Prokurator okręgowy Nowego Jorku Alvin Bragg aresztowany przez wojsko USA za zdradę i ingerencję w wybory

Autor: Michael Baxter -29 czerwca 2024 r

Wydział Dochodzeń Kryminalnych Armii Stanów Zjednoczonych aresztował w piątek prokuratora okręgowego hrabstwa Nowy Jork Alvina Bragga pod zarzutem zdrady i ingerencji w wybory w pobliżu jego domu – jest właścicielem kilku – w historycznej dzielnicy St. Nicholas w Nowym Jorku, znanej również jako Striver’s Row, źródła w biurze generała Erica M. Smitha powiedziały Real Raw News.

Jeśli sprawiedliwość zwycięży, Bragg wkrótce znajdzie się w innej celi śmierci – w ośrodku internowania Camp Delta w Zatoce Guantanamo dla więźniów Władzy Realnej.

Białe Kapelusze, jak twierdzi nasze źródło, ścigały Bragga od dnia, w którym powołał Wielką Ławę Przysięgłych złożoną z sympatyków Władzy Realnej, aby oskarżyła prezydenta Donalda J. Trumpa o sfabrykowane zarzuty mające na celu uwięzienie go lub, jeśli to się nie powiedzie, zniszczenie szans Trumpa na zostanie kandydatem Republikanów w 2024 r. – plan, który nadal przynosi odwrotny skutek, ponieważ coraz większa liczba obywateli gromadzi się za oblężonym prezydentem.

Dodał, że Bragg zniknął z radaru Białych Kapeluszy wkrótce potem, gdy Władza Realna zastąpiła go przekonującym sobowtórem, który pojawiał się zamiast niego na konferencjach prasowych i transmisjach telewizyjnych. Sobowtór miał krągłe rysy Bragga i został wyszkolony, by naśladować jego chód, maniery i mowę. Prawdziwy Bragg ukrył się gdzieś, co było cudem dla otyłego kawałka galaretowatego smalcu, który chwieje się podczas chodzenia i nie może zrobić trzech kroków bez sapania, sapania i zatrzymywania się, by złapać oddech. Białe Kapelusze zignorowały sobowtóry, aby nie pokazać ręki, cierpliwie czekając, aż Bragg wyłoni się z ziejącej, do której się wczołgał. Historia pokazała, że Deep Staters nienawidzą być krępowani przez swoich opiekunów i zawsze w końcu wracają na grzędę. Tęsknota za domem i sobowtóry przypisujące sobie zasługi za osiągnięcia Deep Statersów są powodami, dla których Deep Staters wracają do owczarni.

“I to właśnie wtedy są najbardziej bezbronni” – powiedział nasz informator. “Bragg jest szczególnym rodzajem głupca. Pomyślał, że jest nietykalny i poszedł prosto w nasze ręce”.

Powiedział, że CID obserwowało trzy posiadłości Bragga przez kilka miesięcy, w tym czasie widzieli co najmniej jednego oszusta Bragga, który przychodził i odchodził, jakby był panem domu, czule i miłosnie witając się z prawdziwą żoną Bragga, Jamilą Ponton, po powrocie do domu Striver’s Row każdego dnia po pracy. Obejmowali się z zachwytem, przytulając się i całując na progu.

“To dość chore i jesteśmy pewni, że małżonkowie Deep Staters są w planie. Są małżeństwem od 20 lat, więc nie ma mowy, żeby dała się nabrać sobowtórowi. Żaden nie jest tak dobry. Gdyby to był klon, cóż, może, ale większość z nich nie miała genitaliów” – powiedział nasz informator.

Zapytany, czy Białe Kapelusze kiedykolwiek widziały małżonkę Deep Statera zaangażowaną w akty bezmyślnego pożądania z sobowtórem lub klonem, powiedział: “Nie osobiście. Gdybym to zrobił, musiałbym wybielić gałki oczne. Nie chcę, żeby w mojej głowie pojawił się obraz tego grubego kurwa, prawdziwego lub nie, uprawiającego seks. Byłoby to coś, czego nie można było nie zauważyć. A teraz, kiedy mamy Bragga, nie musimy już zaglądać mu w okna.

Godzina 7:00 W piątek zespół nadzorczy CID widział, jak fałszywy Bragg ubrany w niebieski garnitur w prążki i oksfordy wychodzi z domu, wsiada do samochodu i jedzie w kierunku centrum Manhattanu. Czterdzieści minut później przed rezydencję zatrzymał się cadillac escalade i z fotela pasażera wysiadł Bragg. Ten Bragg miał jednak na sobie grafitowy garnitur i buty ze skrzydełkami. Policja nie była w stanie zidentyfikować kierowcy, ponieważ szyby samochodu miały ciemny odcień. Śledczy pozwolili pojazdowi odjechać, a następnie ruszyli w kierunku Bragga, zanim dotarł do drzwi wejściowych.

Bragg zauważył śledczych i próbował się chwiejnie wyrwać, ale upadł na ziemię w konwulsjach, gdy został trafiony czterema paralizatorami w plecy, klatkę piersiową, szyję i twarz. CID związał Bragga, którego bulwiaste nadgarstki były zbyt duże, by można było go założyć na mankiety, i wrzucił jego korpulentne ciało na tylne siedzenie SUV-a, który zatrzymał się z piskiem opon w chwili, gdy Bragg uderzył o ziemię.

Nasze źródło powiedziało, że Białe Kapelusze mają przytłaczające, niepodważalne dowody na to, że Bragg jest winny zdrady i oszustwa wyborczego i że wiceadmirał Darse E. Crandall opublikuje je w trybunale wojskowym Deep Stater.

W kolejnym śledztwie źródło potwierdziło, że mężczyzna w areszcie to prawdziwy Alvin Bragg i że jego sobowtór również zostanie aresztowany tak szybko, jak to możliwe.

Comments

  1. czystesale says:

    źródło doniesienia

    https://realrawnews.com/2024/06/alvin-bragg-arrested/

    niezalżnie od tego, czy taka wiadomość byłby nam miła czy nie, nie jest potwierdzana przez inne źródła, dlatego nie oczekuję, że odpowiada faktom.

Wypowiedz się