, co najmniej jedną z tych trzech powyższych ułomności postrzegania obecnej rzeczywistości, i to w każdej dziedzinie życia.

Z powyższych względów omówimy tu ogólnie trzy uproszczone poziomy postrzegania rzeczywistości obecnego świata:

Z POZIOMU PŁASKIEJ RÓWNINY

Powszechne postrzeganie otaczającej rzeczywistości jest oparte na fundamencie paradygmatu materialistyczno-racjonalistycznego i kształtowane od urodzenia przez: rodziców, szkołę, środowisko, uczelnie, religie, a najbardziej przez mendia. W efekcie utrwalane jest wąskie spojrzenie i kierowanie się za “stadnymi” wskazaniami “autorytetów” – naukawych, religijnych, medycznych, celebryckich i politycznych. Ludzie, którzy samodzielnie myślą i jeszcze ośmielają się głosić swoje odmienne od powszechnych poglądy, byli do niedawna uznawani za nienormalnych, zwariowanych, antyszczepionkowców, zwolenników teorii spiskowych, albo ruskich trolli w polityce. Ale ostatnie kilka lat najbardziej zmasowanych w historii kampanii “prania mózgów” ludziom i generowania strachu przy pomocy plandemii, wojny na Ukrainie i w Palestynie, zagrożeniem klimatycznym i innymi fałszywymi zagrożeniami, przyniosło pozytywne rezultaty. Coraz więcej ludzi zaczęło zadawać pytania i szukać odpowiedzi poza “stadną” poprawnością, nie bojąc się oskarżeń za samodzielne myślenie. Powszechna psychoza strachu w czasie plandemii trwała 2,5 roku, po sprowokowaniu przez Zachód wojny z Rosja na Ukrainie – 1,5 roku, a zagrożenie biblijnym Armagedonem na Bliskim Wschodzie już tylko 2-3 miesiące. Coraz więcej ludzi przestaje się bać i opuszcza programy Matriksu, otwierając coraz bardziej oczy na rzeczywistość, która jest bardziej niezwykła, niż najśmielsza fantastyka naukowa !!!

Z POZIOMU SAMOLOTU

Panoramiczny ogląd rzeczywistości i samodzielne, długotrwałe łączenie przysłowiowych „kropek” z różnych dziedzin informacji i wiedzy, pozwala dojść do wniosku, że to co widzimy powszechnie, zwłaszcza poprzez mendia, jest jedynie publicznym teatrem, odwracającym i rozpraszającym uwagę na sprawy nie istotne lub nieprawdziwe. Prawdziwy przebieg procesów na Ziemi na różnych poziomach jest sygnalizowany jedynie przez okruchy informacji, które, jak na razie, niewielu potrafi łączyć w spójny obraz. Tak jak świat był rządzony od tysięcy lat zza kulis przez faktycznych władców, ukrytych przed ludźmi, tak i obecnie ten stary, niewolniczy system rządów satanistycznych globalistów, jest skutecznie demontowany przez także tajny Sojusz Ziemi, w którym wiodą prym przedstawiciele rasy białej – Ariów/ Słowian, która była metodycznie niszczona, także bombami atomowymi i innymi nieznanymi technologiami, od tysięcy lat. Nic nie jest takie, jak się powszechnie wydaje !!! Genetyka rasy białej według haplogrupy R1a1 Ariów/Słowian jest rozproszona na całym świecie, a jej wysoki odsetek w populacji istnieje nie tylko w krajach postrzeganych powszechnie jako Słowiańskie.

Sojusz Ziemi funkcjonuje w formie półjawnej krajów BRICS, a także tajnej w innych krajach, w tym USA, gdzie tajna organizacja w siłach zbrojnych, głównie w Marynarce Wojennej, funkcjonująca od kilkudziesięciu lat, zaangażowała prezydenta Trumpa, jako frontmena, uniemożliwiając sfałszowanie mu wyborów przy pierwszym starcie w 2016 r., ku powszechnemu zaskoczeniu, mocno dezorganizując długoletnie starannie przygotowane plany ludobójstwa 90% ludzkości ( co dokumentowały niedawno zburzone tablice w stanie Georgia w USA). Byliśmy jednymi z nielicznych, którzy przewidzieli jego zwycięstwo na 8 dni przed datą wyborów. Artykuł na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/donald-trump-zwiastun-odwrotu-od-totalnej-globalizacji-przy-pomocy-usa-jako-imperialnego-narzedzia/

Toczącą się globalną rozgrywkę Tajnego Sojuszu Ziemi z satanistyczną Kabałą Nowego Porządu Świata omawia i dokumentuje obszerny artykuł  z filmami i załączonymi linkami na naszej stronie na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/12/potwierdzamy-ze-istnieje-plan-lektor-pl/  oraz poniższe rzeczowe i wielowątkowę nagranie video Rafała Kędzierskiego z Red Pill News.

Z POZIOMU KOSMOSU

Zgodnie z trafną myślą Nikola Tesli: „Jeśli chcesz odkryć tajemnice wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji” , należy wejść na wysoką perspektywę oglądu rzeczywistości, uwalniając się od programów naszego Matriksu Czasu.

Wszystko we wszechświecie funkcjonuje w oparciu o cykle ( tak jak dzień i noc, rok ziemski, rok słoneczny i większe cykle) i prawa kosmiczne obejmujące energię, wibrację, częstotliwość, materię ( czyli energię uwięzioną falami skalarnymi i częstotliwością ), czas, etc. W materii każdy pierwiastek chemiczny, skała, roślina, zwierzę, organizm ludzki, narząd, czy komórka itd. ma swoistą dla siebie częstotliwość,  wibrację i energię, z której jest zbudowany.  

