CZY WARSZAWA JEST MIEJSCEM PRZERZUTOWYM ADRENOCHROMU Z UKRAINY DO USA ?

Published by  Globalna Świadomość on  20 czerwca 2024Categories Tags 

Prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział likwidację łańcucha dostaw adrenochromu po rozejściu się wiadomości, że siły rosyjskie uwolniły 50 przetrzymywanych w więzieniach, wychudzonych dzieci z „farmy adrenochromu” w pobliżu Szostki na Ukrainie.

Rosyjskie siły specjalne przechwyciły także naczepę chłodnię przewożącą rafinowany adrenochrom z Ukrainy do Warszawy, gdzie według nich przesyłka była przeznaczona dla oczekujących samolotów lecących do Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

Według doniesień porywacze dzieci tak często osuszali ich kruche, młode ciała z krwi i płynu nadnerczowego, że ich przeżycie zależało od dożylnego karmienia i utrzymywania w stanie śpiączki farmakologicznej.

To niezwykle istotne odkrycie sił rosyjskich, które może zmienić bieg historii, ponieważ Putin jest zdeterminowany wykorzystać wygenerowane tropy do zniszczenia globalnego łańcucha dostaw adrenochromu i ukarania osób popełniających przestępstwa wobec dzieci.

Po tym odkryciu, na rozkaz Putina, FSB uruchomiła ogólnoświatową inicjatywę mającą na celu wyśledzenie i wyeliminowanie producentów, sprzedawców, nabywców, pośredników i wszystkich osób zaangażowanych w produkcję i eksport koktajlu farmaceutycznego, który Putin nazwał „diabelskim dziełem”. ”

Według rzecznika FSB prezydent Rosji utworzył „grupę zadaniową ds. adrenochromu” składającą się z agentów specjalnych i starannie dobrał Spetznę do radzenia sobie z narastającym kryzysem.

Jak wyjaśnia Putin, zachodnie elity od wieków napychają sobie brzuchy ludzkim mięsem. Niewypowiedziane zbrodnie przeciwko dzieciom zjednoczyły wampirzą elitę jako tajemniczą klikę, której działania za zamkniętymi drzwiami zniszczyły życie tak wielu niewinnych.

Według Kremla kijowski reżim prezydenta Zełenskiego zarabia setki milionów dolarów rocznie na wychowywaniu dzieci w poniżających warunkach hodowli przemysłowej i sprzedawaniu ich oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę na rynku międzynarodowym – bez zadawania pytań.

Rosyjscy żołnierze dokonali szeregu ohydnych odkryć na Ukrainie, gdzie w warunkach fermowych wychowywane są dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

Według osób na Ukrainie te dzieci są sprzedawane jako niewolnice seksualne elitarnym pedofilom, a te, które nie znajdują nabywców, są „rzeźbione jak wyrzucone odpady”, a ich narządy są pobierane i sprzedawane do wykorzystania w europejskich i izraelskich transplantacjach centra.

Vera Vayiman , sygnalistka współpracująca z Organizacją Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, podzieliła się swoim świadectwem na temat tego, czego była świadkiem na Ukrainie.

Według Vayimana dzieci wywożą się z kraju ciężarówkami objętymi kodem eksportu zboża.

Czy naprawdę można się dziwić, że Zełenski zatrudnił satanistyczną wiedźmę Spirit Cooking Marinę Abramovic, słynącą ze swoich powiązań w światowej elicie, do pracy z dziećmi Ukrainy?

Siły Putina układały elementy układanki przez ostatnie 12 miesięcy i teraz są pewne, że uda im się rozbić globalną sieć.

Nic dziwnego, że zdesperowana elita wdała się w propagandę. W miarę jak ludzie na świecie powstają przeciwko złu globalnej elity, stają się coraz bardziej zdesperowani, aby zapewnić sobie kontrolę.

Brytyjska rodzina królewska od dawna słynie z zamiłowania do wystawnych bankietów i bogatych przepisów. Mniej znane jest jednak to, że brytyjska rodzina królewska również lubiła ludzkie mięso .

