Podczas gdy ty byłeś rozproszony przez bzdurny temat “Gdzie jest spisek księżnej Kate”, prognoza Deagela dotycząca depopulacji została potwierdzona przez mocno ocenzurowane dokumenty firmy Pfizer

AUTOR: THE EXPOSÉ • 

https://trinitymedia.ai/player/trinity-player.php?postHashV2=25232b33d33d5b0e09dedf1d0195945b568d1114&pageURL=https%3A%2F%2Fexpose-news.com%2F2024%2F03%2F23%2Fdistracted-princess-kate-deagel-forecast-confirmed-by-pfizer%2F&ver=6.4.3&unitId=2900007956&userId=da89103d-66c1-4d5b-a02a-8099ea344791&isLegacyBrowser=false&isPartitioningSupport=1&version=20240321_963fcfaa33cfe797d9ecbf3e61c33ded9bf5445b&useBunnyCDN=0&abTestAlias=gya-stroke+V2&themeId=424&unitType=tts-player
Możliwość drukowania, plików PDF i poczty e-mail

Przez ostatni miesiąc w internecie aż huczało od absurdalnych plotek na temat Kate Middleton, księżnej Walii. Do tego stopnia, że media głównego nurtu są teraz zaangażowane i publikują historię za historią, aby wzmocnić spisek.

Ale podczas gdy rozpraszał cię spisek “Gdzie jest spisek Kate Middleton”, prawdopodobnie przegapiłeś fakt, że apokaliptyczna prognoza Deagela dotycząca depopulacji świata zachodniego w 2025 r. została potwierdzona przez mocno ocenzurowane dokumenty firmy Pfizer.


Nie traćmy kontaktu… Wasz rząd i Big Tech aktywnie próbują cenzurować informacje zgłaszane przez The Exposé, aby służyły ich własnym potrzebom. Zapisz się teraz, aby mieć pewność, że będziesz otrzymywać najświeższe nieocenzurowane wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej…


Kontrowersyjna prognoza Deagela, globalnej firmy wywiadowczej i konsultingowej kontrolowanej przez CIA i Fundację Rockefellera, przyciągnęła uwagę w 2020 r. ze względu na zaskakującą prognozę znaczącego wydarzenia depopulacji w całym świecie zachodnim do 2025 r.

Było to bardzo śmiałe stwierdzenie.

“Wasz rząd próbuje was zabić” jest jeszcze śmielsze.

Niestety, te śmiałe twierdzenia są teraz poparte górą dowodów, a większość z nich można znaleźć w poufnych dokumentach firmy Pfizer, które amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków została zmuszona do opublikowania na mocy nakazu sądowego.

Niestety, dowody mocno sugerują, że szczepienia przeciwko Covid-19 powodują masową depopulację.

Co to jest Deagel?

Korporacja Deagel, założona przez CIA i Fundację Rockefellera, jest oddziałem amerykańskiego wywiadu wojskowego, jedną z wielu tajnych organizacji, które zbierają dane do celów decyzyjnych na wysokim szczeblu i przygotowują poufne dokumenty informacyjne dla agencji takich jak Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, Organizacja Narodów Zjednoczonych i Bank Światowy.

Wiadomo, że przyczynił się do powstania raportu Stratforu na temat Korei Północnej. Z takim rodowodem Deagel powinien być postrzegany jako pełnoprawny gracz w społeczności wywiadowczej, a nie tylko jako zasób dezinformacji.

Oznacza to, że jej prognozy dotyczące populacji na 2025 r., a także prognozy produkcji przemysłowej w poszczególnych krajach, nie są zwykłą fantazją, ale opierają się na założeniach strategicznych, które są podzielane i dobrze rozumiane przez innych graczy w społeczności wywiadowczej.

Co przewidział Deagel?

[Niesławna] prognoza Deagel.com na 2025 r. została usunięta z ich strony internetowej w 2020 r. Jednak dzięki Wayback Machine / Internet Archive jesteśmy w stanie zobaczyć oryginalne przewidywania, zanim zostały odkryte przez krytycznych myślicieli.

Deagel przewidział w 2020 roku, że populacja Wielkiej Brytanii zmniejszy się o 77,1% do roku 2025.

