Potwierdzono: USS Eisenhower płonie podczas drugiego ataku, niszcząc pokład lotniczy – wielu zabitych i rannych

Jeśli Huti mówią prawdę o ataku na amerykański okręt wojskowy – a mamy ku temu dobry powód – to rzeczywiście byłaby to poważna kompromitacja dla Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza dla kompleksu wojskowo-przemysłowego.

Autor: Jonas E. Alexis, starszy redaktor -4 czerwca 2024 r


VT potępia czystki etniczne Palestyńczyków przez USA/Izrael280 MILIARDÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH PODATNIKÓW ZAINWESTOWANYCH od 1948 roku w amerykańsko-izraelską operację czystek etnicznych i okupacji; 150 mld USD bezpośredniej “pomocy” i 130 mld USD w kontraktach
“ofensywnych” Źródło: Ambasada Izraela w Waszyngtonie i Departament Stanu USA.


JEA: Jeśli Huti mówią prawdę o ataku na amerykański okręt wojenny – a mamy ku temu dobry powód – to rzeczywiście byłaby to poważna kompromitacja dla Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza dla kompleksu wojskowo-przemysłowego.Kompleks ten, składający się z kontrahentów obronnych i podmiotów rządowych, inwestuje miliardy dolarów rocznie w rozwój i utrzymanie zaawansowanych technologii wojskowych i infrastruktury.Udany atak Huti, grupy dysponującej znacznie mniejszymi zasobami finansowymi i technologicznymi, podważyłby postrzeganą skuteczność tych kosztownych systemów obronnych i uwypukliłby słabe punkty w zdolnościach wojskowych USA. Poniższy artykuł pochodzi z Intel Drop.

Film nagrany z małej łodzi zawiera dźwięki fal, ciągłe zmiany ostrości i kierunku i nie może być powielany za pomocą oprogramowania do gier.

Atomowa łódź podwodna rezygnuje ze swojej pozycji, wystrzeliwuje pocisk w zanurzeniu, na próżno próbując uratować “Ike’a” (wideo)

Filmy można obejrzeć pod tym linkiem:

Potwierdzono: USS Eisenhower płonie, gdy drugi atak niszczy pokład lotniczy – wielu zabitych i rannych (potwierdzone filmy/zdjęcia)

https://www.theinteldrop.org/2024/06/03/confirmed-uss-eisenhower-aflame-as-second-attack-destroys-flight-deck-many-dead-and-wounded-confirmed-vids-photos/embed/#?secret=FLZeB4wb7M#?secret=XORnNYqKvL

Drugi atak

Marynarka wojenna zezłomuje “Ike’a” po tym, jak został trafiony dziesiątkami pocisków i dronów, gdy stacjonował na stacji ochraniającej statki zaopatrzeniowe dla terrorystów ISIS (Bomba Prawdy)

Pierwszy atak

Pomimo fałszywych filmów i dobrze zaaranżowanego tuszowania w mediach społecznościowych przez zespół komediowy Muska i Zusksteina, prawda wyszła na jaw, USS Eisenhower nadal znajduje się na wodzie, ale pozostawia region w poważnych uszkodzeniach, które mają zostać zezłomowane (Bomba Prawdy)

Chińskie zdjęcie satelitarne eksplozji rakiety na pokładzie USS Eisenhower:

Kadry z filmu Atak 2

Xxx

Pocisk zbliża się z prawej strony

Eksplozja na pokładzie, gdy F-18 Super Hornety płoną, a załoga giniehttps://www.youtube.com/embed/3du2433iGbQ?start=3517&feature=oembed

Pocisk eksploduje, niszcząc system katapulthttps://www.youtube.com/embed/06DOanwjHQI?start=74&feature=oembed

Jonas E. Alexis, starszy redaktor

Jonas E. Alexis, starszy redaktor

Jonas E. Alexis ma dyplomy z matematyki i filozofii. Studiował pedagogikę na poziomie magisterskim. Do jego głównych zainteresowań należy polityka zagraniczna USA, historia konfliktu izraelsko-palestyńskiego oraz historia idei. Jest autorem książki Kevin MacDonald’s Metaphysical Failure: A Philosophical, Historycal, and Moral Critique of Evolutionary Psychology, Sociobiology, and Identity Politics. Uczy matematyki w Korei Południowej.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Powyższy film jest montażem, na dodatek nieudolnym.
  Prawa burta jest rozświetlona ogniem , kiedy statek dostaje w lewą burtę.
  Na dodatek brak jakichkolwiek refleksów na wodzie od wybuchów na okręcie.

  Jeszcze zabawniejsze jest to, że ponoć kręcono film z małej łodzi, ale kamera jest całkowicie statyczna, brak ruchu wahadłowego.

  Ewidentnie komuś zależy na takim obrocie sprawy.

 2. krnabrny1 says:

  Kto chce sam zobaczyć nieudolność montażu niech zatrzyma film w 7 sekundzie:-)

Wypowiedz się