Prorocy przepowiadają koniec syjonizmu, ponieważ, państwo apartheidu w Izraelu jest obecnie nie do utrzymania.

Zamieszczone w dniu 23 czerwca 2024 r., autor: State of the Nation


Uwaga redaktora SOTN: Poniższa analiza religijna, geopolityczna i psychohistoryczna zamieszczona w całości jest tak dobra, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o powstanie i upadek współczesnego państwa Izrael.

2024: Rok, w którym izraelskie lobby traci kontrolę nad światem

A prawdziwą ironią ostatecznego upadku syjonizmu jest to, że do niego doprowadził premier Izraela Benjamin Netanjahu. Zobacz: Czy izraelski raport sugeruje, że 10/7 PsyOp ma na celu obalenie Bibiego?
Oczywiście, ewidentnie apartheidowskie państwo Izrael nigdy nie było trwałe, zwłaszcza w epoce informacji, która umieściła smartfon w rękach każdego człowieka. Kiedy każda ofiara (zarówno indywidualna, jak i społeczna) niedopuszczalnego okrucieństwa Izraela i szalejącego barbarzyństwa IDF może zostać sfotografowana i/lub sfilmowana w czasie rzeczywistym, a następnie rozpowszechniona na pierwszej stronie Internetu, aby wszyscy mogli ją zobaczyć i usłyszeć…..
ZEGAREK! Armia izraelska przypięła rannego Palestyńczyka
do jeepa i przewiozła go przez Dżenin
Nie tylko trwające ludobójstwo w Gazie okazuje się być wyzwaniem nie do pokonania dla Izraela, ale także dla Hezbollahu na północy, zwłaszcza że ponad 60 000 Izraelczyków musi ewakuować swoje społeczności od wielu miesięcy. Ci żydowscy i chrześcijańscy syjoniści naprawdę nienawidzą mieszkać ze swoimi teściami na południu.
JEGO WOJNA! Hezbollah kontra Izrael
Nie zapominajmy o kilku bardzo poważnych inicjatywach prawnych prowadzonych przeciwko Izraelowi przez różne organy międzynarodowe, takie jak ONZ.

Komisja śledcza ONZ: Izraelscy urzędnicy
odpowiedzialni za zbrodnie wojenne w Strefie Gazy

Jeśli kiedykolwiek napis jest na ścianie dla kryminalnie obłąkanych i ludobójczych maniaków w Tel Awiwie, to ten czas jest teraz. Jednak kto nie wie, że osaczony szczur jest najbardziej niebezpieczny ze wszystkich. Co oznacza, że wojenny gabinet syjonistycznych fanatyków Netanjahu z pewnością będzie rozważał ostatnią deskę ratunku – opcję Samsona. W końcu, jeśli oni nie mogą tego mieć, nikt tego nie zrobi!!
OPCJA SAMSONA – DLACZEGO IZRAEL JEST NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM
DLA CAŁEGO ŚWIATA
Stan narodu
23 czerwca 2024 r

Tekst Chucka Baldwina

Ze ściśle teologicznego punktu widzenia – teologicznego punktu widzenia, który opiera się na Chrystusowym Nowym Przymierzu (a nie na fałszywych doktrynach premillenarystycznego dyspensacjonalizmu) – jest absolutną pewnością, że syjonizm (chrześcijański lub żydowski) jest diabelskim fałszerstwem zaprojektowanym po pierwsze po to, by zwieść, a po drugie zniewolić umysły i serca ewangelicznych chrześcijan w Ameryce, a następnie: z ich fanatycznym poparciem, zdobyć serca i umysły twórców wojny w amerykańskim Kongresie jako środek eksportu wiecznej śmierci i zniszczenia na cały świat. Pamiętajmy, że Jezus dobitnie głosił, że Szatan (Diabeł) jest głównym mordercą (i kłamcą). (Jana 8:44). A wojna przenosi morderstwo na najbardziej płodny poziom.

