Trump zabija słabego Bidena na terytorium wroga podczas wczorajszej debaty

Autor: Michael Baxter -28 czerwca 2024 r

Chrupiący, chropowaty, słaby Joe Biden przegrałby wczorajszą debatę prezydencką, nawet gdyby prezydent Donald J. Trump nie pojawił się w studiu CNN w Atlancie, aby taktownie obnażyć ewidentne słabości Bidena – niezdolność do wygłoszenia przekonującej myśli bez pomocy telepromptera lub jego doradców szepczących ukradkiem odpowiedzi do słuchawki.

Debata rozpoczęła się od tego, że Biden z trudem podszedł do swojego podium, gdy rzecznicy CNN Jake Tapper i Dana Bush przedstawili go jako prezydenta Stanów Zjednoczonych, tytuł nadany mu przez globalistów, elity i media głównego nurtu, a nie przez prawowitych amerykańskich wyborców. Podczas gdy Biden wydawał się potrzebować chodzika lub wózka inwalidzkiego, aby dotrzeć na scenę, prezydent Donald J. Trump wkroczył na terytorium wroga pełen wigoru i wigoru, najeżony energiczną pewnością siebie, faktami i dowodami, że tylko on ma zapał i umiejętności, aby zakończyć tyranię, niesprawiedliwość i wojnę gospodarczą, które nielegalny reżim wyrządził obywatelom w ciągu ostatnich czterech lat.

Debata zakończyła się w zasadzie w momencie, gdy Biden otworzył usta. Był zagubiony i zdezorientowany, mamrocząc tak cicho, że widzowie ledwo słyszeli jego odpowiedzi i często odpowiadając na pytania bezsensownymi odpowiedziami, mimo że on i jego armia doradców Władzy Realnej spędzili osiem dni skuleni w Camp David, przygotowując się do debaty.

Występ Bidena był epicką kompromitacją, co nie umknęło uwadze jego opiekunów, którzy, według źródeł w Białym Kapeluszu, byli wstrząśnięci następstwami. Ciężar jego porażki był namacalny.

Źródło U.S. Army Cyber Command powiedziało, że “człowiek brzmiący jak Obama” zadzwonił do Bidena, aby wyrazić konsternację z powodu występu Bidena. – Spieprzyłeś, Joe. Naprawdę to spieprzyłeś” – miał mu powiedzieć Obama. A Antony Blinken, wciąż ukrywający się w Europie Wschodniej, zadzwonił do Bidena ze swoją oceną prezentacji Bidena: “Wykopałeś sobie głęboki grób”. Nie jest jasne, czy miał to na myśli w przenośni.

Z kolei jego żona, Jill, pochwaliła jego występ. Po debacie Biden spotkał się z Jill za kulisami, uściskał ją i zapytał: “Wygrałem, prawda? Pokonałem go nieźle. Odpowiedziała: “Oczywiście, że tak”, najwyraźniej rozpieszczając go.

Nasze źródło ARCYBER nie chciało powiedzieć, w jaki sposób White Hats rozpoznało rozmowy, powołując się na bezpieczeństwo operacyjne. Powiedział, że wciąż oceniają debatę, aby ustalić, czy Biden na scenie był prawdziwy, czy też był sobowtórem lub klonem.

“Wiemy, że toczy się wiele dyskusji na temat tego, czy prawdziwy Joe jest żywy, czy martwy. Jak już mówiliśmy wcześniej, Mike, nie widzieliśmy żadnego konkretnego dowodu na to, że nie żyje. Do tej pory to, co widzieliśmy wczoraj wieczorem, wydawało się prawdziwym Joe. Taka jest nasza interpretacja w tej chwili” – powiedziało źródło.

Tak jak ARCYBER w Fort Gordon analizowało debatę w czasie rzeczywistym, tak samo robiła rada Białych Kapeluszy w Camp Pendleton. Generał Eric M. Smith, który właśnie uporał się z fiaskiem własnego klona, wrócił do Pendleton z urlopu na godzinę przed debatą. Wszelkie obawy, że Biden powtórzy swój ognisty i przekonujący występ “Dark Brandon” w marcu zeszłego roku, zostały rozwiane, gdy odpowiadając na pytanie Tappera o inflację, zdezorientowany wyjąkał, że pochodzi ze Scranton w Pensylwanii i coś o zlewach kuchennych. Źródło w biurze gen. Smitha powiedziało, że rada Białych Kapeluszy śmiała się histerycznie, jakby oglądała komedię, gdy Biden pogrążał się coraz głębiej w szaleństwie. To, że Władza Realna wysłała całkowicie niekompetentnego, nieudolnego Bidena, aby stanął do walki z Trumpem, który odpowiadał na pytania debaty rzeczowo i zwięźle, z opanowaniem i godnością, wprawiło radę Białych Kapeluszy w osłupienie.

“Nie mogli uwierzyć w to, co widzą. To było jak skecz komediowy. To był kolejny dowód na to, że Biden jest tylko marionetką. Nie mogę uwierzyć, że wyciągnęli go za to z piwnicy. Zakładając, że był to Joe Biden, jest całkiem oczywiste, że stał się tak uzależniony od narkotyków i adrenochromu, że straciły one na nim skuteczność. Był sparaliżowany jak jeleń w świetle reflektorów. Upokorzył się. Trump nie musiał go zabijać” – powiedział nasz informator.

Poproszony o spekulacje, dlaczego Władza Realna wysłała Bidena zamiast faksymile, powiedział: “Gdyby wysłali klona, Trump ściągnąłby mu spodnie i pokazał, że nie ma genitaliów, a gdyby wysłali sobowtóra, Trump zerwałby maskę. Tak się domyślam. Zamiast tego wydaje się, że pokazali światu prawdziwego Josepha R. Bidena, który był bardziej zainteresowany udowodnieniem, że może pokonać Trumpa w golfa, niż debatowaniem nad poważnymi sprawami.

Zapytany, czy Władza Realna chciała, aby Biden przegrał, jako wymówkę do zastąpienia go jako przypuszczalnego kandydata Demokratów w ostatniej chwili, powiedział: “Jeśli to prawda, to nie wyjaśnia to rozmów telefonicznych Blinkena i Obamy. Ale wszystko jest możliwe.Opublikowano za: https://realrawnews.com/2024/06/trump-slays-feeble-biden-in-enemy-territory-at-last-nights-debate/

Wypowiedz się