Dlaczego Anglicy nienawidzą Rosjan ?

SpiritoLibero: “Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie”.

Wielka Brytania jest światowym liderem polityki antyrosyjskiej. Brytyjczycy nienawidzą Putina i stanowczo zachęcają Ukraińców do walki z rosyjskimi kuzynami do ostatniej kropli krwi.

Dziś kawałek wybitnie “antysemicki”. Tym gorzej że napisany przez ex żyda Israela Shamira. Ex żyd to gorzej niż “antysemita”, to “samonienawidzący się żyd” czyli jeszcze coś gorszego niż goy. Israel Shamir zrezygnował z judaizmu i nawrócił się na prawosławie przyjmując imię Adam. Jego wiedza na tematy żydowskie jest dogłębna i porażająca dla przeciętnego czytelnika. Oddajmy mu głos.


Wielka Brytania jest światowym liderem polityki antyrosyjskiej. Brytyjczycy nienawidzą Putina i stanowczo zachęcają Ukraińców do walki z rosyjskimi kuzynami do ostatniej kropli krwi. Rosjanie i Ukraińcy byli gotowi podpisać porozumienie już w lutym 2022 roku, do czasu przybycia do Kijowa brytyjskiego premiera Johnsona, który miał przekonać Ukraińców do odpuszczenia porozumienia. I tak też zrobili. Od tego czasu Brytyjczycy są główną siłą popychającą Ukraińców do walki i przekonującą członków NATO do dostarczania im pomocy. Brytyjczycy przewodzą globalnej kampanii antyrosyjskiej. Takie są fakty. Jednakże wyjaśnienie tych faktów jak dotąd umykało mi.

Niedawno obiecujący młody reporter Dood (a może Doodj) rozmawiał z przywódcą prozachodniej rosyjskiej opozycji, byłym oligarchą uchodźcą w Anglii Michaelem Chodorkowskim [Michaiłem Chodorkowskim]. Pan Ch został zepchnięty w cień i na margines historii, mimo że był niegdyś najbogatszym potentatem w Rosji i jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Teraz jego majątek wynosi niecałe miliard dolarów, co jest sumą marną, jeśli mowa o oligarchach.

Był jednym z oligarchów Brudnej Siedemki [semibojarszyny], którzy przejęli kontrolę nad Rosją za czasów rządów słabego Jelcyna. Wszyscy byli mniej lub bardziej Żydami, a ich solidarność i destrukcyjność mogła konkurować jedynie z ich bezwzględnością i chciwością. Wielu moich znajomych uważa syjonistów za największych drapieżników, podczas gdy Żydzi [ich zdaniem] byliby miękką i miłą ofiarą. Mylą się: tych siedmiu rosyjskich oligarchów nie było syjonistami, byli po prostu Żydami, którzy chcieli zniszczyć wszystko, co stanęło im na drodze. Tych siedmiu ludzi praktycznie zniszczyło tysiącletnią Rosję. Zubożyli ludność, obrócili przemysł w popiół, sprzedali fabryki na złom i ukradli wszystkie prywatne udziały bankowe. W 1993 r. zrujnowali nawet rosyjską demokrację, bombardując Parlament czołgami Jelcyna, a następnie przy pomocy amerykańskich doradców sfałszowali reelekcję prezydenta Jelcyna w 1996 r.

Jak szarańcza atakująca drzewo, każdy żydowski oligarcha przejął kontrolę nad inną gałęzią: Bieriezowski obrał za cel przemysł samochodowy, a Rosja przestała produkować samochody; Gusinski przejął telewizję i przekształcił ją w ofensywną propagandę; Czubajs dokonał największego transferu majątku na świecie od 1917 r. Chodorkowski przejął całą rosyjską ropę i gaz. Wszędzie, gdzie kradli, co się dało, budowali jachty i pałace, naśmiewając się ze zwykłych Rosjan ich rozrzutną konsumpcją. Ich oficjalne rządy zakończyły się po 2000 roku, kiedy Bieriezowski przekonał Jelcyna do przekazania królestwa młodemu Putinowi, który jednak nakazał oligarchom trzymać się z daleka od państwa. Pan Ch roześmiał się, mówiąc, że pozbędzie się Putina. Putin wtrącił go do więzienia i znacjonalizował należący do oligarchy gigantyczny koncern naftowy Jukos. Dziesięć lat później panu Ch pozwolono odejść i tak też uczynił. Rosyjska ropa nadal znajduje się w rękach państwa rosyjskiego i pozostaje podstawą rosyjskiego dobrobytu.

