BOMBOWY RAPORT !! Czy w ten sposób w tej chwili zmuszają Bidena do wycofania się z wyścigu POTUS…..

Zamieszczone w dniu 29 czerwca 2024 r., autor: State of the Nation

czy zupełnie poza Gabinetem Owalnym?Uwaga redaktora SOTN: Ludzie, nie ma nic większego niż bombowy raport śledczy zamieszczony poniżej. Wyraźnie widać, że mamy do czynienia z otwartą wojną między dwoma obozami w ramach zdradzieckiej Partii Demokratycznej, kierowanej przez komunistów, którą można zidentyfikować jako super-przebudzonych ultraliberałów Bidena i bardziej pragmatycznych postępowców Obamy-Clinton. Całkiem przejrzyście, ta ostatnia grupa całkowicie szalonych lewaków chce, aby Biden zszedł ze sceny – WCZORAJ!
I wygląda na to, że agresorzy w tym bezprecedensowym bratobójczym konflikcie w roku wyborczym są gotowi ujawnić część międzynarodowego szaleństwa przestępczego Pizzagate i Pedogate, aby pozbyć się całej rodziny przestępczej Bidenów – NA ZAWSZE. Tak więc to, czego wszyscy jesteśmy świadkami w tej chwili, jest wysoce ryzykownym gambitem, mającym na celu zmuszenie Joe Bidena do wycofania się z wyścigu i całkiem prawdopodobnego, że z Gabinetu Owalnego, aby ich dziewczyna rezerwowa – Kamala Harris – mogła zdjąć obecny program marksizmu kulturowego z super sterydów, które wstrzyknął mu zespół Bidena. Czy możesz sobie wyobrazić, że Kameltoe obniża temperaturę w garnku, który jest teraz znany jako amerykańska “marksistowska rewolucja kulturalna”?
Spójrzcie, na całym świecie dzieje się teraz DUŻO, co może z łatwością popchnąć całą cywilizację planetarną w scenariusz kinetycznej III wojny światowej. A opiekunowie Bidena są bardziej niż szczęśliwi, że mogą go wykorzystać do tego celu, JEŚLI KONIECZNE JEST UZYSKANIE JEGO REELEKCJI. Ci polityczni szaleńcy naprawdę nie dbają o wysadzenie planety w powietrze, jeśli to jest to, czego potrzeba, aby utrzymać Szalonego Joe w Białym Domu 20 stycznia 2025 roku.
Stan narodu
29 czerwca 2024 r

“Igranie z ogniem”: rodzina przestępcza Bidenów, skandal w Gwatemali i zarzuty o handel dziećmi w USA!

Robby Starbich i Trimfeed 1
Wysłany przez Need to Know

Robby Starbuck, reżyser muzyki i wideo oraz konserwatywny dokumentalista, przeprowadził wywiad z gwatemalskim sekretarzem generalnym Ángelem Pinedą na temat handlu dziećmi przez granicę USA. 70% wszystkich nieletnich bez opieki, którzy przekraczają granicę USA, pochodzi z Gwatemali lub Hondurasu. SG Pineda został zniechęcony przez ambasadę amerykańską do przeprowadzenia tego wywiadu. Starbuck twierdzi, że administracja Bidena wydaje się brać odwet na gwatemalskim SG i ich prokuratorze generalnym za prowadzenie dochodzeń w sprawie handlu dziećmi i wykorzystywania dzieci przez organizacje pozarządowe (NGO).

Władze Gwatemali przeprowadziły nalot na Save The Children, organizację pozarządową, której przewodniczyła pierwsza dama Jill Biden w 2017 roku. Starbuck powiedział, że Bill Gates przekazał 50 milionów dolarów na Save the Children, a George Soros był kolejnym znanym darczyńcą. Pineda twierdzi, że administracja Bidena sprzeciwia się śledztwu. SG Pineda przyznał, że Stany Zjednoczone udzielają schronienia nielegalnym pedofilom i morderstwom z kosmosu. To są ludzie, których Gwatemala CHCE wsadzić do więzienia, ale administracja Bidena chroni ich, zamiast współpracować.

