Benjamin Fulford: Donald Trump i Alex Soros walczą na śmierć i życie, gdy amerykańska korporacja i Izrael upadają.

Benjamin Fulford 03.06.2024. Najnowsze wiadomości.

Benjamina Fulforda. Wydarzenia

W czymś, co wygląda na walkę na śmierć i życie o leżaki na tonącym Titanicu, Donald Trump i Alex Soros są teraz w stanie otwartej wojny przeciwko sobie. Można śmiało powiedzieć, że Soros, jego niewolnik Barack Obama i cała ich frakcja przegrają wojnę. Nie powstrzyma to jednak faktu, że amerykańska korporacja jest winna swoim obywatelom 200 bilionów dolarów, a reszcie świata 53,4 biliona dolarów, a zatem nie może dalej istnieć w obecnym kształcie. Tymczasem Izrael ma zostać zaatakowany przez Egipt i Turcję.

W każdym razie, podczas gdy amerykańska opinia publiczna była rozproszona przez te zmagania, armia USA, Rosjanie, Imperium Brytyjskie i azjatyckie tajne stowarzyszenia zgodziły się na nadzwyczajnym Forum Grupy Bilderberg, a także na spotkaniach wojskowych USA-Chiny w zeszły weekend, aby stworzyć organizację planowania na przyszłość. Zgodzili się również, że amerykańska korporacja zostanie zastąpiona przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

W każdym razie zacznijmy od amerykańskiego teatru politycznego, który pokazuje, że walka polityczna między USA a Zachodem zbliża się do swoistego punktu kulminacyjnego. Źródła w Siłach Kosmicznych USA mówią nam, że głównodowodzący Donald Trump nadal przebywa w bazie wojskowej Czejenów. Twierdzą, że to on kontroluje amerykański arsenał nuklearny. Świadczy o tym fakt, że kiedy w styczniu tzw. sekretarz obrony USA Lloyd Austin trafił do szpitala z powodu raka, nikt w “administracji Bidena” o tym nie wiedział. Gdyby “Biden” kontrolował amerykański arsenał nuklearny, nie byłoby to możliwe.

W każdym razie, źródła Sił Kosmicznych twierdzą, że prawdziwy Trump używa teraz dwóch różnych awatarów Trumpa. Jeden z nich znajduje się w Mar-a-Largo i prowadzi kampanię przeciwko fałszywemu Joe Bidenowi. Drugi znajduje się w Nowym Jorku i jest zaangażowany w cały tamtejszy dramat prawny (bylibyśmy wdzięczni, gdyby czytelnicy w Nowym Jorku i na Florydzie mogli zbadać te zarzuty). Źródło twierdzi również, że Biden jest również kontrolowany przez “białe kapelusze” i nakazuje mu się świadomie działać w sposób, który pomaga obudzić więcej owiec.

Według tego źródła, pozwolenie na skazanie Trumpa jako przestępcy za drobne przestępstwa (podczas gdy ludziom, którzy mu się sprzeciwiają, uchodzi na sucho torturowanie i zabijanie dzieci) jest częścią operacji psychologicznej mającej na celu obudzenie wciąż śpiącej części populacji.

Oczywiście, wydaje się, że ma to taki efekt, zwiększając popularność Trumpa i wywołując ogromny napływ darowizn.

Dramat będzie trwał nadal. Alex Soros przejął kontrolę nad lewicową machiną propagandową i walczy o pomszczenie egzekucji swojego ojca George’a Sorosa przez Donalda Trumpa. Zademonstrował to, pisząc na Twitterze do swoich sług, że “Demokraci powinni traktować Trumpa jak skazanego przestępcę przy każdej okazji. Kluczem do sukcesu jest powtarzanie…” To jest prosto z podręcznika szefa nazistowskiej propagandy, Josepha Goebbelsa.

Syn George’a Sorosa ujawnia kolejną broń propagandową wymierzoną w naród amerykański

Sojusz Białych Kapeluszy zareagował lawiną przecieków na temat George’a Sorosa i zła, za które jest odpowiedzialny. Poniższe filmy mówią nam, co następuje:

W 1993 roku Soros zalecił NATO rozpoczęcie wojny z Rosją, wykorzystując ludność Europy Wschodniej.

