Benjamin Fulford: Dokumenty nowego systemu międzynarodowego są opracowywane w miarę upadku rządów szatana

Benjamin Fulford 20 maja 2024 r RAPORT TYGODNIOWY

PrzezBenjamina Fulforda20 maja 2024 r99 komentarzy

Dokumenty nowego systemu międzynarodowego są opracowywane w miarę upadku rządów szatana

Prawnicy i bankierzy pracują nad dokumentami nowego systemu międzynarodowego, który ma być wdrażany stopniowo od jesieni tego roku do 2025 roku. Ta praca jest konieczna, bo jeśli szczegóły nie zostaną odpowiednio dopracowane, pojawią się duże problemy, bo wszystko doprowadzi do ogromnych zmian na świecie. To dostrojenie wymaga czasu. Powinno być jednak jasne, że nie jest to przeniesienie władzy z jednej tajnej grupy na drugą. Nowy system zostanie przekazany ludziom, aby „łagodni odziedziczyli Ziemię”.

Tymczasem szatański „porządek świata oparty na zasadach” będzie nadal się rozpadał. Oznacza to, że czeka nas wiele wstrząsów, gdy ostatni sataniści będą desperacko walczyć o utrzymanie kontroli nad planetą i uniknięcie trybunałów ds. zbrodni wojennych.

Ostatnim tego przejawem było zabójstwo prezydenta Iranu Ebrahima Raisiego i jego współpracowników. Kilka raportów izraelskich i innych prominentnych raportów obecnie podaje, że była to próba zamachu przeprowadzona przez izraelski Mossad.

Najwyższy Przywódca Iranu Ali Chamenei mówi: „Jeśli znajdziemy dowody izraelskiego zaangażowania w zestrzelenie helikoptera irańskiego prezydenta, zareagujemy wykraczającą poza wyobraźnię Izraela i jego sojuszników”.

Po śmierci Raisiego kolejnym najwyższym przywódcą zostanie prawdopodobnie syn Alego Chameneiego, Mojtaba Chamenei. Oznacza to powrót do rządów dynastycznych w Persji. Jednak kwestia tego, kto będzie rządził dynastią, nie została jeszcze rozwiązana.

Jasne jest, że jest to kolejna desperacka próba szatańskich syjonistów rozpoczęcia trzeciej wojny światowej w celu zabicia większości ludzkości. Przypomnijmy, że Rothschildowie wykorzystali Chameiniego do odegrania roli w planowanej przez nich wojnie Gog (Szanghajska Organizacja Współpracy) przeciwko Armageddon Magog (G7).

W ramach planowanego pokazu generał brygady Esmail Qaani, dowódca sił Quds irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC), wysłał ostrzeżenie do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji po tym, jak trio rozmieściło swoje myśliwce, aby chronić izraelski reżim przed irańskim odwetem w zeszłym miesiącu . Innymi słowy, skoro Izrael został odwiedziony od rozpoczęcia totalnej wojny z Iranem, zamiast tego będzie próbował wykorzystać kraje europejskie.

Źródła Sojuszu Wyzwolenia Planetarnego w Pentagonie mówią, że zamiast tego Izrael przestanie być państwem, a izraelscy pełnomocnicy zostaną usunięci. „Dla Netanjahu i jego bliskich powierników gra się skończyła” – mówi źródło, dodając: „Persja może wrócić do dynastii Pahlawi. Książę koronny Reza Pahlavi jest w trakcie reform. Współpracuje z WH Alliance.” Tutaj możecie zobaczyć jego ojca, króla Pahlaviego, próbującego powiedzieć narodowi amerykańskiemu o swoich syjonistycznych kontrolerach.

„Naród Persów zdecydowanie odwraca się od obecnych władców” – mówi źródło.

W większości krajów zachodnich konieczne jest także odejście od obecnych władców. Oznacza to, że wojsko w białych czapkach ma jeszcze wiele do zrobienia, zanim będzie mógł rozpocząć się nowy system finansowy i nowa architektura międzynarodowa.