Nawet gdy arystokracja potępiała barbarzyńskich kanibali Nowego Świata, stosowała, piła lub nosiła sproszkowaną egipską mumię, ludzki tłuszcz, mięso, kości, krew, mózg i skórę.

Według mediów głównego nurtu te okultystyczne rytuały zakończyły się setki lat temu.

Ale to, co Putin rozumie, a media głównego nurtu wyraźnie nie, to to, że nic się nie zmieniło i elity okultystyczne nadal wykonują te same zdeprawowane rytuały i popełniają te same zbrodnie wobec dzieci.

Według ofiar elity nadal zajmują się seksem z dziećmi i składaniem ofiar z ludzi .

Czy naprawdę tak trudno w to uwierzyć? W końcu książę Karol był najlepszym przyjacielem najbardziej znanego pedofila-celebryty w Wielkiej Brytanii, Sir Jimmy’ego Savile’a.

Jeśli chodzi o jego brata, księcia Andrzeja, był on najlepszym przyjacielem skazanego za handel dziećmi Jeffreya Epsteina.

Ale nie tylko Wielka Brytania i Stany Zjednoczone wykorzystują dzieci na wszelkie możliwe sposoby.

Cabal to globalny klub rozciągający się od Kanady po Australię i każdą większą stolicę pomiędzy nimi.

Mężczyzna mający bliskie powiązania z elitą branży politycznej i rozrywkowej zrzucił we francuskiej telewizji serię bomb prawdy, wymieniając i zawstydzając wiele osobistości, w tym prezydenta Emmanuela Macrona i jego żonę Brigitte, która może być transpłciowa lub nie, za używanie adrenochromu jako części zdeprawowanych rytuałów okultystycznych, aby się naćpać i zachować młodość.

Oto moment, w którym handlarz narkotyków gwiazdom Gérard Fauré wspomina o adrenochromie , ku szokowi i oburzeniu innych panelistów-celebrytów.

Kiedy Fauré wspomniał nazwiska prezydenta Francji Emmanuela Macrona i jego 70-letniej żony Brigitte, wywiad został nagle przerwany. Można się tylko zastanawiać, co miał zamiar ujawnić.

Nie tylko we Francji odważni ludzie zaczynają ujawniać się i rzucać światło na zdeprawowane sekrety okultystycznej elity.

Hollywoodzki aktor Jim Caviezel, który grał rolę Jezusa w epickiej Pasji Mela Gibsona , również przyznał się, że dzieci są porywane i sprzedawane przez elity Hollywood.

Caviezel pojawił się w listopadzie na konferencji Clay Clark na temat zdrowia i wolności w pobliżu Tulsa w stanie Oklahoma i poruszył kwestię handlu dziećmi w Hollywood, ujawniając, że elity przemysłu rozrywkowego „gwałcą i mordują” dzieci ze względu na adrenochrom.

Według Caviezela elity Hollywood są uzależnione od adrenochromu i „wypatruj dzieci przy życiu”, aby zdobyć lekarstwo uwalniane jako substancja chemiczna w ciałach przerażonych dzieci.

Jim Caviezal nie jest jedynym, który występuje i demaskuje elity.

Mel Gibson, który wyreżyserował Caviezala w Pasji, również wielokrotnie potępiał Hollywood jako „jaskinię pasożytów” , które „żywią się krwią dzieci”.

Jeśli chcesz żyć w świecie bezpiecznym dla naszych dzieci, czas wybrać stronę i zająć stanowisko.

Czy jesteś po stronie hollywoodzkiego systemu rozrywki, który korumpuje i wykorzystuje dzieci, oraz mediów głównego nurtu, które tuszują przestępstwa sprawców przemocy na stanowiskach władzy?

A może jesteś po stronie odważnych głosicieli prawdy widocznych w tym filmie, którzy są zdeterminowani, aby uczynić świat bezpiecznym miejscem dla naszych dzieci?

