WIELKA TARTARIA – NAJWIĘKSZA CYWILIZACJA ŚWIATA WYMAZANA Z POWIERZCHNI ZIEMI

Największa cywilizacja świata wymazana z powierzchni ziemi

Wielka Tartaria była rozwiniętą potęgą z zaawansowaną technologią i wiedzą. Posiadała obfitość surowców naturalnych, w tym kamieni szlachetnych, złota i srebra, a nawet dobrze ugruntowaną przemysłową produkcję papierowych pieniędzy, jedwabiu, papieru i prochu strzelniczego, który był używany głównie w górnictwie.

Jej rozwój sprawił, że moc ta znalazła się poza zasięgiem reszty świata. Na przykład Marco Polo opisuje kantor, w którym kupcy wymieniali złote i srebrne dirhamy na papierowe pieniądze. Używali PAPIERU już w XIII wieku!

Zniszczenie Wielkiej Tartarii rozpoczęło się od połączonej katastrofy naturalnej i magiczno-technologicznej oraz użycia broni wysokoenergetycznej, analogicznej do broni jądrowej i termojądrowej.

Wysoko zaawansowana cywilizacja znana dziś jako Wielka Tartaria, znikneła z naszych podręczników historii niecałe sto lat temu. Jego pozostałości wciąż można zobaczyć wszędzie. Cywilizacja ta opanowała technologie bardziej zaawansowane niż dzisiejsze.

Jej geopolimerowy konstrukt był wieczny i z czasem stawał się coraz mocniejszy. Ich gigantyczne konstrukcje z żelaza i szkła, zwieńczone kopułami i metalowymi igłami, znajdowano na każdym kontynencie.

W połączeniu z rtęcią rozprowadzali darmową energię atmosferyczną dla wszystkich. Ich wieże i stacje są nadal w użyciu. Niestety, technologia darmowej energii z eteru została zniszczona i “uwięziona”, zaś stara technologia została ponownie wprowadzona, w rodzaju i przewodów do dystrybucji energii i osiągania pokaźnych zysków.

W XVIII i XIX wieku stoczono setki bitew, rewolucji i wojen, zaaranżowanych przez zachodnich Europejczyków pod rządami Anglosasów, w celu ostatecznego zniszczenia i splądrowania dziedzictwa Wielkiej Tartarii na całym świecie.

Imperium to zostało następnie celowo i starannie wymazane z nowych map, źródeł pisanych, a nawet ludzkiej pamięci. Zamiast tego stworzono niezliczone mity o despotycznych, ograniczonych umysłowo Mongołach – Złotej Ordzie.

Ale na wszystko jest czas, a czas potępienia i zapomnienia Tartarii już minął, a czas jej spektakularnego odrodzenia w zupełnie nowej formie nadszedł. Bylibyśmy zaszczyceni, mogąc być częścią tego wielkiego renesansu.

Co najmniej jedna z tych katastrof miała charakter globalny, a w następnych stuleciach miała miejsce ogromna liczba mniejszych “katastrof”, takich jak; wojny, liczne poważne “niewyjaśnione pożary”, tajemnicze epidemie, itp.

Manipulacja klimatem

Eksplozja tunguska jest jednym z ech tych wydarzeń. Tajemniczy wybuch 1000 razy silniejszy niż bomba atomowa. W tym czasie nastąpiło przesunięcie biegunów, co spowodowało silną falę pływową z natychmiastowym zamarznięciem i utworzeniem skorupy lodowej i wiecznej zmarzliny na ziemiach Tartarii, gdzie kiedyś panował klimat podzwrotnikowy w Rosji i Ameryce Północnej. Według Encyklopedii Britannica Syberia była największym dostawcą ananasów do Europy w XVII wieku.

Współczesne ocieplenie klimatu jest więc niczym innym jak przywróceniem normalnego reżimu temperaturowego na planecie Ziemia, który został zakłócony przez ingerencję zewnętrzną w XVII i XVIII wieku. Mistyfikacja klimatyczna jest inspirowana przez kabałę!

