Bunt Lucyfera i Plejadiańskie Anioły

Przesunięcie planetarne z 3D do 5D

Ludzie na planecie Ziemia znajdują się teraz w wyjątkowym momencie we Wszechświecie, gdzie na naszej planecie istnieją jednocześnie dwa różne światy; negatywny świat 3D i pozytywny świat 5D.

Ta sytuacja została stworzona z góry, aby oddzielić przebudzonych od śpiących.

Świat 5D stanie się nową Ziemią, śpiący 3D przeniosą się na inną planetę 3D.

Tylko jedna trzecia istniejącej populacji zdecydowała się na transformację, porzucając swoje materialne życie i teraz odczuwa symptomy nowej zmiany częstotliwości energetycznej, zmiany nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt, roślin i wszystkiego innego na naszej planecie.

W piątym wymiarze planeta Ziemia odzyskuje swoją pozytywną zdolność do ochrony środowiska, żywności organicznej, szczęścia, co tworzy miejsca pracy dla zbawienia i oczyszczenia.

Ludzie muszą nauczyć się myśleć niezależnie; robić rzeczy w innowacyjny sposób. Większość, jeśli nie wszystkie, istniejące parametry staną się przestarzałe. Znaczenie i uznanie wartości pieniądza będzie zupełnie inne niż obecnie. Każdy będzie miał wystarczająco dużo pieniędzy, aby przeżyć.

Nie będzie potrzeby wykorzystywania innych ani kradzieży, aby cokolwiek kupić. Jedynym ograniczeniem będzie majątek osobisty. Każdy będzie mógł realizować dowolne hobby i pracować, gdziekolwiek i kiedykolwiek zechce.

Ukryta historia diabła

Bunt Lucyfera, opisany w starszych pismach, miał miejsce na długo przed stworzeniem ziemi. EA w tym sensie to Lucyfer, a ENLIL to Szatan, który również zbuntował się przeciwko Siłom Światła i obaj zostali wyrzuceni z “Nieba”, czytaj Oriona, przez “Archanioła Michała”, który oczywiście musiał być aryjskim wojownikiem, a może symbolem całej aryjskiej elity?

Zarówno Lucyfer, jak i Szatan mieli swoich wyznawców i niezależnie od tego, czy byli to naśladowcy szatana, czy wyznawcy Lucyfera, wszyscy oni byli tym, co nazywamy “upadłymi aniołami”.

Księga Urantii rozróżnia pomiędzy Szatanem, Lucyferem i Diabłem.

Są to wyraźnie trzy odrębne osobowości. W tłumaczeniu na “Historię ukrytą” diabeł najlepiej koresponduje z Mardukiem, synem EA, chociaż Księga Urantii nie mówi tego wyraźnie. Marduk został później zabity tu na Ziemi, a Aleksander Wielki, o którym mówi się, że był hybrydowym synem Marduka, widział swojego ojca martwego w trumnie.

Książka sugeruje, że Lucyfer był po prostu zwolennikiem “samostanowienia i wolności”. Jego manifest miał na celu nauczenie ludzkości, że Bogini nie istnieje, co stało się bardziej widoczne po potopie, gdy ukształtowały się różne religie.

Ostatecznie religia kultu lub oddania Bogini Matce została zakazana lub wyśmiana, a na Ziemi zapanowała duchowa ciemność. Gdyby ludzie, którzy posiadali ogień, mogli swobodnie praktykować swoją religię, mogłoby to stać się zagrożeniem dla władzy. W związku z tym wiedza o Kobietach Ognia i pierwotnym celu Eksperymentu na Ludziach stała się niezwykle ukryta, znana tylko nielicznym wybrańcom.

Wiadomo natomiast, że EA wolał syrjański styl życia i przez większość życia mieszkał ze swoim ojczymem, ANU. Spiskował z szatanem (ENLIL) i realizował ich plan zstąpienia na Ziemię.

Upadłe anioły

Jednak byli też Weganie z systemu gwiezdnego Lyra, którzy wspierali EA i ENLIL w ich buncie przeciwko Bogini Matce. Ta frakcja wywodząca się z Lyran uciekła do Plejad podczas Niebiańskich Wojen i pozostała tam do dziś.