Soros stoi za globalną inwazją nielegalnych imigrantów.

Elon Musk mówi, że George Soros “fundamentalnie nienawidzi ludzkości” i że robi rzeczy, które “podważają tkankę cywilizacji”.

George Soros sfinansował rewolucję na Ukrainie i wiele innych kolorowych rewolucji.

Dokumenty, które wyciekły z jego Open Society Foundations, wyjaśniają, w jaki sposób kontrolował wybory i zagraniczne rządy w Europie i poza nią. Jego plan polegał na zniszczeniu Europy poprzez otwarcie granic, a także zniszczenie Europy i Stanów Zjednoczonych.

To Soros i jego chazarscy mafijni opiekunowie płacą wszystkim obcokrajowcom w wieku poborowym, aby zalali Europę i USA.

Sojusz ujawnił również wcześniej ukryte e-maile na temat Baracka “Satan’s Thunder” Obamy, w tym:

“Pięcioletni chłopiec. Będzie to idealny kotamit dla prezydenta. We wtorek przyleci z Rumunii. Jestem pewien, że prezydent będzie zadowolony”. Nazwiska wymienione w raporcie to nic innego jak informacje o tym, kto jest kim w amerykańskiej polityce i Hollywood:

· Billa Clintona

· Hillary Clinton

· Tima Kane’a

· Elżbieta Warren

· Jimmy’ego Cartera

· Harry’ego Reida

· Bena Afflecka

· Cory’ego Bookera

· Ala Frankena

· Nancy Pelosi

Ujawnianie tortur i mordowania dzieci jest powodem, dla którego przywódcy chazarskiej mafii dosłownie walczą o życie. Robert De Niro jest tego żywym przykładem. “Jest przerażony tym, co czeka na niego i jego kumpli pedofilów” – mówi źródło CIA. Według BBC, De Niro został zatrzymany i przesłuchany przez francuskie władze w 1998 roku, po tym, jak znalazł się w “małej czarnej książeczce” i na liście klientów Jean-Pierre’a Bourgeois, szefa międzynarodowej operacji handlu ludźmi i dziećmi. Sprawa ujawniła brutalne metody stosowane do chwytania młodych kobiet, z których niektóre miały zaledwie 15 lat. De Niro przyznał się, że dopuścił się cudzołóstwa z kobietami, którym przedstawił go Bourgeois.

Dlatego dwa miesiące temu powiedział, że jeśli Trump wygra, “przyjdzie mnie szukać”.

Teraz mówi, że “rząd zniknie z powierzchni ziemi”, jeśli Trump zostanie ponownie wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Ważną rolę odegrają w tym azjatyckie tajne stowarzyszenia. Duża grupa licząca dziesiątki milionów członków i setki tysięcy zawodowych morderców znalazła się pod nowym przywództwem. Teraz grupa twierdzi, że zrobi to, aby dochodzić sprawiedliwości za 500 000 Japończyków zabitych w wyniku szczepień od 2021 roku. Japoński półświatek również to popiera. Najwyżsi szefowie yakuzy spotkali się w zeszłym tygodniu z przedstawicielami Zachodnich Białych Kapeluszy i zgodzili się współpracować w ogólnoświatowym pokonaniu chazarskiej mafii. Obiecali, że podejmą działania w sprawie listy setek otrzymanych nazwisk.

Wśród tych, którzy są aktywnie atakowani, są fałszywy ambasador USA Rahm Emanuel i czołowy satanista Richard Armitage, twierdzą źródła z półświatka.

Według japońskich prawicowych ekstremistów, którym zaoferowano łapówki, ambasada USA rozpoczyna zakrojone na szeroką skalę oszustwo łapówkarskie w desperacji, aby utrzymać kontrolę nad Japonią. W ramach tego systemu Japonia będzie kupować amerykańską broń, a strona japońska otrzyma zwrot 60% kosztów broni. Pozostałe 40% przejdzie na stronę Stanów Zjednoczonych. Innymi słowy, jest to pranie brudnych pieniędzy przez federalnych za pomocą drogiej broni w celu wynajęcia ochroniarzy. To nie zadziała.

