ŻYDOWSKIE ZBRODNIE TO NIC – ANTYSEMITYZM TO DOPIERO TRAGEDIA

Stowarzyszenie WPS. Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Głupi goje nie mogą pojąć, że właściciele holomitu, a także jako biblijny “lud wybrany”, mają święte prawo do każdej zbrodni.Dlatego w powszechnych żydo-mediach niepokój budzą nie zbrodnie Izraela, a wzrost antysemityzmu wobec Żydów – to jest największy dramat świata całego – ale dlaczego całego – ?


„Tragiczny ostrzał konwoju w Gazie i satysfakcja antysemitów” – Przecież to oczywiste, że skoro jesteś izraelskim żołnierzem, to chcesz zamordować najwięcej Palestyńczyków, jak się da, a tak samo ludzi, którzy im pomagają! (…) A przecież za falą słusznego gniewu na armię, która zabiła niewinnych ludzi, i to ludzi niosących pomoc głodującym, przez świat, a w dojmujący sposób, również przez polski internet, przelała się fala nienawiści do „syjonizmu” i Izraela, ukazując złowrogą potęgę antysemityzmu. – pisze Jan Hartman w żydowskiej „Polityce” –  https://hartman.blog.polityka.pl/2024/04/03/tragiczny-ostrzal-konwoju-w-gazie-i-satysfakcja-antysemitow/

A całkiem niedawno paskudny syjonista Hartman w innej żydowskiej gadzinówce, w Tok FM, przekonywał, że poeta Zbigniew Herbert i jego poezja, zwłaszcza ta z patriotycznymi, polskimi, odniesieniami to niewiele warte literackie dziadostwo.

Dzisiaj, w tej samej żydowskiej gadzinówce, Tok FM, jakiś niewieści, syjonistyczny, element, napiętnował haniebny wzrost antysemityzmu – „no bo, czemu winni są Żydzi mieszkający w Polsce?”. No faktycznie, pewnie niczemu, chyba, że popierają zbrodnie Izraela na Palestyńczykach i grabież ich ziemi. Choć taka motywacja nie może być użyta wobec syjonistycznego Izraela. A jak zauważyła owa niewiasta, wojna Izraela z Hamasem to nie jest dobry powód do niechęci wobec Żydów. Co innego w przypadku rusofobii, tu – kontynuowała niewiasta – całkowicie słuszne są hasła „Putin bandyta”, „Putin morderca” „Putin-Hitler” itd. Zastanawia mnie tylko, kto ma większe prawa, Izrael do ziemi Palestyńczyków, czy Rosja do terytoriów zamieszkiwanych przez Ukraińców – przez lud Rusinów, których nie zamierza się pozbyć, ani pozbawić ich ziemi (?). – Ale syjoniści nie podejmą tak postawionego tematu.

Dzielny lider IIIRP/Polin poruszony do głębi zamordowaniem przez Żydów uczestników konwoju humanitarnego, bo zbrodniami na Palestyńczykach z oczywistych względów zanadto się nie przejmuje – to przecież Żydzi przynieśli nam wiarę w Jahwe i Jezusa, nie Palestyńczycy -, powiedział, że: „Izrael powinien wypłacić odszkodowanie rodzinie Polaka zabitego w ostrzale konwoju humanitarnego. Ono powinno być stosowne. Liczę, że zostanie rzetelnie wypłacone niezależnie od przyczyn zdarzenia.” Prezydent: Ambasador jest największym problemem Izraela w relacjach z Polską

Obawiam się, że mądrzy Żydzi mogą podchwycić kwestię wypłaty odszkodowania i szybko wyliczą sobie, ile to w ramach holomitu należy im się od Polaków. A rzecz nie będzie dotyczyła tylko jednego Żyda, ale wielu, np. 1000 albo 100 tys., albo i miliona lub sześciu, dziesięciu, osiemnastu, bo niby dlaczego nie, przecież mogło tylu być. W końcu rzecz nie idzie o to, ilu dokładnie było Żydów, ale o interes, a o dobry interes trzeba dbać i umieć go robić.

