Wyzwolenie planety Ziemi i ludzkości

Prawdziwe bogactwo pochodzi z wnętrza

Jesteś tym, kim miałeś być!

Prawdziwe bogactwo pochodzi z wnętrza

Walka o wyzwolenie planety Ziemi i ludzkości wkrótce dobiegnie końca. Nie poddawaj się teraz, ale kontynuuj ze zwiększoną energią. Mamy już widok na port, teraz jest już tylko kwestia bezpiecznego żeglowania, wkraczania w świat dobrobytu, obfitości i nieograniczonej miłości. Świat pełnej wolności, bogactwa i fortuny jest naszą nagrodą.

Prawdziwie przebudzeni zastanawiają się teraz, czy kwalifikują się do wzniesienia do nowego świata 5D? Oczekuje się, że co najmniej jedna trzecia światowej populacji będzie w stanie zdać końcowy egzamin 5D. W zasadzie wszystkie obecnie wcielone osoby mają szansę wziąć udział w egzaminie 5D. Najwyższe oceny do zaliczenia nie są wymagane, nawet przeciętni mają duże szanse na zdanie. Warunkiem wstępnym jest jednak uczciwość, szczerość; otwartość na innych i bezwarunkowa miłość do ludzi, zwierząt i przyrody.

Bądźcie zadowoleni ze swojego zdrowia psychicznego i życia, zapomnijcie o skorumpowanych rządach, zostaną usunięte. Niektórzy mówią, że pieniądze dają szczęście, ale liczą się tylko pieniądze, które kupują.

Szczęście i prawdziwe bogactwo pochodzi z wnętrza, np. poprzez wytwarzanie realnych rzeczy i świadczenie usług, które są przeciwieństwem długu. Nie wymaga to dalszych wyjaśnień.

Za kulisami rozpada się domek z kart ciemiężycieli. W rezultacie, coraz więcej rozbudzonych ludzi widzi sznurki łączące lalki z ich dyrygentami. To są rzekomo wybrani politycy; Ludzie obserwują teraz, jak lalkarze są reżyserowani i pozowani, dyrygenci nie są już ukryci w cieniu, jak wcześniej.

Wszystko, co do nas dociera, dociera w odpowiednich momentach i czasie, to Kosmiczna Inteligencja odpowiada za wszystkie ruchy w nieskończonym Wszechświecie i to również wyznacza czas długo oczekiwanego przełomu.

Wywołany szczepionkami kult samobójców jest bardzo realny i jest wynikiem masowej hipnozy połączonej z powszechnym pragnieniem samozniszczenia. Napędzani przez napędzany przez media głównego nurtu szalony terroryzm psychologiczny, wielu ludzi świadomie lub nieświadomie próbuje teraz zakończyć własne życie. Liczba zgonów gwałtownie wzrosła od czasu rozpoczęcia blokady Covid, wraz ze złowrogim rozwiązaniem w postaci bezpłatnych szczepień Covid i głupiej maski na twarz.

Najwyraźniej wielu nie ma poczucia własnej wartości, odwraca się plecami do Boga, ale wielbi technologię, naukę, pieniądze lub sławę.

Najwyraźniej nie mają po co żyć, poza większą ilością pieniędzy i sławy. Kiedy to nie zadowala, dążą do samozniszczenia, nie zdając sobie sprawy, że każda istota ludzka jest boskim cudem, stworzonym na obraz Boga.

Wstrzyknięcie sobie śmiercionośnej broni biologicznej, której celem jest zakończenie ludzkiego życia, jest obrazą Boga i aktem duchowej niegodności.

Zasłona, która więzi nasze dusze na tej planecie, jest podnoszona w ramach wyłaniającego się procesu reinkarnacji, aby uwolnić przebudzoną ludzkość z ucisku, pozwalając każdemu rozkwitać tak, jak Stwórca zatroszczył się o każdego z nas.

Poniżej, powracający pozaziemski korespondent Vital Frosi donosi o postępach w realizacji boskiego planu naszego wyzwolenia.

JESTEŚ tym, kim miałeś być!

Zostało tu już wcześniej wspomniane, że wszystkie doświadczenia dualności, które dusze na Ziemi mogły przeżywać w kolejnych inkarnacjach, zarówno po stronie Światła, jak i Cienia.

