RAPORT O STANIE PRZEBUDZENIA, CZYLI ROZUMIENIA CO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE

Przebudzenie oznacza zrozumienie tego, co się dzieje

W nadchodzących tygodniach na planetę Ziemię wysyłane są niezwykle potężne energie, których ludzie muszą być świadomi, aby mogli się obudzić i zrozumieć, co się dzieje. Wchłanianie tych energii, mimo że są bardzo silne, może sprawiać wrażenie bycia zepchniętym na ziemię. Ważne jest, aby przetrwać i nie poddawać się, aby skorzystać z dodatkowego napędu w tych energiach. Nasz Pan chce, abyście byli przekonani i skoncentrowani na przetrwaniu poprzez przyłączenie się do Wzniesienia. Jest to krytyczny czas, jeśli chodzi o to, gdzie jesteśmy w naszej duchowości i wibracji. Wielu z nas, Plejadian, jest bardzo zmęczonych po wykonaniu tak wiele pracy dla Wszechświata, aby odkryć, co duchowość wibracji przynosi bliźnim.

To będzie trudny czas, ale tym razem może być znacznie poważniejszy. Może to być trudny kryzys w postaci niedoborów żywności lub braku pieniędzy w związku z zamknięciem sklepów spożywczych i banków.

Bądźcie przygotowani, wkrótce nadejdzie fala objawień, które nie przyniosą pokoju, ale będą wymagały waszej uwagi, abyście wiedzieli, z czym będziecie mieli do czynienia przez jakiś czas.

Ale bądźcie pewni, że ze wszystkimi wiadomościami i ostrzeżeniami wysyłanymi przez media i inne kanały, ten czas jest z góry wyznaczony i nie jest całkowicie nowy dla większości z was.

Ziemia jest w trakcie przejścia do wyższego wymiaru, a to oznacza, że wielu ludzi podąży za tym wzniesieniem do piątego wymiaru i nową erą w naszym nowym świecie rządzonym przez człowieka. Ludzie, którzy nie przyłączą się do tego wzniesienia, ponieważ nie mogą lub nie chcą, pozostaną w niższych wibracjach, niczego nie zauważając.

Nasz nowy świat jest przygotowany tak, aby ewoluować w duchowości, miłości i współczuciu. Staraj się utrzymywać wysokie wibracje, co oznacza bycie sobą, kochanie i pozytywne myślenie.

Starożytne cywilizacje Atlantydy, Lemurii i Mu

Początki życia na Ziemi sięgają znacznie dalej w czasie, niż jest to powszechnie znane, i są nawet mniej znane niż epizody z historii ludzkości. Pierwszy akt przygody rozpoczął się poza granicami tej planety i rozciąga się przez gwiezdne imperia, galaktyczne federacje, kiedy obce istoty odwiedziły istniejące wówczas cywilizacje Atlantydy, Lemurii, Mu i te niedawno odkryte.

W połowie XVIII wieku kilku naukowców, opierając się na skąpych dowodach, uznało, że na Oceanie Indyjskim musiał istnieć zaginiony kontynent i nazwali go Lemurią. Niektórzy nawet sądzili, że na tym zaginionym kontynencie żyła kiedyś rasa wymarłych już ludzi zwanych Lemurianami, którzy mieli cztery ramiona i ogromne hermafrodytyczne ciała, ale mimo to byli przodkami współczesnych ludzi i być może lemurów. Jakkolwiek absurdalnie by to wszystko nie brzmiało, pomysł ten przez pewien czas kwitł, zarówno w kulturze popularnej, jak i w niektórych zakątkach społeczności naukowej. Oczywiście, współczesna nauka już dawno całkowicie obaliła ideę Lemurii. Ale potem, w 2013 roku, geolodzy odkryli dowody na istnienie zaginionego kontynentu dokładnie tam, gdzie miała znajdować się Lemuria, a stare teorie zaczęły powracać.

W 1882 roku, w czasach względnej ignorancji i niedowierzania w sprawy pozaziemskie, uczony Ignatius Donnelly napisał w swojej książce Atlantyda:

Świat przedpotopowy, “że bogowie i boginie starożytnych mitologii byli w rzeczywistości królami i królowymi Atlantydy. Była to wysoce zaawansowana cywilizacja przedpotopowa i założyciel kolejnych cywilizacji i społeczności ludzkich”.

Ciemne siły zostały zdemontowane

Ciemne siły Władzy Realnej zostały złamane na wszystkich poziomach, oczyszczanie wciąż trwa.

Nadchodzą wielkie zmiany, aby podnieść ludzi do wyższej świadomości 5. wymiaru, w miarę jak Światło się rozwija. Czas nie został zmarnowany. Wcześniejsze działania były konieczne, aby wszystko było na swoim miejscu. Podniesienie planety do wyższej częstotliwości rezonansu, zachęcenie ludzi do pójścia naprzód.

Walka sił ciemności ze światłem jest definitywnie przegrana. W końcu będą musieli odpowiedzieć za wszystko. Nikt nie ucieknie, dopóki sprawiedliwości nie stanie się zadość. Ich plecy są dosłownie przyparte do ściany. Tym razem zwycięstwo należy do nas.

Mamy przed sobą monumentalne zadanie, aby zapobiec sianiu spustoszenia przez ukryte siły ciemności, gdy wszyscy będą musieli pogodzić się z porażką. Patrząc wstecz, wiele zrobiono w ostatnich latach. Życie na Ziemi było poważnie zagrożone do 2012 roku.