Na znak, że obecny japoński rząd jest skazany na zagładę, dziesiątki tysięcy Japończyków demonstrowało 31 maja przed Ministerstwem Zdrowia i Opieki Społecznej, obwiniając ich o masakry.

Mówca za mówcą był ostrzegany, że japoński rząd planuje wprowadzić we wrześniu “replikę szczepionki”, która spowoduje, że każda zaszczepiona osoba zarazi osoby z jej otoczenia. Według Richarda Koshimizu z Partii Niepodległości Japonii, operacją kieruje Fuji Film, firma powiązana z Trójstronną Komisją Rockefellera.

Będzie się to działo również w innych krajach. Ten australijski polityk jest tego przykładem. Spójrz na zdjęcie, na którym jest zaszczepiony, a następnie spójrz na wyniki.

Teraz australijski sąd nakazał rządowi stanu Wiktoria ujawnienie opinii publicznej wszystkich “tajnych” dokumentów wykorzystanych do podjęcia i sformułowania decyzji politycznej w sprawie Covid-19.

Nie trzeba dodawać, że chazarska mafia będzie nadal próbowała wypuścić więcej broni biologicznej, aby zabić ludzkość, zanim zniknie.

Dla tego pisarza staje się to sprawą osobistą. Niedawno u znanej mi kobiety zdiagnozowano nieznaną postać gruźlicy i umieszczono ją w izolatce. Urzędnicy z Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej próbowali ją przekonać, żeby powiedziała, że ja też jestem zarażona, żeby dać im pretekst do wysłania mnie do szpitala. W ten sposób zabili Roberta Davida Steele’a. Oczywiście sprawcy tej próby są ścigani.

Według źródeł tajnych stowarzyszeń, stowarzyszenia azjatyckie usuną również wszystkich powiązanych z chazarską mafią lub skompromitowanych polityków w Korei Południowej, Tajwanie, Chinach i innych krajach.

Azjaci są również przekonani, że nawet bez ataku cała sieć kontroli chazarskiej mafii upadnie.

Stany Zjednoczone są tego przykładem. O tym, jak rozpaczliwa jest sytuacja, świadczy fakt, że w ciągu ostatnich 60 dni Meksyk deportował 240 000 amerykańskich uchodźców ekonomicznych. Pomyśl o tym: AMERYKANIE UCIEKAJĄ DO MEKSYKU. Meksykańskie źródła rządowe twierdzą, że amerykańscy uchodźcy powodują inflację, wydając dolary amerykańskie stworzone z powietrza, aby kupić prawdziwe rzeczy. Te dolary nie są już akceptowane przez resztę świata; tylko Kanada i Meksyk. Są one również wykorzystywane do doprowadzenia giełdy do poziomu halucynacji.

Przypomnijmy, że dolary amerykańskie drukowane w USA są obecnie odizolowane od 53,4 biliona dolarów, którymi dysponuje reszta świata. Według rosyjskiej FSB i innych źródeł, dolary te zostaną wkrótce zamienione na walutę BRICS.

Wesołe pieniądze Bidena powodują również problemy w Kanadzie. Co czwarty Kanadyjczyk cierpi na niedobór żywności, a kanadyjski system banków żywności jest na skraju załamania. Ponieważ Kanada jest jednym z największych eksporterów żywności na świecie, jest to wyraźny znak, że rząd Justina Castruhausa jest kryminalnie niekompetentny.

To tylko kwestia czasu, kiedy cały system się zawali. Wkrótce “500 do 1000 mniejszych banków prawdopodobnie zniknie z powodu niewypłacalności lub konsolidacji” – mówi Scott Rehler, dyrektor generalny RXR. Jak pokazaliśmy wcześniej, nawet duże banki są de facto niewypłacalne, ponieważ ich obligacje i kredyty straciły 50% swojej wartości, a ceny nieruchomości komercyjnych wyparowały. Teraz wszystkie zastygły jak jelenie w światłach reflektorów, ale to tylko kwestia czasu, zanim błędne koło sprzedaży wysadzi cały system. Na tym diagramie przedstawiono część obrazu:

Reszta świata obiecała zapewnić finansowanie Republice Ameryki Północnej, aby zastąpić obecne skorumpowane i niekompetentne reżimy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdy nastąpi upadek.