W ciągu ostatnich 76 lat syjonizm osiągnął wszystkie zamierzone cele. Odwróciło to ewangelicznych pastorów i chrześcijan od Nowego Przymierza Chrystusa do tego stopnia, że większość ewangelicznych chrześcijan prawie NIC nie wie o Nowym Przymierzu Chrystusa. To zamieniło politycznych konserwatystów we wściekłych – niemal maniakalnych – podżegaczy wojennych [koniecznie obejrzyjcie moje przesłanie w TĘ NIEDZIELĘ, 23 czerwca]. Otworzyło to wrota moralnej rozpusty do amerykańskiego przemysłu rozrywkowego i naszych systemów szkolnictwa publicznego. Otworzyło to falę masowej, nielegalnej imigracji przestępczej do naszego kraju, pozwalając nieskrępowanej armii obcych składającej się z dziesiątek milionów samotnych mężczyzn w wieku poborowym wkroczyć, żyć, organizować się i rozmnażać w bardzo wyraźnym i aktualnym zagrożeniu dla naszego bezpieczeństwa – a nawet dla naszego istnienia jako narodu.

I znowu, z perspektywy Nowego Przymierza, jeśli Bóg nadal ma plan dla chrześcijańskiej Ameryki i nie zdecydował się pozwolić Ameryce całkowicie implodować od wewnątrz lub eksplodować w globalnej wojnie nuklearnej – którą Stany Zjednoczone agitują – samo Niebo musi poradzić sobie z moralną i duchową plagą syjonizmu, ponieważ chrześcijańska Ameryka jest przez niego w dużej mierze zniewolona i całkowicie nieudolna, aby oprzeć się jego demonicznym machinacjom.

W przeciwieństwie do twierdzeń futurystów Scofielda, takich jak John Hagee, Robert Jeffress, Greg Laurie, John MacArthur i inni, współczesny Izrael NIE jest zmartwychwstałym biblijnym Izraelem ani wypełnieniem proroczego Izraela. Współczesne państwo Izrael nie ma absolutnie nic wspólnego z proroctwami biblijnymi ani z Drugim Przyjściem Jezusa Chrystusa. NIC!

Współczesne państwo syjonistycznego Izraela jest diabelską podróbką – FAŁSZYWKĄ. I znowu, z perspektywy Nowego Przymierza, syjonistyczny Izrael jest zmorą globalnego pokoju, amerykańskiego dobrobytu, chrześcijańskiego rozeznania i biblijnego zrozumienia.

Oznacza to, że albo jedna z dwóch rzeczy musi się wydarzyć w najbliższej przyszłości: 1) nic się nie zmieni i Ameryka albo upadnie pod sądem Bożym z powodu zgnilizny i niegodziwości w jej wnętrzu, albo zniknie pod gruzami globalnej wojny nuklearnej, albo 2) Bóg zainterweniuje i w łasce i miłosierdziu nad swoim ludem Nowego Przymierza, zajmuje się samym syjonistycznym Izraelem. Jeśli to drugie, oznaczałoby to rozwiązanie syjonistycznego rządu.

Moim zdaniem, były oficer wywiadu Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych i główny inspektor ONZ ds. broni Scott Ritter jest jednym z najbardziej przenikliwych geopolitycznie ludzi na świecie. Wraz z takimi ludźmi jak pułkownik Douglas Macgregor, Jeffrey Sachs, Larry Johnson, Ron Paul, sędzia Andrew Napolitano, Paul Craig Roberts, Clayton Morris, Lew Rockwell i Gerald Celente, Ritter niestrudzenie stara się pomóc Amerykanom przejrzeć kłamstwa mediów głównego nurtu i waszyngtońskich propagandystów i dostrzec rzeczywistość tego, co naprawdę dzieje się w naszym świecie.

Pan Ritter udzielił niedawno wywiadu Danny’emu Haiphongowi. Muszę podzielić się niektórymi znaczącymi stwierdzeniami Rittera w tym wywiadzie – stwierdzeniami, które moim zdaniem są proroczo trafne z perspektywy Nowego Przymierza.