Syjonista Yacov Liwne, ambasador syjonistycznego Izraela, dba o polityczny interes syjonizmu:


@YacovLivne, Ambassador of Israel in Poland @IsraelinPoland, Jew & Zionist, believe in Humanity

https://youtu.be/QmGBaEWk_9k


https://www.youtube.com/embed/QmGBaEWk_9k

Dariusz Kosiur
_____________

PS

Przyjaźń elit IIIRP/Polin i Izraela pokona antysemityzm i wzmocni antypolonizm 

W 2001r. w budynku Uniwersytetu Warszawskiego w gmachu Auditorium Maximum, w hallu tego budynku, została zainstalowana marmurowa tablica poświęcona żydowskiemu zbrodniarzowi i syjoniście, dezerterowi z WP w 1942r., laureatowi Pokojowej Nagrody Nobla za 1978r., Menachemowi Beginowi – czyżby to nagroda za zbrodnie na Arabach ! – nawet syjonistyczny premier Izraela, Ben Gurion publicznie nazwał Begina „Menachemem Hitlerem”. A syjonistyczna elita rządząca IIIRP/Polin tak właśnie uhonorowała swego krajana.

(Należy zwrócić uwagę na interesującą zbieżność następujących zdarzeń: w 1975r. ONZ większością głosów państw socjalistycznych i arabskich uchwaliła rezolucję potępiającą syjonizm jako ideologię szowinistyczną i rasistowską. Zaledwie trzy lata później, w 1978r. syjoniści doprowadzili do przyznania pokojowej nagrody Nobla żydowskiemu zbrodniarzowi i mordercy, M.Beginowi. – A w grudniu 1991r. z inicjatywy USA i IIIRP/Polin rezolucja ta została odwołana – była to najważniejsza kwestia polityczna żydowskich władz po 1990r., znacznie ważniejsza niż gwarancje międzynarodowe dla naszej zachodniej granicy.)

Wybrane komentarze

rumpelsiltskin50czwartek, 4 kwietnia 2024, 16:02:34

Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?

Co można wyegzekwować od Izraela/żydów w obecnym układzie politycznym?

Jest nadzieja, że porażka Zachodu na Ukrainie zmieni obecny układ polityczny. A wtedy okaże się, jak żydzi są żałośni. Ja naprawdę im współczuję, bo oni rzeczywiście nie wiedzą, co czynią, a tym bardziej nie wiedzą, jak dotkliwa kara ich za to spotka. A kara będzie baaaardzo długa i baaaardzo uciążliwa, stąd to moje współczucie. Jak można być aż tak głupim?

dżon31czwartek, 4 kwietnia 2024, 17:39:06

Prezydent się chyba myli, mówiąc, że to

“Ambasador jest największym problemem Izraela w relacjach z Polską”,
ambasador może sobie ględzić jak mu tam wygodnie, ale funkcję pełni, podobnie jak prezydent,
on właśnie ma kłopot, nie z ambasadorem, tylko sam ze sobą, coś powiedzieć musi, ale tak by zbytnio nie urazić i na szwak zwierzchnika nie narazić.
On ma kłopot wyimaginowany, Polska, Polak, ma nie z ambasadorem, a z nim kłopot.
Widać nawet z wypowiedzi, nie o Polskę on się martwi, martwi się o kłopot Izraela.

demonkracja30czwartek, 4 kwietnia 2024, 18:03:00

Dopóki ludzie nie udowodnią ziemskim przedstawicielom

Szatana, że są ludźmi a nie bydłem w ludzkiej skórze – dopóty będą bydłem w ludzkiej skórze – przynajmniej o oczach w/w przedstawicieli.
Wniosek?
Na Ziemi będącej pod czarcim zarządem – nie wystarczy urodzić się człowiekiem.- aby nim być
.

Oscar40czwartek, 4 kwietnia 2024, 18:39:14

Szambo wybiło

Dosadny filmik .. pełen głębokich racji..
https://www.youtube.com/watch?v=s7-k9qESDUs

Już nie daje się temu zaprzeczać , obśmiewać, terroryzować antysemityzmem…
Narody gojów się budzą z letargu..

Maur20czwartek, 4 kwietnia 2024, 19:45:06

Chcieliby tylko swoją narracją obdzielać resztę świata.