Tak więc w pewnym momencie ery Atlantydy EA opuściło Ziemię i wróciło do Plejad, aby zabrać ze sobą na Ziemię kilku swoich lojalnych oficerów. W Plejadach pokazał im hologramy tego, jak wygląda życie na Ziemi i że chce użyć Lyrańskiego / Plejadiańskiego DNA do dalszego rozwoju ludzkości.

Kiedy niektórzy z Plejadian zobaczyli, jak piękne są te Kobiety Ognia i kobiety w ogóle, powiedzieli: “Chodźmy tam i uprawiajmy seks!

Tak więc, zamiast po prostu przekazać swoje DNA bezpośrednio EA podczas pobytu w Plejadach, 199 Plejadian podążyło za EA z powrotem na Ziemię, aby uprawiać seks z ludzkimi kobietami, ale także aby pomóc EA w jego eksperymentach genetycznych. Było to 200 upadłych aniołów, w tym EA. Są to “czuwający”, o których mowa w “Księdze Henocha”.

W książeczce “Testament Dwunastu Patriarchów”, rzekomo od dwunastu synów Jakuba, jest wyraźnie powiedziane, że to nie Czuwający w postaci olbrzymów uwiedli kobiety na Ziemi.

W rzeczywistości Plejadianie, którzy byli olbrzymami na swoich rodzimych planetach, nie mogli podróżować przez przestrzeń kosmiczną w wymiarach ze swoimi oryginalnymi ciałami biologicznymi, a zatem musieli zostać genetycznie zmodyfikowani za pomocą zmanipulowanego DNA, aby stworzyć zupełnie nowy gatunek, który mógłby wytrzymać trudne warunki kosmosu i podróżować przez gwiezdne wrota i różne wymiary bez zniszczenia.

Jest to powszechny sposób pokonywania długich dystansów przez większość wyścigów gwiazd. “Szary” typ nadwozia ma wiele wytrzymałych cech i może wytrzymać warunki kosmiczne; Reptiliański szablon jest kolejnym. Jednak po przybyciu na Ziemię po prostu skakali po ciałach i zaczęli używać ludzkich ciał do uprawiania seksu z ludzkimi kobietami.

“W ten sposób uwiedli strażników przed potopem, bo gdy ich ciągle widzieli, pożądali ich i obmyślili ten czyn w swoich umysłach; albowiem przemieniły się w postać ludzką i ukazywały się im, gdy były ze swymi mężami; a kobiety, pożądając w umyśle swych kształtów, rodziły olbrzymów”.

Biblia mówi, że zstąpili na ziemię jako piękni aniołowie płci męskiej, którym nie mogło się oprzeć wiele ludzkich kobiet. Mówi się, że miały skrzydła i muskularne, atrakcyjne ciała. To może być prawda, ponieważ w laboratoriach, które dzielili z ENKI i Syriuszami, mogli stworzyć wszystko, co chcieli, aby wyglądać atrakcyjnie i potężnie dla ludzkich kobiet.

Jednak używanie ludzkich męskich ciał do uprawiania seksu z kobietami nie przyniosło gigantycznego potomstwa. Po pewnym czasie Plejadianie genetycznie zmodyfikowali swoje własne ciała 3D, ze skrzydłami lub bez, ale częściej ich dusze unosiły się nad ludzkimi kobietami, o których wiedzieli, że zrodzą przystojnego męskiego potomstwa i upewnili się, że ich dusza zamieszkuje wybrany płód. W ten sposób Upadli mogliby narodzić się w ludzkich ciałach, tak jak ty i ja, ale dorastać z pełną pamięcią i zdolnościami międzywymiarowymi. Te same istoty mogą powrócić, a w rzeczywistości już tu są, urodzone w normalnych ludzkich ciałach.