To nie może się zdarzyć pod obecnym przywództwem Zachodu. Przykładem tego jest fałszywy przywódca kanadyjskiej opozycji Pierre Poilevre, którego widać poniżej kłamącego na temat Izraela. A co z jego twierdzeniem, że Żydzi żyli tam przez 3000 lat? To kłamstwo. To jest ziemia Judei. Nie zapominaj, że Poilevre został przekupiony pieniędzmi skradzionymi Kanadyjczykom w wyniku fałszywych czeków ChRL. Można śmiało powiedzieć, że on także jest szantażowany. To samo dotyczy oczywiście zaszczepionego masowego mordercy Justina Castrudo.

Ludzie Zachodu muszą zrozumieć, że Holokaust był masową ofiarą złożoną szatanowi w celu ustanowienia jego panowania nad światem. Świątynia, którą planowali zbudować sataniści, miała być miejscem składania ofiar z ludzi i zwierząt. W ramach swojego planu sataniści zmusili Europejczyków poddanych praniu mózgu do przyjazdu do Izraela i przekonali ich do wywłaszczenia i zabicia Żydów, których wprowadzili w błąd jako Palestyńczyków.

Z niniejszego komunikatu prasowego Centralnego Dowództwa Wojskowego USA wynika, że ​​nie można tego dłużej tolerować. Mówi się, że – przy wsparciu wojsk amerykańskich – rozpoczęła się międzynarodowa operacja pomocy Żydom.

Tymczasem w Izraelu i Stanach Zjednoczonych Żydzi się obudzili. Lily Greenberg Call, urzędniczka żydowskiego Departamentu Spraw Wewnętrznych, podała się do dymisji, mówiąc, że Biden „ma krew niewinnych ludzi na rękach… Z mojej żydowskiej tradycji nauczyłem się, że każde życie jest cenne. Że mamy obowiązek stanąć w obronie osób stojących w obliczu przemocy i ucisku oraz kwestionować władzę w obliczu niesprawiedliwości” – stwierdziła.

Bystrzy Żydzi tacy jak ty organizują codziennie masowe demonstracje, żądając obalenia potencjalnego dyktatora Benjamina Szatana. Prowokacja wobec Iranu nie przeszkodzi w usunięciu go z tej ziemi.

Jego usunięcie będzie częścią wielkiego dzieła usuwania, które musi zostać wykonane na Zachodzie, zanim zostanie całkowicie uzdrowiony z szatańskiej plagi.

Przykładem tego jest odsłonięcie portretu króla Karola, który swoimi satanistycznymi wizerunkami podpalił Internet.

Karol został mianowany 6 miesięcy, 6 tygodni i 6 dni po zabójstwie królowej Elżbiety. Satyryczny film przedstawiający go podczas odsłonięcia portretu jest w większości prawdziwy. Nawet jeśli ciągle nam mówi się, że prawdziwy Charles nie żyje; Dopóki w światowych mediach pojawiają się awatary czy grafika komputerowa, bitwa jeszcze się nie skończyła

BBC donosi również, że król Karol powierzył swojemu synowi, księciu Williamowi, prestiżowe stanowisko w armii, aby „symbolicznie przekazać pałeczkę”. To niemiecka próba przejęcia kontroli nad brytyjską armią, która zakończy się niepowodzeniem, ostrzega MI6.

Kate Middleton, która według przyjaciół księżnej Diany została złożona w ofierze szatanowi, nie pojawi się na paradzie Karola na Wimbledonie. Od Bożego Narodzenia nie widziano jej publicznie.

Źródła MI6 mówią, że ciężko walczą o odsunięcie od władzy w Anglii i Irlandii powiązanych z Niemcami satanistów i że stanie się to raczej wcześniej niż później.

Sytuacja w Australii również jest w kryzysie, ponieważ rząd właśnie przyjął satanistyczną ustawę o cyfrowym identyfikatorze ze znakiem bestii. Minister pracy Stephen Jones twierdzi, że jest to całkowicie „dobrowolne”, ale potem mimochodem ujawnia, że ​​firmy mogą to „nakazać”.

Podczas operacji, która prawdopodobnie była z tym powiązana, „Google Cloud przypadkowo usunął konto w chmurze prywatnej australijskiego funduszu emerytalnego o wartości 125 miliardów dolarów… chociaż przywracanie usług rozpoczęło się w czwartek, może minąć trochę czasu, zanim salda inwestycji zaczną odzwierciedlać prawidłowe liczby. (Tłumaczenie: nigdy więcej pieniędzy).”

