LISTA AKTÓW OSKARŻENIA, ARESZTOWAŃ I EGZEKUCJI! Rozmontowywanie agentów i sobowtórów Władzy Realnej | CO TAK NAPRAWDĘ DZIEJE SIĘ ZA KULISAMI…

Medeea GreereAutor: Medeea Greere27 czerwca 2024r. Zaktualizowano:27 czerwca 2024 r

LISTA AKTÓW OSKARŻENIA, ARESZTOWAŃ I EGZEKUCJI! Rozmontowywanie agentów i sobowtórów Władzy Realnej | TO, CO NAPRAWDĘ DZIEJE SIĘ ZA KULISAMI, JEST NIECO INNE, NIŻ Q MOŻE CI WMÓWIĆ!

Wiele osób pisze do mnie e-maile z pytaniem, czy to prawda, że Hillary Clinton została stracona i/lub zmarła z powodu odstawienia Adrenochromu w 2016 roku. Moja odpowiedź brzmi: kogo to obchodzi?

Na początku nigdy nie żyła. Kto wie, ile syntetycznych kopii tej nieumarłej wiedźmy stworzyli przez lata. Nie możesz wykonać czegoś, co nie jest żywe od samego początku. Zdarzało jej się nawet nieprawidłowo działać podczas wywiadów i zdradzała swój status jako robotoidalnego symulakrum ludzkiej świadomości. Nie musimy się martwić o to, czym jest trwająca wojna domowa między wężowym nasieniem wyhodowanym przez błękitnokrwistych ze starożytnego plemienia Kannanitów Dana. Te rzeczy nie są ludzkie i składają się z syntetycznych przybliżeń istot ludzkich. Statki, które i tak zostają uciekszone przez ducha legionu. Nie musimy się więc martwić o to, kto został stracony przez tego, kto trzyma rękę na marionetce Trumpa. Oni wszyscy są tylko postaciami.

Muszę dać ludziom to, czego chcą. Jeśli nieweryfikowalne listy rzekomo straconych celebrytów, których można łatwo zastąpić syntetycznymi klonami i/lub organicznymi robotoidami i którzy prawdopodobnie nigdy nie byli żywymi biologicznymi, autentycznymi istotami ludzkimi, są tym, czego chcą, to właśnie to im dam.

Ale pozwólcie, że najpierw wyjaśnię wam, dlaczego nic z tego nie ma znaczenia i dlaczego wszystkie te egzekucje celebrytów (w które wierzę, że mają miejsce) i cała ta retoryka “ratowania ludzkości przed Kabałem przez Białe Kapelusze” jest po prostu kolejnym z ich mechanizmów kontroli i dlaczego bardzo prawdziwa wojna, która toczy się za kulisami, nie jest tym, czym myślicie, że jest.

Każdy z tych celebrytów, którzy kiedykolwiek mogli być żywymi oddychającymi homosapiens z duszami, w dowolnym momencie swojego istnienia, został dawno temu zamordowany i zastąpiony syntetycznym zastępcą, aby przeżyć resztę swojej kariery w Hollywood. Więc kogo to obchodzi? Tym właśnie jest Hollywoodzka Aleja Gwiazd. To nie są tablice upamiętniające karierę tej konkretnej gwiazdy. To są nagrobki.

Sposób na wyśmianie fanów i żyjących członków rodziny każdego celebryty, który był na tyle głupi, by sprzedać swoją duszę starożytnym złowrogim siłom duchowym, które rządzą Hollywood. Z czego najbardziej znany jest diabeł? Z kłamliwa.

Nie możesz przeżyć swojego życia jako istota ludzka. Zostajesz zamordowany, a twoja dusza zabrana prosto do piekła w momencie, gdy podpisujesz się na przerywanej linii. Wasza świadomość została przeniesiona do bezdusznego naczynia, które zostało przygotowane i wstępnie skonfigurowane do opętania przez duchy legionu.

Przez większość czasu nawet nieumarła wersja celebryty golum nie będzie miała pojęcia o tym, co się stało. Nie pamiętam momentu, w którym jego ludzki poprzednik został zwabiony do ośrodka klonowania, rytualnie torturowany i zamordowany, ale dopiero po tym, jak ich opiekunowie upewnili się, że żywa kopia ich świadomości została pobrana i gotowa do przeniesienia do syntetycznego sobowtóra.

Więc znowu, kogo to obchodzi? Jesteśmy świadkami kłótni starożytnych bogów (przez małe “g”) między sobą i walki o władzę. Biblia ostrzegała nas, że tak się stanie. Obserwujemy, jak walczą ze sobą dwie dominujące frakcje okultystyczne.

Zakon Feniksa kontra Złoty Brzask. Big T i twój ukochany “John John” są nowicjuszami Złotego Świtu, podczas gdy celebryci tacy jak Tom Hanx, Madonna i Celine Dion (którzy, nawiasem mówiąc, są spokrewnieni) są najlepszymi psami w Zakonie Feniksa. Nasiona Węża mordują swoich rywali w swoich własnych starożytnych liniach krwi w trwającej i równie starożytnej wojnie domowej z błękitnymi nasionami węży.