Nie tylko uprawiali seks z ludzkimi kobietami, ale także podążyli za EA do jego laboratoriów pod oceanem i zaczęli manipulować DNA Lyran/Plejadian; DNA gigantów. Ich potomkowie stali się biblijnymi Nefilimami i rozprzestrzenili się po całym świecie, osiedlając się zarówno na Mu, jak i na Atlantydzie mniej więcej w tym samym czasie.

Niewłaściwe wykorzystanie energii

Co dokładnie oznacza niewłaściwe wykorzystanie energii? Cóż, na Atlantydzie, podobnie jak dzisiaj, odbywa się to na wiele różnych sposobów, ale głównie poprzez zaawansowaną technologię i niewłaściwe wykorzystanie energii seksualnych.

Nie ma nic złego w technologii; Jeśli mamy pozostać zaawansowanym społeczeństwem, które chce jakiejś pomocy w zaspokojeniu naszych podstawowych potrzeb na wygodnym poziomie, to pewna technologia może być korzystna. Niektórzy twierdzą, że pralka to największy wynalazek ludzkości.

Istnieją inne wspaniałe wynalazki, z których ludzkość mogłaby skorzystać; wiele z nich zostało opracowanych przez Nikolę Teslę, którego wynalazki zostały przejęte i niewłaściwie wykorzystane przez kabała.

Kiedy technologia jest używana do kontrolowania innych, do prowadzenia wojen, szpiegostwa, kontroli umysłu itp., lub jest dostępna tylko dla kilku wybranych grup, zaczyna być nadużywana.

W przypadku Syriuszan zawsze istnieje tendencja, aby tak się stało. To od ludzi zależy, czy przejrzą ich manipulacje, w przeciwnym razie znajdziemy się w znacznie gorszej sytuacji niż Atlantydzi. Przynajmniej zatrzymał ich potop, w przeciwnym razie prawdopodobnie nie byłoby nas tu dzisiaj.

Nie ma to na celu usprawiedliwienia tego, jak ENLIL manipulował wydarzeniami, aby spowodować potop; Niech będzie wiadomo, że Syriuszanie maczają palce w rzeczach, które po pewnym czasie naprawdę wymykają się spod kontroli. To zawsze wydaje się nieuniknione.

Lekcja

W Atlantydzie technologia była nieco inna od tej, której używamy dzisiaj, ale są podobieństwa. Wspomniano już o komputerach, ale miały one oczywiście również technologię kosmiczną i bogactwo wiedzy o gwiazdach i wszechświecie w ogóle, i poleciały na Księżyc i Marsa, i prawdopodobnie na inne planety w Układzie Słonecznym. Pod wieloma względami byli bardziej zaawansowani niż my dzisiaj.

Syriuszańscy Władcy i ich sługusy żywili się strachem, a oprócz stworzenia Sieci i Systemu Pułapek, używali również technologii do kontrolowania ludzkich umysłów i myśli.

Stosunkowo niewielka populacja, mniej niż miliard, była znacznie łatwiejsza do kontrolowania niż dzisiejsze osiem miliardów. Uczyli ludzi o sztuce wojennej i podżegali do wojen, aby stworzyć masowe wydarzenia, którymi Syriuszanie mogli się energetycznie żywić.

Czasami wojny były właśnie w tym celu, czasami dotyczyły nieruchomości lub jakiegoś drobnego konfliktu między władzami Syriusza. Nie było to nic nowego; Syriuszanie, podobnie jak my, ludzie, nie mogli nawet żyć ze sobą w pokoju, a konflikty i wojny były bardzo powszechne.

Jak dobrze opisuje Zecharia Sitchin w swojej książce “Wojny bogów i ludzi”, używali oni również ludzkich żołnierzy jako mięsa armatniego w swoich głupich wojnach, które czasami mogły rozpocząć się z powodu zazdrości między “bogami” lub po prostu jako “popis”; Kto był najpotężniejszy i najbardziej nieustraszony?

Wiadomo, że kryształy miały z tym wiele wspólnego, ponieważ kryształy, zwłaszcza te, które nazywali Meš – wymawiane “siatka” – zawierają pamięć i wiedzę. Były też środkiem komunikacji między bogami, prawie jak dzisiejsze telefony komórkowe, ale działały na większe odległości.