Źródło

Deagel przewidział w 2020 r., że do 2025 r. populacja Stanów Zjednoczonych zmniejszy się o 68,5%.

Źródło

Deagel przewidział w 2020 roku, że do 2025 roku liczba ludności Niemiec zmniejszy się o 65,1%.

Źródło

Deagel przewidział w 2020 roku, że populacja Australii zmniejszy się o 34,6% do roku 2025.

Źródło

Przewidując jednocześnie ogromny spadek wśród wielu innych krajów zachodnich.

Źródło

Pełną listę oryginalnych apokaliptycznych przepowiedni Deagela dotyczących depopulacji można zobaczyć tutaj.

Niestety, poufne dokumenty Pfizera w połączeniu z oszałamiającą liczbą zgonów wśród dzieci sugerują, że dane Deagela dotyczące depopulacji nie były tylko szacunkami, ale celem.

Poufne dokumenty firmy Pfizer

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) próbowała opóźnić publikację danych dotyczących bezpieczeństwa szczepionki COVID-19 firmy Pfizer o 75 lat, mimo że 11 grudnia 2020 r. zatwierdziła zastrzyk po zaledwie 108 dniach przeglądu bezpieczeństwa.

Ale na początku stycznia 2022 r. sędzia federalny Mark Pittman nakazał im publikowanie 55 000 stron miesięcznie. Do końca stycznia wydali 12 000 stron.

Od tego czasu PHMPT opublikował wszystkie dokumenty na swojej stronie internetowej. Ostatni spadek miał miejsce 1St Czerwiec 2022 r.

Jednym z dokumentów zawartych w zrzucie danych jest “reissue_5.3.6 experience.pdf po wprowadzeniu do obrotu”. Strona 12 poufnego dokumentu zawiera dane dotyczące stosowania zastrzyku Pfizer Covid-19 w ciąży i laktacji.

Poufne dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że 90% kobiet w ciąży zaszczepionych przeciwko Covid straciło dziecko

Pfizer stwierdza w dokumencie, że do 28 lutego 2021 r. znanych było 270 przypadków narażenia na zastrzyk mRNA w czasie ciąży.

Czterdzieści sześć procent matek (124) narażonych na zastrzyk Pfizer Covid-19 doznało niepożądanej reakcji.

Spośród tych 124 matek, u których wystąpiły działania niepożądane, 49 uznano za nieciężkie działania niepożądane, natomiast 75 za ciężkie. Oznacza to, że 58% matek, które zgłosiły wystąpienie działań niepożądanych, doświadczyło poważnego zdarzenia niepożądanego, od skurczu macicy po śmierć płodu.

Źródło – strona 12

Zgłoszono łącznie 4 poważne przypadki płodu/dziecka z powodu ekspozycji na zastrzyk firmy Pfizer.

Ale tutaj sprawy stają się dość niepokojące. Pfizer twierdzi, że z 270 ciąż nie mają pojęcia, co wydarzyło się w 238 z nich.

Ale oto znane wyniki pozostałych ciąż –

W momencie sporządzania raportu istniały łącznie 34 wyniki, ale 5 z nich było nadal w toku. Firma Pfizer zauważa, że tylko 1 z 29 znanych wyników był prawidłowy, podczas gdy 28 z 29 wyników zakończyło się utratą/śmiercią dziecka. Odpowiada to 97% wszystkich znanych wyników szczepień przeciwko Covid-19 w czasie ciąży, które zakończyły się utratą dziecka.

Gdy uwzględnimy 5 przypadków, w których wynik był nadal oczekiwany, odpowiada to 82% wszystkich wyników szczepień przeciwko Covid-19 w czasie ciąży, co doprowadziło do utraty dziecka. Odpowiada to średnio około 90% między wartością 82% a 97%.

Mamy więc pierwszy dowód na to, że coś jest nie tak, jeśli chodzi o podawanie zastrzyku Pfizer Covid-19 w czasie ciąży.

Oto wytyczne zaczerpnięte z dokumentu rządu brytyjskiego “REG 174 INFORMATION FOR UK HEALTHCARE PROFESSIONALS” –

Tak przynajmniej brzmiały wytyczne w grudniu 2020 r. Niestety, zaledwie miesiąc później rząd Wielkiej Brytanii i inne rządy na całym świecie zmieniły te wytyczne i otrzymały następujące brzmienie:

Źródło – strona 7

Są to nadal oficjalne wytyczne z czerwca 2022 r. i prowadzą do kilku pytań wymagających pilnych odpowiedzi, biorąc pod uwagę, że od początku 2021 r. kobietom w ciąży mówi się, że szczepienie przeciwko Covid-19 jest całkowicie bezpieczne.