Ritter: Izrael jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji. I Izraelczycy o tym wiedzą. W Izraelu panuje panika. Aby Izrael mógł istnieć jako naród, musi być dosłownie ziemią obfitości, ziemią wygody, ziemią sukcesu ekonomicznego. Aby to osiągnąć, Izrael musi żyć w pokoju i harmonii ze swoimi sąsiadami oraz być horyzontalnie i pionowo zintegrowany ze swoimi sąsiadami z ekonomicznego punktu widzenia. 6 października wszyscy mówili o normalizacji stosunków. Izrael negocjował normalizację stosunków z Arabią Saudyjską. Joe Biden właśnie pojechał na szczyt G20 w Indiach, gdzie chwalił się tym, co nazwał korytarzem gospodarczym Indie-Bliski Wschód, który połączyłby Indie z Dubajem i Dubaj z Arabią Saudyjską koleją przez Jordanię do Izraela przez Hajfę do Grecji, dzięki czemu Indie i Europa są teraz połączone tym korytarzem. A jest to tak wielka sprawa, że sam Benjamin Netanjahu poinformował o tym podczas debaty Zgromadzenia Ogólnego we wrześniu. Zamiast umieścić swoją karykaturalną figurkę irańskiej bomby, umieścił mapę, która pokazywała rolę Izraela w tym przedsięwzięciu. I to jest to, czego Izrael potrzebował, aby przetrwać jako państwo narodowe: pokój i dobrobyt.

Izrael już nigdy nie będzie cieszył się pokojem. Nie pokonają Hamasu. Gaza jest trwałą raną. Nie zostanie to rozwiązane na korzyść Izraela. Izrael mówi o rozszerzeniu konfliktu na południowy Liban przeciwko Hezbollahowi. Izrael nie może wygrać tego konfliktu. Myślę, że jednym z powodów, dla których Izrael jeszcze nie rozpoczął tej inwazji, jest to, że przypomniał im o tym Hezbollah, który z powodzeniem zniszczył kilka miejsc Żelaznej Kopuły w pobliżu, dając Izraelczykom do zrozumienia, że mogą zniszczyć wszystkie miejsca Żelaznej Kopuły, a Izrael nie będzie miał możliwości obrony przed dziesiątkami tysięcy rakiet, które spadną na Izrael wystrzeliwane codziennie przez Hezbollah. A jeśli uderzysz w Izrael wystarczającą liczbą rakiet w odpowiednim czasie, Izrael nie istnieje.

Inną rzeczą jest to, że Hezbollah nie zamierza toczyć walki, która pozwoliłaby Izraelowi na rozmieszczenie 50 000 żołnierzy w południowym Libanie, aby zepchnąć Hezbollah z powrotem do rzeki Litani. Hezbollah zszedł do podziemia, tak jak Hamas w Gazie. I podczas gdy Izrael kopie i walczy tam z Hezbollahem, Hezbollah pojawi się na tyłach Izraela i zajmie Galileę. Hezbollah zadba o to, by następna walka między Izraelem a Hezbollahem nie toczyła się między wioskami na południu Libanu, ale między wioskami i miastami północnego Izraela. A Hezbollah wygra tę walkę. Izrael teraz już o tym wie.

Huti pokazali, że morskie linie komunikacyjne Izraela są słabe i zostały skutecznie zablokowane. W rezultacie Izrael poniósł miliardy dolarów strat gospodarczych. A potem te ciągłe ataki ze Strefy Gazy, z Jemenu, z Hezbollahu, teraz z Iraku; Proirańskie szyickie milicje wystrzeliwują teraz drony i pociski manewrujące, które uderzają w Hajfę, miasto Hajfa.

