Najwyraźniej elity działają z czystej desperacji i z bezczelną lekkomyślnością, jakiej nigdy wcześniej nie widziano. Oto dlaczego…..

Zamieszczone w dniu 19 maja 2024 r., autor: State of the Nation


Przez dziesięciolecia ma miejsce poważna zmiana biegunów magnetycznych, która zawsze jest zapowiedzią wydarzenia na poziomie wymierania


Uwaga redaktora SOTNPoniższy obszerny esej przedstawia kompilację informacji/danych, które wskazują bezpośrednio na Układ Słoneczny podlegający wielkim zmianom. Ten fakt życia nie podlega dyskusji, ponieważ najbardziej uczciwe obserwacje naukowe potwierdziły powoli wyłaniającą się nową rzeczywistość przez dziesięciolecia. Zobacz: Twardy dowód naukowy potwierdzający, że nasz Układ Słoneczny przechodzi poważną transformację
A oto kolejny post, który jasno nakreśla DUŻY obraz z bardzo zróżnicowanej i szeroko zakrojonej perspektywy. Kiedy obiektywnie rozważy się wszystkie najbardziej wpływowe kwestie, zwłaszcza głębokie zmiany rytmów planetarnych i gwałtownie wzrastające promieniowanie kosmiczne, wniosek może być tylko jeden:

“Na planecie Ziemia nadchodzą OGROMNE zmiany”.


Teraz obejrzyj poniższy film, aby zrozumieć, dlaczego te bardzo znaczące i wszechobecne zmiany zachodzą w całym naszym Układzie Słonecznym i poza nim z punktu widzenia trwającego i niepodważalnego “przesunięcia biegunów magnetycznych”.

Konkluzja

Elita władzy doskonale zdaje sobie sprawę z każdej większej zmiany, na którą zwrócono uwagę w poprzednich filmach i esejach. i są śmiertelnie przerażeni, ponieważ wiedzą, że nie mogą przygotować się na nieuniknioną metamorfozę planety Ziemia.
Stan narodu
19 maja 2024 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=229913

Comments

 1. adamd says:

  Ach ci murikanie..
  Czekam niecierpliwie na spelnienie naukowej wiedzy.. Może doczekam?

  Pelny komunizm, posiedzenie Partii Czechoslowacji, jeden z mówców oznajmia;
  Towarzysze! Zadaniem naszym jest zbudowanie socjalizmu jako punkt pierszy..
  następnie w puncie drugim zbudujemy komunizm!
  Brawa…
  Sekretarz partii zaraz zabiera głos i oznajmia, towarzysze mam informację, że nie ma budulca na punkt pierwszy.. przystepujemy więc do punktu drugiego!
  Głos z sali.. “Mám rakovinu, nebojím se”

 2. jedensam says:

  Skąd wiadomo, że ktoś wie naprawdę. Błądzimy jak dziecko we mgle. Z tego chaosu kiedyś wyłoni się porządek lecz jak powiedział ksiądz do księdza na pl. Św. Piotra “my tego nie doczekamy, ale nasze dzieci… “

Wypowiedz się