Med Beds, Gesara i zielony przycisk: rewolucja w służbie zdrowia prowadzona przez białe kapelusze wzmocnione wizją prezydenta Trumpa

Medeea GreereAutor: Medeea Greere8 marca 2024r Zaktualizowano:8 marca 2024 r

Łóżka medyczne, Gesara i Zielony Przycisk: rewolucja w opiece zdrowotnej białych kapeluszy, wzmocniona wizją prezydenta Trumpa

W świecie pełnym wyzwań, niepewności i problemów zdrowotnych na horyzoncie pojawił się promyk nadziei. Na ustach miasta jest nic innego jak wyczekiwane łóżka medyczne, które uważa się za integralną część Gesary, obiecując jaśniejszą i zdrowszą przyszłość dla wszystkich.

Chociaż ich dokładna data przybycia pozostaje tajemnicą, jedno jest pewne: te cudowne urządzenia zmienią zasady gry w opiece zdrowotnej. Dołącz do nas w tej podróży, odkrywając potencjał łóżek medycznych i ich głęboki wpływ na nasze życie.

W ostatnim czasie dyskusje na temat łóżek medycznych nabrały ogromnego rozpędu. Te rewolucyjne urządzenia medyczne są często powiązane z inicjatywą Gesara, której celem jest stworzenie bardziej dostatniego i harmonijnego świata. Podczas gdy istnieje powszechna ekscytacja ich rychłym przybyciem, czas ostatecznie spoczywa w rękach tych, którzy niestrudzenie pracują za kulisami – Białych Kapeluszy.

Łóżka medyczne: Nowy świt w opiece zdrowotnej. Wyobraź sobie świat, w którym tradycyjne szpitale odchodzą do lamusa, a cudowne uzdrowienia są w zasięgu ręki wszystkich. To jest wizja, którą Med Beds obiecuje wcielić w życie. Prezydent Trump zasugerował tę transformacyjną zmianę, kiedy zasugerował, że szpitale mogą nie być już koniecznością. Czym dokładnie są łóżka medyczne i jak pasują do Gesary?

Łóżka medyczne to zaawansowana technologia medyczna, która może zrewolucjonizować opiekę zdrowotną, jaką znamy. Mówi się, że urządzenia te wykorzystują najnowocześniejsze technologie, w tym uzdrawianie regeneracyjne, terapię częstotliwością i inne. Ostatecznym celem jest zapewnienie bezpiecznych i skutecznych opcji leczenia, które są nieinwazyjne i dostępne dla każdego.

Białe kapelusze i zielony guzik. Chociaż oczekiwanie na łóżka medyczne jest namacalne, ich wprowadzenie na rynek nie jest decyzją, na którą mamy bezpośredni wpływ. Czas jest w rękach osób często określanych jako “białe kapelusze”, które, jak się uważa, pilnie pracują, aby wprowadzić pozytywne zmiany w skali globalnej. Po naciśnięciu przysłowiowego “zielonego przycisku” oficjalnie rozpocznie się podróż w kierunku transformacji opieki zdrowotnej Gesary.

BOOM! Wielkie Przebudzenie! Moc szyszynki: jak AWAKEN XT celuje w szyszynkę, aby poprawić zdrowie fizyczne i podnieść duchowe doznania

Brak listy oczekujących: równe szanse. Jednym z częstych pytań, które się pojawia, jest to, w jaki sposób osoby mogą dostać się na listę do leczenia Med Bed. Prawda jest taka, że nie ma listy oczekujących – przynajmniej nie w tradycyjnym sensie. Kiedy te niesamowite urządzenia będą gotowe do wdrożenia, informacje staną się dostępne za pośrednictwem różnych kanałów. Do tego czasu ważne jest, aby być na bieżąco i trzymać “uszy przy ziemi”.

Pilna potrzeba działania. Kiedy łóżka medyczne staną się dostępne, bez wątpienia w pierwszej kolejności skupimy się na najpilniejszych przypadkach. Takie podejście gwarantuje, że osoby w krytycznej potrzebie szybko otrzymają opiekę, na jaką zasługują. Nacisk na priorytetowe traktowanie pilnych spraw odzwierciedla przywiązanie do wartości humanitarnych, które są kluczowe dla misji Gesary.

Bądź na bieżąco i bądź przygotowany. W tych ekscytujących czasach ważne jest, aby być na bieżąco i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami dotyczącymi łóżek medycznych i Gesary. Krajobraz opieki zdrowotnej stoi u progu znaczącej transformacji, a przygotowanie się jest kluczem do jak najlepszego wykorzystania tej rewolucji.

Obserwuj to miejsce, aby być na bieżąco, ponieważ będziemy nadal udostępniać najnowsze informacje, gdy tylko będą dostępne. Co więcej, możesz oczekiwać, że inni zrobią to samo, tworząc wspierającą i świadomą społeczność, chętną do przyjęcia przyszłości opieki zdrowotnej.

Na zakończenie warto podkreślić głębokie poczucie nadziei i optymizmu, które otacza Med Beds i Gesarę. Inicjatywy te reprezentują zbiorowe pragnienie stworzenia świata, w którym zdrowie i dobre samopoczucie są dostępne dla wszystkich, niezależnie od okoliczności.

Z niecierpliwością czekając na nadejście łóżek medycznych i nadejście nowej ery w opiece zdrowotnej, pamiętajmy, że pozytywne zmiany wymagają czasu. Wizja świata wolnego od kajdan tradycyjnych systemów opieki zdrowotnej jest w naszym zasięgu i razem możemy ją zrealizować.

Pytania i odpowiedzi dotyczące łóżek medycznych | Wszystko, co musisz wiedzieć o łóżkach medycznych

Pytanie: Każdy z nas chciałby zakupić tę technologię, aby leczyć ludzi w naszych lokalnych społecznościach. Po pierwsze, jakiego rodzaju szkolenia potrzeba, aby obsługiwać łóżko medyczne i czy wiesz coś o dostępności w najbliższej przyszłości?