Najważniejsze jest to, że Izrael nigdy nie zazna pokoju tak długo, jak długo będzie kontynuował obecne stanowisko. Korytarz gospodarczy Indie-Bliski Wschód został ukończony. Nie odrodzi się. Koncepcja normalizacji stosunków między Izraelem a jego sąsiadami jest śmieszna. Izrael stracił poparcie, jakim cieszył się wśród innych narodów na całym świecie. W rzeczywistości jedynym krajem, który bezwstydnie popiera Izrael, są Stany Zjednoczone. Wszyscy inni odwracają się plecami do Izraela. Izrael stracił świat. Oznacza to, że jeśli to nie zostanie naprawione i nie zostanie naprawione, miliony Izraelczyków zaczną zadawać sobie pytanie: “Czy możemy nadal żyć w Izraelu? Czy jest to jakość życia, której oczekiwaliśmy? Czy jest to wystarczająco zdrowa gospodarka? Czy chcę narażać moją rodzinę na presję ekonomiczną i psychologiczną związaną z życiem w oblężonym państwie izraelskim?” Odpowiedź brzmi “nie”. Miliony Izraelczyków mają podwójne obywatelstwo. Posiadają drugie paszporty. Widzieliśmy już setki tysięcy z nich uciekających z Izraela, a jeśli sytuacja się pogorszy, zobaczycie kolejne miliony. W miarę jak Izrael się wyludnia, staje się coraz mniej żywotny jako państwo narodowe, zwłaszcza w odniesieniu do państwa pojedynczego.

Izrael jest w poważnych tarapatach. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje Izrael w tej chwili, jest wsparcie Stanów Zjednoczonych. Stany Zjednoczone właśnie przyjęły rezolucję, która została przegłosowana przez Radę Bezpieczeństwa. Jeśli Izrael to zlekceważy, straci Stany Zjednoczone. Stany Zjednoczone nie będą miały innego wyboru, jak tylko pójść naprzód i nałożyć jakieś ograniczenia na Izrael.

Możemy poczynić następującą obserwację. W całej nowożytnej historii Izraela, zwłaszcza od czasu wojny sześciodniowej w 1967 roku, żaden izraelski premier nie był w stanie utrzymać się u władzy bez wsparcia Stanów Zjednoczonych. Żaden amerykański prezydent nie mógł zostać wybrany bez poparcia państwa Izrael.

Mamy teraz sytuację, w której Joe Biden prawdopodobnie będzie zmuszony do zdecydowanego działania przeciwko państwu Izrael. A to stworzy dla niego ogromne problemy polityczne w Stanach Zjednoczonych. A Benjamin Netanjahu ma problem, że będzie musiał działać w sposób, który zrazi go do Stanów Zjednoczonych w czasie, gdy jego rząd upada. I może zaistnieć konieczność reelekcji. A to zaszkodzi mu politycznie. To wielka sprawa, ta rezolucja. To stawia zarówno Stany Zjednoczone, jak i Izrael, zarówno Bidena, jak i Bibiego, w gorącej wodzie kąpanej.

Co dopiero potem wraca do tego, o czym mówiłem. Nic z tego nie sprzyja stabilności i pokojowi. Wszystko to sprzyja ciągłemu chaosowi i anarchii. A to będzie destrukcyjne dla regionu, destrukcyjne dla Izraela i prawdopodobnie skłoni jeszcze więcej Izraelczyków do ucieczki. Nie sądzę, żeby Izrael przetrwał dekadę. Nie wyobrażam sobie, żeby Izrael w obecnej formie przetrwał kolejne 10 lat. Nie może. Jej gospodarka upadnie. Polityczna izolacja będzie prawdziwa.

Gdy się naprzód z rozwiązaniem dwupaństwowym, działa to tylko wtedy, gdy oba państwa są wykonalne. Ale w miarę jak Izrael się wyludnia, pamiętajmy, że jeśli Izrael zostanie zmuszony do pójścia w kierunku rozwiązania dwupaństwowego, pojawią się duże problemy. Będzie wielu Izraelczyków, którzy powiedzą: “Nie chcemy żyć w rozwiązaniu dwupaństwowym”. Odejdą.