Przyczyną upadku będzie prawdopodobnie upadek satanistycznego reżimu, który obecnie istnieje w Izraelu. Dni Izraela są zdecydowanie policzone.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan wezwał do broni, mówiąc: “Izrael jest zagrożeniem nie tylko dla Strefy Gazy, ale dla całej ludzkości”. I dodaje: “Żadne państwo nie może być bezpieczne, dopóki Izrael nie przestrzega prawa międzynarodowego i nie czuje się nim związany”.

Zarówno Turcja, jak i Egipt zobowiązały się do poparcia sprawy Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości o ludobójstwo Izraela.

Co gorsza, Izrael właśnie pogwałcił porozumienie pokojowe z Egiptem, przejmując kontrolę nad posterunkiem granicznym między Rafah a Egiptem bez przekraczania Strefy Gazy poprzez inwazję na Korytarz Filadelfijski. Jednak Kair natychmiast uwierzył, że Tel Awiw wypowiedział mu wojnę. Jeśli Egipt będzie się bronił, wybuchnie wojna regionalna, której Izrael nie będzie w stanie wygrać” – mówi francuski dziennikarz Thierry Meyssan.

Izraelski generał Icchak Brick mówi, że armia egipska jest jedną z najpotężniejszych na Bliskim Wschodzie i ma około 4000 czołgów, w tym 2000 nowoczesnych, a także potężne okręty i samoloty bojowe: złamanie pokoju z Egipcjanami byłoby katastrofą dla Izraela. bezpieczeństwo pod każdym względem, a w razie konfliktu Izrael nie będzie miał innego wyboru, jak tylko modlić się do Boga”.

Jednak źródła Mossadu donoszą, że zanim to nastąpi, “Izrael planuje wielkie wydarzenie ‘czarnego łabędzia’, aby odwrócić uwagę świata jeszcze w tym miesiącu”.

Jest to oznaka desperacji, ponieważ Izrael jest teraz również pod całkowitą blokadą lądową i morską. W tym ostatnim przypadku jemeńscy Huti twierdzą, że uderzyli i uszkodzili, a być może nawet zatopili amerykański lotniskowiec. Te zdjęcia przesłane nam przez źródła w Pentagonie pokazują USS Eisenhower trafiony pociskiem rakietowym i płonący w niekontrolowany sposób.

Jest w tym próba nowości, ale eksperci wojskowi od dawna twierdzą, że amerykańskie lotniskowce są militarnie przestarzałe i nie są chronione przed pociskami hipersonicznymi.

Ponadto, według Turków, w zeszłym tygodniu Rosjanie uderzyli pociskiem hipersonicznym Kindżał w poligonie Jaworowski na zachodniej Ukrainie, zabijając co najmniej 300 osób, w tym żołnierzy NATO.

Źródła w Pentagonie twierdzą, że ataki te mogły być odpowiedzią na niedawne ataki rakietowe na Rosję. Jest to znak, że Rosja nie wykorzysta prowokacji chazarskiej Mazarfii do rozpoczęcia wojny nuklearnej, ale zamiast tego odpowie, która spowoduje szkody, ale nie rozpocznie wojny na pełną skalę.

Rosjanie właśnie przechwycili też kolejny amerykański system rakietowy Patriot i zdecydowali się przekazać go Chinom. Ponieważ USA sprzedały wiele rakiet Patriot za duże pieniądze Japonii, Korei Południowej i Tajwanowi, będzie to szkodliwe.