Według Starbucka, administracja Bidena wydała ponad 500 milionów dolarów w Gwatemali od czasu objęcia urzędu.

Fragmenty wypowiedzi Robby’ego Starbucka:

W Gwatemali trwa skandal, o którym wszyscy powinni wiedzieć. Prokurator generalny Gwatemali prowadzi dochodzenie w sprawie handlu dziećmi na granicy z USA i wydaje się, że administracja Bidena bierze odwet.

Wywiad, który za chwilę usłyszysz, jest najwyraźniej tak niebezpieczny, że sekretarz generalny Gwatemali mówi, że został ostrzeżony przez kogoś, kto twierdził, że ma wiadomość z ambasady USA, że “igra z ogniem”, jeśli weźmie udział w wywiadzie.

W zeszłym tygodniu przeprowadzili nalot na organizację pozarządową o nazwie Save The Children. Jill Biden była kiedyś przewodniczącą zarządu STC. Śledztwa w sprawie organizacji pozarządowych, takich jak ta, są częścią ogólnego śledztwa Gwatemali, które ma na celu ustalenie, kto zajmuje się handlem ludźmi i skąd pochodzą pieniądze.

Porozmawiajmy teraz o $$$… Przed udzieleniem tego wywiadu skontaktowałem się z @Oilfield_Rando @RandoLand_US w celu uzyskania raportu na temat dolarów, które USA dają Gwatemali. Znalazł ponad 80 płatności dla osób w Gwatemali, których nazwiska zostały zredagowane. Wiele z nich waha się od 20 000 do 40 000 USD za przelew. To dużo pieniędzy w Gwatemali. Komu płacą i dlaczego?

W sumie administracja Bidena wydała w Gwatemali ponad 500 milionów dolarów. Dlaczego? Amerykańscy podatnicy płacą 125 000 dolarów dla rdzennych “uzdrowicieli” (szamanów) w Gwatemali i prawie 500 000 dolarów za wspieranie tamtejszej ideologii gender. Dlaczego? Jedna rzecz jest jasna w administracji Bidena: nie można im ufać w kwestii pieniędzy.

Sekretarz generalny Gwatemali przyznał również, że Stany Zjednoczone udzielają schronienia nielegalnym pedofilom i morderstwom. To są ludzie, których Gwatemala CHCE wsadzić do więzienia, ale administracja Bidena chroni ich, zamiast współpracować. Jak się przekonasz, jasne jest, że AG i SG są na celowniku. Prezydent Gwatemali spotkał się niedawno z sekretarzem stanu Tonym Blinkenem i Joe Bidenem. Po tym wywiadzie ogłosił spisek mający na celu usunięcie AG.

Jeśli masz wrażenie, że widziałeś już ten film… To dlatego, że masz: na Ukrainie, kiedy Joe Biden wymusił zwolnienie prokuratora, który prowadził śledztwo w sprawie jego rodziny. Jeśli masz mało czasu, poniżej znajdziesz kody czasowe, aby przejść bezpośrednio do części, które chcesz obejrzeć.

Znaczniki czasu:

0:00 Skandal w Gwatemali Wstęp

4:20 Początek wywiadu – Wyjaśnienie listu AG w sprawie handlu dziećmi na granicy USA, w który może być zaangażowany rząd USA.

7:12 Wyjaśnienie, że to śledztwo dotyczy przestępstw seksualnych wobec dzieci.

8:24 Czy jest jakieś wyjaśnienie faktu, że 70% wszystkich nieletnich bez opieki na granicy pochodzi z Gwatemali lub Hondurasu, co nie jest zakorzenione w handlu dziećmi?

9:14 Wyjaśnienie, że roszczenia Gwatemalskiej Prokuratury Generalnej obejmują twierdzenia, że urzędnicy amerykańscy i urzędnicy gwatemalscy zezwalają na ten handel.

