“MISJA IRAŃSKA WYKONANA” (Filmy)

Zamieszczone w dniu 14 kwietnia 2024 r., autor: State of the Nation

Zdjęcie zrobione podczas wystrzelenia irańskiej rakiety lub drona w kierunku terytoriów okupowanych


ZEGAREK! Moment uderzenia irańskich rakiet w
izraelską bazę lotniczą Ramon w okupowanej Palestynie na pustyni “Negew”

Wysłane przez Korespondenta Wojennego
State of the Nation

Po pierwsze, jest ten raport wideo:

ZEGAREK! Iran uderzył w “ważne” izraelskie
cele wojskowe – IRGC (WIDEO)

A oto kolejny film dokumentalny o irańskim bombardowaniu rakietowym, jeśli Izrael:

Iran atakuje izraelską bazę lotniczą F-35
z 7 pociskami hipersonicznymi

Jednak w ostatecznym rozrachunku Iran miał jedną podstawową misję. Miało to na celu pokazanie całej światowej społeczności narodów, że osławiona izraelska “Żelazna Kopuła” jest całkowitym oszustwem, podobnie jak wszystko, co wychodzi z Tel Awiwu i Zachodniej Jerozolimy.

DZIŚ WIELKIE NA WYNOS!
Arsenał i potencjał
Iranu w zakresie rakiet balistycznych jest największym koszmarem Izraela

Oczywiście, setki wabików dronów zostały wystrzelone w kierunku Izraela jako osłona dla wielu pocisków balistycznych wystrzelonych bezpośrednio w ich krytyczne bazy wojskowe, z których większość doskonale trafiła w ich cele.

Irańskie pociski balistyczne uderzyły
w kluczowe cele wojskowe w Izraelu

W związku z tym Teheran wysłał szaleńcom w Zachodniej Jerozolimie jednoznaczny sygnał, że Iran posiada obecnie potencjał rakietowy, który może szybko zamienić Tel Awiw lub Hajfę w parking.

Nie chodzi o to, że Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej kiedykolwiek zaatakowałby skupiska ludności cywilnej, ponieważ IDF bezmyślnie zmasakrował dziesiątki tysięcy niewinnych palestyńskich kobiet i dzieci, starszych i niedołężnych w ramach wysoce zorganizowanej kampanii ludobójstwa.


KLUCZOWE PUNKTY: Zagorzali syjoniści, którzy całkowicie kontrolują los apartheidowskiego państwa Izrael, zostali zdemaskowani przez prawdziwie religijnych Izraelczyków jako totalne oszustwo przez ten odkrywczy atak. Powiedziano im bowiem, że można ich chronić przed wszelkiego rodzaju atakami wojskowymi i terrorystycznymi. Teraz okazało się, że jest to rażące kłamstwo po wsze czasy. W rzeczywistości syjonizm jest prawdziwym arcywrogiem autentycznego judaizmu, który stara się żyć w pokoju ze swoimi muzułmańskimi sąsiadami, tak jak to robili przed nielegalną i brutalną okupacją Palestyny. Ta faza istnienia Izraela jest tylko ostatnią z bardzo długiego i bardzo złożonego planu eksterminacji wszystkich religijnych Żydów, który znacznie nasilił się podczas II wojny światowej wraz z Holokaustem. Ta holomistyfikacja została w rzeczywistości zaplanowana, aby przestraszyć wszystkich europejskich Żydów do Izraela w celu wystarczającej okupacji ziemi, aby można ją było łatwiej ukraść, co syjoniści zrobili.


Konkluzja

Wszystko zmieniło się wraz z bardzo celowym atakiem Iranu na Izrael – WSZYSTKO!

Bo każdy syjonistyczny podżegacz wojenny wie teraz, że będzie siedziałą kaczką, jeśli Teheran zdecyduje się na dalszą zemstę za niezliczone ataki terrorystyczne w Iranie; zabójstwa w Iranie i poza jego granicami; sabotaż irańskiej infrastruktury, sieci energetycznej, ośrodków badawczych oraz przemysłu naftowego i gazowego; Inwazja na rządowe i korporacyjne sieci komputerowe, a także kilka innych wysoce destrukcyjnych włamań.

Oznacza to, że jest to tylko pierwszy element wielotorowej irańskiej strategii na nadchodzące miesiące, mającej na celu wykorzystanie każdej słabości izraelskiej fałszywej “Żelaznej Kopuły”…..

Korespondent
wojenny 
State of the Nation
14 kwietnia 2024 r

Odniesienie

Iran oficjalnie dołącza do klubu rakiet hipersonicznych

Ten wpis został opublikowany w SOTN Special. Dodaj link bezpośredni do zakładek.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=223118

Wypowiedz się