Wystarczy spojrzeć na rzeczy, których kobietom mówiono, aby unikały w czasie ciąży, zanim powiedziano im, że podjęcie eksperymentalnego zastrzyku jest całkowicie bezpieczne, aby zdać sobie sprawę, że coś jest nie tak –

 • Ryby wędzone,
 • Ser miękki
 • Mokra farba,
 • Kawa
 • Zioła
 • Suplementy witaminowe,
 • Przetworzone śmieciowe jedzenie.

To tylko kilka z nich, a lista jest nieskończona.

Zacznijmy więc od sekcji “Ciąża” w oficjalnych wytycznych. W grudniu 2020 r. w wytycznych stwierdzono, że “nie zaleca się szczepień przeciwko Covid-19 w okresie ciąży“. Mniej więcej miesiąc później w wytycznych stwierdzono: “Badania na zwierzętach nie wskazują na szkodliwy wpływ na ciążę itp.”.

Przyjrzyjmy się więc badaniom na zwierzętach, o których mowa.

Ale zanim to zrobimy, warto zauważyć, że oficjalne wytyczne od czerwca 2022 r. stanowią, że “podanie szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 BNT162b2 w ciąży powinno być rozważane tylko wtedy, gdy potencjalne korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla matki i płodu”. Dlaczego więc u licha każda kobieta w ciąży na całym świecie została aktywnie zmuszona do otrzymania tego zastrzyku?

Pfizer i organy regulacyjne ds. leków ukryły niebezpieczeństwa związane ze szczepieniami Covid-19 w czasie ciąży ze względu na badanie na zwierzętach, które wykazało zwiększone ryzyko wad wrodzonych i niepłodności

Ograniczone badania na zwierzętach, o których mowa w oficjalnych wytycznych, faktycznie ujawniły ryzyko znacznego uszkodzenia rozwijającego się płodu, ale organy regulacyjne ds. leków w USA, Wielkiej Brytanii i Australii aktywnie zdecydowały się usunąć te informacje z dokumentów publicznych.

Rzeczywiste badanie można obejrzeć w całości tutaj i nosi tytuł Brak wpływu na płodność samic oraz rozwój potomstwa prenatalnego i pourodzeniowego u szczurów z BNT162b2, szczepionką COVID-19 opartą na mRNA“.

Badanie przeprowadzono na 42 samicach szczurów rasy Wistar Han. Dwadzieścia jeden osób otrzymało zastrzyk Pfizer Covid-19, a 21 nie.

Oto wyniki badania –

Źródło

Wyniki dotyczące liczby płodów z nadliczbowymi żebrami lędźwiowymi w grupie kontrolnej wyniosły 3/3 (2,1). Natomiast wyniki dotyczące liczby płodów z nadliczbowymi żebrami lędźwiowymi w grupie zaszczepionej wyniosły 6/12 (8,3). W związku z tym średnio częstość występowania była o 295% wyższa w grupie zaszczepionej.

Żebra nadliczbowe, zwane również żebrami dodatkowymi, są rzadkim wariantem dodatkowych żeber powstających najczęściej z kręgów szyjnych lub lędźwiowych.

Tak więc to, co wykazało to badanie, to dowody na nieprawidłowe kształtowanie się płodu i wady wrodzone spowodowane zastrzykiem Pfizer Covid-19.

Ale nienormalne wyniki badania na tym się nie kończą. Wskaźnik “strat przedimplantacyjnych” w grupie zaszczepionych szczurów był dwukrotnie wyższy niż w grupie kontrolnej.

Źródło

Utrata przedimplantacyjna odnosi się do zapłodnionych komórek jajowych, które nie zagnieżdżają się. Dlatego to badanie sugeruje, że zastrzyk Pfizer Covid-19 zmniejsza szanse kobiety na zajście w ciążę. W związku z tym zwiększa ryzyko niepłodności.