Rosjanie są również zainteresowani zakończeniem handlu między Europą a Azją przez Bliski Wschód. Blokada Morza Czerwonego przez Huti sprawiła, że północny szlak morski Rosji stał się atrakcyjny dla zdesperowanego Zachodu. Rosyjscy urzędnicy i media od lat powtarzają, że

Północna Droga Morska, o długości 5600 km, jest najkrótszą drogą morską między Europą a Azją i może skrócić dystans o 8000 km lub więcej oraz skrócić czas transportu o 40-60 procent w porównaniu z tradycyjną Europą. Azja żegluje po mętnych wodach Bliskiego Wschodu. Prawie cała arktyczna część trasy przebiega przez wody rosyjskie. Rosjanie utrzymują ją otwartą flotą lodołamaczy i mają nadzieję na pobieranie opłat tranzytowych.

W Afryce jest też coraz więcej Rosjan. Ostatnim wydarzeniem było pojawienie się w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie dyrektora Wagnera Jewgienija Prigożyna. Źródła w rosyjskiej FSB twierdzą, że Prigożyn w rzeczywistości nie został zabity w zeszłym roku, jak donoszą światowe media.

https://videopress.com/embed/eriSgJd6

Wygląda na to, że Wagner właśnie odebrał Francuzom złoto, diamenty, uran i inne zasoby tych krajów.

https://videopress.com/embed/0528QvOQ

Tymczasem w kilku krajach wojska amerykańskie są wypierane z Nigru, a Joe Biden pozostawia prorosyjskiemu reżimowi amerykańską bazę lotniczą o wartości 100 milionów dolarów.

Podejrzewamy również (ale nie możemy udowodnić) udział Rosji w ostatnich zamieszkach na francuskim terytorium Nowej Kaledonii. Głównym źródłem bogactwa Nowej Kaledonii jest wydobycie niklu, który jest niezbędny do produkcji pojazdów elektrycznych. Do czasu wprowadzenia zmian prawnych w 1988 r. w celu ukrycia własności, sektor był całkowicie kontrolowany przez Rothschildów, byłych pracodawców Emmanuela Macrona.

Ten niklowy medal, wydany przez SLN w 1960 roku, zawiera wizerunki monet francuskich, holenderskich i greckich po jednej stronie oraz logo firmy po drugiej.

Utrata zasobów kolonialnych jest jednym z powodów, dla których agencja Standard & Poor’s właśnie obniżyła rating kredytowy Francji z AA do AA-.

Pomaga to wyjaśnić, dlaczego prezydent Francji Emmanuel Macron Rotszyld tak bardzo stara się popchnąć NATO do wojny z Rosją.

Jednak Niemcy nie mają nic z tego, ponieważ są zbyt zajęci odbudową Cesarstwa Niemieckiego w Europie Wschodniej. Polskie źródła wywiadowcze mówią nam, że w pierwszych tygodniach urzędowania niemiecki agent i prezydent Polski Donald Tusk nielegalnie przejął kontrolę nad mediami publicznymi i prokuraturą. Anulował też lub odłożył w czasie wszystkie polskie inwestycje, które zmniejszały zależność kraju od Niemiec. Obecny polski rząd planuje przekazać resztki polskiej suwerenności Niemcom, podały źródła.

Odradzające się Cesarstwo Niemieckie jest również na drodze do niezależności energetycznej.

Niemiecki rząd zatwierdził w środę ustawę o przyspieszeniu budowy infrastruktury wodorowej, importu i zakładów produkcyjnych, ponieważ Berlin stawia na paliwo, które pomoże zdekarbonizować największą gospodarkę Europy, podały źródła rządowe… “odsetki”, co oznacza, że władze będą traktować je priorytetowo w procesie zatwierdzania.

Źródła MI6 twierdzą, że Niemcy próbują również odwrócić Brexit i odzyskać kontrolę nad Wielką Brytanią. Nagła dymisja brytyjskiego premiera Rishiego Sunaka i jego samobójcze podejście do kampanii wyborczej wydają się mieć na celu przekazanie kontroli liderowi Partii Pracy Keirowi Starmerowi. Jak pokazano na poniższym filmie, Starmer nie broni niczego i po prostu mówi to, co mu powiedziano, nawet jeśli jest to całkowicie sprzeczne z tym, co powiedział wcześniej. O tym, kim są jego prawdziwi szefowie, świadczy fakt, że kiedy dano mu do wyboru Westminster i Davos, jego odpowiedź była jednoznaczna: “Davos”.