ZASKAKUJĄCE ZNALEZISKO: JESTEŚMY ŚWIADKAMI WOJNY RODOWEJ | DOWÓD: HANX, CELINE DION, MADONNA, THE BUSHES I BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA TO TEN SAM RODOWÓD. TRUMP TEŻ! TRUMP NISZCZY CZŁONKÓW WŁASNEJ RODZINY, TAK JAK OSTRZEGAŁA NAS BIBLIA

Nie ratuje nas grupa życzliwych “Białych Kapeluszy”. To najgłupsze gówno, jakie kiedykolwiek słyszałem. “Białe Kapelusze” i “Czarne Kapelusze” są po prostu alternatywnym określeniem tych dwóch pasożytniczych, nie-ludzkich starożytnych rzędów. Oboje są równie wrogo nastawieni i chociaż przez większość czasu mogą być krwiożerczymi rywalami, mają dyscyplinę, aby współpracować w razie potrzeby.

Zwłaszcza, jeśli chodzi o zapewnienie naszego podporządkowania i dalsze zacieśnianie uścisku, jaki mają na ludzkość. Tak ważne jest dla nich nasze zniewolenie. Nasze fizyczne, psychiczne i duchowe zniewolenie.

RYTUAŁ NA KAPITOLU | KRATER ZIEMIA – RADIOAKTYWNY PRZESUWNIK JEDNOSTKI SATURNA | ANTYCHRYSCI PANUJĄ JAKO BIAŁY KAPELUSZ

Prawdziwa wojna w polityce: FENIKS kontra SMOK

Cała prawica kontra lewica, Demokraci kontra Republikanie, bogaci kontra biedni, czarni kontra biali, chrześcijanie kontra muzułmanie to nic innego jak podstępne mechanizmy kontroli, które zostały wprowadzone, aby trzymać nas nawzajem w gardle i nieustannie zbaczać z drogi z małostkowymi bzdurami i bzdurami. Zapewnienie, że nigdy nie będziemy w stanie przejrzeć ich mgły kiepskiej, nikczemnej i, co najważniejsze, dzielącej retoryki. Pozostawia nas bez czasu i energii potrzebnej do dokładnego zidentyfikowania, kim są nasi prawdziwi wrogowie. Je.

KOCHAM ANONS, ALE NIENAWIDZĘ QANON I DLACZEGO TY TEŻ POWINIENEŚ. TRUMP JEST OKULTYSTĄ, PRZESTAŃ SIĘ OKŁAMYWAĆ

Pojawiła się nowa i zaktualizowana lista, która została potwierdzona, a do niej dodano wiele innych.

Umowa, którą dostali, polegała na tym, że jeśli podadzą użyteczne informacje, mogą mieć lepszą śmierć lub celę więzienną na całe życie. Obama wydał Michelle, a potem złamał nakaz aresztowania, więc dostał w tył głowy. Michelle wybrała śmiertelny zastrzyk. Inni zostali po prostu straceni.

Sobowtóry i klony AI zostały aktywowane, a deepstate działa teraz na korzyść Trumpa. Wygraliśmy z DECLAS, show jest tylko dla śpiochów i po to, aby ujawnić ukrytych graczy!


(…)

https://conspiracydailyupdate.files.wordpress.com/2021/01/screenshot-2021-01-08-222611.jpg?w=616

(…)

CIA wymyśliła przykrywkowy artykuł o 5 zabitych żołnierzach i jednym agencie CIA i powiedziała, że zginęli w katastrofie helikoptera. Hasple został ewakuowany powietrzem. Została przewieziona samolotem do GITMO, gdzie została poddana leczeniu i została postawiona przed trybunałem za zdradę. Zgodziła się pomóc Trumpowi w uzyskaniu lżejszego wyroku dożywocia, który może zostać cofnięty, jeśli zdecyduje się nie współpracować. Teraz przekazała informacje o serwerach, do czego służyły, co robiły i kto był w to zaangażowany. Wielu z nich przyleciało do GITMO, ponieważ to właśnie tam przesłuchują tych aktorów głębokiego państwa.

GITMO jest pełne, więc nie można ich tam uwięzić. Niektóre z nich mogą być wykonywane w GITMO. Hasple nie będzie jedną z nich, ponieważ zgodziła się pomóc Trumpowi w składaniu zeznań na temat tego, co i kiedy zrobiła CIA. Nie wiadomo, jak ciężko została ranna w nalocie. Złożyła zeznania w Gitmo i przyznała się do winy. Została na jakiś czas zwolniona, aby pomóc Trumpowi. Poleciała do USA. Powiedziałem już, że format aktualizacji aresztowań zmienił się na ten format. Zaktualizowana lista jest tak długa, że powodowała problemy. Powiedziałem też, że kiedy dostanę informacje, opublikuję je. Więc oto jest. ‘

(…)

AKTUALIZACJA AKTÓW OSKARŻENIA

Andrew Kim, przedstawiciel USA, ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY

Alan Stuart Franken Foemer Senator z Minnesoty ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY

Matthew Todd Lauer ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY

Były senator Al Franken byl nie tylko gglosnym demokrata dla skorumpowanego stanu Minnesota, byl równiez jednym z najgorszych pedofilów wraz z bliska przyjaciółka Hillary Clinton, która brala pod rozwazanie Frankena jako partnera wiceprezydenta.