9:40 Czy wiedzieli, że Jill Biden była kiedyś przewodniczącą organizacji pozarządowej, na którą niedawno napadli?

12:15 Informacja o tym, że administracja Bidena odcięła komunikację w sprawie zwolnienia niektórych pracowników biurowych AG przez obecnego AG Gwatemali.

13:27 Czy USA wywierają presję na liczbę oskarżeń w Ameryce Środkowej?

14:59 Odniesienie się do ciszy medialnej w tej sprawie

16:00 Bomba: Sekretarz Generalny mówi, że osoba wysłana przez ambasadę USA przyszła go ostrzec, że “igra z ogniem”, przeprowadzając ze mną ten wywiad.

18:36 Czy administracja Bidena skontaktowała się z zarzutami dotyczącymi handlu ludźmi, aby dowiedzieć się, jak to naprawić?

19:43 Czy ambasada USA chciała, aby Sekretarz Generalny odwołał ten wywiad?

20:27 Ujawnienie tajemniczych indywidualnych płatności dokonywanych przez USA na rzecz osób w Gwatemali o zredagowanych nazwiskach. Co Gwatemala wie o tych płatnościach?

23:38 Jaki wpływ mają ludzie tacy jak George Soros ze swoimi pieniędzmi w Ameryce Środkowej?

25:25 Czy USA finansują organizacje pozarządowe, które współpracują z kartelami?

25:50 Dlaczego USA płacą 125 000 dolarów za szamanów/rdzennych uzdrowicieli w Gwatemali?

28:00 Ujawnienie prawie 500 000 dolarów, które USA wysłały na rzecz skrajnie lewicowej ideologii gender szerzącej się w Gwatemali.

31:24 Jak to się stało, że komunikacja została przerwana, gdy AG powiedziała, że rodzice muszą wyrazić zgodę, zanim dzieci będą uczone na tematy związane z ideologią seksualną/genderową i czy eksport ideologii gender z USA niszczy tkankę społeczną w Gwatemali?

33:15 Czy rząd Gwatemali jest reedukowany w kierunku tej skrajnie lewicowej ideologii?

33:57 Dyskusja na temat ulotek zachęcających nielegalnych imigrantów do głosowania w obozach organizacji pozarządowych.

34:39 Czy niebezpieczni przestępcy mogą nielegalnie wjechać do USA, ponieważ administracja Bidena na to pozwala?

35:22 Doświadczenia Gwatemali z Kamalą Harris i Samanthą Power… Wow…

37:15 Dyskusja o przerażających problemach z gwałtami na granicy i o tym, jak współwinna jest administracja Bidena.

39:37 Odsłonięcie rzepaku na południowej granicy

42:00 Czy administracja Bidena próbuje uczynić z Gwatemali państwo satelickie za pomocą pieniędzy z dotacji?

44:06 Czy organizacje pozarządowe uczą nielegalnych imigrantów kłamać w celu uzyskania azylu?

44:47 Bomba: Sekretarz generalny Gwatemali przyznaje, że w USA grasują przestępcy, którzy są ukrywani przez USA, w tym pedofile i mordercy.

.

Z posuwu przycinania:

Sekretarz generalny Gwatemali Ángel Pineda prowadzi śledztwo w sprawie handlu dziećmi na granicy, które doprowadziło do nalotu na organizację charytatywną Save The Children. Pineda twierdzi, że administracja Bidena sprzeciwia się śledztwu i próbuje ingerować w jego pracę.

Sekretarz generalny Gwatemali Ángel Pineda prowadzi dochodzenie w sprawie handlu dziećmi na granicy, które doprowadziło do nalotu na organizację charytatywną Save The Children, której wcześniej przewodniczyła pierwsza dama Jill Biden. W niedawnym wywiadzie Pineda stwierdził, że administracja Bidena sprzeciwia się śledztwu i próbuje ingerować w jego pracę.