W czasach współczesnych, zgodnie z cyklami kosmicznymi, Ziemia, wraz z całą galaktyką przechodzi przez wyskoenergetyczne przestrzenie kosmosu ( pola fotonowe), oraz podlega oddziaływaniu różnych, prawie nie znanych przez obecną naukę energii, co skutkuje wzrostem jej wibracji i częstotliwości oraz w zróżnicowanym stopniu oddziaływuje także na wszelkie istoty na niej żyjące, w zależności od ich poziomu częstotliwości, wibracji i energii. Wzrost wibracji Ziemi, zwłaszcza w ostatnich kilku latach jest ogromny. Kilka lat temu poziom wibracji Ziemi wynosił poniżej 1 miliona jednostek, we wrześniu  2023 r. wynosił już 2,18 mln, a aktualnie wynosi około 2,6 mln i przewiduje się, że do końca tego roku przekroczy 3 mln jednostek. Jednym z istotnych czynników wzrostu wibracji, obok napływających nieznanych nauce energii, są rozbłyski słoneczne, których natężenie i częstotliwość niesamowicie rośnie. Spodziewane w ciągu 2 najbliższych miesięcy 2 ogromne rozbłyski słoneczne klasy R5 ( rzadkie 2-3 lata temu rozbłyski klasy X to zaledwie R3 w ujednoliconej klasyfikacji tych rozbłysków) zdecydowanie przyśpieszą WIELKIE ZMIANY NA ZIEMI W TYM ROKU !!! O tym jak te procesy na poziomie wibracji, częstotliwości mają wpływ na ludzkość, w tym indywidualnie na każdego, opisuje prognostyczny artykuł na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/01/prognoza-globalnych-procesow-w-dekadzie/

Polecamy poniższe nagranie i powiązanie zawartych puzli informacji z powyższymi z trzech poziomów postrzegania obecnej rzeczywistości, zarówno w skali indywidualnej, jak i globalnej.

Redakcja KIP

Opublikowano za:

Red Pill News

Comments

 1. jedensam says:

  O czym świadczą wyniki wyborów do europarlamentu?
  Że w tym kraju nad Wisłą nic się nie zmieniło.
  Może Francuzi pokażą kierunek:
  Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024. Prezydent Francji Emmanuel Macron – po bardzo wyraźnym zwycięstwie skrajnie prawicowego Zjednoczenia Narodowego – ogłosił, że rozwiązuje parlament. Marine Le Pen – która jest twarzą Zjednoczenia Narodowego – powitała ten ruch “z radością”. Premier Donald Tusk stwierdził, że to “dramatyczna klęska” Macrona, a w związku z tym na barkach Polski będzie “coraz większą odpowiedzialność za przyszłość Europy”. https://tvn24.pl/wybory-do-europarlamentu-2024/wybory-do-parlamentu-europejskiego-2024-francja-macron-rozwiazuje-parlament-w-reakcji-na-zwyciestwo-le-pen-st7954956
  Wężykiem: “Premier Donald Tusk stwierdził, że to “dramatyczna klęska” Macrona, a w związku z tym na barkach Polski będzie “coraz większą odpowiedzialność za przyszłość Europy”. Chyży rój inaczej, piesek Ursuli von der Leyen. Ale się Polacy POPISali. Zmanipulowani do szpiku kości, ignoranci, konformiści, tchórze i głupcy, co z tego, że nie wszyscy. I mamy to, co mamy.

  • jedensam says:

   Ale ostatecznie, nie naszą sprawą jest osądzać, skoro Bo dopuszcza wszelkie zło,
   …”4 Kim ty jesteś, że sądzisz cudzego sługę? Dla swojego własnego Pana stoi lub pada; ale zostanie postawiony, bo Bóg jest władny go postawić.
   5 Gdyż oto jakiś bada dzień obok dnia, a inny każdy dzień bada; niech każdy zostanie przekonywany we własnym sposobie myślenia.”… Rzymian 14

 2. jedensam says:

  P.S.
  Gdyby wybory mogły coś zmienić zostałby zakazane.
  https://youtu.be/7hPZjRwKWCI?si=LIxnHL5q2KXvosEL
  Ludzie najczęściej śpią, nie zdając sobie z tego sprawy. Rodzą się pogrążeni we śnie. Żyją, śniąc. Nie budząc się, zawierają małżeństwa. Płodzą dzieci we śnie i umierają, nie budząc się ani razu.

  Anthony de Mello, Przebudzenie

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Bardzo trafne…ale, WIELKIE WYDARZENIA NA ZIEMI, które przyspieszą budzenie ludzi, WYSTARTUJĄ W CIAGU NAJBLIŻSZYCH 5 GODZIN, za pomocą WYDARZENIA PRZYGOTOWAWCZEGO i o około 3 nad ranem, jutro, GŁÓWNEGO WYDARZENIA STARTOWEGO przyśpieszonych zmian na ZIEMI…

 3. adamd says:

  Aria Skołuby…
  Boisz się?! NIE?! Zaażyj tabaaaaki!
  https://www.youtube.com/watch?v=0UAGin0ltPY
  Wszystko opisał dawno temu I. Asimov w cyklu “Fundacja”

Wypowiedz się