Aktualizacja aktów oskarżenia

David Guillod Hollywoodzki producent Keith Raniere Lider NXIVM został uznany za winnego w sądzie
karnym w 2019 r. na podstawie siedmiu zarzutów, w tym dwóch zarzutów handlu ludźmi w celach seksualnych,
ściągania haraczy i spisku pracy przymusowej.
Oczekuje się, że
zostanie skazany na dożywocie 27 października 2020
r. Gubernator Ralph Northam ARESZTOWANY W ARESZCIE DOMOWYM W TRYBUNALE
OCZEKUJĄCYCH Pamela Northam ARESZTOWANY W ARESZCIE DOMOWYM TRYBUNAŁ OCZEKIWANIA

Dustin Hoffman ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
Beatrix Wilhelmina Armgard ARESZTOWANY I STRACONY
Máxima Zorreguieta Cerruti ARESZTOWANY I STRACONY
Willem-Alexander Claus George Ferdinand ARESZTOWANY I STRACONY
Mark Rurre PM ARESZTOWANY I STRACONY

(…)

(…)

(…)

(…)

(…)

(…)

(…)

Ostatnie aresztowania:

Caitlyn Bruce Jenner ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM

Kris Kardashian Jenner ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM

Kim Kardashian ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM

Khloe Kardashian ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM

Kylie Kardashian ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM

Kourtney Kardashian ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM

Taylor Swift ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM

ANDREW McCABE ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
BARACK OBAMA ARESZTOWANY I STRACONY
MICHELLE OBAMA (BIG MIKE) ARESZTOWANA I STRACONA
BILL GATES ZMARŁA
MELINDA GATE
ZMARŁA MIKE PENCE ARESZTOWANA I STRACONA
ANTHONY FAUCI ARESZTOWANY I ZWOLNIONY NA PEWIEN CZAS, ABY POMÓC TRUMPOWI
HUMA ABEDINE ARESZTOWANA I STRACONA
JOHN BRENNAN ARESZTOWANY I SKAZANY NA DOŻYWOCIE
GEORGE H.W. BUSH ARESZTOWANY I STRACONY
GEORGE W. BUSH ARESZTOWANY I STRACONY
LAURA BUSH ARESZTOWANA I STRACONA
JEB BUSH ARESZTOWANY I STRACONY
DICK CHENEY ARESZTOWANY I STRACONY
JAMES BAKER ARESZTOWANY I STRACONY
JAMES CLAPPER ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
HILLARY CLINTON ARESZTOWANA I STRACONA
BILL CLINTON ARESZTOWANY I STRACONY
JAMES COMEY ARESZTOWANY I SKAZANY NA DOŻYWOCIE
PAUL RYAN ARESZTOWANY I W GITMO
DIANE FEINSTEIN ZESŁANA DO CHIN
ERIC HOLDER ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
JOHN KERRY ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
LORETTA LYNCH ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
LISA PAGE ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
TONY PODESTA ARESZTOWANA I STRACONA
JOHN PODESTA ARESZTOWANY I W GITMO
SAMANTHA POWERS ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
HARRY REID ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
SUSAN RICE ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
DONALD RUMSFELD ARESZTOWANY I STRACONY
ADAM SCHIFF ARESZTOWANY I STRACONY
ERIC SCMIDT ARESZTOWANY I W GITMO
DEBBIE WASSERMAN-SHULTZ ARESZTOWANY I W GITMO
GEORGE SOROS ARESZTOWANY I STRACONY
MAXINE WATTERS ARESZTOWANY I W GITMO
ARESZTOWANO SALLY YATES I W GITMO
ARESZTOWANO NANCY PELOSI I W GITMO
CHUCK SCHUMER ARESZTOWANY I W GITMO
RUTH BADER GINSBURG ARESZTOWANY I STRACONY
PETER STRZOK ARESZTOWANY I W GITMO
ELIJA CUMMINGS ARESZTOWANY I STRACONY
JACINDA ARDERN ARESZTOWANA I W ARESZCIE
DOMOWYM TOM HANKS ARESZTOWANA I STRACONA
RITA WILSON HANKS ARESZTOWANA I STRACONA
MADONNA ARESZTOWANA I STRACONA
LADY GAGA ARESZTOWANA I STRACONA
OPRAH WINFREY ARESZTOWANA I ARESZTOWANA W ARESZCIE
DOMOWYM ELLEN DEGENERES ARESZTOWANA I ARESZTOWANA W ARESZCIE
DOMOWYM STEPHEN SPIELBERG ARESZTOWANY I STRACONY
HARVEY WEINSTEIN ARESZTOWANY I OSADZONY W WIĘZIENIU
JEFFREY EPSTEIN ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY WYROK DOŻYWOCIA
PAPIEŻ FRANCISZEK ARESZTOWANY I STRACONY
WSZYSCY KARDYNAŁOWIE W WATYKANIE ARESZTOWALI I STRACILI
KRÓLOWĄ ELŻBIETĘ ARESZTOWANO I STRACONO
PHILLIPA WINDSORA ARESZTOWANO I STRACONO
CHARLESA WINDSORA ARESZTOWANO I STRACONO
JUSTINA TRUDEAU ARESZTOWANO I ARESZTOWANO W ARESZCIE
DOMOWYM SCOTT MORRISON ARESZTOWANO I ARESZTOWANO
HARRY’EGO WINDSORA I STRACONO
MEGHAN MARKLE ARESZTOWANA I STRACONA
MERYL STREEP ARESZTOWANA I ARESZTOWANA W ARESZCIE
DOMOWYM ROBERT DE NIRO ARESZTOWANY I STRACONY
RICHARD GERE ARESZTOWANY I ARESZTOWANY W ARESZCIE
DOMOWYM JOE BIDEN ARESZTOWANY I STRACONY
HUNTER BIDEN ARESZTOWANY I STRACONY
JOHN MCCAIN ARESZTOWANY I STRACONY
ROY HORN Z SIGFREID I ROY ARESZTOWANI I STRACENI
TROY SNEED (PIOSENKARZ) ARESZTOWANY I STRACONY
FRED CHRZEŚNIAK (RAPER) ARESZTOWANY I STRACONY
JOEL ROGOSIN (PISARZ) ARESZTOWANY I STRACONY
MATTHEW SELIGMAN (MUZYK) ARESZTOWANY I STRACONY
CHARLES GREGORY ARESZTOWANY I STRACONY
HILARY HEATH ARESZTOWANA I STRACONA
HAL WILNER (PRODUCENT) ARESZTOWANA I STRACONA
JOHN PRINE (PIOSENKARZ) ARESZTOWANA I STRACONA
LEE FIERRO ARESZTOWANA I STRACONA ADAM SCHLESINGER ARESZTOWANY I STRACONY