ZA: Po pierwsze, ludzie muszą zrozumieć, że łóżka medyczne są niezwykle zaawansowaną technologią medyczną. Początkowo łóżka medyczne będą dostępne tylko dla określonych ośrodków leczniczych i nie będzie można ich kupić do własnej klinice lub domu. Podobnie jak w przypadku każdej zaawansowanej technologii medycznej, do bezpiecznego korzystania z niej potrzebne jest sporo szkoleń, w tym znaczna ilość wiedzy na temat biologii, medycyny, chorób itp.

Dla kogoś bez wykształcenia medycznego czeka Cię co najmniej 12 do 18 miesięcy szkolenia. Kiedy zostaną wprowadzone po raz pierwszy, będą używane tylko przez profesjonalny personel medyczny przeszkolony przez personel wojskowy.

Pytanie: Wielu z nas będzie chciało je kupić i tak jak powiedziałeś, nie są one przeznaczone do domu, ale do ośrodka leczniczego. W jaki sposób jesteśmy w stanie je zdobyć lub móc je odwiedzić. Jest tu wiele osób z poważnymi chorobami, a ja jestem uwzględniony, ponieważ mam dwa guzy mózgu. Jakie są szanse na wyleczenie?

ZA: Przez dłuższy czas nie będzie można go kupić, ponieważ będą one używane na zasadzie triażu, więc prawdziwi chorzy mają pierwszeństwo. Kiedy zostaną one upublicznione, każdy kraj będzie miał centralny ośrodek, w którym umówisz się na konsultację, która będzie obejmować historię medyczną, badanie całego ciała itp., a następnie Twoje informacje zostaną wprowadzone do komputera kwantowego, w którym komputer zdecyduje na podstawie pilności i tego, co zrobiłeś, kiedy korzystasz z łóżka w najbliższym ośrodku.

Pytanie: Znam kogoś, kto pracuje z Simonem Parkesem i w lipcu i sierpniu w Kalifornii i na Florydzie wypuszczają pierwsze łóżka medyczne. Słyszeliście to?

ZA: Tak, każdy kraj jest w trakcie ich instalowania.

Pytanie: Jaki rodzaj personelu medycznego jest wymagany? MD, Natural Path, chirurg? Itd?

ZA: Każdy rodzaj lekarza.

Pytanie: Ach, ok, dziękuję. Czy znasz więc jakiś sposób na ich sfinansowanie bez zaangażowania, czy jest to już pokryte.

O: Nesara Gesara jest fundatorem.

W ciągu roku większość procedur szpitalnych staje się przestarzała

Prezydent Donald Trump powiedział 14 czerwca 2020 r. do narodu:

“W ciągu około roku prawie wszystkie procedury szpitalne staną się przestarzałe”.

Każde miasto będzie miało wiele łóżek medycznych i komór Tesli zdolnych do leczenia i naprawy DNA wraz z leczeniem wszystkich dolegliwości. Podobnie jak regresja wieku, do 30 lat.

Nigdy więcej raka, autyzmu, choroby Alzheimera, fibromialgii (fi·bro·my·al·gi·a) stanu, który powoduje bóle stawów na całym ciele, problemy ze snem, zmęczenie, a często cierpienie emocjonalne i psychiczne oraz wiele innych niedoborów.

Pytanie: Placówki, do których trafią te łóżka, co się robi z administracją placówek, że jeśli jest to istniejący szpital, nie będzie manipulować łóżkami medycznymi dla tych, którzy są bogaci. Obawiam się, że większość szpitali jest prowadzona przez liczniki fasoli, które dbają tylko o wynik finansowy, a nie o osoby, które są chore.

Ci, którzy często najbardziej tego potrzebują, są odrzucani z powodu braku funduszy? Czy są to te same miejsca, które naciskały lub wymuszały VAX? Trudno będzie ufać, że te miejsca postąpią właściwie. Myślę, że to właśnie dlatego tak wielu z nas chce, aby do lekarzy i szpitali nie mieć zaufania, w co wierzyć.

ZA: Są one tworzone w wyspecjalizowanych ośrodkach leczniczych, z dala od obecnego systemu opieki zdrowotnej. Kiedy łóżka medyczne i inne technologie advahealing zostaną ujawnione, szpitale, big pharma itp. zostaną wycofane.

Pytanie: Myślę, że byłaby to klinika prowadzona przez wojsko

ZA: Klinika będzie prowadzona przez wojskowe wydziały medyczne. Później odbędą się kursy i oferty pracy.

Pytanie: Z tego, co czytałem, wygląda na to, że istnieją różne rodzaje łóżek i niektóre wymagają bardziej zaawansowanego szkolenia, a niektóre nie? Przeczytałem i powiedziano mi, że nie jest wymagane, aby prowadziła go osoba medyczna… (Być może mieć osobę taką jak dyrektor medyczny dostępną przez cały czas, aby monitorować nagłe wypadki). Czy masz na myśli konkretny typ łóżka medycznego, czy wszystkie łóżka medyczne?

ZA: Człowiek nie może obsługiwać technologii medycznej bez wiedzy medycznej. Widzisz, problem polega na tym, że masz pacjenta, który ma niewydolność serca lub ma poważne obrażenia w wyniku wypadku samochodowego, musisz znać wstępną pierwszą pomoc, musisz wiedzieć, jak leczyć i obchodzić się z tym pacjentem, zwłaszcza w poczekalni itp. Co się stanie, jeśli ktoś, kto się uspokaja, dojdzie do zatrzymania akcji serca itp. Musisz wiedzieć, jak odczytać pewne anomalie, które wychwytuje łóżko. Wiele osób mówiących o korzystaniu z łóżek nie rozumie ich technologii MEDYCZNEJ i myślą, że wszystko, co muszą zrobić, to nacisnąć jeden przycisk. Wcale tak nie jest.

P: Jak dostępne będą te łóżka? Czy będziemy mogli kupić je od razu? A jaki byłby
przedział cenowy?

ZA: Nie, nie będzie można ich kupić przez jakiś czas po pierwszym wdrożeniu. Jeśli chodzi o koszty, nie ma słowa na ten temat.