Skoro tak jest, to jakim cudem regulatorzy leków na całym świecie zdołali stwierdzić w swoich oficjalnych wytycznych, że “badania na zwierzętach nie wskazują na bezpośrednie lub pośrednie szkodliwe skutki w odniesieniu do ciąży”? I jak udało im się stwierdzić: “Nie wiadomo, czy szczepionka Pfizera ma wpływ na płodność“?

Prawda jest taka, że aktywnie zdecydowali się to zatuszować.

Wiemy o tym dzięki wnioskowi o wolność informacji (FOI) złożonemu do australijskiego rządowego Departamentu Zdrowia Therapeutic Goods Administration (TGA).

Dokument zatytułowany “Przegląd delegata i prośba o poradę ACV”, który został utworzony 11 stycznia 2021 r., został opublikowany na podstawie wniosku o dostęp do informacji publicznej. Na stronie 30 i następnych dokumentu przedstawiono “przegląd informacji o produkcie” i podkreślono zmiany, które należy wprowadzić do “Sprawozdania z oceny nieklinicznej” przed oficjalną publikacją.

Firma Pfizer zażądała wprowadzenia zmian przed kolejną aktualizacją informacji o produkcie.

Niektóre z tych żądanych zmian były następujące:

Oceniający Moduł 4 zwrócił się do firmy Pfizer o usunięcie twierdzenia, że “Badania na zwierzętach nie wskazują na bezpośrednie lub pośrednie szkodliwe skutki w odniesieniu do toksycznego wpływu na rozrodczość”.

Dlaczego?

Oceniający moduł 4 poinformował firmę Pfizer, że “kategoria ciąży B2” została uznana za odpowiednią i poprosił o dodanie następującej linii:

“Połączone badanie płodności i toksyczności rozwojowej u szczurów wykazało zwiększone występowanie nadliczbowych żeber lędźwiowych u płodów samic szczurów leczonych COMIRNATY“.

Ale oto przypomnienie, jak brzmi oficjalny dokument wydany opinii publicznej:

Źródło – strona 7

Kategoria ciąży została zmieniona na “B1”, nie uwzględniono żadnej linii dotyczącej zwiększonego występowania nadliczbowych żeber lędźwiowych u płodów, a zamiast tego uwzględniono linię, o której usunięcie wnioskowano, twierdząc: “Badania na zwierzętach nie wskazują na bezpośrednie lub pośrednie szkodliwe skutki w odniesieniu do ciąży…“.

Oto oficjalny opis kategorii ciążowych –

Źródło

To dość duża różnica między tymi dwiema kategoriami. Ale fakt, że oceniający Moduł 4 w ogóle uznał, że kategoria ciąży B2 jest odpowiednia, jest wysoce wątpliwy, jeśli weźmie się pod uwagę wyniki, jak ujawniliśmy powyżej, “nieodpowiedniego” i bardzo małego badania na zwierzętach, które zostało przeprowadzone w celu oceny bezpieczeństwa podawania zastrzyku Pfizer Covid-19 podczas ciąży.

Tak więc nie tylko mamy dowody na to, że szczepionka Pfizera może spowodować utratę dzieci od 82% do 97% biorców, ale także mamy dowody na to, że szczepionka Pfizera prowadzi do zwiększonego ryzyka niepłodności lub wad wrodzonych.

Oba te przykłady same w sobie potwierdzają sugestię, że szczepienia przeciwko Covid-19 doprowadzą do depopulacji. Niestety, na tym dowody się nie kończą.

Poufne dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że szczepionka Covid-19 gromadzi się w jajnikach

Inne badanie, które można znaleźć na długiej liście poufnych dokumentów firmy Pfizer, które FDA została zmuszona do opublikowania na mocy nakazu sądowego, zostało przeprowadzone na szczurach Wistar Han, z których 21 było samicami, a 21 samcami.

Każdy szczur otrzymał pojedynczą dawkę domięśniową zastrzyku Pfizer Covid-19, a następnie oznaczono zawartość i stężenie całkowitej radioaktywności we krwi, osoczu i tkankach we wcześniej określonych punktach po podaniu.

Innymi słowy, naukowcy prowadzący badanie zmierzyli, ile zastrzyku Covid-19 rozprzestrzeniło się na inne części ciała, takie jak skóra, wątroba, śledziona, serce itp.