Nawiasem mówiąc, dzisiejszy telefon komórkowy jest rozwodnioną wersją technologii Atlantydy, ale dobrze wiadomo, jak szybko dzisiejsze telefony komórkowe stają się coraz bardziej zaawansowane, tak jakby ktoś miał objawienie za objawieniem i co tydzień wymyślał nową technologię.

Oczywiście tak nie jest; Technologia telefonii komórkowej, która będzie wykorzystywana w przyszłości, została w pełni rozwinięta już dawno. W rzeczywistości nie jest to wynalazek człowieka, został osiągnięty dzięki programom transferu technologii.

W czasach Atlantydy bogowie walczyli o te urządzenia, aby ukraść sobie nawzajem wiedzę i uzyskać dostęp do swoich sekretów. To była tak wielka sprawa, że zabijano z ich powodu ludzi!

Bądźcie czujni, więcej wkrótce…

Czytelnik napisał;

“Jeśli wejdziesz na tę stronę i zrozumiesz treść, już wygrałeś, witaj w domu prawdę, z miłością dla wszystkich”.

Podziel się tą informacją ze wszystkimi, których znasz!

Nowa Era w końcu nadeszła! Złoto wzrosło, a Klika (Cabal) upadła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu kontynuować obecnego, tajemniczo zbankrutowanego systemu, który gnębi i nic nie wnosi. Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami na naszej stronie Telegram.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta: kiedy nadejdzie zmiana? Wiedzcie, że to się dzieje teraz, powoli, ale pewnie! Nie ma odwrotu, tempo zmian zależy od przebudzenia mas. Podziel się informacją!

Ciąg dalszy nastąpi, jak czas powie nam więcej …

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2024/05/14/lucifers-rebellion-and-the-pleiadian-angels/

Comments

 1. adamd says:

  Odyseja Kosmiczna A.C.Clark
  PRZEDMOWA
  Za każdym żyjącym obecnie człowiekiem stoi trzydzieści duchów – taki jest bowiem stosunek, w jakim martwi przewyższają liczebnie żywych. Od zarania dziejów żyło na Ziemi w sumie około stu miliardów ludzi.
  Jest to interesująca liczba. Dziwnym zrządzeniem losu w naszej galaktyce, którą jest Droga Mleczna, znajduje się około stu miliardów gwiazd. Tak więc dla każdego człowieka, który kiedykolwiek stąpał po Ziemi, świeci jedna gwiazda naszej Galaktyki.
  Każda z tych gwiazd jest słońcem, często o wiele jaśniejszym i wspanialszym niż nasza mała, najbliższa gwiazda, którą nazywamy Słońcem. Mnóstwo – być może większość .- z tych obcych słońc posiada krążące wokół nich planety. Z pewnością więc jest na niebie wystarczająco dużo “Ziem”, by każdy członek rasy ludzkiej – włączywszy w to pierwszych człekokształtnych – miał swój własny raj lub piekło wielkości świata.
  Nie jest nam dane odgadnąć, jak wiele z tych potencjalnych rajów lub piekieł jest zamieszkanych i przez jakiego rodzaju istoty. Najbliższy z nich znajduje się milion razy dalej niż Mars czy Wenus, które ciągle stanowią odległe cele kolejnych pokoleń. Lecz pokonujemy bariery odległości i być może któregoś dnia spotkamy pośród gwiazd równych sobie, jeśli nie potężniejszych.
  Ludzkość bardzo wolno zdaje sobie sprawę z tej możliwości, gdyż – jak sądzą niektórzy – nigdy nie stanie się ona rzeczywistością. Jednak coraz więcej ludzi zadaje pytanie: Dlaczego nie doszło jeszcze do takiego spotkania, skoro my sami już za chwilę podbijemy kosmos?
  Dlaczego? Oto jedna z możliwych odpowiedzi na to bardzo rozsądne pytanie.
  Pamiętajcie jednak, proszę, że jest ona jedynie fikcją. (!!)
  Prawda – jak to bywa – okaże się o wiele bardziej niezwykła.

  A.C.C.

   

Wypowiedz się