Źródła MI6 twierdzą, że Starmer “będzie ubiegał się o dwie kadencje, zbliżając się do UE w pierwszej kadencji, a następnie jednocząc się ponownie w drugiej, ryzykując wojnę domową”.

Bardziej prawdopodobne jest ścięcie głów niemieckim firmom w Wielkiej Brytanii. Kiedy Sojusz Białych Kapeluszy wręczył nagrodę szefowi rządu Simonowi Case’owi, ten skontaktował się z MI6 i poinformował, że problem leży po stronie byłego szefa MI6 Johna Scarletta. Kiedy Scarlett odebrała nagrodę pieniężną, odwrócił się i powiedział, że problem leży po stronie przewodniczącej Komisji Europejskiej, Ursuli von der Leyen.

Niemieckie media donoszą, że von der Leyen jest głęboko skorumpowanym politykiem. Ostatnim z wielu skandali wokół niej jest to, że wykorzystała swoje wpływy, aby pomóc rosyjskiej firmie Czerwony Październik uniknąć sankcji nałożonych przez Unię Europejską po rozpoczęciu rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie. Krasny Oktiabr produkuje 40 procent stali nierdzewnej w Rosji i dostarcza ją do niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego.

W każdym razie Sojusz Białych Kapeluszy wyznaczył nagrodę za jej głowę. Nie dlatego, że pomaga Niemcom, ale dlatego, że:

Genewski Międzynarodowy Instytut Badań nad Pokojem (GIPRI) oskarżył przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen o współudział w zbrodniach wojennych i zbrodniach przeciwko ludzkości popełnionych przez Izrael na Palestyńczykach w Strefie Gazy. Skarga GIPRI została złożona do Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) 22 maja przeciwko szefowi Komisji Europejskiej. Skarga, poparta przez różne grupy praw człowieka oraz wybitnych uczonych i ekspertów w dziedzinie międzynarodowego prawa karnego, wzywa prokuratora MTK do wszczęcia śledztwa w oparciu o informacje przeciwko von der Leyen.

Za kulisami frakcja w Davos stojąca za von der Leyen próbuje skapitulować. Było to widoczne w dyskusjach na niedawno zakończonej konferencji Grupy Bilderberg w Hiszpanii.

Powodem jest to, że po dwóch latach negocjacji wysiłki Światowej Organizacji Zdrowia zmierzające do zawarcia traktatu w sprawie globalnej pandemii zakończyły się niepowodzeniem. Tutaj możesz zobaczyć, jak dyrektor generalny WHO Tedros ogłasza fiasko porozumienia/traktatu w sprawie reagowania na pandemię.

https://videopress.com/embed/HRScDXaT
https://videopress.com/embed/1fTqHnsY
Traktat miał wykorzystać sztucznie wykreowaną pandemię lub kryzys, aby dać WHO możliwość kontrolowania rządów, zmuszania ludzi do przyjmowania szczepionek i umieszczania ich w obozach koncentracyjnych.

“Żegnaj, terrorysto Tedrosie. Ty i twoi syjonistyczni przyjaciele przegraliście. Sądy wojskowe złapią cię już wkrótce” – komentuje źródło CIA.

Długoletni reporter Grupy Bilderberg Daniel Estulin rozmawia z Alexem Jonesem o niektórych rzeczach omawianych podczas ostatniego turnieju Bilderberg w filmie, do którego link znajduje się poniżej.

Mówi, że elity mają plan całkowitej kontroli nad ludzkością poprzez technologiczne niewolnictwo. « Bilderbergers marzą o stworzeniu nowego sztucznego człowieka. Harari i Soros o tym rozmawiali. Tworzysz sztuczną królową i wysiadujesz ją w taki sam sposób, w jaki wysiadujesz kurczaki. Masz sztuczne zapłodnienie i genetycznie skracasz wiek ciążowy. Wtedy możesz stworzyć tylu ludzkich niewolników z ograniczoną świadomością, ilu potrzebujesz” – mówi.

Estulin twierdzi jednak, że z powodu niepowodzenia tego planu zgromadzona tam elita była przerażona i nie wiedziała, co robić dalej.