Inna sprawa, że mamy tam całą masę osadników z Zachodniego Brzegu, którzy ukradli ziemię i będą musieli zostać eksmitowani. To kolejny gwarantowany wynik. Nie można pozwolić, aby osadnicy pozostali na jakiejkolwiek ziemi, która jest ziemią palestyńską. Jeśli Izraelczycy wystąpią przeciwko osadnikom z Zachodniego Brzegu, a) nastąpi kryzys zaufania wewnątrz Izraela. I znowu, ci osadnicy nie powiedzą: “W porządku. Po prostu zostaniemy w Izraelu”. Są to Żydzi z Brooklynu, którzy uciekli ze Stanów Zjednoczonych, wiedząc, że zamierzają ukraść ziemię i tam zostać. To ludzie, którzy nie wierzą w ciężką pracę; Nie wierzą w zarabianie czegokolwiek. To złodzieje; To bandyci; są mordercami; To bandyci. A kiedy stracą swoje osiedla, wrócą tam, skąd przyszli: do Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady czy Europy. Nie zostają.

Izrael wyludni się i straci swoje najbardziej żarliwe elementy syjonistyczne, co oznacza, że Izraelczycy, którzy zostaną, będą tymi Izraelczykami, którzy są uwarunkowani do zrozumienia, że Izrael musi żyć w pokoju ze swoimi palestyńskimi sąsiadami, co oznacza, że syjonistyczny twór, ten syjonistyczny eksperyment, jest skończony, i że cokolwiek z tego wyjdzie, nie będzie nazywane państwem Izrael. Będzie się nazywać Państwo Palestyna. I miejmy nadzieję, że obejmie znaczną populację żydowską. Oczywiście, znaczna populacja muzułmańska, znacząca populacja chrześcijańska. Obecna ludność Palestyny będzie musiała się zjednoczyć i nauczyć żyć razem.

Mam nadzieję, że nie przeczytałeś słów Scotta zbyt szybko. Jeśli tak, wróć i przeczytaj je ponownie.

Wierzę, że to, co powiedział Ritter, jest PRAWDĄ. I chociaż Ritter może nie rozumieć biblijnego znaczenia tego, co powiedział, jego słowa są zgodne z autentycznym nauczaniem Nowego Przymierza. Czasami ludzie spoza kościoła mają lepsze instynktowne pojmowanie duchowych prawd niż ludzie chodzący do kościoła, którzy nazywają siebie chrześcijanami – zwłaszcza jeśli chodzą do chrześcijańskich kościołów syjonistycznych.

Oczywiście, jeśli Donald Trump odzyska Biały Dom, będzie jeszcze większym syjonistą niż Biden i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uratować syjonistyczny reżim – nawet kosztem dobrobytu Stanów Zjednoczonych. Ale jeśli upadek syjonistycznego Izraela (opisany powyżej przez Rittera) jest nieuniknionym dziełem Boga Wszechmogącego ze względu na Chrystusa i Jego Nowe Przymierze, Trump nie będzie mógł nic zrobić, aby to powstrzymać. W rzeczywistości Bóg może zdecydować się na rozprawienie się z ultra-syjonistycznym Donaldem Trumpem w tym samym czasie.

Zobaczymy, prawda?

Jedyne, czego jestem pewien, to to, że aby orędzie Nowego Przymierza Chrystusa odrodziło się na pierwszych miejscach za kazalnicami Ameryki, Niebo musi rozprawić się z piekielnym syjonistycznym państwem Izrael.

Jeśli Scott Ritter jest dokładny w swojej analizie politycznej – a ja mam rację w mojej duchowej analizie ludobójczej wojny Izraela przeciwko Strefie Gazy – Niebo może już pracować nad tą sprawą.

© Chucka Baldwina

___
https://chuckbaldwinlive.com/Articles/tabid/109/ID/4587/Scott-Ritter-The-Zionist-Experiment-Is-Finished.aspx

Ten wpis został opublikowany w SOTN Special. Dodaj link bezpośredni do zakładek.

Wypowiedz się