Ale jednym z najbardziej niepokojących wniosków z badania jest fakt, że zastrzyk Pfizera z czasem gromadzi się w jajnikach.

“Jajnik” to jeden z pary żeńskich gruczołów, w których tworzą się komórki jajowe i wytwarzane są żeńskie hormony estrogen i progesteron.

W ciągu pierwszych 15 minut po wstrzyknięciu szczepionki firmy Pfizer naukowcy odkryli, że całkowite stężenie lipidów w jajnikach wynosiło 0,104 ml. Następnie wzrosła do 1,34 ml po 1 godzinie, 2,34 ml po 4 godzinach, a następnie 12,3 ml po 48 godzinach.

Naukowcy nie przeprowadzili jednak żadnych dalszych badań nad akumulacją po okresie 48 godzin, więc po prostu nie wiemy, czy ta akumulacja była kontynuowana.

Jednak oficjalne dane z Wielkiej Brytanii opublikowane przez Public Health Scotland, które można znaleźć tutaj, dostarczają pewnych niepokojących wskazówek co do konsekwencji tej akumulacji na jajnikach.

Dane liczbowe dotyczące liczby osób cierpiących na raka jajnika pokazują, że znany trend w 2021 r. był znacznie wyższy niż w 2020 r. i średnia z lat 2017-2019.

Rak jajnika – źródło

Powyższy wykres pokazuje okres do czerwca 2021 r., ale wykresy znajdujące się na pulpicie nawigacyjnym Public Health Scotland pokazują teraz dane aż do grudnia 2021 r. i niestety pokazują, że luka ta jeszcze bardziej się powiększyła, a liczba kobiet cierpiących na raka jajnika znacznie wzrosła.

Kliknij, aby powiększyć

Na tym kończymy nasz trzeci dowód. Więc teraz wiemy –

 • Poufne dokumenty firmy Pfizer wskazują na wskaźnik poronień od 82 do 97%.
 • Jedyne badanie na zwierzętach przeprowadzone w celu udowodnienia bezpieczeństwa podawania szczepionki Pfizer w czasie ciąży wykazało zwiększone ryzyko niepłodności i wad wrodzonych,
 • a dalsze poufne dokumenty firmy Pfizer ujawniają, że szczepionka gromadzi się w jajnikach.

Niestety, mamy również dowody na to, że szczepienie przeciwko Covid-19 zwiększa ryzyko utraty życia przez noworodki, a także pochodzą one z pulpitu nawigacyjnego Public Health Scotland “Covid-19 Wider Impacts”.

Zgony noworodków osiągnęły poziom krytyczny po raz drugi w ciągu 7 miesięcy w marcu 2022 r.

Oficjalne dane pokazują, że wskaźnik zgonów noworodków wzrósł do 4,6 na 1000 żywych urodzeń w marcu 2022 r., co stanowi wzrost o 119% w stosunku do oczekiwanego wskaźnika zgonów. Oznacza to, że wskaźnik śmiertelności noworodków przekroczył górny próg ostrzegawczy znany jako “limit kontrolny” po raz drugi w ciągu co najmniej czterech lat.

Ostatni raz został przekroczony we wrześniu 2021 r., kiedy liczba zgonów noworodków na 1000 żywych urodzeń wzrosła do 5,1. Chociaż wskaźnik zmienia się z miesiąca na miesiąc, liczba ta zarówno we wrześniu 2021 r., jak i w marcu 2022 r. jest na równi z poziomami, które ostatnio były zwykle obserwowane pod koniec lat 80.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło

Public Health Scotland (PHS) nie ogłosiło formalnie, że wszczęło dochodzenie, ale to właśnie ma zrobić, gdy zostanie osiągnięty górny próg ostrzegawczy, i zrobiło to jeszcze w 2021 roku.

W tym czasie PHS powiedział, że fakt, że górna granica kontrolna została przekroczona, “wskazuje, że istnieje większe prawdopodobieństwo, że istnieją czynniki wykraczające poza losową zmienność, które mogły przyczynić się do liczby zgonów, które wystąpiły“.

Nasz ostatni dowód na poparcie twierdzenia, że szczepienia przeciwko Covid-19 doprowadzą do depopulacji, pochodzi z bardziej rzeczywistych danych, ale tym razem z USA.