“Jednym z powodów, dla których widzimy sprzeciw wobec Trumpa, jest to, że wiedzą, że jeśli Trump wygra, wielu z nich zostanie zabitych, a większość z nich skończy w więzieniu, więc mówią, że albo oni, albo my” – zauważa.

Estulin mówi również:

“To, co obserwujemy teraz, zdarzyło się tylko dwa razy w ciągu ostatnich 2000 lat. Pierwszy miał miejsce około IV i VI wieku, kiedy upadło Cesarstwo Rzymskie i pojawił się feudalizm. A potem, około tysiąca lat później, między XVI a XVII wiekiem, kiedy feudalizm upadł i został zastąpiony przez nowoczesny kapitalizm, który dziś w obecnej formie jest na łożu śmierci, więc problem polega na tym, że nie wiedzą, czym go zastąpić. Na Zachodzie nie ma nikogo, kto mógłby wyjaśnić, jak ten model będzie wyglądał”.

Faktem jest jednak, że nasze własne źródła w tajnych stowarzyszeniach Azji, Pentagonie, rosyjskiej FSB, MI6 itd., wiedzą, jak to będzie wyglądać. Wszyscy twierdzą, że podjęto decyzję o zastąpieniu pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ radą reprezentującą siedem regionów. Zdecydowano również o stworzeniu organizacji zajmującej się planowaniem przyszłości, która przejmie funkcjonalne części BIS, Banku Światowego, MFW itp.

Jak zauważa Estulin (zwolennik teorii spiskowych), dyrektor Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej pracuje bezpośrednio dla MFW. MFW zgodził się na nowy plan, twierdzi kilka źródeł, w tym szef MI6.

Podobne porozumienie zostało osiągnięte na spotkaniu w Shangri La w Singapurze w zeszłym tygodniu między delegatami wojskowymi z 45 krajów, podały źródła w Pentagonie. Ale najpierw obecny skorumpowany system musi zostać ukończony, aby mógł się zawalić. Dlatego zdecydowanie zbliżamy się do lata pełnego niezadowolenia.

Opublikowano za: https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-03-06-2024-poslednie-novosti/

Comments

 1. adamd says:

  Czytam od dawna BF wieści i zawsze robi mi się na duchu lżej.. nie jest źle! ..
  jest bardzo źle..
  Jak człek z nudów zaczyna łączyć wszystkie puzzle, to od dość dawna wyłania mi się obraz “Akwarium” które ponoć posiada “Opiekuna”..
  Czekam kiedy Benjamin puści “farbę” na ten temat..
  Ot takie sobie info..
  .https://fakto.pl/index.php/video/dziwny-zapis-w-szanowanej-encyklopedii-z-1958-roku
  I co o tym sądzić?

  • jedensam says:

   BF? – “Na świecie różnie się plecie, zwłaszcza przy pięknej kobiecie”
   Natomiast zagadka płaskiej ziemi zostanie rozwiązana na Antarktydzie.
   Natomiast: “Wniosek:

   Icunabula może , ale nie musi, być istniejącym organem rządzącym na szczycie Światowego Rządu Cieni . Jednakże, nawet jeśli był to organ planujący bardzo wysokiego szczebla opisany w wywiadach z Nerudą, nadal plasuje się znacznie poniżej prawdziwych władz nadzorujących Globalną Matrycę Kontroli . Wiemy, że z naszych badań MO tych, którzy naprawdę „rządzą światem”, sam szczyt światowej władzy nigdy się nie ujawnia i zawsze działa w tajemnicy. Zawsze przestrzega tych dwóch praw w następujący sposób:

   Prawo nr 1:
   Prawdziwa światowa moc nigdy, przenigdy się nie ujawnia. Zawsze pozostaje ukryty przed wzrokiem. Jeśli myślisz, że to widzisz, słyszysz, czujesz, to nie jest to prawdziwa moc. Ten trwały sposób działania pozwala prawdziwej światowej potędze pozostać na pozycji wznoszącej się, a także nadal gromadzić dla siebie jeszcze więcej mocy.