Ślady tego sekretnego kataklizmu można zobaczyć na całym świecie. Zgodnie ze zmianami klimatycznymi, które miały miejsce kilkaset lat temu, czas topnienia Ziemi można obliczyć na podstawie tempa cofania się wiecznej zmarzliny z północy. Według naukowców do 2050 roku tylko 15-18% obecnego obszaru wiecznej zmarzliny pozostanie na terytorium Rosji.

Jednak większość XVII-wiecznej ludności tartarskiej zdołała ewakuować się na czas, na długo przed rozpoczęciem katastrofy. Magowie na dworze Wielkiego Chana nie jedli tutejszego chleba za darmo. Wiele małych grup ludzi cudem uniknęło zagłady, ewakuując się na szczyty gór i do jaskiń. Stali się założycielami plemienia Jukagirów – rdzennej ludności kaukaskiej zamieszkującej Jakucję, Kołymę i Czukotkę.

Reszta ruszyła na południe, zachód i do Europy. Wielkie Imperium Tatarskie trwało do 1812 roku, a z 1811 roku zachowała się mapa Tatarstanu. W rezultacie istnieją poważne powody, by sądzić, że “wojna ojczyźniana 1812 roku”, podobnie jak inne wojny napoleońskie, była niczym więcej niż operacją wojskową mającą na celu zniszczenie Tartarstanu poprzez ukierunkowane ataki i poprzez manipulację klimatyczną.

Nieograniczona energia odkryta na nowo

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych XIX wieku Nikola Tesla “odkrył” na nowo technologię łączenia się z eterem i dostarczania nieograniczonej mocy każdemu, w dowolnym miejscu i czasie. Można byłoby podróżować łodzią, samochodem lub samolotem za darmo, po prostu uzyskując dostęp do wszechobecnej energii magnetycznej natury, a nam nie “pozwolono” cieszyć się tą darmową energią dla wszystkich, nawet do dnia dzisiejszego, z powodu naszego kapitalistycznego systemu chciwości i dominacji tych, którzy są u władzy.

Wolna Energia istniała na Ziemi dawno temu

Tak więc przez ponad 100 lat odmawiano nam dobroczynnego systemu darmowej energii dla wszystkich.

Według Wikipedii elektrownie zostały zbudowane w Kairze w Egipcie już w 876 r. p.n.e. Jest największym i najstarszym w Egipcie w swojej pierwotnej formie. Wszystkie elektrownie w Tartarii, duże i małe, posiadały organy piszczałkowe, które harmonizowały i leczyły ludność za pomocą fal dźwiękowych, znanych dziś jako “kymatics”.

Kościoły i katedry, które widzimy na całym świecie, mają podobne wzorce projektowe, zaprojektowane ze świętą geometrią akustyczną, aby zmaksymalizować wibracje, ton i rezonans, aby uzdrowić i pomóc w pobraniu wyższej świadomości. Po wielkiej czystce Tartarów zakony pod przewodnictwem Romanowów przebudowały te niesamowite budowle na synagogi prezbiteriańskie, katolickie, anglikańskie, mormońskie, meczety i tak dalej.

Rosyjski uczony Anatolij Fomenko udowadnia, że współczesna historia pisana sięga czasów Tatarów Jednego Świata do 1200 r. n.e.

Ci idioci wraz ze stworzeniem trójstronnego Nowego Porządku Świata (NWO) założonego przez Watykan, City of London i Washington D.C. poprzez Stany Zjednoczone są zdefiniowane jako korporacja federalna zgodnie z sekcją 15 Kodeksu Stanów Zjednoczonych 3002.

Kompania z siedzibą w Wirginii została przekształcona w Stany Zjednoczone podczas nieistniejącej wojny o niepodległość przez masońskich Ojców Założycieli służących Wielkiej Loży Anglii.

Virginia Company została wyemitowana przez brytyjską rodzinę królewską z City of London Corporation dla osadnictwa w Ameryce Północnej. W 1213 roku król Jan poddał Królestwo Anglii Stolicy Apostolskiej na mocy Złotej Bulli. W 1215 roku, pod bezpośrednim zwierzchnictwem papieskim, król Jan wydał Magna Carta (łac. Wielka Karta), która ustanowiła blok o powierzchni jednej mili kwadratowej zwany City of London Corporation jako suwerenny podmiot Anglii i Londynu.