JOE DIFFIE ARESZTOWANY I STRACONY
Mitt Romney ARESZTOWANY I W GITMO
Britney Spears ARESZTOWANA ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
Christina Aguilera ARESZTOWANA ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
Miley Cyrus ARESZTOWANA ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
Bette Midler ARESZTOWANA
I STRACONA Robert Downey Jr. ARESZTOWANY I STRACONY
Dwayne Johnson (skała) ARESZTOWANY I STRACONY
George Clooney ARESZTOWANY I STRACONY
Adam Sandler ARESZTOWANY I STRACONY
Nicolas Cage aresztowany i stracony
Kevin Spacey aresztowany i stracony
Charlie Sheen aresztowany i stracony
Ashton Kutcher aresztowany na karę dożywotniego
więzienia Kyriakos Mitsotakis PREMIER GRECJA ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Panagiotis Pikrammenos ZASTĘPCA PREMIERA ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
Celine Dion ARESZTOWANA I STRACONA
Don Lemon ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Chris Quomo ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Kamala Harris ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Elizabeth Warren ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
Nydia Velázquez ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Ilhan Omar ARESZTOWANY TRYBUNAŁ

Alexandria Ocasio-Cortez AARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Rashida Tlaib ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Quentin Tarantino ARESZTOWANY I STRACONY
Michael Moore ARESZTOWANY I STRACONY
Jerry Nadler ARESZTOWANY I W GITMO
BERNIE SANDERS ARESZTOWANY I STRACONY W GITMO
BORIS JOHNSON ARESZTOWANY I STRACONY
JIMMY KIMMEL ARESZTOWANY W SĄDZIE
OCZEKUJĄCYM ALEC BALDWIN ARESZTOWANY I STRACONY
WILLIAM BALDWIN ARESZTOWANY I STRACONY
JACK NICHOLSON ARESZTOWANY I STRACONY
JOHNNY DEPP ARESZTOWANY I STRACONY
WILL SMITH ARESZTOWANY I STRACONY
BRUCE WILLIS ARESZTOWANY I STRACONY
DEMI MOORE ARESZTOWANA I STRACONA
MARTIN SCORSESE ARESZTOWANY I STRACONY
Król Norwegii Harald V aresztowany i stracony
Królowa Norwegii Sonja aresztowana i stracona
Erna Solberg PREMIER NORWEGII ARESZTOWANA I OSADZONA W WIĘZIENIU
Stefan Löfven premier Szwecji aresztowany i stracony
Karol XVI Gustaw KRÓL SZWECJI ARESZTOWANY I STRACONY
Silvia Renate Sommerlath GUSTAW KRÓLOWA SZWECJI ARESZTOWANY I STRACONY
ANGELA MERKEL CHANCLOR Z NIEMIEC ARESZTOWANA I STRACONA
Frank-Walter Steinmeier PREZYDENT NIEMIEC ARESZTOWANY I STRACONY
Sauli Niinistö PREZYDENT FINLANDII ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
Sanna Marin PREMIER FINLANDII ARESZTOWANA I CZEKAJĄCA NA TRYBUNAŁ
Emmanuel Macron PREZ, FRANCJA ARESZTOWANA I STRACONA
Édouard Philippe PREMIER FRANCJI ARESZTOWANY I STRACONY
JOHN BOLTON DORADCA DS. BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
Ghislaine Maxwell ARESZTOWANY I POZBAWIAJĄCY ŻYCIA
Steve Bing ZAMORDOWANY
Marina Abramovic ARESZTOWANA I STRACONA
François Legault premier Quebecu ARESZTOWANY I ARESZTOWANY W ARESZCIE
DOMOWYM Recep Tayyip Erdoğan Pres z Turcji ARESZTOWANY I STRACONY
Keanu Reeves ARESZTOWANY I STRACONY
Justin Bieber ARESZTOWANY I STRACONY
John Travolta ARESZTOWANY I STRACONY
Kelly Preston ARESZTOWANY I STRACONY
Tom Cruise aresztowany i stracony
John Huntsman, były ambasador w Chinach Anderson
Cooper aresztowany i stracony
Ben Affleck aresztowany i stracony
Beyoncé aresztowana i stracona
Bill Murray ARESZTOWANY I STRACONY
Courtney Love ARESZTOWANA I STRACONA
Gwen Stefani ARESZTOWANA I STRACONA
James Franco ARESZTOWANY i; STRACONY
James Gunn ARESZTOWANY I STRACONY
Jim Carrey ARESZTOWANY i STRACONY
Leonardo DiCaprio Aresztowany w oczekiwaniu na trybunał
John Cusack ARESZTOWANY I STRACONY