   Prawo nr 2:
   Tajemnica jest samą istotą jego uścisku nad doczesną władzą; dlatego zawsze będzie działać z zachowaniem najwyższej tajemnicy. Wraz z ujawnieniem pojawia się wrażliwość, a prawdziwa światowa władza nigdy nie zaryzykuje takiego potencjalnego ujawnienia. Jego nadrzędna pozycja jest na zawsze utrzymana i ugruntowana, ponieważ jest to tajemnica, której nie zna nikt poza samą władzą. Nawet ci, którzy mieszkają blisko szczytu światowej potęgi, nigdy nie wiedzą, od kogo pochodzą rozkazy i nakazy.

   Mając w pamięci te dwa „prawa ziemi”, wiemy, że chociaż Incunabula może podejmować „wzniosłe” decyzje, które im się przypisuje, to jednak jednostki, które go tworzą, są jednak dalekie od prawdziwego źródła ziemskiej mocy. Niekoniecznie umniejsza to w jakikolwiek sposób wagę lub wpływ ich pracy. Jak już wyjaśniliśmy, to, co przewidywano, wydarzyło się z niezwykłą dokładnością. Ktokolwiek wypowiada się w ich imieniu, wie wiele o naszej przyszłości, nad którymi każdy człowiek powinien się poważnie zastanowić. – https://cosmicconvergence.org/?p=2328

  • jedensam says:

   …”wyłania mi się obraz “Akwarium” które ponoć posiada “Opiekuna”..
   A może jest tak:
   …”Nadzwyczajna teoria
   Według teorii, którą usłyszał Monroe “Ktoś” – Bóg, Wyższa jaźń lub niezidentyfikowane istoty znajdujące się w innym wymiarze, systemie planetarnym bądź świecie, bardzo potrzebują i cenią sobie posiadanie jak najlepszej jakości lusz. Na początku wykorzystywano substancje naturalnego pochodzenia, jednak z czasem jej ilość zmalała, a jakość osłabła. Dlatego z biegiem czasu, ten “Ktoś” zdecydował się produkować go sztucznie. W trakcie trwania produkcji zdecydowano się na szereg eksperymentów, które mogłyby zwiększyć wydajność i ilość substancji. Do tego celu powstały tak zwane ogrody, jednym z nich stała się Ziemia, na której żyjemy my, ludzie produkujący najlepszej klasy lusz.”… – https://akademiaducha.pl/lusz-substancja/

   • Klub Inteligencji Polskiej says:

    Tak, tak, wbrew temu co się ludziom wydaje, że istota ludzka na Ziemi jest ostatnim ogniwem tzw. Łańcucha pokarmowego, tak nie było, do teraz. Istoty, głównie z IV wymiaru, żywiły się różnymi rodzajami energii generowanej przez ludzi (niskowibracyjnymi energiami strachu, przerażenia, depresji, kłótni, wojen itp. a także energią seksualną lub uwielbienia tzw. “bogów”) przez tysiące lat do czasów współczesnych, co obecnie kończy się definitywnie !!!

 2. adamd says:

  Daawno temu przeczytałem takie tam opowiadanko SF.
  Przylecieli “kosmici” na ziemię… zaoferowali że pomogą w naprawie całego globalnego środowiska, ot tak z kosmicznej empatii…
  Pozwolono im działać… oczyścili wody, powietrze, zlikwidowali bronie wszystkich rodzajów i co najważniejsze wszyscy ludzie na ziemi stali się okazami zdrowia.
  Pełnia szczęścia.. przyjaciele kosmici zaczęli przyjeżdżać jako turyści.
  Dostawali do czytania przewodnik o tytule “Jak obsłużyć człowieka ” .
  Na końcu okazało się, że ten przewodnik to książka kucharska…
  ps.
  Nie pamiętam kto to napisał, było to dawno, w minionym wieku.

 3. adamd says:

  GODZINA Z KAWAŁKIEM… ale warto..
  .https://www.cda.pl/video/98787990e
  Poszukiwanie odpowiedzi na podstawowe pytanie, gdzie żyjemy?
  Kim jesteśmy?

Wypowiedz się