Wywiad z Aleksandrem Duginem o głębokich procesach świadomościowych zachodzących w Rosji i na Ukrainie, na tle Polski i Zachodu.

Bardzo interesujący wywiad Mateusza Piskorskiego z Aleksandrem Duginem, wybitnym rosyjskim myślicielem, o przemianach świadomościowych i cywilizacyjnych ostatnich kilkudziesięciu lat w Rosji i na Ukrainie, w konfrontacji z odrębną, degenerującą się cywilizacją kolektywnego, pasożytniczego Zachodu. Porusza także rzeczowo historyczne relacje polsko-rosyjskie, akcentując ich normalizację w najbliższej przyszłości.

Redakcja KIP  

Opublikowano za: Wbrew Cenzurze

Comments

  1. jedensam says:

    Dobrym komentarzem dla tego pouczającego dla Polaków (i Rosjan) jest artykuł, (odezwa) opublikowany na stronie KIP, z którego pozwolę sobie zacytować:
    “Nie dopuśćmy do prowokacji, nie dopuśćmy do kolejnej wojny rosyjsko-polskiej, do wojny wewnątrz-słowiańskiej za anglosasko-żydowskie interesy. Jest to zadaniem elit narodowych i wskazówką do działań zwykłych ludzi: Rosjan-Polaków-Ukraińców-Białorusinów i innych rdzennych mieszkańców ziem słowiańskich, ziem Środkowo-Wschodniej Europy. 300 milionów Słowian, to olbrzymia siła w Europie i na świecie. Nie dajmy się dzielić i wzajemnie zabijać!” – https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/05/do-braci-rosjan-z-okazji-78-rocznicy-dnia-zwyciestwa%ef%bf%bc/

Wypowiedz się