Pytanie: Kto będzie obsługiwał te łóżka? Jaką rolę, jeśli w ogóle, odegrają obecni lekarze i pielęgniarki alopatyczni? Jaki rodzaj edukacji/szkolenia jest potrzebny do obsługi łóżek oraz poradnictwa i opieki pooperacyjnej?

O: Na pewno będzie poradnictwo przed i po korzystaniu z najlepszych, w zależności od tego,
co zrobiłeś.

Pytanie: Dlaczego są tak drogie, skoro mają uzdrowić ludzkość? Ci ludzie, którzy naprawdę tego potrzebują, nie mogą sobie pozwolić na uzdrowienie.

ZA: Korzystanie z nich nic nie kosztuje.

Pytanie: Mam nadzieję, że najpierw niezaszczepieni z Covid, od najpoważniejszych najpierw z nieuleczalnymi pacjentami, po osoby niepełnosprawne, które nie mogą chodzić ani używać kończyn. Boże, mam nadzieję, że wkrótce będą dostępne.

ZA: Niezaszczepieni będą mieli pierwszeństwo przed zaszczepionymi.

Pytanie: Osobiście uważam, że to zbyt osądzające, aby powiedzieć, że zaszczepieni nie “zasługują” na leczenie w łóżkach medycznych!! Wstydźcie się wszyscy, którzy twierdzicie, że jesteście humanitarystami! Pozwolę sobie w tym miejscu i przyznam, że obecnie zajmuję się medycyną alopatyczną.

Byliśmy w samym środku zakażeń, ludzie umierali. Przeczytałem badania opublikowane przez nasze krajowe kierownictwo i (ewidentnie) sfałszowane badania wyglądały świetnie, więc dla ochrony mojej i mojej rodziny przyjąłem szczepionkę dość wcześnie na rynku, ponieważ zaoferowano ją z mojej strony. I znowu, być może powinniście zbadać swoje serca. Jak dotąd, mam to szczęście, że mogę powiedzieć, że nie mogę powiedzieć, że mam jakiekolwiek złe skutki; ani nie zaraziłem się COVID. Myślę jednak, że jesteś winien przeprosiny innym i mnie.

ZA: Kto powiedział coś o tym, że zaszczepieni nie zasługują na leczenie? Jeśli ludzie, którzy cierpieli z powodu skutków ubocznych dobrowolnie wstrzykniętej trucizny do swoich ciał, gdy od jakiegoś czasu dostępne są tony informacji dotyczących potencjalnych zagrożeń, to niestety nie jest dobrze. Jednak ci, którzy urodzili się z ciężkimi chorobami, itp., nie robili tego sobie dobrowolnie. To wcale nie osądza. Ludzie wybierali, znając ryzyko.

P: Wierzę, że jesteś dobry, ale większość zrobiła to ze strachu, mam brata i siostrę, którzy to przyjęli i gdybym miał medmedykę, zaoferowałbym ją tym, którzy mieli prawdziwe obrażenia, ponieważ żaden z nich nie zrobił nic poza upadkiem ze strachu.

ZA: Dokładnie. Nie osądza ani nie ma zimnego serca. Ludzie dokonują wyborów przez cały czas, a my musimy żyć z konsekwencjami naszych wyborów, przynajmniej dopóki nie będziemy mieli okazji, aby to naprawić.

Pytanie: Jak dotrzeć z nią do bezdomnych, którzy są zapomniani, i weteranów z zespołem stresu pourazowego. Ci ludzie nie pójdą na te egzaminy, wiedzą, że ich na nie nie stać i prawdopodobnie nie słuchają telewizji.

ZA: Będą ekipy humanitarne, które pojadą do tych ludzi, nikt nie zostanie pozostawiony sam sobie.

P: Zdaję sobie sprawę, że te decyzje nie zależą ode mnie. I, jak dotąd, nie wydaje mi się, żebym był poszkodowany przez szczepionki. Ale z pewnością pracownicy służby zdrowia, którzy byli na pierwszej linii frontu tego ataku, a którzy są ranni, powinni być
brani pod uwagę!

ZA: Oczywiście, ale zostaną oni poddani selekcji tak samo, jak wszyscy inni, którzy zostali zaszczepieni.

Pytanie: Musicie też zdać sobie sprawę, że z Nesarą/Gesarą nie będzie zbyt wiele tego, co widzimy teraz. Nie będzie bezdomnych, panhandlerów, biedy i cierpienia, głodu. WSZYSTKO będzie się zmieniać. Tak jak w wielu grupach RV powiedzieli nam guru, niektóre rzeczy, które mamy/mieliśmy na naszych listach, aby pomóc, już nie będą istnieć. Wieloryby, nowe rządy, itd., wkroczą, aby pomóc w WIELU z nich.

ZA: Dokładnie.

Pytanie: Wielu z nas chce mieć projekty humanitarne, które są w centrum i przestrzeń medyczną/leczniczą. A co z niebiańskimi komorami, czy będziemy mogli je kupić i zainstalować? Przy 300 milionach ludzi w samych Stanach Zjednoczonych istnieje duże zapotrzebowanie na tę technologię. Jak możemy być jego częścią?

O: Nie mogę odpowiedzieć na pytanie o niebiańskie komnaty, ponieważ nie są one moim wydziałem. Kiedy zostaną one upublicznione, wszystko, co możesz zrobić, to złożyć wniosek, a następnie przejść dalej.

Pytanie: Oczywiście. Nie chciałem nikogo obrazić. Wcześniej w tej rozmowie wyłapałem trochę postawy jednego z autorów na temat tych, którzy byli na tyle głupi, by się zaszczepić. Prawdopodobnie wcale nie było to zamierzone. I przepraszam, ale już w lutym NIE było mnóstwa dowodów przeciwko szczepionce, zwłaszcza jeśli była się pielęgniarką na pierwszej linii frontu. Wielu zginęło.

