Globalistyczna klika NWO morduje teraz konserwatywnych i chrześcijańskich kandydatów politycznych na całym świecie

Zamieszczone w dniu 17 maja 2024 r., autor: State of the Nation


NATO i zachodnia społeczność wywiadowcza łączą siły w stylu Gladio w celu przeprowadzania wysoce ukierunkowanych zabójstw politycznych w ramach polityki Nowego Porządku Świata


Wysłane przez The Armchair Political Analyst
SOTN Exclusive

Po serii podobnych czarnych operacji w stylu Gladio, niedawny zamach na premiera Słowacji Roberta Fico dowodzi, że liberalne skrzydło globalistycznej kabały NWO jest żądne krwi jak nigdy dotąd.

Słowacki premier Fico postrzelony: Polityk został ranny po tym, jak napastnik oddał kilka strzałów

Jeśli chodzi o to, dlaczego Fico stał się celem tego politycznego morderstwa, powody są zarówno oczywiste, jak i kilka, jak wyjaśniono w poniższym exposé.

Oto dlaczego kabała NWO właśnie wzięła na cel słowackiego premiera w celu zabójstwa
.

Jak zawsze, ostatecznym celem tych wysoce destrukcyjnych politycznie i brutalnych wydarzeń jest wywołanie kolorowej rewolucji w kraju, który jest celem NATO i zachodniej wspólnoty wywiadowczej.

Słowacja w obliczu “wojny domowej” – minister spraw wewnętrznych

Jeśli chodzi o ustalony wzorzec tych zabójstw i prób, wystarczy spojrzeć na dźgnięcie nożem kandydata na prezydenta, prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro w 2018 roku. Znany jako brazylijski Trump, cel stojący za tym uderzeniem powinien być już boleśnie oczywisty dla każdego konserwatysty na świecie.


Potem było zabójstwo kandydata na prezydenta Ekwadoru Fernando Villavicencio w 2023 r. w Quito 9 sierpnia po tym, jak opuścił wiec wyborczy w Quito. Był zarówno zaciekłym krytykiem karteli, jak i korupcji w rządzie; i obiecał ostro rozprawić się z przestępczością w całym kraju (czemu globaliści zdecydowanie się sprzeciwiali, podobnie jak w USA).

RETROSPEKCJA: Kandydat na prezydenta Ekwadoru Fernando Villavicencio zamordowany

Kolejnym wydarzeniem było niezwykle bezczelne, skoordynowane przez USA zabójstwo haitańskiego prezydenta Jovenela Moïse’a w jego własnym domu. Następujący sposób:

Czy był to kolejny cios CIA w głowę państwa haitańskiego, ponieważ był on zdecydowanie przeciwny szczepionkom Covid?!

Oczywiście konserwatywny brytyjski prawodawca David Amess został brutalnie zadźgany nożem 15 października 2021 r. podczas spotkania z wyborcami po tym, jak odważnie wypowiedział się przeciwko szczepionkom Covid. Zobacz: Teraz staje się jasne, dlaczego MI5/MI6 zamordowało posła “paszportu antyszczepionkowego” Davida Amessa!

Jest też sezon kampanii wyborczej w Meksyku w 2024 r., w którym każdy kandydat do walki z przestępczością i egzekwowania prawa w całym kraju jest teraz bezpośrednio zagrożony zabójstwem przez kartele kierowane przez NWO.

Jeśli myślałeś, że wybory w USA w 2024 r. były złe, kartele po prostu
zabijają wszystkich rywalizujących kandydatów w Meksyku w tym cyklu wyborczym!

Nie zapominajmy o próbie bezlitosnego zabójstwa prezydenta Donalda J. Trumpa. Poza prezydentem Władimirem Putinem żaden inny polityk trzeciego tysiąclecia nie doznał tak nieubłaganych ciosów i strzał z powodu tak wielu jawnych oszczerstw i oszczerstw, jak Trump. Ta bezprecedensowa sytuacja zasługuje na osobny artykuł, ponieważ sama ilość i stopień zabójstwa postaci jest tak przytłaczający i nadchodzi z każdej strony.

Ciąg dalszy nastąpi —

Fotelowy analityk
polityczny 
State of the Nation
17 maja 2024 r.

Opublikowano za:https://stateofthenation.co/?p=229492

Wypowiedz się