Wygląda na to, że Rockefellerowie oprócz japońskich plądrują australijskie emerytury, aby utrzymać się na rynku.

Dzieje się tak dzięki paszportom szczepionkowym i szczepieniom na Covid-19. Rząd wie, że szczepionki zabijają ludzi, i „celowo zniechęca lekarzy do zgłaszania zgonów spowodowanych szczepionkami” – ostrzega senator Malcolm Roberts.

MI6 mówi nam, że były skarbnik Peter Costello jest czołowym australijskim satanistą i wysokiej rangi celem Białych Kapeluszy.

Costello został nagrodzony wygodną pracą w Banku Światowym za pomoc australijskim siłom specjalnym w próbie uratowania Madeleine McCann przed satanistycznym rytuałem poświęcenia.

Według MI6 McCann była biologiczną córką George’a Sorosa, wychowaną jako specjalna „oblubienica-ofiara” Szatana. Z raportu wynika, że ​​przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso i belgijska rodzina królewska byli zaangażowani w rytuał poświęcenia, podobnie jak wiele innych zachodnich elit.

Administracja Bidena w USA obecnie w dużej mierze przyznaje się do swojego zaangażowania w handel dziećmi w celu tortur i składania ofiar. Sekretarz generalny Gwatemali Angel Pineda prowadzi dochodzenie w sprawie handlu dziećmi na granicy, które doprowadziło do nalotu na organizację charytatywną Save The Children, której wcześniej przewodniczyła pierwsza dama Jill Biden. Pineda twierdzi, że administracja Bidena mu grozi, a on „igra z ogniem”.

Rząd USA przyznaje, że od początku rządów Bidena zaginęło 85 000 małoletnich bez opieki i obecnie grozi urzędnikom rządowym dochodzeniem w tej sprawie. Jest to równoznaczne z przyznaniem się, że masowo zabijają dzieci.

Ten niegdyś temat tabu staje się obecnie głównym nurtem wiedzy. Aaron Rodgers i Tucker przypominają wszystkim, że Ghislaine Maxwell została oskarżona o handel dziećmi i prawdopodobnie pracowała dla Mossadu, że Epstein nie popełnił samobójstwa w więzieniu federalnym, i mówią o Bohemian Grove i tajnych stowarzyszeniach szantażujących elity naszego społeczeństwa. Normalizuj demaskowanie elit, które dopuszczają się przestępstw przeciwko dzieciom. Bum!

Ludzie również się budzą i zdają sobie sprawę, że wielu z ich tak zwanych przywódców jest fałszywych. W niezdarnej próbie zatuszowania tej sprawy fałszywy prezydent Biden wykorzystuje przywileje wykonawcze, aby uniemożliwić publikację nagrań audio z jego własnych przesłuchań z doradcą specjalnym Robertem Hare’em. Bo z wywiadów wynika, że ​​ktokolwiek wciela się w rolę „Bidena”, jest za stary, żeby iść do więzienia.

Mimo to przestępczy rząd USA nadal zachowuje się tak, jakby w listopadzie miały odbyć się wybory pomiędzy Bidenem a Donaldem Trumpem.

Właśnie ogłoszono, że CNN będzie gospodarzem debaty prezydenckiej Biden-Trump w Atlancie w stanie Georgia w 2024 roku. Debata będzie transmitowana na żywo w @CNN, CNN Max i bez telewizji kablowej 27 czerwca. w @CNN, CNN Max i bez kabla w transmisji http://CNN.com.

Jeśli przyjrzycie się szczegółom, zobaczycie, że ta debata nie będzie miała publiczności na żywo. Innymi słowy: najprawdopodobniej będzie to fałszywy spektakl komputerowy z aktorami i sztuczną inteligencją.

To wszystko prawdopodobnie odwróci uwagę ludzi, podczas gdy mafia chazarska przygotowuje się na „sytuację nadzwyczajną”, „czarnego łabędzia”, jak mówią źródła CIA.