John Legend ARESZTOWANY I STRACONY
Katy Perry ARESZTOWANY I STRACONY Lynn Forester De Rothschild ARESZTOWANY i STRACONY
STRACONA
NAOMI Campbell aresztowana i stracona
Farrell Williams ARESZTOWANA I STRACONA
Seth Green ARESZTOWANA I STRACONA
Shawn Carter Jay-Z ARESZTOWANY I STRACONY
Stephen Tyler ARESZTOWANY I STRACONY
Will Ferrell ARESZTOWANY I STRACONY
Woody Allen ARESZTOWANY I STRACONY
John Davison “Jay” Rockefeller IV ARESZTOWANY I STRACONY
Sadiq Khan ARESZTOWANY I STRACONY
Matt Hancock ARESZTOWANY I STRACONY
Tony Blair ARESZTOWANY I STRACONY
Richard Branson ARESZTOWANY I STRACONY
Leo Eric Varadkar premier Irlandii ARESZTOWANY I STRACONY
David Cameran Były premier Wielkiej Brytanii aresztowany i stracony
Prif Weinidog Cymru Wales PREMIER ARESZTOWANY I STRACONY
Jordana Brewster ARESZTOWANY I STRACONY
Sandra Bullock ARESZTOWANA I STRACONA
Helen Hunt ARESZTOWANA I STRACONA
Calista Flockhart ARESZTOWANA I STRACONA
Vin Diesel ARESZTOWANA I STRACONA
Mathew Perry ARESZTOWANY I STRACONY
Barbra Streisand ARESZTOWANY I STRACONY
Brad Pitt ARESZTOWANY I STRACONY
Angelina Jolie ARESZTOWANY I STRACONY
Billy Bob Thornton ARESZTOWANY I STRACONY
Christopher Bridges ARESZTOWANY I STRACONY
Gal Gadot ARESZTOWANY I STRACONY
David Schwimmer ARESZTOWANY I STRACONY
Mathew Leblanc ARESZTOWANY I STRACONY
Lisa Kudrow ARESZTOWANA I STRACONA
Leonard Goldberg Producent ARESZTOWANY I STRACONY
Chrissy Teigen ARESZTOWANY I STRACONY
Alecia Beth Moore, Pink ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Justin Timberlake ARESZTOWANY OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
Kathy Griffin ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Courtney Cox ARESZTOWANY I STRACONY
Mick Jagger ARESZTOWANY I STRACONY
Howie Mandell ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Woody Harrelson ARESZTOWANY I STRACONY
Don Johnson ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Jerry Springer ARESZTOWANY OCZEKIWANIE TRYBUNAŁ
Robert Redford ARESZTOWANY CZEKAJING TRIBUNAL
Steve Harvey ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKIWANIA Jeff Bezos ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Jennifer Aniston ARESZTOWANY I STRACONY
John Lewis ARESZTOWANY I STRACONY
Cher Cherilyn Sarkisian Bono ARESZTOWANY I STRACONY
Chaz Salvatore Bono ARESZTOWANY I STRACONY
Jack Dorsey ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Jane Fonda ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Filip VI Król Hiszpanii ARESZTOWANY i STRACONY
Letizia Ortiz Rocasolano Królowa Hiszpanii ARESZTOWANY I OSADZONY W WIĘZIENIU
Pedro Sanchez Premier Hiszpanii aresztowany i stracony
Kevin Costner ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCYWanda Sykes ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Alan Dershowitz ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Cindy Lopez ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Glen Dubin ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Nicole Kidman ARESZTOWANY i STRACONY
Ted Turner ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Julia Louis-Dreyfus ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCYSelena Gomez ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKIWANIA Anjelica Huston ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKIWANIA Valerie Jarret ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKIWANIA Keith Urban ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKIWANIA Harrison Ford ARESZTOWANY i STRACONY
Steven Colbert ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKIWANIA Jennifer Lopez ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCYJuan Carlos X-król Hiszpanii ARESZTOWANY I STRACONY