Stolica Apostolska używa łaciny w oficjalnych dokumentach, a Watykan używa łaciny jako języka urzędowego. Novus Ordo Seclorum pochodzi z łaciny i tłumaczy się jako Nowy Porządek Wieków i znajduje się na Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych i Banknocie Jednodolarowym Stanów Zjednoczonych. Waszyngton znajduje się zarówno w Wirginii, jak i Maryland. To jest ziemia Dziewicy Maryi.

DC zostało pierwotnie nazwane Rzymem w 1669 roku, zgodnie z Catholic Encyclopedia. DC to architektura rzymska, a Kapitol został nazwany na cześć Kapitolu w Rzymie. Starożytny rzymski symbol fasces można zobaczyć na budynkach federalnych i pieczęciach federalnych. Rząd federalny opiera się na Republice Rzymskiej, która była imperium faszystowskim. Rzymskie fasces to miejsce, z którego pochodzi słowo “faszysta”.

Stary Porządek Świata to dobrotliwi Tartarczycy. Jedną z ich jedynych podstawowych dyrektyw było

“To, co bierzesz z natury, oddajesz więcej!

Ich natura/wychowanie opierało się na Izydzie, bogini księżyca, która stworzyła i zaopatrywała wszystkich. Z niezwykle podobnych struktur obserwowanych na całym świecie można jedynie wywnioskować, że wszystkie one żyły we wspólnym języku i były połączone wspólną myślą, intencją i projektem.

Mieli ośrodki lecznicze nawet dla zwierząt. Mieli bierne relacje z całym życiem, ponieważ rozwinęli swoją świadomość, aby promieniować miłością i życzliwością na wszystkich. Ich flagą był gryf, który był prawdziwym zwierzęciem!

Gryf jest po części człowiekiem, po części orłem, po części lwem, a po części androgynicznym bykiem. Według ich map i legend istniały również centaury, latające żółwie i jednorożce.

Możemy tylko przypuszczać, że cały naród tartarski został zniszczony, gdy NWO nauczyło się korzystać z technologii tartarskiej i wykorzystało ją do zniszczenia całej kultury i wymazania jego istnienia ze współczesnych podręczników historii.

Miliardy Tartarów zostały “wyeliminowane”, gdy do ich zniszczenia użyto technologii leczniczej.

Znajdujemy miliony kości zakopanych pod miastami i ogromnymi przytułkami, w których prawdopodobnie więziono dorosłych Tatarów po oddzieleniu ich od dzieci; Sprzedawano je do niewolniczej pracy i przewożono “pociągami podrzutków”, na których terenie znajdowały się krematoria i duże cmentarze.

Tak więc wielcy niegdyś Tatarzy mieli wspólny język!

Nowy Porządek Świata, który rozwija się dzisiaj, prawdopodobnie dokonał ludobójstwa na Tartarach, pod duchową kontrolą umysłu i ciała przez Lucyfera i Szatana. Niektóre z tych kontrolowanych umysłowo NWO nazywane są “Błękitnokrwistymi”, ponieważ ich krew ma wyższą zawartość miedzi niż ludzie bez RH ujemnej linii krwi.

Struktury, które czerpią energię z eteru o tych samych kolorach co Tartaria, zostały zniszczone. Tartaria była całym światem: Azja, Afryka, Europa, Oceania i obie Ameryki były częścią jednej wysokiej cywilizacji i miały architekturę skoncentrowaną na pozyskiwaniu krytycznej energii magnetycznej.

Wielka Tartaria została wówczas historycznie podzielona na kategorie cywilizacyjne, takie jak Imperium Osmańskie, Cesarstwo Bizantyjskie i Imperium Rossa. Zmiany te zostały następnie “zarchiwizowane” w takich miejscach, jak Sala Tronowa Wielkiego Pałacu Kremlowskiego w Moskwie, Archiwa Narodowe Wielkiej Brytanii i Biblioteka Kongresu w Waszyngtonie.