Wygląda na to, że HM planuje nie tylko czarnego łabędzia, ale także różowego łabędzia. Departament Stanu USA wydał właśnie ostrzeżenie dotyczące podróży po całym świecie ze względu na „przemoc związaną z terroryzmem wobec osób i wydarzeń LGBTQI+”. Trzymaj się więc z daleka od dużych wydarzeń LGBTQ itp., jeśli nie chcesz ponieść szkód ubocznych.

Czarny łabędź byłby prawdopodobnie swego rodzaju pandemią, wykorzystywaną jako pretekst do narzucenia Amerykanom totalitarnych rządów. Greg Reese i inni donoszą, że rząd federalny prowadzi działalność przestępczą na dużą skalę, zalewając kraj niekontrolowanymi obcokrajowcami, rozrzucając ich po całych Stanach Zjednoczonych oraz zapewniając im zakwaterowanie i pomoc finansową. Zostaną także wyposażeni w broń niezbędną do egzekwowania Planu Narodów Zjednoczonych w sprawie kontroli choroby X.

Donald Trump ostrzega, że ​​Demokraci chcą wykorzystać ptasią grypę do sfałszowania wyborów w 2024 roku.

Te elity będą nadal uwalniać broń biologiczną i spiskować, aby nas zniewolić, dopóki nie zostaną zneutralizowane.

Planowana pandemia w USA to tylko część szatańskiego planu WHO, mającego na celu wykorzystanie „Choroby X” do osiągnięcia totalitarnej dominacji nad światem. Oto na przykład jej niewolnik Mitt Romney wzywający do dalszej interwencji rządu, w tym szczepień przeciwko ptasiej grypie.Czy używasz AdBlocka?Reklama na stronie pomaga ją rozwijaćDodaj moją witrynę do białej listy wtyczki AdBlock

Na szczęście negocjacje WHO dotyczące traktatu pandemicznego w Szwajcarii utknęły w martwym punkcie, ponieważ masa krytyczna rządów i obywateli ujrzała światło na ich plan. Na przykład czołowy japoński onkolog, dr Masanori Fukushima, twierdzi, że szczepienia przeciwko Covid-19 to „w zasadzie morderstwo”. Dodaje: „Słowacja, Stany Zjednoczone, Holandia, Wielka Brytania i Japonia to tylko niektóre z krajów, które sprzeciwiają się Porozumieniu WHO w sprawie pandemii… Mamy nadzieję, że uda nam się zwrócić uwagę Japończyków i reszty świata na fakt, że pandemia Porozumienia Pandemicznego WHO stanowi totalitarną podstawę dla światowego biznesu szczepionkowego”.

Jego ostrzeżenia wywołały masowe demonstracje w Japonii. Japoński półświatek również aktywnie poluje obecnie na przeciwników szczepionek.

Na znak, że jest zdenerwowany, widać tutaj właściciela WHO Billa Gatesa martwiącego się „teoretykami spiskowymi antyszczepionkowymi”. Szkoda, że ​​ten masowy morderca wciąż jest na wolności, ale to nie potrwa długo.

Przestępstwa, za które on i jego podwładni są odpowiedzialni, mają głębokie korzenie. Na przykład tutaj można zobaczyć, jak dr Zach Bush wyjaśnia, w jaki sposób firmy farmaceutyczne zapobiegają ratującym życie terapiom przeciwnowotworowym za pomocą „zamkniętych patentów”, aby móc w dalszym ciągu czerpać zyski z kosztownych i nieskutecznych terapii. Zasadniczo utrzymują pacjentów chorych na raka przy życiu, dopóki nie zarobią pieniędzy wypłacić wszystkie swoje pieniądze. W XIX wieku nowotwór zachorował na mniej niż jedną na 20 osób; dzisiaj jest to jedno z dwóch.

Co więcej, ci przestępcy i ich marionetki polityczne w dalszym ciągu próbują rozpocząć wojnę nuklearną. Oto na przykład sposób, w jaki senator Lindsey Graham wzywa Izrael do użycia broni nuklearnej.

Wydali także komputerową wersję książki Victoria Nuland wzywającą do ataków rakietowych na Rosję. Te ataki i represje już się rozpoczęły.