To obecne wcielenie służy do zamykania szuflad biurka i oczyszczania miejsca, które się zajmowało podczas praktyki. To także czas indywidualnych wyborów, które zadecydują o losie każdej duszy.

Można powiedzieć, że obecne wcielenie jest pierwszym, w którym dusza miała okazję wcielić w życie wszystkie lekcje, których nauczyła się we wszystkich poprzednich wcieleniach.

Żadna wcielona dusza nie może powiedzieć, że nie wiedziała, że dana postawa lub działanie służyło lub było sprzeczne ze Światłem. Wiele inkarnacji wciąż niechętnie odświeża swoje przesadne ego. Jest to chyba największa bariera do pokonania.

Ale mimo wszystko to obecne wcielenie nie jest najtrudniejsze, jak wielu uważa. Mimo że determinuje przeznaczenie każdej duszy, jest to tylko okazja do dostosowania tego, czego nauczyliśmy się wcześniej.

Jesteś tym, kim miał być!

To właśnie przywiodło cię tutaj, w stanie, w jakim jesteś teraz, w wyniku twoich czynów, działań i wyborów w każdym poprzednim wcieleniu. Wszystkie doświadczenia umieszczone w Planie Duszy dla każdej inkarnacji, nawet zapominając o wszystkim, zostały przeprowadzone zgodnie z tym Planem.

Jednak tym, co definiuje indywidualną podróż, są bez wątpienia wybory, jakich dusza dokonuje przy każdej okazji, która wynika z tego Planu. Twoje wybory uczyniły cię tym, kim jesteś dzisiaj. Jak często mówiliśmy, każdy jest Architektem samego siebie.

Nic poza tobą nie może zmienić tego, co pochodzi z twoich własnych wyborów. To jest dobro większego Planu, ponieważ gdybyśmy byli zależni od innych, życie stałoby się loterią. Albo gra szczęścia, jak mówią niektórzy.

Wasze doświadczenie jest wyjątkowe wśród wszystkich dusz, które przybyły na Ziemię. Nie ma możliwości, aby dwoje miało takie same wrażenia i tę samą częstotliwość, ponieważ to emocje i uczucia determinują prawdziwą indywidualną historię, która następnie zostanie opowiedziana każdemu w nieskończoności Wszechświatów.

Jesteście tym, czym miało być, ponieważ to wasze wybory, doświadczenia i decyzje, każda minuta każdego dnia, każda godzina i każda inkarnacja, sprawiły, że naprawdę poczuliście, jak to jest żyć i tworzyć w świecie, w którym Światło jest rzadkością.

Zawsze byliście częścią Boskiej Iskry, która tworzy waszą Monadę i zawsze będziecie, ponieważ jest to czyste Światło, wnieśliście trochę Światła do tego Świata Ciemności.

Ziemia zaczyna się teraz rozświetlać. Częściowo dlatego, że aktywowaliście swoje Światło, Światło Wzniesienia. Twój wkład jest bardzo ważny dla planety. Nawet od tych, którzy teraz się nie wzniosą, ich czas na planecie Ziemia również w jakiś sposób się do tego przyczynił. Nic nie jest stracone w tym, co zostało stworzone przez Boskie Prawa.

A kiedy zasłony zostaną podniesione, wasza świadomość zacznie przypominać sobie, kim jesteście. Będzie pamiętał, kim byłeś w każdym poprzednim życiu. Będzie wiedział, gdzie był twój dom, zanim tu przyjechałeś. W przypadku wzniesienia, w naturalny sposób będziecie mogli wybrać pozostanie na Nowej Ziemi lub nawet powrót na nią. Oczywiście, pomogliście zbudować tę Nową Ziemię i nie będziecie chcieli odejść bez doświadczenia i zakosztowania nowości.

Jesteś tym, kim miałeś być, bo nic i nikt nie może zmienić twoich wyborów. Nawet Mroczne Moce, które tu przybyły, nie mogły, mogły tylko zwiększyć poziom trudności, co czyni cię jeszcze większym zwycięzcą.

Docierasz teraz do ostatniego szczebla drabiny wznoszenia.

Świętować! JESTEŚ TYM, KIM MIAŁEŚ BYĆ!

Jestem Vital Frosi, a moją misją jest oświecenie!

Namaste!

Opublikowano za:https://finalwakeupcall.info/en/2023/09/02/liberation-planet-earth-and-humanity/

Wypowiedz się