Wielu bało się o swoje rodziny. Wielu pracowało w przerażających pracach i przerażających godzinach i nie miało czasu, aby uporządkować te informacje i śledzić alternatywne wiadomości. Po prostu nie sądzę, że to jest czas na osądzanie i musimy się kochać i pracować razem. Doceniam wszystkie Twoje doskonałe informacje i dzielenie się nimi z nami. Ja, jako uzdrowiciel, kocham to, że ludzie naprawdę zostaną uzdrowieni!

Ale nie będziemy traktować uzależnionych osądzająco; lub inni, którzy dokonali złych osądów w swoim życiu. Nie sądzę więc, że powinniśmy osądzać osoby zaszczepione. Teraz się przed tym ukłonię. Jestem pasjonatką pielęgniarek, kiedy opowiadam się za pielęgniarkami!! Oni SĄ i BYLI naszymi pracownikami pierwszej linii!!

O: Ja też jestem pielęgniarką! To nie ja decyduję o tym, by postawić ciężki przebieg nieszczepionych przed ciężkim zaszczepionym. Decyzja ta pochodziła od galaktyk, a ich decyzje opierały się na kontraktach dusz, karmie i przebudzeniu w każdej duszy.

Pytanie: Mam nadzieję, że masowo produkują łóżka, aby były dla nas łatwo dostępne.

O: Są one replikowane przy użyciu zaawansowanej technologii et. Mogą sprawić, że uwierzę w coś około 1 000 dziennie.

Pytanie: Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tą nową technologią i tym, jak możemy pomóc jej stać się dostępną dla świata!

ZA: Dopóki nie zostaną one upublicznione, niewiele możemy zrobić.

Pytanie: Z tego, co czytam, nie jest to “osądzanie” szczepionkowców, prawda. To ten, kto ma największą potrzebę. Jeśli szczepionkowiec potrzebuje łóżka, ponieważ został zaszczepiony, ale są pacjenci z rakiem, oczywiście pacjenci z rakiem są najwyższym priorytetem, prawda? Nie chodzi o to, że szczepionkowcy nie mogą, ale o to, że warunki są priorytetem. Czy to prawda?

ZA: Jest to całkowicie słuszne.

P: OK, dziękuję. Czy wiesz, czym zajmują się te niebiańskie komnaty i jak możemy dowiedzieć się o nich więcej ?

ZA: Nie jestem pewien, ale wierzę, że Jared Rand ma mnóstwo informacji.

P: Czy możesz nam opowiedzieć trochę o procedurze, na przykład, ile czasu zajmuje leżenie na łóżku i czy efekty lecznicze są natychmiastowe, czy też stan zdrowia danej osoby poprawia się z czasem, ponieważ jest to rodzaj reaktywacji jej zdrowia?

ZA: Zasadniczo procedury trwają od kilku minut do około 15 godzin, w zależności od tego, co zrobiłeś. Dzwonisz więc do swojego krajowego ośrodka, a oni umawiają się na wstępną konsultację z najbliższym ośrodkiem, kiedy dotrzesz na konsultację, przejrzą historię medyczną, będziesz miał skan całego ciała, zwykle w rodzaju fartucha szpitalnego, który trwa tylko kilka minut, następnie omówią wyniki skanu, a następnie zostaną wprowadzone twoje dane i wyniki oraz to, co chcesz zrobić do komputera.

Następnie komputer zdecyduje, gdzie zostaniesz umieszczony na liście i zostaniesz powiadomiony o dacie, godzinie i miejscu leczenia. W dniu zabiegu, po przyjeździe, zostaniesz poproszony o przebranie się w fartuch i podanie lekkiego środka uspokajającego, a następnie, gdy położysz się na łóżku, zostanie uwolniony gaz nasenny, który utrzyma Cię w stanie snu przez cały czas trwania leczenia. Po zakończeniu leczenia pacjent zostanie przeniesiony do strefy rekonwalescencji i zbadany przez lekarzy i doradców, w zależności od rodzaju przebytej procedury.

Pytanie: Zdaję sobie sprawę, że niedawno się obudziłeś, jednak są tacy (jak ja), którzy badają dane od dziesięcioleci. Było mnóstwo informacji, ludzie nie byli zainteresowani lub po prostu nie ufali swojemu rządowi. W wielu krajach ponad 50% osób udzielających pierwszej pomocy nigdy nie zdecydowało się na szczepienie. Jest wielu z nas, którzy mają poważne problemy zdrowotne – unieruchomienie – PTSD – co tylko chcesz, którzy mimo to zdecydowali się nie brać niczego, aby się rozchorować.

ZA: Poprawny

Pytanie: Być może to przegapiłem, ale czy łóżka medyczne są tymi, które mogą zastąpić/wyhodować kończyny i narządy?

ZA: Tak

P: Wspaniale! Stwierdził pan, że będą one dostępne za darmo dla społeczeństwa, więc nie ma potrzeby, abyśmy włączali je do naszych projektów humanitarnych?

ZA: Niektóre projekty humanitarne będą je obejmować, ale nie wszystkie.

Pytanie: Tak, myślę, że mogłeś źle zrozumieć, o co próbowałem zapytać. Wygląda na to, że ludzie mogą być szkoleni specjalnie pod kątem konkretnego łóżka. Niektórzy mają wiele lat, a niektórzy mają kilkumiesięczne, roczne lub dwuletnie szkolenie w dziedzinie medycyny. Dlatego wspomniałem o tym, że mam osobę, która jest dyrektorem medycznym. W każdym razie dziękuję za odpowiedź. Pracowałeś nad tymi konkretnymi łóżkami. Słyszę i czytam różne rzeczy i próbowałem dowiedzieć się, co jest czym.

ZA: Ludzie zostaną przeszkoleni w zakresie wszystkich łóżek, ponieważ każde centrum będzie miało wiele łóżek, a każdy członek personelu musi zostać przeszkolony w zakresie obsługi wszystkich.

Pytanie: Czy łóżko medyczne może naprawić stawy? (Wymiana stawu biodrowego, kolanowego itp.) Czy mogą pomóc w odrastaniu zębów? Czy możesz opowiedzieć o wersjach, które cię odmładzają? Jak długo zazwyczaj trwa sesja? Czy pacjent jest pod wpływem środków uspokajających? Czy mogą naprawić uszkodzenia mózgu?