W Niemczech zdarzają się ogromne pożary zakładów chemicznych, czerwonych rzek i inne dziwne rzeczy, które nie są zgłaszane.

https://youtube.com/watch?v=T0Y5JYC72eY%3Fwmode%3Dopaque

Podejrzewamy, że są to rosyjskie odwety za niemieckie ataki na Rosję.

„Jakiekolwiek użycie zachodniej broni przeciwko pokojowo nastawionym rosyjskim miastom może sprowokować użycie potężniejszej broni w celu ochrony rosyjskich obywateli” – ostrzega przewodniczący Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin. „Zachodni politycy muszą zdać sobie sprawę ze swojej odpowiedzialności i zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zapobiec eskalacji sytuacji w globalną katastrofę” – podkreślił.

Częścią tej walki mogą być także zabójstwa polityków na zasadzie wzajemności. Premier Polski Donald Tusk poinformował, że w Internecie grożono mu śmiercią w związku z zamachem na premiera Słowacji Roberta Fico.

Marionetkowi przywódcy mafii chazarskiej muszą zrozumieć, że jeśli zabiją polityków, którzy się im sprzeciwiają, kara będzie 100-krotna. Dawno minęły czasy, kiedy światowych przywódców można było rzucić na kolana, grożąc im śmiercią. Sytuacja się pogorszy.

Eskalacja nastąpi po upadku reżimu ukraińskiego. Dziś (20 maja) upływa kadencja prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, co oznacza, że ​​nie jest on już oficjalną głową państwa. Oznacza to, że zgodnie z prawem międzynarodowym Rosja może teraz wykonać wydany wobec niej nakaz aresztowania. Źródła CIA podają: „Zełenski boi się wyjść ze swojej kryjówki, bo wie, że istnieje ważny kontrakt”. Ten nagłówek jest tego dowodem:

„Prezydent Ukrainy Zełenski odwołuje wszystkie nadchodzące podróże zagraniczne w związku z postępem Rosji w obwodzie charkowskim”.

Upadek ukraińskiego reżimu jest teraz widoczny dla wszystkich. „Nie było pierwszej linii obrony. Widzieliśmy to. Rosjanie po prostu weszli do środka. Po prostu weszli do środka, bez pól minowych” – mówi Denis Jarosławski, dowódca ukraińskiej specjalnej jednostki rozpoznawczej.

Dlaczego nie było żadnej ochrony? Szefowa Mieżyńskiego Centrum Antykorupcyjnego Martina Bogusławiec informuje, że zamiast tego miliony dolarów przeznaczone na budowę fortyfikacji na Ukrainie „przekazano fikcyjnym firmom stworzonym przez awatary”.

Innymi słowy, Zełenski i jego kumple dokonują napadów w ostatniej chwili.

Teraz, gdy wojna na Ukrainie się skończyła, nadszedł czas zemsty za zniszczenie Jugosławii. W zeszłym tygodniu chiński prezydent Xi Jinping odwiedził Serbię i powiedział: „Chiny wspierają wysiłki Serbii na rzecz utrzymania suwerenności i integralności terytorialnej w kwestii Kosowa”.

Następnie TASS donosi: „Prezydent Serbii Aleksandar Vucic podziękował władzom rosyjskim za wspieranie integralności terytorialnej jego kraju i poszanowanie jego suwerenności”. Dając do zrozumienia, że ​​Serbia jest na krawędzi wojny, Vucic powiedział: „Droga wybrana przez nasz kraj nie jest łatwa, ale oczekujemy pełnego wsparcia ze strony wszystkich prawdziwych przyjaciół Serbii”.

Dla porównania: Jugosławia została zniszczona przez Billa Clintona i Rockefellera w celu stworzenia przestępczego państwa Kosowo i splądrowania jego zasobów mineralnych.

Na znak, że odrodzona Austro-Węgry są zaangażowane w to posunięcie, Xi Jinping podczas swojej wizyty na Węgrzech wygłosił następujące oświadczenie:

„Chiny i Węgry będą współpracować na rzecz dalszych postępów w Europie Środkowo-Wschodniej (Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia i trzy kraje bałtyckie: Estonia, Łotwa i Litwa), współpracując w celu promowania współpracy na szerszą skalę… zdecydowanie stać na straży międzynarodowej sprawiedliwości i sprawiedliwości oraz promować budowanie wspólnoty ze wspólną przyszłością dla ludzkości.

