Przemówienie Prezydenta Rosji Władimira Putina. OSTATNIA propozycja trwałego pokojowego rozwiązania konfliktu. Lektor PL. Tego nie dowiesz się w ŻADNYCH ŚCIERWOMENDIACH – 110

Każdy myślący człowiek powinien to przemówienie Prezydenta  Rosji Władimira Putina wysłuchać i obejrzeć nie raz. Wypowiedź jest bardzo zwięzła i rzeczowa merytorycznie, wręcz zaprezentowana łopatologicznie, o stanowiskach i działaniach Rosji w przekroju historycznym, w konfrontacji z satanistycznym Zachodem, z USA na czele. Władimir Putin już w 2013 roku miał odwagę wypowiedzieć się publicznie, że Zachodem rządzą sataniści. Tego jest obecnie świadomych już wielu ludzi na świecie.

Poziom wibracji Prezydenta Putina i przeciętny ścisłego kierownictwa Rosji, jest 10 do 15 razy wyższy  niż ścisłych kierownictw państw Zachodu. Im niższy poziom wibracji, tym bardziej negatywna jest jednostka lub grupa rządząca, której przeciętna wibracja jest zasadniczo znacznie niższa, niż przeciętna wibracja populacji rządzonego kraju Zachodu. To tłumaczy wręcz desperackie próby Zachodu wywołania atomowej III wojny światowej, kiedy ludobójstwo własnych społeczeństw za pomocą plandemii szczepionkowej bronią biologiczno-elektromagnetyczną i wieloma innymi szkodliwymi działaniami, nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

Redakcja KIP

Opublikowano za:

Red Pill News

Wypowiedz się