ZA: Łóżka medyczne mogą naprawić wszystko, od zębów, przez włosy, oczy, narządy, stawy, mięśnie, mogą odrastać kończyny i naprawiać uszkodzenia kręgosłupa, mogą również cofnąć kogoś o około 30 lat, zachowując wszystkie wspomnienia i wiedzę.

Pytanie: Przykro mi, ale kim jesteś w tym wszystkim i skąd jesteś pewny tego, co mówisz? Niektóre z nich są sprzeczne z informacjami pochodzącymi od innego szanowanego guru, którego znamy.

ZA: Byłem i nadal jestem w SSP. Podczas mojej służby w SSP (Tajny Program Kosmiczny) spędziłem kilka lat na Wenus, ucząc się łóżek medycznych i zaawansowanych technik uzdrawiania. Jestem mentorem uzdrawiania wibracyjnego w TPK.

Pytanie: Mam do Was kilka pytań. Moja mama miała uraz mózgu 28 lat temu i musiała mieć usuniętą część móżdżku, przez co straciła słuch, zmysł smaku i równowagę. Czy uda jej się wyleczyć uraz mózgu i odzyskać słuch? Również mój mąż jest protetykiem. Projektuje i dopasowuje sztuczne kończyny. Jego pacjenci zaczynają pytać o łóżka medyczne. Czy jest miejsce, w którym może dowiedzieć się więcej o łóżkach medycznych?

ZA: Tak, twoja mama będzie mogła zostać wyleczona, zanim zaczęły się jej problemy. Jedyną nauką dostępną publicznie jest korzystanie z forów takich jak to.

P: Osobiście nie wierzę, że zaszczepionym nie można pomóc. Po prostu w to nie wierzę. BÓG JEST BOGIEM MIŁOŚCI. Cieszę się, że ON RZĄDZI, a nie ci, którzy myślą żelazną ręką.

ZA: Oczywiście, że można im pomóc, nikt nie powiedział, że nie można im pomóc.

Pytanie: Czy mogą leczyć poważne urazy mózgu, takie jak prawie utonięcie?

ZA: Tak.

Pytanie: Wiele pytań, czy to czy tamto można wyleczyć. Być może łatwiej jest stwierdzić, czy jest coś, czego NIE MOŻNA wyleczyć. (Nie słyszałem o żadnym, ale jestem pewien, że miałbyś znacznie lepsze informacje na ten temat).

ZA: O ile im wiadomo, jedyną rzeczą, której łóżka nie mogą zrobić, jest regresja wieku kogoś więcej niż 3 razy, ponieważ komórki mózgowe nie są świetne więcej niż 3 razy.

Pytanie: Czy mógłbyś wyjaśnić sprawę Medbeds vs Celestial Chamber? (Zrozumienie, że istnieją różne rodzaje łóżek medycznych) Po wysłuchaniu Jareda Randa w kilku wywiadach, powiedział, że nie są one takie same ani, nie powinny być określane jako podobne…?? Myśli?

ZA: Nie wiem zbyt wiele o komnatach niebieskich, więc nie mogę ich porównać.

Pytanie: Kto prowadzi szkolenie i jakiego potencjalnego kosztu możemy się spodziewać? Ponadto, czy mam rację, zakładając, że skoro niektóre z tych produktów wymagają “roku lub dwóch szkoleń w dziedzinie medycyny”, o jakim rodzaju szkolenia mówimy, na przykład pielęgniarstwo, MD lub coś mniej zaangażowanego, jak asystent medyczny lub masażysta (FYI, jestem licencjonowanym masażystą – teraz 10 lat). Wiem, że dyrektor medyczny jest potrzebny, ale zastanawiam się, ile czasu może potrwać, zanim personel się przyspieszy.

ZA: Wojskowe i życzliwe istoty pozaziemskie zapewniają szkolenie. Początkowo szkolenie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Rodzaj szkolenia będzie odpowiedni do Twojego indywidualnego doświadczenia. Na przykład asystent pielęgniarki będzie wymagał więcej szkolenia niż neurochirurg.

Pytanie: Jestem ciekawy, czy łóżka medyczne odwrócą ekspresję genetyczną, która jest wyłączona, taką jak MTHFR, dominacja estrogenu i problemy z metylacją podczas detoksykacji i oczyszczania DNA? Bardzo dziękuję. Dominacja estrogenu przyczyniła się do 2 nowotworów tkanek miękkich kilka lat temu.

ZA: Tak.

Pytanie: Mam metalową protezę kolana i biodra, a moje drugie kolano wymaga leczenia, więc co się z nimi dzieje? Czy będą takie jak teraz, czy w jakiś sposób się zmienią?

ZA: Proteza zostanie usunięta przy łóżku i rozpuszczona, aby można było przeprowadzić prawdziwe gojenie.

Pytanie: Wow!!!! Będę miał wymienione nowe kości????

ZA: Tak

P: W przeszłości przeszedłem poważną operację szyi, a wkrótce czeka mnie dość radykalna operacja szyi, aby zachować rdzeń kręgowy, który jest posiniaczony na wysokim poziomie. Zakładam więc, że mój sprzęt, kiedy nadejdzie mój czas, również może zostać usunięty, a mój kręgosłup C wyleczony? Tak niesamowite! Jesteśmy naprawdę
błogosławieni, że żyjemy w takich czasach!

ZA: Tak

Pytanie: Będzie wiele projektów, które będą o nie wnioskować. Czy rozumiesz, co będzie, a co nie będzie akceptowalne jako prośba o włączenie ich do swoich projektów? A jeśli odmówi, to czy istnieje “gorszy” rodzaj technologii, który może pomóc w okresie przejściowym, gdy pacjenci czekają?

ZA: Rozumiem, że początkowo będą one znajdować się w głównych ośrodkach rozsianych po każdym stanie i nie będą dostępne do kupienia itp. Z tego co wiem Twoja aplikacja będzie zależała od potrzeb, już dostępnych usług. W oczekiwaniu na inne technologie będą szanse, jeśli będą potrzebne.