Jest to część znacznie szerszej próby Chin, mającej na celu położenie kresu dominacji USA. W tym kontekście Chiny sprzedały w pierwszym kwartale 2024 r. rekordową kwotę 53,3 mld dolarów obligacji rządowych i agencyjnych, kupując w zamian złoto. Od 2020 r. złoto radzi sobie o 75% lepiej niż amerykańskie obligacje rządowe.

Chiny są także w trakcie porządkowania swoich finansów. W tym roku Chiny aresztowały dziesiątki rządowych organów regulacyjnych, bankierów i dyrektorów finansowych zaangażowanych w siatkę korupcyjną. Nasze azjatyckie źródła wywiadowcze mówią, że jest to część operacji mającej na celu oczyszczenie agentów Rockefellera i Rothschilda.

Na Tajwanie toczy się także zacięta walka, o której w dużej mierze nie mówi się głośno.

Tajwańscy prawodawcy „naciskają, uderzają i uderzają się nawzajem”. Dzieje się tak dlatego, że nowo wybrany prezydent Lai Ching-te obejmie urząd bez większości legislacyjnej. Parlament domaga się uprawnień kontrolnych nad rządem, w tym kontrowersyjnej propozycji penalizacji urzędników składających fałszywe oświadczenia w parlamencie.

Azjatyccy członkowie rodziny królewskiej twierdzą, że bitwa na Tajwanie jest powiązana ze sporem dotyczącym tego, czy siedziba zastępczej ONZ powinna znajdować się w Japonii, a nie w Laosie, jak proponują Chińczycy.

Chińczycy również próbują coś zrobić ze swoim dynamicznie rozwijającym się rynkiem mieszkaniowym i ogłosili szereg działań mających na celu jego pobudzenie. Wydają ponad 40 miliardów dolarów na niedrogie mieszkania i obiecują oddać niedokończone domy. To zdecydowanie za mało, za późno i wiele pozostaje do zrobienia.

Kolejnym spóźnionym posunięciem poseł Thomas Massie (D-Ky.) ogłasza wprowadzenie Ustawy uchylającej Ustawę o Rezerwie Federalnej, HR 8421. Ustawa Massiego znosi Zarząd Rezerwy Federalnej i Banki Rezerwy Federalnej. Uchyla także Ustawę o Rezerwie Federalnej, ustawę z 1913 r., która ustanowiła System Rezerwy Federalnej.

„Amerykanie cierpią z powodu gwałtownie rosnącej inflacji, a winę ponosi Rezerwa Federalna” – mówi rzecznik Massie. „W czasie Covid-19 Rezerwa Federalna nie wiadomo skąd wygenerowała biliony dolarów i pożyczyła je skarbowi państwa, aby stworzyć bezprecedensowe deficyty. Monetyzując dług, Rezerwa Federalna zdewaluowała dolara i pozwoliła na politykę swobodnego obrotu, która doprowadziła do wysokiej inflacji, z którą mamy dziś do czynienia.

Z tego powodu prezes Fed Jerome Powell ponownie uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covida (18.01.2023, jego pierwszy pozytywny wynik miał miejsce 18.05.2024)! „Kto obecnie poddaje się testom na Covid? Odpowiedź: Ci, którzy otrzymują GITMOED! Ciesz się pomarańczowym kombinezonem i darmowym jedzeniem w bezpiecznej społeczności, Jerome” – czytamy w raportach polskiego wywiadu.

Oczywiście Stany Zjednoczone nie mogą działać same, ponieważ są bankrutami w porównaniu z resztą świata. Nie będą mieli innego wyboru, jak tylko zaakceptować wielobiegunowy świat zbudowany przez BRICS.

„Jest wysoce prawdopodobne, że niekontrolowany przez USA system płatności Blockchain BRIC Pay zostanie uzgodniony do rozliczeń w walutach cyfrowych, a także do stworzenia nowych kanałów płatności pomiędzy podmiotami rosyjskimi i chińskimi. Gospodarka – zarówno rosyjska, jak i chińska – pilnie potrzebuje rozwiązań tu i teraz” – powiedział Izwiestii Paweł Kuzniecow, wiceprezes Krajowego Centrum Koordynacji Międzynarodowej Współpracy Gospodarczej.