Szczepienie przeciwko Covid-19 zwiększa ryzyko poronienia o co najmniej 1517%

Według bazy danych zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) Centers for Disease Control (CDC)) do kwietnia 2022 r. zgłoszono łącznie 4 113 zgonów płodów jako niepożądane reakcje na zastrzyki Covid-19, z czego 3 209 zgłoszono przeciwko wstrzyknięciu Pfizera.

Źródło: Wiadomości o wpływie na zdrowie

CDC przyznało, że tylko od 1 do 10% działań niepożądanych jest faktycznie zgłaszanych do VAERS, dlatego prawdziwa liczba może być wielokrotnie gorsza. Aby jednak spojrzeć na te liczby z innej perspektywy, w ciągu 30 lat przed wydaniem zezwolenia na stosowanie zastrzyków Covid-19 w nagłych wypadkach w grudniu 2020 r. zgłoszono tylko 2 239 zgonów płodów w VAERS. (Źródło)

Kolejne badanie, które można obejrzeć tutaj, wykazało, że ryzyko poronienia po szczepieniu Covid-19 jest o 1517% wyższe niż ryzyko poronienia po szczepieniu przeciwko grypie.

Rzeczywiste ryzyko może być jednak znacznie wyższe, ponieważ kobiety w ciąży są grupą docelową szczepień przeciwko grypie, podczas gdy jak dotąd stanowią one tylko niewielką grupę demograficzną pod względem szczepień przeciwko Covid-19.

Wzrost nadmiarowych zgonów dzieci w Europie o 63 060%

W upalne lato 2021 roku przez Europę przetoczyła się doniosła decyzja, wywołując burzę emocji wśród rodziców, którzy dali się nabrać na propagandę 24/7, z niecierpliwością czekając na promyk nadziei dla swoich dzieci.

Europejska Agencja Leków (EMA) w końcu wydała zgodę na stosowanie w nagłych wypadkach szczepionki Pfizer COVID-19 u dzieci w wieku od 12 do 15 lat.

Ulga i uniesienie przepłynęły przez serca niezliczonych naiwnych rodziców, którzy widzieli w tym latarnię morską chroniącą przed rzekomą pandemią.

Jednak wiatr fortuny przybrał nieoczekiwany obrót, gdy rozpoczęło się wprowadzanie szczepionek dla dzieci. Pojawiły się zaskakujące doniesienia, ujawniające niepokojący wzrost nadmiarowych zgonów wśród młodych ludzi na całym kontynencie. Optymizm szybko zgasł wśród tysięcy rodzin dotkniętych chorobą, a jego miejsce zajęła ponura rzeczywistość, która rzuciła cień na nadzieje wielu osób.

Niestety, statystyki malują przerażający obraz, z oszałamiającym wzrostem nadmiarowych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat o 63 060% do dwudziestego drugiego tygodnia 2023 roku. Te liczby szepczą mrożącą krew w żyłach opowieść o konsekwencjach, które zostały przewidziane przez wiele uciszonych i mocno ocenzurowanych głosów.

W 21. tygodniu 2021 r. Europejska Agencja Leków rozszerzyła pozwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach szczepionki Pfizer COVID-19, najpierw na dzieci w wieku od 12 do 15 lat, a następnie na grupę wiekową od 5 do 11 lat.

Źródło
Źródło

Jednak w ciągu kilku tygodni po zatwierdzeniu byliśmy świadkami szokującego wzrostu nadmiarowych zgonów wśród dzieci, tendencji wzrostowej, która utrzymywała się nieprzerwanie.

Między 22. tygodniem 2021 r. a 52. tygodniem 2021 r. alarmująca liczba 919 nadmiarowych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat powinna była wstrząsnąć całym kontynentem. Ale dane zostały stłumione.

Kontrast nie mógł być wyraźniejszy, ponieważ w okresie między 1. a 21. tygodniem 2021 r. odnotowano o 218 zgonów mniej niż oczekiwano.

Źródło

A fakt, że gwałtowny wzrost liczby nadmiarowych zgonów doskonale współgra z zatwierdzeniem przez EMA szczepionki Pfizer COVID-19 dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat, nie może być po prostu odrzucony jako zbieg okoliczności.