Pytanie: Czy wiesz, czy będzie harmonogram szkoleń dla łóżek medycznych lub słabszych technologii dostępnych dla tych, którzy nie zostali zindoktrynowani na uniwersytecie? Wygląda na to, że może nam brakować lekarzy, biorąc pod uwagę, że wszyscy będą sądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości. Z chęcią wyciągnęłabym rękę do tej nauki, nawet jeśli mój projekt miałby nie otrzymać wymaganej kwoty.

ZA: Zasadniczo najpierw zwrócą się do pracowników służby zdrowia lub ludzi z wiedzą medyczną, którzy naprawdę mają wyższe wibracje. Początkowo będzie to na zaproszenie.

Pytanie: Wolverine wspomniał, że myślał, że sam miałeś okazję skorzystać z łóżka, czy tak jest? A jeśli tak, jeśli nie jest to zbyt prywatne, czy możesz nam powiedzieć, co uzdrowiłeś i czego doświadczyłeś, a jeśli nie miałeś okazji, czy możesz nam powiedzieć o osobie, o której wiesz, że użyła tego, jej doświadczenia i tego, co zrobiłeś: “Jezus nauczał za pomocą przypowieści”

ZA: Korzystałem z łóżka. Uczestniczę w programie hodowli hybryd i programie manipulacji genetycznej, więc było to z tym związane.

Pytanie: Przykro mi słyszeć, że przez to przeszedłeś, ale nie jest mi przykro, że tu jesteś, wierzę, że wszystkie te dzieci (teraz prawdopodobnie dorośli) powinny być otoczone opieką i kochane, i mieć cel, i być częścią tego świata, dziękuję za podzielenie się tym, czy możesz nam powiedzieć, jak ci to pomogło?

ZA: Właściwie nie wiem, co łóżko ze mną zrobiło, to było coś na poziomie komórkowym, jednak nie czułem się inaczej niż przed jego użyciem.

Pytanie: Mam też pytanie, czy jest pan w stanie dowiedzieć się, co się stało z dziećmi i dorosłymi, którzy zostali uratowani z tuneli, czy może nam pan powiedzieć, co się z nimi stało, czy wrócili do domu? Czy potrzebują domów? Wielu z nas pomogłoby, gdybyśmy wiedzieli, co jest potrzebne itp.

ZA: Wielu z nich zostało zabranych z całego świata na opiekę i rehabilitację, a inni nadal przebywają pod ziemią w szpitalach zmianowych, otrzymując opiekę fizyczną i psychiczną.

Pytanie: Mam nadzieję, że możesz mieć wgląd w to pytanie: dla wielu, którzy składają aplikacje do szkoły medycznej, szkoły PA … ale nie zaczęli, szukają pomocy innym, ale mogą nie wiedzieć, że TO leczenie jest przyszłością – gdzie te osoby pasują do projekcji szkoleniowych? Skąd będą lub mogą wiedzieć, że TO szkolenie będzie dla nich najlepszą ścieżką, aby wejść na obecną ścieżkę medyczną?

ZA: Nie mam takich informacji.

Pytanie: Jeśli nie odczuwamy bólu, ale potrzebujemy pomocy dentystycznej, czy Med Beds zajmie się tymi problemami, czy też powinniśmy zająć się problemami stomatologicznymi osobno za pośrednictwem dentystów?

ZA: Pomogą w tym łóżka medyczne.

Pytanie: Czy mógłbyś nam powiedzieć, ile łóżek medycznych zostało już zbudowanych, czekających na dystrybucję na całym świecie?

ZA: Nie, przepraszam, nie mam pojęcia.

Pytanie: Mam dość dziwne pytanie re: medbeds: jeśli ktoś jest cofnięty w wieku, czy istnieje sposób na prawidłowe proporcje nosa i uszu? Ponieważ nosy i uszy nadal rosną w starszym wieku, jeśli ktoś cofnie się kilka razy o wiek, może zobaczyć, jak Dumbo spogląda z lustra.

ZA: Zasadniczo, jeśli masz teraz 60 lat i cofasz się o 30 lat, będziesz dokładnie taki, jak wtedy, gdy miałeś 30 lat.

Pytanie: Niektórzy ludzie, których znam, zdają się wierzyć, że uzdrowienie musi angażować naszą wolę i wszystkie trudności, które się z tym wiążą, i opierać się cudownemu uzdrowieniu, jeśli ich wola nie jest zaangażowana w przebaczenie itp., przypisując uzdrowienie nieoparte na woli sztucznej inteligencji itp. Jakieś rady dla tych, którzy myślą w ten sposób?

ZA: To ich wybór, aby wierzyć w takie rzeczy i musimy szanować ich przekonania.

Pytanie: Właśnie czytam tutaj. Skupię się na zwierzętach i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości pojawią się dla nich łóżka medyczne.

ZA: Wszystkie łóżka medyczne działają na całe życie biologiczne, w tym zwierzęta, rośliny, ludzi i inne istoty pozaziemskie. Tak więc człowiek wychodzi z łóżka, a następnym pacjentem, który do niego wchodzi, jest pies lub roślina. Opiera się na DNA, a nie na gatunkach.

Pytanie: Są nas miliony, które pomogą tam, gdzie trzeba, po prostu daj nam znać, jak pomóc. Większość świata składa się z przyzwoitych ludzi.

ZA: Absolutnie nie ma problemu

R: Jeśli dobrze rozumiem, o co pytasz, to tak. Każdy człowiek ma wolną wolę. W rzeczywistości znam ludzi, których jeśli umieścisz ich w łóżku medycznym, nie przyniesie to nic dobrego. Być może wyjdą z tego lepiej, ale następnego dnia będą tacy, jacy byli. Nienawidzę mówić, że cieszą się swoimi problemami i bólem, ale w przypadku tych
konkretnych ludzi, tak, naprawdę lubią. Więc tak, wolna wola odgrywa pewną rolę.