Ponadto, według źródeł rosyjskiej FSB, Rosjanie zgodzili się przyłączyć do wartej 100 bilionów dolarów inicjatywy planowania przyszłości opartej na złocie, wynegocjowanej przez azjatyckie i zachodnie białe kapelusze.

Rosjanie zgadzają się także na plan zastąpienia Rady Bezpieczeństwa ONZ Radą Światową złożoną z siedmiu regionów, podają źródła. Świadczą o tym różne doniesienia o ważnym szczycie Putina i Xi Jinpinga, który odbył się w zeszłym tygodniu.

Rosja i Chiny pracują nad „bardziej sprawiedliwą ścieżką demokracji”… Ustanawia ona porządek światowy, który odzwierciedla rzeczywistą wagę państw i ich stowarzyszeń” – powiedział rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow

Prezydent Putin po spotkaniu z prezydentem Xi Jinpingiem nazwał współpracę rosyjsko-chińską w sprawach światowych „jednym z najważniejszych czynników stabilizujących na arenie międzynarodowej” i podkreślił, że oba kraje wspólnie bronią zasad sprawiedliwego i demokratycznego porządku światowego, odzwierciedlając wzrost gospodarczy globalnej wielobiegunowości.

Odnotowując wspólne zaangażowanie Pekinu i Moskwy na rzecz „uczciwości i równości” w stosunkach, chiński przywódca odwołał się do „mentalności zimnowojennej… unilateralizmu, hegemonizmu, konfrontacji bloków i polityki siły”, która jest obecnie wykorzystywana przez niektóre kraje jako zagrożenie dla pokój i bezpieczeństwo międzynarodowe.

Niedawna wizyta prezydenta Rosji Władimira Putina w Chinach zadecyduje o przyszłości świata, powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa. „To ważne kroki, które zadecydują o przyszłości nie tylko naszego regionu, ale całej planety” – powiedział dyplomata.

Zachód w dużej mierze zgadza się z tą opinią.

„Pojawienie się edukacji blokowej wymaga fundamentalnych zmian w zarządzaniu stosunkami międzynarodowymi. Wielkie mocarstwa muszą przejść od mentalności konkurencyjnej o sumie zerowej do bardziej elastycznych ram, które uwzględniają interesy szerszego grona graczy, a nie tylko tradycyjnych sojuszników” – mówi podzielający takie poglądy profesor Andrew Latham.

Kolejną oznaką upadku „porządku świata opartego na zasadach” rząd Nigerii zamieścił w „New York Times” całostronicową reklamę, w której ogłasza, że ​​sprzedaje na aukcji swoje pola naftowe z korzyścią dla narodu nigeryjskiego. Wygląda na to, że Nigeria wyrzuciła Rockefellerów i znacjonalizowała swoją ropę naftową.

Brazylia również walczy o kontrolę nad swoimi ogromnymi zasobami.

W zeszłym tygodniu powiedziano nam, że Brazylię borykają się z powodziami związanymi z pogodą. Teraz słyszymy, że „grupa wolontariuszy chcących ratować ludzi przed powodzią w południowej Brazylii twierdzi, że dali się oszukać i wzięli udział w operacji usunięcia kilku tysięcy sztuk broni palnej z lotniska w stolicy stanu Rio Grande do Sul, Porto Alegre”

Niestety, raczej nie dowiemy się więcej, ponieważ żabom pogodowym nie wolno rozmawiać o broni pogodowej. Po tym raporcie ta żaba pogodowa nie mogła już pracować w mediach. Tak się dzieje, gdy mówisz prawdę i ujawniasz działalność KM Deep State

Kończąc ten tydzień, zauważamy, że złapano latającego chrząszcza szpiegowskiego. Czy ma to coś wspólnego z cykadami, o których ciągle słyszymy?na stronie –  https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-20-05-2024-poslednie-novosti/

Comments

  1. piechota says:

    Że świat jest całkiem zwariowanym cyrkiem to tak powiedzieć jak nic nie powiedzieć!

  2. adamd says:

    Ach ci Amerykanie…
    https://www.cda.pl/video/5037620d9

Wypowiedz się