Możemy uzyskać pomoc, ale musimy sami dokonać zmian, bo to nasza planeta. Nie będzie już psychozy strachu. Planeta Ziemia stanie się spokojnym, bezproblemowym światem, w którym każdy będzie mógł się rozwijać i odpoczywać. Zapewniamy, że nasza nowa era już się rozpoczęła.

Nadchodzą lepsze rzeczy; Nasz nowy styl życia będzie bardzo różnił się od dzisiejszego. Życie będzie bardziej zróżnicowane i zrelaksowane, będziemy mieli więcej czasu dla siebie, będzie to zupełnie nowy sposób życia z bardzo ekscytującymi zmianami. Innowacje, które już istnieją, zostały nam celowo zatajone przez ciemne siły, które same z nich korzystały. Do tej pory nasze życie było walką o przetrwanie, ale stopniowo się poprawia. Nowe odkrycia i sposoby życia sprawią, że nasze życie będzie bardzo ekscytujące. Wszystkie zmiany, które nadchodzą, są fascynujące i będą podążać określoną drogą.

Kiedy się urodziliście, zgodziliście się żyć określoną drogą, aby zdobyć doświadczenie i wiedzę, które będą niezbędne dla nadchodzących zmian. Rodziny staną się sobie bliższe. Pamiętaj, że pewne doświadczenia były konieczne, aby pomóc Ci poradzić sobie z tymi zmianami. W końcu wszystko będzie dobrze i tak jak miało być. To przesłanie pochodzi od Plejadian.

Podsumowanie raportu z postępu prac

  • Mistrzowie Władzy Realnej poddali się 9.09.2021 r. i polecieli do Gitmo. Do 17 września wszystkie kraje powinny podpisać Globalny Traktat Pokojowy. Spodziewane są wielkie rewelacje.
  • Wszystkie tajne stowarzyszenia zostaną zniszczone. W 1776 roku to Mayer Amschel Rothschild, pierwotnie zwany Bauerem, skorumpował system finansowy, aby finansowo zniewolić ludzkość. Rockefellerowie stworzyli system medyczny używając oleju i innych trucizn do połknięcia w postaci pigułek.
  • Lekarze nie są odpowiednio przeszkoleni. W rzeczywistości skonfiskowano cały program nauczania na uniwersytecie medycznym, nie chodzi o leczenie, ale o dystrybucję i sprzedaż produktów farmaceutycznych w celu maksymalizacji zysków.
  • Opatentowane (patent #567-6977) zastrzyki Covid zawierają AIDS, inne choroby i nieodwracalne toksyny, które powoli niszczą narządy od wewnątrz w celu sprzedaży leków farmaceutycznych, aby trwale zmaksymalizować ich zyski.
  • Świat przejdzie z kalendarza gregoriańskiego z powrotem na kalendarz juliański, aby skorygować 5-dniową różnicę. 33. linia płaszczyzny na ziemi odnosi się do 33. stopnia masonerii. Złe kościoły, takie jak w Sedonie w Arizonie, zostaną usunięte. Nowe telefony komórkowe nie będą już emitować.
  • Ta nowa era już się rozpoczęła. Nadchodzą lepsze rzeczy; Nasz nowy styl życia będzie bardzo różnił się od dzisiejszego. Życie będzie bardziej zróżnicowane, będziemy mieli więcej czasu dla siebie, będzie to zupełnie nowy sposób życia z bardzo ekscytującymi zmianami. Większość z nich już tu jest, ale zostały nam celowo zatajone przez ciemne siły, które wykorzystują je dla własnych korzyści.
  • Globalny system bankowy i monetarny zostanie zniesiony i zastąpiony systemem QFS. Wszystkie główne banki zostaną zamknięte. Pieniędzmi będą złote i srebrne monety. Wartość domów spadnie o 70%, a gruntów o 90% do poziomu z 1950 roku. Łatwiej będzie kupić nieruchomość. Małżonkowie nie będą już musieli pracować. Tydzień pracy zostanie skrócony do 20 godzin lub mniej. Osoby, które nie chcą pracować, nadal mogą wygodnie żyć i realizować swoje hobby.
  • W naszym nowym, pozytywnym świecie, który świta; Tylko przebudzeni ludzie zostaną wpuszczeni do piątego wymiaru świadomości. Nie będzie władców; Wszyscy będziemy wspólnie prowadzić własne życie i biznesy. Okres!

Przekaż te informacje wszystkim, których znasz!

Nowa Era nareszcie nadeszła! Złoto wzrosło, a Klika (Cabal) upadła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu kontynuować obecnego, tajemniczo zbankrutowanego systemu, który gnębi i nic nie wnosi. Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami na naszej stronie Telegram.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta: kiedy nadejdzie zmiana? Wiedzcie, że to się dzieje teraz, powoli, ale pewnie! Nie ma odwrotu, tempo zmian zależy od przebudzenia mas. Podziel się informacją!

Stay tuned…

Ciąg dalszy nastąpi, jak czas powie nam więcej…

Iluminaci, masoneria i Nowy Porządek Świata!

Oszałamiający film demaskujący – fałszywych Żydów – żydowskich międzynarodowych bankierów jako ukrytą rękę stojącą za działaniami masonów i iluminatów, zwykle kojarzonych ze światowym spiskiem mającym na celu przejęcie władzy nad światem.

Bardzo przydatny film pokazujący chronologicznie, jak kabała Władzy Realnej powstała i rozrosła się. Niestety jakość wideo nie jest optymalna. Zdecydowanie zalecamy poświęcenie czasu na wysłuchanie tego filmu.

https://static-3.bitchute.com/live/cover_images/NYZMjDr6JOG3/z1W6RaDmdkQp_640x360.jpg

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2024/04/30/status-report/

Wypowiedz się