ZA: Absolutnie poprawnie

Pytanie: Czy istnieje więc wysiłek, aby odsiać tych, którzy cofnęliby efekty łóżka medycznego przez swoje własne złe nawyki, czy też zakłada się, że ci sami się odetną?

ZA: Ludzie muszą zrozumieć, że życie rzuca nam gówno i musimy nauczyć się radzić sobie z tym gównem. Medbedy są na fizyczne blizny, nie wyleczą twoich emocjonalnych i psychicznych blizn, mogą je stłumić, ale w pewnym momencie musisz się z nimi zmierzyć i sobie z nimi poradzić.

Wyobraźmy sobie kogoś, kto był chory przez całe życie lub nigdy nie był w stanie chodzić, a potem nagle jest całkowicie zdrowy i biega dookoła, to będzie ogromny szok psychiczny, więc uzdrowienie kogoś to coś więcej niż tylko leżenie na łóżku przez krótki czas. Jeśli nie są w dobrym miejscu psychicznie, korzystanie z łóżka może przechylić ich na krawędź, dlatego w wielu przypadkach będzie to wymagało wiele poradnictwa.

P: wow, to jest fajne, więc w zasadzie moglibyśmy nawet traktować warzywa i owoce, aby odzyskać zdrowsze ich wersje, które służą jako nasze kolejne nasiona?

ZA: Poprawny

P: (Mój mąż NIE jest doktorem, nie wierzy w nie. Ma sporo problemów, ale jest taki, że gdyby został umieszczony w łóżku medycznym, następnego dnia wróciłby do poprzedniego stanu. W przeszłości został uzdrowiony z różnych rzeczy – bólu, problemów z plecami itp., więc obserwowałem ten proces. Jest jednym z tych, którzy {i nie mówię tego, żeby być złośliwym} muszą mieć coś, na co może narzekać, a co jest “poza jego kontrolą”, aby to naprawić. W przeciwnym razie nie jest… tym, co uważa… szczęśliwym. { nazwij to żałosnym, lol})

ZA: Tak, wielu ludzi jest takich, identyfikują się na podstawie swojej kondycji fizycznej.

Pytanie: Czy istnieje więc wysiłek, aby odsiać tych, którzy cofnęliby efekty łóżka medycznego przez swoje własne złe nawyki, czy też zakłada się, że ci sami się odetną?

ZA: Tak, komputery kwantowe łóżek i skanery całego ciała wykorzystują częstotliwość wibracji danej osoby, aby określić, czy jest ona kandydatem, czy też potrzebuje porady itp.

Pytanie: Krótko mówiąc, jest to argument, który słyszę przeciwko łóżkom medycznym przez ludzi zajmujących się zdrowiem naturalnym, którzy chcą się wyleczyć, pracując nad swoimi problemami przyczynowymi.

ZA: Tak, i musimy to uszanować.

P: to niesamowite! Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie te informacje, które nam przekazujesz. Nie jestem pewien, ile możesz ujawnić na temat technicznej strony łóżek medycznych, ale byłoby wspaniale uzyskać również informacje na ten temat. Słyszeliśmy, że jest to technika istot pozaziemskich, ale wiemy również, że nasze własne wojsko prowadzi badania nad częstotliwościami od dziesięcioleci. Więc kiedy mówisz o wibracjach, czy to jest to, co nazwałbym częstotliwością lub podobnymi tonami i ich alikwotami?

ZA: Jest to technologia Plejadian, więc tak i technologia wojskowa. Częstotliwość wibracji jako częstotliwość twojego ciała fizycznego i twojego stanu psychicznego. Tak więc ludzie, którzy się boją, nie myślą samodzielnie, mają mentalność ofiary, żyją w ego, łatwo się wyzwalają itp., mają niskie wibracje. Ludzie, którzy są szczęśliwi, pozytywni, troszczą się o innych, służą innym itp., są wysoko wibracyjni.

Pytanie: Czyli w zasadzie łóżka robią to, czego jeszcze w pełni nie jesteśmy w stanie zrobić sobie lub czego nie jesteśmy w stanie zrobić w pewnych sytuacjach.

O: Zgadza się

Pytanie: Wydaje mi się, że ludzie, którzy chcą wykonywać pracę, którą wykonują łóżka medyczne, pracując wolniej nad swoimi podstawowymi problemami, są nieco masochistyczni. Czy się mylę?

ZA: Moim zdaniem niektórzy lubią proces uczenia się, podczas gdy inni wolą skróty. Wszystko sprowadza się do osobistego wyboru.

Pytanie: “Ciesz się” może nadać temu pozytywny obrót. To, co w nich widzę, nie wygląda dla mnie zbyt przyjemnie.

ZA: Może nie, ale nie jesteśmy w ich głowach, więc w ogóle nie możemy osądzać.

Pytanie: Zasadniczo mówisz, że technologia łóżek medycznych może być częściowa. To nie wszystko albo nic. Lubię to.

ZA: Dokładnie

Pytanie: Aby dowiedzieć się czegoś o wzorcu częstotliwości człowieka – nie jestem pewien co do konkretnego słowa (nie w moim ojczystym języku), ale w moim rozumieniu każda osoba jest jak cała grupa częstotliwości, podobna do wzorca wokalnego – czy to zadziała, znajdując odpowiedni wzorzec rezonansowy?

W ten sposób dysonanse i lekkie hmm, blokady byłyby rozpoznawalne we wzorcu jako zakłócenia, szczyty lub dołki, gdzie nie powinno ich być… Czy przynajmniej w przybliżeniu tak jest? Tak więc najpierw znajdując rezonans, a następnie dostosowując “dysonansowe” lub zaburzone strefy i powoli dostosowując częstotliwość w tej części wzorca do miejsca, w którym powinna być, można by ją skorygować.

ZA: Poprawny

Pytanie: Czy ujawnienie ET zostanie ogłoszone przed wprowadzeniem łóżek medycznych? Wyobrażam sobie, że trzeba będzie wyjaśnić, skąd wzięła się ta technologia? Próbuję zorientować się w osi czasu.