Niepokojący trend utrzymywał się przez cały 2022 r., a w 26 krajach europejskich odnotowano łącznie 1 639 nadmiarowych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat, malując ponurą rzeczywistość, której nie można zignorować.

Źródło

Niestety, gdy nadszedł 22 tydzień 2023 r., przerażająca prawda wyszła na jaw, gdy odnotowano 590 kolejnych nadmiarowych zgonów, co daje rozdzierającą serce liczbę 3,148 zgonów wśród dzieci.

Źródło

Ponure dane ujawniają bezprecedensowy wzrost liczby nadmiarowych zgonów o 63 060%, odkąd Europejska Agencja Leków rozszerzyła zezwolenie na stosowanie szczepionki Covid-19 w nagłych wypadkach na dzieci w wieku od 12 do 15 lat.

Kontrast z poprzednim okresem nie mógłby być bardziej wyraźny.

Od 21. tygodnia 2019 r. do 21. tygodnia 2021 r. wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat odnotowano o 5 mniej zgonów niż oczekiwano.

Tydzień 21 do 52 2019 r. (przed “pandemią”)
Źródło

W całym 2020 r. odnotowano znaczny spadek o 230 zgonów mniej niż oczekiwano, co maluje mrożącą krew w żyłach narrację.

Źródło

Tymczasem w 2021 r. do 21. tygodnia przed wydaniem zezwolenia na stosowanie w nagłych wypadkach zastrzyku Covid-19 dla dzieci w całej Europie odnotowano o 218 zgonów mniej niż oczekiwano.

Źródło

Oszałamiający wzrost nadmiarowych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w 26 krajach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Niemczech, maluje ponury obraz zdumiewającego wzrostu o 63 060%, odkąd Europejska Agencja Leków rozszerzyła zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach szczepionki Pfizer COVID-19 na dzieci w wieku od 12 do 15 lat.

Ta niepokojąca rzeczywistość budzi poważne obawy, biorąc pod uwagę eksperymentalny charakter zastrzyków i ich wcześniejsze unikanie ze względu na ryzyko wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE) i choroby wzmocnionej szczepionką (VAED).

Co więcej, podawanie szczepionki dzieciom, które nie były narażone na znaczące ryzyko domniemanego wirusa Covid-19, wydaje się kłopotliwe w świetle 449 mniej zgonów odnotowanych wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w całej Europie w 2020 r., od początku domniemanej pandemii do końca roku.

Źródło

Z ryzykiem, że zamieni się to w esej, który zakończy nasze dzisiejsze dowody, ale jest ich o wiele więcej i upewnimy się, że o tym poinformujemy.

Ale z…

 • Poufne dokumenty firmy Pfizer wykazujące wskaźnik poronień między 82% a 97%,
 • Jedyne badanie na zwierzętach przeprowadzone w celu udowodnienia bezpieczeństwa podawania szczepionki Pfizer w czasie ciąży wskazujące na zwiększone ryzyko niepłodności i wad wrodzonych,
 • Kolejne poufne dokumenty firmy Pfizer ujawniające, że szczepionka gromadzi się w jajnikach, dane ze Szkocji ujawniające przypadki raka jajnika są na najwyższym poziomie,
 • Kolejne dane ze Szkocji, ujawniające zgony noworodków, osiągnęły krytyczny poziom po raz drugi w ciągu siedmiu miesięcy.
 • Dane CDC VAERS pokazujące, że szczepienie Covid-19 zwiększa ryzyko poronienia o co najmniej 1,517%,
 • Zatwierdzenie przez EMA szczepionki COVID dla dzieci spowodowało szokujący wzrost nadmiarowych zgonów dzieci w całej Europie o 63 060%;

Wygląda na to, że mamy już więcej niż wystarczające dowody, aby twierdzić, że szczepienia przeciwko COVID-19 powodują masową depopulację, a apokaliptyczne dane Deagela dla świata zachodniego w 2025 r. są na dobrej drodze do realizacji.

Ale kogo to obchodzi, gdy księżna Walii nie pojawia się publicznie? To nie jest tak, że nas nie uprzedziła.

Źródło

Opublikowano za: https://expose-news.com/2024/03/23/distracted-princess-kate-deagel-forecast-confirmed-by-pfizer/

Wypowiedz się