Comments

 1. czystesale says:
 2. adamd says:

  A więc ostatnia nadzieja w Rosji, której istnienie jest oparte na cyrylicy..
  Takie tam cytaty z sieci…
  X X X X X X X X
  Gender – Pracownia
  “Warunkowanie dzieci do przekonania, że wcielenie się na całe życie w płeć przeciwną przy użyciu chemii i chirurgii jest czymś normalnym i zdrowym, to przemoc wobec nieletnich. Zaaprobowanie dysonansu genderowego przez szkolnictwo publiczne i legislację jako coś normalnego wprowadzi dezorientację u dzieci i rodziców, sprawiając, że coraz więcej dzieci będzie się prowadzić do „klinik genderowych”, gdzie przepisywane im będą substancje blokujące dojrzewanie. To z kolei, możemy być pewni, praktycznie gwarantuje, że „wybiorą” one życie na rakotwórczych czy w inny sposób toksycznych substancjach hormonalnych płci przeciwnej i najprawdopodobniej na początkowym etapie dorosłości będą poważnie rozważać chirurgiczne okaleczenie swojego zupełnie zdrowego ciała”.

  “Każdy z nas ma prawo zniszczyć swoje życie według własnego uznania, czy to się komuś podoba, czy nie.
  Odpowiedzialność ponosimy wyłącznie za własne czyny, a nie za to, co ktoś inny zrobił czy robi. Jedyna trudność polega na tym, że decydenci mają wpływ także na życie zależnych od nich ludzi, ale to w rękach ludzi leży wybieranie/dopuszczanie do władzy takich decydentów, którzy byliby możliwie najmniej szkodliwi społecznie. Narzekaniem na „rząd” nic się nie naprawi.”

  “Zmiana nie jest ani dobra, ani zła.
  Po prostu jest.”

  “Pierwszym obowiązkiem wolnej istoty na tej planecie, jest zakwestionowanie autorytetu. ”

  “Głupcy maja zwyczaj wierzyć, że wszystko napisane przez znanego autora jest godne podziwu…”

  “Powtarzanie jednej frazy czyni z człowieka robota, nauczonego konkretnych poprawnie politycznych odpowiedzi na konkretne pytania, nic nie zostało pozostawione przypadkowi, robot został zaprogramowany i ustawiony ma pozycji wyjściowej, którą boi się opuścić, przez strach przed innością, nowością, nieprzewidywalnością .
  Tak żyje 98,3 % robotów, w każdym narodzie, grupie i społeczności .
  Jesteście, niebezpieczni dla siebie samych i innych, przez wyuczone kłamstwa, strach, frustracje i agresje.”
  Gry komputerowe, powstały tylko po to aby pobudzały obszary mózgu odpowiedzialne za wytwarzanie emocji, zmniejszając zdolność samokontroli , koncentracji i rozumowanie, co prowadzi do agresji.
  Dodajmy do tego problemy z pamięcią, uczenia się, komunikacji i zrozumienia. Zobacz jak działa twój telefon, tablet w połączeniu z Internetem, jak bardzo uzależnia i piętnuje .”

  “Muzyka w dzisiejszym świecie, stała się najskuteczniejszym instrumentem do zmiękczania umysłów ludzi, by bez analizy treści otwierali się na najróżniejsze oferty i przesłania. Rytmiczna muzyka o pulsie 40-80 bitów/min, to puls zbliżony do częstotliwości uderzeń serca.
  Ma ona hipnotyczny wpływ na umysł ludzki i przy głośności od 80 decybeli tworzy niezauważalne zmiany w świadomości, będące wynikiem wydzielania przez organizm nadmiernych ilości adrenaliny, enkefaliny i beta-endorfiny.
  Dwa ostatnie związki pod względem chemicznym zbliżone są do opium i powodują u człowieka uczucia euforii i stan umysłu zbliżony do pół snu lub medytacji zwany w okultyzmie stanem alfa.
  Umysł jest wtedy 25 razy podatniejszy na sugestie niż w stanie pełnej równowagi.

  No to posłuchajmy..
  https://www.youtube.com/watch?v=-oxH-7VklBI

 3. makepeace1961 says:

  Jedyna nadzieja w BRICS i Rosji. Jeśli Rosjanie nie rozwalą tego systemu to już świat upadnie,

 4. adamd says:

  Bracia Strugaccy popełnili powieść SF “Przenicowany świat”.
  Powstał film dwuczęściowy.
  https://www.cda.pl/video/20539362fd

Wypowiedz się