Dlaczego ma to znaczenie: Zarzuty o handel dziećmi i potencjalną ingerencję administracji Bidena budzą obawy o integralność organizacji międzynarodowych i zaangażowanie rządu USA w walkę z handlem ludźmi. Wynik tego dochodzenia może mieć istotne implikacje dla stosunków amerykańsko-gwatemalskich i szerszych globalnych wysiłków na rzecz zwalczania handlu dziećmi.

Prokuratorzy przeprowadzili nalot na organizację charytatywną Save The Children w zeszłym miesiącu w ramach śledztwa w sprawie handlu dziećmi. Pineda twierdził, że przedstawiciele ambasady USA naciskali na niego, aby nie brał udziału w wywiadzie, ostrzegając, że “igra z ogniem”. Śledztwo ma miejsce w związku z wizytą sekretarza stanu USA Antony’ego Blinkena w Gwatemali w celu omówienia pomocy dla migrantów i “legalnych ścieżek” dla migrantów. Blinken zapowiedział, że administracja Bidena przekaże dodatkowe 578 milionów dolarów pomocy krajom przyjmującym migrantów.

Wydarzenia w Gwatemali mają miejsce na tle toczących się dyskusji między rządami USA i Gwatemali na temat kwestii migracyjnych. W marcu prezydent Gwatemali Bernardo Arévalo spotkał się z Joe Bidenem, aby omówić “dobre rządy, skuteczne zarządzanie migracją i znaczenie utrzymania demokracji”. Niedawno Arévalo ogłosił próbę usunięcia prokurator generalnej Marii Consuelo Porras, twierdząc, że “nie wypełnia swoich obowiązków”. Czas ogłoszenia tego oświadczenia wzbudził podejrzenia, a niektórzy sugerują, że jest to związane ze śledztwem i wywiadem Pinedy.

Robby Starbuck, komentator polityczny, zwrócił uwagę na tę sytuację, stwierdzając: “W Gwatemali ma miejsce skandal, o którym wszyscy powinni wiedzieć. Prokurator generalny w Gwatemali prowadzi dochodzenie w sprawie handlu dziećmi na granicy z USA i wygląda na to, że administracja Bidena bierze odwet. Rzekome ostrzeżenie ze strony przedstawicieli ambasady USA skierowane do Pinedy, aby nie brał udziału w wywiadzie, jeszcze bardziej podsyciło spekulacje na temat stanowiska administracji Bidena w śledztwie.

W miarę jak trwa śledztwo Pinedy w sprawie handlu dziećmi na granicy, pozostają pytania o zakres potencjalnej ingerencji ze strony administracji Bidena. Nalot na organizację charytatywną Save The Children i zarzuty o wywieranie nacisków na Pinedę sprawiły, że sprawa znalazła się w centrum uwagi. Wraz z wizytą sekretarza Blinkena w Gwatemali i toczącymi się dyskusjami na temat pomocy migrantom i legalnych ścieżek, wynik tego dochodzenia może mieć znaczące implikacje dla stosunków amerykańsko-gwatemalskich i szerszej kwestii migracji na granicy.

Kluczowe wnioski

  • Sekretarz generalny Gwatemali Ángel Pineda prowadzi dochodzenie w sprawie handlu dziećmi na granicy.
  • Nalot na organizację charytatywną Save The Children, której wcześniej przewodniczyła Jill Biden, wywołuje kontrowersje.
  • Pineda zarzuca administracji Bidena ingerencję w śledztwo.
  • Sekretarz stanu USA Antony Blinken odwiedza Gwatemalę, aby omówić pomoc dla migrantów.
  • Wyniki śledztwa mogą mieć wpływ na stosunki amerykańsko-gwatemalskie i globalne wysiłki na rzecz zwalczania handlu dziećmi.

Trymowanie: https://tr.im/world/guatemala/guatemalan-official-probes-child-trafficking-claims-biden-admin-interference

___
https://needtoknow.news/2024/05/playing-with-fire-scandal-in-guatemala-allegations-of-us-child-trafficking/

Ten wpis został opublikowany w SOTN Special.

Wypowiedz się