⦁    W niedawnym wywiadzie pan Ch ujawnił młodemu dziennikarzowi, że prawdziwym właścicielem Jukosu był nieżyjący już Lord Rothschild , który właśnie zmarł (24 lutego) w sędziwym wieku 89 lat. Miłą niespodzianką była informacja, że ​​stary Żyd był na tyle przebiegły, że zgarnął całą ropę w Rosji, wyrzucając bezbożnych komunistów. My, Rosjanie, słyszeliśmy wówczas tę plotkę, ale nie traktowaliśmy jej poważnie . Obwinianie „Rothschildów” jest jak obwinianie „ludzi jaszczurów”, co jest tropem antysemickim. W prawdziwym życiu nie ma takiej osoby, pomyślałem. Jednak po opublikowaniu filmu Doodja zajrzałem do archiwów Timesa i odkryłem, że to nie fikcja:
Więc wszystko to było już wtedy wiadome, ale ja (i inni) nie mogliśmy wtedy w to uwierzyć. Nawet dzisiaj mamy tendencję do ignorowania faktów antysemickich wraz z antysemickimi tropami zalewającymi Internet.

Ale to jest klucz do tego, dlaczego Brytyjczycy tak chętnie sabotują Rosję. Lord Rothschild jest tak brytyjski jak herbata o piątej. Brytyjczycy mogą mieć indyjskiego premiera, pakistańskiego burmistrza Londynu i Ghurków jako elitarne oddziały, ale Bank Anglii należy do Żydów. Anglicy to tylko górnicy, których zadaniem jest zapewnienie idealnego funkcjonowania globalnego banku Lorda Rothschilda. Żydzi słyną z utrzymywania kontroli nad wszystkim, co przechodzi przez ich szpony. Nawet rodzina królewska stała się niemal żydowska: obrzezują swoich synów i wierzą, że są potomkami króla Dawida.

Faktem jest, że utrata całego bajecznego rosyjskiego bogactwa zirytowała oligarchów. Dlatego nazywają Władimira Putina „krwawym tyranem”, ponieważ odebrał rosyjską ropę i gaz, złoto i zboże, na które ich zdaniem zasługiwali. Historia pokazuje jednak, że Putin był władcą miękkim: nie przejął bogactwa oligarchów, jak mógł; zatrzymali swoje jachty, pałace i miliardy. Ale to ich nie pocieszyło: nadal chcą całego majątku.

Podobnie jak większość z nas, Putin łudził się, że Anglia i Stany Zjednoczone są przeciwko ZSRR z powodów ideologicznych. Pomyślał: „Oczywiście, oni nie lubią komunizmu, jak każdy dobry kapitalista”. Wierzył, że będą szczęśliwi teraz, gdy Rosjanie cieszą się z owoców własności prywatnej. Ale potem okazuje się, że Brytyjczycy i Jankesi nigdy nie byli zainteresowani tą teorią. Nienawidzili komunistów, ponieważ trzymali rosyjskie towary z dala od chciwych rąk Lorda Rothschilda. Ponieważ to Putin broni teraz Rosji, światowy system bankowy ogłosił go człowiekiem zła. Może jednak Rosjanie zniszczyli Związek Radziecki bez ważnego powodu.