Żeby było jasne,

Tartaria była całym światem z jednolitym językiem i projektem architektonicznym.

Jak wiele piramid znalezionych na całym świecie mogłoby mieć tę samą strukturę i konstrukcję, gdyby Tatarzy nie byli w jakiś sposób połączeni?

Źródło: https://celostnivzdelavani.cz/velka-tartarie-1-dil

Falsyfikaty historyczne

W przypadku nazw geograficznych i etnograficznych fałszerstwo okazało się prawdopodobnie najskuteczniejszą metodą fałszerstwa historycznego. Nie można winić współczesnych historyków za to, że szczerze wierzą w historię jako naukę i nie kwestionują dogmatów, które stały się oficjalne kilka pokoleń przed ich narodzinami.

Pracują z tym, co jest dostępne, a ich złudzenia są bardziej ich nieszczęściem niż winą. Czy będzie to dla nich słodko-gorzkie, gdy w końcu zdadzą sobie sprawę, że spędzili całe życie na studiowaniu czegoś, co nie istnieje w przyrodzie, a ich rozprawy i książki są tylko dobrem na śmietnik?

Zgubny, stworzony przez człowieka i głęboko zakorzeniony mit, który przekształca zrozumiałą i logiczną historię w rodzaj zamętu i przestrzeni dzikich spekulacji, który zniekształca i porównuje pseudonauki z pseudoreligiami oraz tworzy dalsze niejasności, musi zostać zdemaskowany.

A propos Mongołów i “Tatarów-Mongołów”. W tym przypadku nie dopuszcza się istnienia idei jakiegokolwiek prawdopodobieństwa błędów i złudzeń historyków. Jest to wyraźna, bezkompromisowa i złośliwa intencja mająca na celu trwałą i długoterminową promocję fałszywej podstawowej “ramy” historycznej, zaprojektowanej w celu całkowitego manipulowania społeczeństwem.

Tego rodzaju informacje sabotują wszelkie próby przywrócenia prawdy historycznej, co jest przestępstwem przez tych, którzy uparcie strzegą agendy kabała. Nazywa się to “metodą flip-flop”, w której kłamstwo jest deklarowane jako prawdziwy fakt, a wszelkie wątpliwości co do jego prawdziwości są deklarowane jako teoria spiskowa i wroga “próba napisania historii na nowo”.

Pomyślcie o tym, jak My, Naród, jesteśmy wprowadzani w błąd dla celów Agendy!

Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej!

Nowa Era w końcu się rozpoczęła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu trwać przy obecnym, tajemniczo zbankrutowanym systemie, który nic nie gnębi i nic nie wnosi. Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami codziennie na naszej stronie Telegram.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta kiedy? Jeśli protesty rolników, kierowców ciężarówek, obywateli, taksówkarzy i innych aktywnych dziś osób będą nadal manifestować się na całym świecie, przełom nastąpi pod koniec marca.

Rozpowszechniajcie tę wiadomość daleko i szeroko!

Ukryte Imperium Tartarii – zaktualizowana wersja

Prezydent Rosji Władimir Putin szturmem podbija świat, otwierając nowe archiwum i rzucając światło na mroczną historię niegdyś kolosalnego imperium Tartarii.

Duch z przeszłości pojawia się ponownie, zachęcając nas do ponownego zbadania naszego rozumienia historii świata.

Ten zimny styczniowy dzień, 15-go, na zawsze zapisał się w annałach historii. Prezydent Rosji Władimir Putin, który sam w sobie jest zagadką, zainaugurował nowe archiwum, skarbnicę odsłaniającą ukryte królestwo historii.

Milczący strażnik bogatej przeszłości narodu, repozytorium to upubliczniało mapy tartarskie. Pytanie, które ciśnie się na usta wszystkich, brzmi: dlaczego jest to ważne?

Opublikowano za:https://finalwakeupcall.info/en/2024/03/12/great-tartary/

Wypowiedz się