Wszystkich mając za durniów, co to można im dowolne bzdury wmówić, czekając z pałą antysemityzmu na jakiekolwiek kontestacje.
Tymczasem warto przypomnieć o co idzie ta wojna Izraela z Palestyną. Bo to wiążę się też z nachalnym wręcz oczekiwaniem syjonistów potępienia ataku Hamasu z 7 października.
Moja opinia jest taka: Izrael zapragnął zawłaszczyć podmorskie złoża węglowodorów zaczynające się na Morzu Śródziemnym na wprost strefy Gazy. W tym przypadku własność tych pól z racji prawa międzynarodowego przysługuje Palestynie. Na to żaden syjonista nie pójdzie, tak samo jak na stworzenie odrębnej państwowości Palestyny na swoich ziemiach. Wobec tego trzeba urobić świat propagandowo, by łyknął całkowitą likwidację strefy Gazy. Najlepiej to zrobić przez wyhodowanie sobie organizacji terrorystycznej. Np. Hamasu. A jak już jest jakiś Hamas, to jeszcze lepiej. Wyhodujemy obok własny i świat w ogóle nie połapie się, kiedy i o który Hamas chodzi. Propaganda robiła swoje. W końcu sytuacja dojrzała do rozpoczęcia akcji i świeżo wyhodowany Hamas otrzymał przelew kasy via Katar na rozpoczęcie zamówionej akcji. 7 października przystąpił do wykonania zlecenia. Dodatkowa zadyma z UA chowała dokonania syjonistów dość skutecznie w cieniu. No bo kto tam będzie przejmował się jakimiś terrorystami Hamasu, których dzielnie zwalcza demokratyczny Izrael?
Jeszcze tylko trochę rakiet i nikt nie będzie chciał wspominać o Palestyńczykach.
===
A wystrzelanie tego konwoju obsługi humanitarnej było zbrodnią wojenną popełnioną z premedytacją. Wojsko miało zgłoszony konwój, akceptowało trasę przejazdu i śledziło konwój z uzbrojonego drona. Wystrzelili rakietę do pierwszego pojazdu. Załoga przesiadła się do drugiego. Minęło trochę czasu i kolejna rakieta poszła w drugi pojazd. Rzekomo jakiś terrorysta Hamasu z wielką flagą z napisem przesiadł się z pierwszego pojazdu po jego ostrzale do drugiego. No to oberwał drugi pojazd. Terrorysta z Hamasu był jednak wyjątkowo odporny i zabrał swój sztandar powiewając przed oczami operatora drona do trzeciego pojazdu. Rannych też tam przeniesiono. No to operator drona wysłał rakietę i trzeci pojazd. Tego już nikt nie przeżył. Terrorysta z Hamasu wraz ze swoim wielkim sztandarem zniknął gdzieś w podziemiach Gazy. Pozostali tylko martwi wolontariusze i ich palestyński kierowca.

Żydzi łgali zawsze i tylko głupiec lub 7-latem może im jeszcze wierzyć. Kłamią w każdej sprawie i to dobre parę tysięcy lat. Niech się nie dziwią, że nikt im nie wierzy. Niech zaczną się bać odpowiedzialności za zło, jakie czynią światu. Bo rachunek w drodze.

Aryo30czwartek, 4 kwietnia 2024, 20:51:05

Niemcy przysyłają nam do Polski

Niemcy przysyłają nam do Polski na ambasadorów potomków wysoko postawionych nazistów, a na premiera swojego gauleitera.Ukraińcy wielbicieli UPA i Bandery, Amerykanie idiotów, a Żydzi polakożerców.
My naprawdę nie mamy w tej sprawie nic do powiedzenia?

Rzeczpospolita30czwartek, 4 kwietnia 2024, 21:06:08

Chciałby Pan(i) poróżnić władze IIIRP/Polin z sojusznikami ?

Proszę popatrzeć na obsadę MSZ IIIRP/Polin, jak nie Żyd, to agent CIA (?) albo dwa w jednym.

Aryo31czwartek, 4 kwietnia 2024, 21:51:30

Trochę faktów o żydkach, których nienawidzi nikt od 1000 lat

Trochę faktów o żydkach, których nienawidzi nikt od 1000 lat:

1012 rok – Cesarz Niemiecki Henryk II wypędza Żydów z Moguncji
1288 rok – Regent Królestwa Neapolu Robert d’Artois nakazuje wypędzenie Żydów z całych południowych Włoch
1290 rok – Król Anglii Edward I wydaje edykt o wygnaniu Żydów (wszystkich Żydów, w liczbie ok. 16 tys., załadowano na statki i odesłano na kontynent, dotarli tylko nieliczni, bo większość Anglicy najpierw obrabowali, a potem potopili)
1346 rok – wygnano Żydów z Bazylei w Szwajcarii
1360 rok – wygnano ich z Węgier
1394 rok – z Francji
1421 rok – z Austrii
1491 rok – wygnanie Żydów z Rawenny
1492 rok – Królowie Hiszpanii Izabela I Kastylijska i Ferdynand II Aragoński wydali edykt nakazujący wypędzenie Żydów z Królestwa Hiszpanii i wszystkich jej posiadłości
1493 rok – Król Sycylii Ferdynand II Aragoński wyrzuca Żydów ze swojego królestwa
1495-1503 Żydzi zostali wygnani z Litwy
1496 rok – Żydów wypędzono z Portugalii (edykt Króla Manuela I Szczęśliwego), również w tym samym roku Cesarz Rzymski Maksymilian I Habsburg wypędził Żydów ze wszystkich swoich dziedzicznych ziem
1510 rok – Żydzi zostają wygnani z Brandenburgii
1547 rok – Car “Wszech Rusi” Iwan Grozny odmawia Żydom prawa zamieszkania w Rosji, a nawet przejazdu przez swoje państwo!
1550 rok – Żydzi zostają wygnani z Genui
1571 rok – Republika Wenecka podejmuje decyzje o wygnaniu wszystkich Żydów z Wenecji i z wysp adriatyckich
Kiedy w 1528 roku Niderlandy dostają się pod władzę Cesarza Rzymskiego Karola V Habsburga wszyscy Żydzi zostają wypędzeni
1590 rok – Król Hiszpanii Filip II nakazuje wyrzucenie Żydów z Lombardii…
…wszystkim wygnaniom Żydów towarzyszyły krwawe pogromy i powszechne prześladowanie… uciekali głównie do Polski, która sami nazwali “Paradisus Ludaeorum” (Żydowski Raj).

Maur40piątek, 5 kwietnia 2024, 10:01:57

Nie od 1000 lat a od paru tysięcy najmniej.

Już kroniki oryginalne z V-VI wieku wspominają (np. Grzegorz z Tours, biskup i św.) o problemach z żydami. Wówczas jeszcze dawano im wybór: konwersja na chrześcijaństwo albo poszli precz.
===
Ogólnie trzeba sięgnąć do I w.n.e. Wówczas to po kilku zawieruchach na BW cesarz Rzymu zamówił u niejakiego Józia, zwanego później Flawiuszem, jakąś religię dla niewolników, by ci przestali się buntować co i rusz w jakichś prowincjach Rzymu. Religia miała być wyraźnie dla niewolników, by ci pogodzili się ze swoim losem. No to Józio zabrał się dziarsko do roboty i wysmażył sporo bajek o Chrystusie i chrześcijaństwie. Część przeszła od ręki, część trzeba było poprawiać jeszcze parę wieków, nie mniej był już parasol rządowy nad religią dla chrześcijan. Dalej już poszło z górki. Mimo samego upadku cesarstwa zachodniego. Stworzono zapasowe w Konstantynopolu. No i tak to się buja do dzisiaj.
Józio dostał obywatelstwo Rzymu i sporą posiadłość w nagrodę. W końcu napracował się sporo.

Można prześledzić losy żydów z kilku tysięcy lat wstecz. Okaże się, że nie znamy zupełnie historii prawdziwej a to co znamy jest sfałszowane doszczętnie. Np. oni nie wyszli z Egiptu “domu niewoli”. Dostali w końcu baty po kilku wiekach okupacji Egiptu i musieli wyp*****lać. Wówczas jeszcze nazywali się Hyksosami.

Czym zajmowali się w Rzymie?
Przede wszystkim lichwą, prowadzeniem burdeli i zabójstwami na zlecenie. Wszystkie te profesje były wówczas legalne. Jednak zawsze i wszędzie gdzie pojawili się żydzi, ludziom szybko znikały pieniądze. Tego na dłuższą metę nie mógł tolerować żaden władca, bo on też chciał jakieś daniny a tu poddani nie mieli z czego zapłacić.
No i tak to się buja do dzisiaj…

https://wps-neon24-pl.neon24.net/post/175810,zydowskie-zbrodnie-to-nic-antysemityzm-to-dopiero-tragedia

Wypowiedz się