Karen Pence ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
MERYL STREEP ARESZTOWANA I STRACONA
Jennifer Lawrence ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ

George’a Alana O’Dowda Chłopiec George ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Laura Reese Witherspoon ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Simon Cowell ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Karina Belenoff ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Gene Simmons ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCY Lindsay Lohan ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY

Courtney Cox ARESZTOWANA I STRACONA
Mick Jagger ARESZTOWANA I STRACONA
Woody Harrelson ARESZTOWANA I STRACONA
Cher Cherilyn Sarkisian Bono ARESZTOWANA I STRACONA
Chaz Salvatore Bono ARESZTOWANA I STRACONA
Harrison Ford ARESZTOWANA i STRACONA
Anthony Hopkins ARESZTOWANY TRYBUNAŁ
OCZEKUJĄCYNicole Kidman aresztowana i stracona
Jennifer Aniston aresztowana i stracona
Matt Damon aresztowany trybunał
Leonardo DiCaprio aresztowany trybunał oczekujący

Jerry Nadler ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
Elizabeth Warren ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
Mark Zuckerberg ARESZTOWANY W ARESZCIE DOMOWYM

Sylvester Stallone ARESZTOWANY W ARESZCIE DOMOWYM TRYBUNAŁ
OCZEKIWANIA Robert (Rob) Reiner ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
Cory Booker ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
Wszystkie tantiemy zostały usunięte, aresztowane lub stracone na całym świecie
Wszyscy premierzy zostali usunięci, aresztowani lub straceni na całym świecie
ZACZNIJ SZUKAĆ UCZCIWEGO KONSERWATYSTY, KTÓRY WYBIERZE PREMIERA W TWOIM KRAJU

(…)

(…)

(…)

https://61db8du6rbqsjv09njunx4sy0j.hop.clickbank.net/?tid=AMG2706LISTV

(…)

J LO ZOSTAJE ARESZTOWANY ZAKTUALIZOWANA LISTA ARESZTOWANYCH I STRACONYCH

J LO jest wiedźmą wysokiego poziomu. Zostało to wielokrotnie potwierdzone. Wystarczy obejrzeć film. Nie daj się zwieść sobowtórom, klonom, CGI. Ci ludzie siedzą w więzieniu lub są straceni

To naprawdę zdumiewające, że ten kult szatana jest w stanie dotrzeć tak daleko do głównych miejsc, takich jak Hollywood i głównych polityków. Te gwiazdy sprzedają swoje dusze dla sławy i sukcesu. Gwiazdy takie jak Gomez i Houston były

Dwóch najbardziej złych. Wszystkim tym postawiono zarzuty zbrodni przeciwko ludzkości. Wciąż mnie zadziwia, że ktoś może to zrobić dziecku.

Sonny Bono został zamordowany. Nie zginął w wypadku na nartach. Miał dwa rodzaje ludzi, którzy chcieli jego śmierci. Miał kabałę, którą zaczął badać, gdy był kongresmenem. pranie brudnych pieniędzy i narkotyki. Odmówił również zaangażowania się w kult satanistyczny w przemyśle muzycznym, a jego była żona Cher i jej dziecko poświęcają się w satanistycznym kulcie.

Wiedział za dużo. Musieli go zabić. Obejrzyj wideo

Cher jest czarownicą wysokiego poziomu w kulcie satanistycznym i ma swoją córkę, która zamieniła się w mężczyznę i stała się trans w tym satanistycznym kulcie i uświęcaniu dzieci.cid:frame-F0DEC11365BE1671AE5518362819D638@mhtml.blink

Ellen Degeneres grozi egzekucja. Jest nie tylko śmiertelnie przerażona, ale myślę, że wysyła wyznanie i możliwe ostrzeżenie z powyższym filmem, Była plotka, która stała się wirusowa 7 lipca, że nie żyje. Nie jest. Spodziewam się egzekucji wkrótce, ale nie mam jeszcze informacji, że do niej doszło. Teraz wygląda okropnie, ponieważ jej dopływ adrenochromu został odcięty. JEJ WYSTĘP ZOSTAŁ ODWOŁANY

Howard Howie Mandell został aresztowany. Grozi mu egzekucja. Jest czcicielem szatana i składa w ofierze dzieci