Wszystko, komunistyczne czy kapitalistyczne, co stało pomiędzy Lordem Rothschildem a jego pragnieniami, było naturalnie oczerniane przez prasę światową. Znaczące jest jednak to, że śmierć Rothschilda nie zahamowała globalnego przepływu obelg pod adresem Putina i Rosji. Wojna nie zna przerw. Naciski oligarchów w dalszym ciągu trwają. Ogromne majątki Lorda Rothschilda mogły zostać przekazane jego prawnym spadkobiercom, ale bogactwo to podlega długoterminowym planom potężnych maklerów politycznych, a nie kaprysom uprzywilejowanych potomków rodziny. Jednakże pogłoski te są jedynie antysemickimi tropami i nie należy w nie wierzyć.

Wydaje się, że głównym celem prasy głównego nurtu jest ukrywanie lub archiwizowanie historii, które mogłyby zniweczyć zakulisowe układy pomiędzy brytyjskimi i rosyjskimi oligarchami, z których wielu (przypadkowo) to Żydzi. Całe pojęcie żydowskiego globalnego systemu finansowego, choć stanowiło podstawę historycznej sieci bankowej Nathana Rothschilda, zostało uznane przez prasę głównego nurtu za antysemicki trop. Bezpieczeństwo Żydów jest najważniejsze i dążąc do tego celu, prasa będzie żarliwie dezinformować opinię publiczną.

Dzięki temu systemowi zwykli ludzie na całym świecie, którzy dopiero rano idą do pracy, zawsze zostają z pustymi rękami. Zawsze trzyma się nas w niewiedzy na temat machinacji światowych oligarchów, z których wielu to (przypadkowo) Żydzi. Prawda wycieka kropla po kropli od samych oligarchów przy pomocy młodych i przedsiębiorczych reporterów, takich jak Dood. Ale Anglia nie jest jedynym schronieniem dla finansistów. Rodzina Rothschildów ma skrzydło angielskie i francuskie. Skrzydło francuskie reprezentuje prezydent Macron.

Przywódcy francuskich Żydów mianowali Emanuela Macrona na Prezydenta Republiki, mówi francuski pisarz żydowski, który bloguje pod pseudonimem Carfat (żydowska nazwa Francji).

W długim i szczegółowym artykule Carfat mówi, że niektórzy prominentni Żydzi (Alain Minc, Serge Weinberg, Jacques Attali i Bernard Mourad) występowali jako poręczyciele Macrona wraz z Davidem de Rothschildem. W 2011 roku Macron został młodszym partnerem w firmie Rothschild i zarabiał pokaźną pensję. Zapracował na każdy grosz: oszukał „Le Monde”, oszukał prezydenta Hollande’a, oszukał państwo francuskie, zrobił wszystko, o co prosił go Rothschild, i w zamian uzyskał prezydenturę Republiki. Był nowym królem mianowanym przez nowego Abravanela. Teraz musi tylko rozpocząć wojnę między chrześcijaństwem a islamem, dla najwyższej chwały Izraela.

Ta przyszła wojna obejmie katastrofę w Gazie. Jeśli angielscy Rothschildowie zajmą się wojną z Rosją, francuscy Rothschildowie zajmą się wojną z islamem. Finansiści są zatem bardziej zabójczy niż syjoniści, nawet jeśli grają w tej samej formacji. Ron Unz wykazał, że ci finansiści odegrali kluczową rolę we wciągnięciu Stanów Zjednoczonych w I i II wojnę światową. Myślę, że są wystarczająco potężni, aby wciągnąć nas wszystkich w III wojnę światową.

Israel Szamir

Źródło: unz.com
Why Do Brits Hate Russians?

Opracował i udostępnił SpiritoLibero

Comments

 1. czystesale says:

  To nie Anglicy

  “Dlaczego Anglicy nienawidzą Rosjan ?”

  To nie Anglicy, to zaraza, która znajduje się w centrum Londynu i jest eksterytorialna

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#CiWS

  i w USA to nie Amerykanie.

Wypowiedz się