Został aresztowany i osadzony w areszcie domowym oraz odmówił noszenia GPS na kostce, więc został objęty ciężką ochroną. Poszedł do tik tok i zaczął nagrywać szalonego stufa, który wysyłał tajemnicze wiadomości, próbując powiedzieć, że został porwany i jest przetrzymywany przez uzbrojonych bandytów. Cóż, tak, jest. Tak dzieje się z osobą, która została aresztowana i odmówiła noszenia bransoletki na kostkę Po prostu obejrzyj niektóre z szalonych wybryków w powyższym filmie.cid:frame-90BB69478A78A59F19B8E7D952553BF4@mhtml.blinkcid:frame-1507FAECE87D08FBB9E2C4CBE85D9862@mhtml.blink

Myślałem, że Bill i Melinda Gates już dawno zostaliby straceni

ale nie miałem o tym żadnych informacji. Cóż, jest ku temu powód. Oni już nie żyli i mieli do czynienia z

debel. Otrzymałem informacje, że w 2013 roku byli w Indiach i szczepili dzieci, a wiele z nich zmarło lub zostało sparaliżowanych

ze względu na szczepionkę. Ludzie, którzy zaszczepili swoje dzieci i zmarli lub zostali sparaliżowani, pochwycili dwoje i

powiesił ich obu w tym samym czasie w lipcu 2013 roku. Oboje zmarli w lipcu 2013 roku.

Osoby, które mają w areszcie domowym, to nie oni. Są to sobowtóry

ZWRÓĆ UWAGĘ. NIEKTÓRE Z ARESZTOWANYCH OSÓB ZMIENIŁY SIĘ Z CZEKANIA NA TRYBUNAŁ NA EGZEKUCJĘ LUB DOŻYWOCIE

LUDZIE, KTÓRZY ODSIADUJĄ WYROKI DOŻYWOCIA, OTRZYMALI UGODĘ. JEŚLI ZŁAMIĄ WARUNKI UMOWY, ZOSTANIE WYKONANY WYROK ŚMIERCI, NIE PYTAJ MNIE O NIKOGO, KOGO NIE MA NA LIŚCIE, PONIEWAŻ NIE MAM INFORMACJI O TEJ OSOBIE

LISTA ARESZTOWANYCH I STRACONYCH

Zanim przewiniesz w dół, aby zobaczyć listę, przeczytaj to wyjaśnienie. Trybunały aresztują tych ludzi w cywilnych ubraniach. Byliśmy świadkami aresztowania Obamy. Aresztowania dokonano nonszalancko, aby nie zostać zauważonym przez opinię publiczną. Na wszelki wypadek, gdybyś to przegapił. https://www.youtube.com/watch?v=bUS5cmkp_AI

Wszystkie aresztowania tych ludzi odbywały się w ten sposób. Jeśli dana osoba zostanie skazana za handel dziećmi w celach seksualnych lub zbrodnie przeciwko ludzkości, zostanie stracona. Jeśli zostaną skazani za zdradę, zostaną straceni. Przed procesem, jeśli dana osoba ma dowody na to, że ktoś inny może pomóc prokuraturze lub jest gotowa pomóc Trumpowi. Chcą współpracować i robić rzeczy dla Trumpa, aby obniżyć ewentualną karę egzekucji do dożywocia, a potem wolno im to zrobić, jeśli dowody są cokolwiek warte. Po zawarciu ugody oskarżony musi przedstawić wszystko, co ma, aby ewentualny wyrok był łagodniejszy. Informacje te są przekazywane oskarżeniu, obronie i sędziemu. Jeśli zostanie zaakceptowany, przedstawia się im ugodę, a następnie muszą złożyć pisemne oświadczenie i przyznać się do popełnienia przestępstwa za pomocą przyznania się do winy w formie wideo i pisemnego oświadczenia. Tak działają wszystkie ugody.

Wszyscy aresztowani byli albo zdrajcami, albo zaangażowani w satanistyczne rytuały kultu, polegające na podpalaniu dzieci, a następnie mordowaniu ich w ofierze. Następnie wypicie ich krwi zawierającej adrenochrom. Nazywa się to zbrodniami przeciwko ludzkości i wzywa do śmierci. Trump podpisał dekret wzywający do skazania na karę śmierci każdego, kto jest zamieszany w zbrodnie ludzkości lub zdradę, i skazany na egzekucję

Gdyby aresztowani przyjmowali rozkazy od kabała i wykonywali te rozkazy. To się nazywa zdrada

Obama powiedział: “Wykonywałem tylko rozkazy”. Tak, rozkazy, które zmusiły go do zdrady. Zawarł ugodę i został wypuszczony na jakiś czas, aby pomóc Trumpowi, ale gdzieś po drodze złamał ugodę i został ponownie aresztowany, postawiony przed plutonem egzekucyjnym i postrzelony w tył głowy. Kłamliwy Wielki Mike został stracony wkrótce potem. Dowiemy się w przyszłym roku, kiedy to wszystko zostanie wydane. Obama zwrócił się do Big Mike’a, aby uzyskać ugodę.

Każdy, kto został aresztowany, przyznał się do winy na wideo, aby uzyskać ugodę, nawet jeśli była to tylko śmierć przez śmiertelny zastrzyk, a nie pluton egzekucyjny lub powieszenie. Śmiertelny zastrzyk jest preferowanym sposobem na śmierć. Po prostu zasypiasz i się nie budzisz. Jest bezbolesny i spokojny. Duży Mike dostał śmiertelny zastrzyk, muszę pomyśleć, że przyznał się do winy.

Każdy, kto został stracony, ma sobowtóra lub klona. Są one wprowadzane przez białe kapelusze, aby ludzie myśleli, że nadal są w pobliżu. Chodzi o to, aby ludzie, którzy nie są przebudzeni, nie wpadli w gniew lub zdenerwowanie się na tyle, by wzniecić zamieszki przeciwko rządowi za egzekucję kogoś, kogo kochali. Jak Madonna czy inna celebrytka. Albo tak się zdenerwować, że muszą iść do szpitala. Znam kilka osób, które musiałyby trafić na oddział psychiatryczny. Nie będą w stanie zaakceptować, że byli okłamywani przez całe życie. Wierzcie lub nie, ale jest wielu demokratów, którzy nadal kochają Obamę i Michelle. Michelle ostatnio była w PBS i czytała dzieciom książki, Obama pojawił się z nią na jednej z sesji. Są to filmy, które są wykonane za pomocą CGI. Są fałszywe. Oboje nie żyją. Jeśli widzisz wideo osoby aresztowanej i straconej, jest to zrobione przez CGI. Jeśli dana osoba pojawia się osobiście, będzie to sobowtór lub klon. Pence, którego widzieliście w telewizji z Trumpem, jest klonem. Został aresztowany dawno temu po zamachu stanu, w który był zamieszany wraz z Paulem Ryanem

Jeśli ktoś zmarł na koronawirusa, nie dostanie dubletu, ponieważ ludzie wiedzą, że zmarł.

Harvey Weinstein odwrócił się od wszystkich w Hollywood. Został zniszczony

John McCain został stracony, a jego córka przyznała się do tego na widoku. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, oto jest.

HRC zmarła w dniu, w którym przemawiała na wydarzeniu z 11 września i upadła na SUV-a, gdy powiedziano jej, że jest aresztowana. Zawieźli ją do domu córki, bo to dla niej placówka medyczna. Wyszła sobowtórka i powiedziała, że wszystko z nią w porządku. W tej placówce medycznej w domu Chelsea została ożywiona przez bardzo ciekawą technologię wykorzystującą adrenochrom i krew niemowląt. Zabrano ją na Grenlandię, gdzie została zamrożona i utrzymywana przy życiu w stanie wegetatywnym. Postawiono ją przed trybunałem i skazano na śmierć przez powieszenie. Przywrócono jej zwięzłość i powieszono. Wszystko to jest nagrywane przez analogowe wideo. Wszystkie wyznania wideo zostały nagrane w analogowym wideo.

Nawiasem mówiąc, GITMO jest pełne. Niektóre z osób, które zostały aresztowane i przebywają w areszcie domowym lub w GITMO, nadal są w trybunale i negocjują umowę.

OSTRZEŻENIE: Ujawniono ukrytą tajemnicę Watykanu: “Boska modlitwa – jednominutowy cud dla teksańskich patriotów, wszystkich Amerykanów, naszych bohaterów i prezydenta Trumpa – niech Bóg błogosławi Amerykę!” WIDEO PONIŻEJ

Jest wielu, wielu aresztowanych, którzy nie znaleźli się na tej liście, ponieważ po prostu nie byli wystarczająco sławni. Doszło do tysięcy aresztowań

Nie podałem dat aresztowań ani egzekucji, ponieważ nie mam takich informacji. Większość z tych osób została oskarżona o zbrodnie przeciwko ludzkości. Niektórzy zostali oskarżeni o zdradę. Niektórym postawiono zarzuty w obu tych przypadkach

Być może pominąłem kogoś sławnego na liście, ponieważ nie byłem w stanie tego potwierdzić w czasie, gdy lista została utworzona. Lista została sporządzona wczoraj. Przepraszam za pomieszany format. Patreon po prostu nie chce ze mną współpracować w tej sprawie.

UWAGA: NA CAŁYM ŚWIECIE DOSZŁO DO TYSIĘCY ARESZTOWAŃ. NIE SPOSÓB WYMIENIĆ ICH WSZYSTKICH. OTO TYLKO KILKA Z NICH. NIE PYTAJ MNIE O TĘ CZY TAMTĄ OSOBĘ. ZAKTUALIZUJĘ LISTĘ, GDY ZDOBĘDĘ INFORMACJE.

(…)

(…)

(…)

(…)

(…)

(…)

Zawiadomienia o śmierci..

(…)

(…)

Opublikowano za: https://amg-news.com/list-of-indictments-arrests-and-executions-dismantling-the-deep-state-operatives-and-doubles-whats-really-going-on-behind-the-scenes-is-slightly-different-than-q-might-have-you-believing/

Wypowiedz się