ZA: Nie sądzę. Technologia ta zostanie ujawniona jako poddana inżynierii wstecznej z odzyskanych UFO.

Pytanie: Wzorce częstotliwości/energii wynikałyby z DNA i sposobu, w jaki organizuje się geometrycznie. DNA samo w sobie jest anteną, czerpiącą odpowiednie częstotliwości/energie z hmm, nazwałbym to pierwotnym źródłem (polem) – dlatego każda osoba jest specyficzna w swojej osobistej ekspresji źródła, a nawet wygląd fizyczny jest wyrazem jej indywidualnego aspektu. Może po prostu się rozwodzę, ale tak właśnie czuję. Wszelkie wyjaśnienia będą mile widziane.

ZA: Na miejscu

Pytanie: Mam przyjaciela, którego córka jest schizofreniczką, czy można ją wyleczyć?

ZA: Uważam, że tak.

Pytanie: Czytałem o małej wersji technologii leczniczej, którą można mieć w domu, a nawet w plecaku lub do użytku przez straż pożarną i policję, która może być używana do leczenia uszkodzeń, dopóki pacjent nie zostanie umieszczony w łóżku medycznym. Czy to istnieje i jak by się nazywało?

ZA: Tak, istnieje, nie jestem pewien, jak to się nazywa.

Pytanie: Czy dzieci z autyzmem można wyleczyć?

ZA: Uważam, że tak.

Pytanie: Mam pytanie….czy to jest otwarte łóżko medyczne? A co, jeśli masz klaustrofobię?

ZA: To jeden rodzaj łóżka. Każdy otrzymuje środek uspokajający przed pójściem do łóżka, a następnie usypia na czas leczenia, czy to na kilka minut, czy 15 godzin. Klaustrofobia nie jest problemem.

Pytanie: W tym roku kończę 70 lat i chcę żyć dłużej i zdrowo, aby móc zobaczyć, jak projekty w moim sercu się spełniają. Myślałem o robieniu wielu regresji wiekowych po 10 lat, aby nie szokować tak bardzo ludzi wokół mnie, ale teraz wiem, że nie powinienem robić więcej niż 3 regresje wiekowe. Jak długo po 30-letniej regresji objawia się regresja?

Czy jest to natychmiastowe, czy też można sprawić, by manifestowało się bardziej stopniowo? Powiązane kwestie: Gdybym miał urazy przed regresją wieku 30 lat, czy można je wyleczyć w ramach tego samego leczenia, czy też trzeba by się tym zająć osobno? Gdybym genetycznie łysiał itd. w wieku 40 lat, czy to byłby mój stan po regresji wieku?

ZA: Jest natychmiastowy. Wchodzisz w wieku 70 lat i wychodzisz w wieku 40 lat. Podczas pierwszej konsultacji omówią m.in. wcześniejsze urazy, anomalie genetyczne itp. Na ogół można je wykonywać w tym samym czasie.

Pytanie: Szczerze mówiąc, myślę, że łatwiejszym pytaniem jest to, czego to nie naprawi.

ZA: Uraz psychiczny i emocjonalny. Mogą tłumić wspomnienia, ale w pewnym momencie będziesz musiał sobie z nimi poradzić.

Pytanie: Myślę, że Skye powiedziała nam, że niskowibracyjne wzorce myślowe wynikające z naszych nawyków uwagi nie zostaną uzdrowione przez medykamenty, a nowe wzorce myślowe tych, którzy łatwo manifestują negatywność, będą musiały zostać nauczone, w przeciwnym razie fizyczna poprawa będzie krótkotrwała. Poprawny?

ZA: Poprawny

Pytanie: Jak dotąd jedyną rzeczą, którą “kwestionuję” w stosunku do tego, co słyszeliśmy od lat na łóżkach medycznych, jest… regresja wieku. Miałem też sporo pytań o to pytanie, więc postanowiłem opublikować post i poprosić o wyjaśnienie dla nas wszystkich. Powiedziano nam, że można cofnąć się do 30 lat wstecz. Więc jeśli masz 60 lat, możesz ponownie wyglądać na 30, jeśli tak zdecydujesz.

Ale powiedziano nam, że stanie się to twoim wyglądem na zawsze i będziesz ponadczasowy, dlatego słyszeliśmy również, że będziemy mieli znacznie, znacznie dłuższe życie… do setek (< – liczba mnoga), gdybyśmy chcieli, ale nadal wyglądalibyśmy na wiek, do którego się cofnęliśmy. To w pewnym sensie podnosi flagę dla kilku z nas, że teraz mówi się, że będzie to wymagało “konserwacji” i może być zrobione co najwyżej 3 razy, a komórki mózgowe zostaną dotknięte.

Jeśli jest to naprawdę technologia lecznicza, a nawet może leczyć TBI (Traumatyczne Urazy Mózgu), naprawdę to kwestionujemy. Czy możesz podać dodatkowe informacje na temat tego Skye? Nie znam odpowiedzi na to pytanie, aby móc powiedzieć ludziom, którzy mnie pytają.

ZA: TPK nie udoskonalił technologii, aby poradzić sobie ze skutkami regresji wieku dla mózgu. Regresja wieku to zupełnie inny proces niż leczenie. Technologia ta działa inaczej w przypadku regresji wiekowej niż w przypadku leczenia. W tej chwili, jeśli cofasz się z wiekiem więcej niż 3 razy, demencja, tkanka bliznowata, problemy neurologiczne i motoryczne stają się bardziej prawdopodobne.

Pytanie: Czy ta pomoc psychologiczna obejmowałaby naukę lepszego kontrolowania swoich myśli poprzez coś takiego jak biofeedback? Obecnie “pomoc” psychologiczna wydaje się nieco subiektywna, z przypadkowymi, nieprzewidywalnymi wynikami.

ZA: Pomoc psychologiczna będzie wykonywana w oparciu o ramy duchowe, niektóre cięższe przypadki mogą wymagać suplementów ziołowych, ale doradcy, psychiatrzy, psychologowie zostaną przeszkoleni, jeśli są odpowiednimi kandydatami i mają wyższą częstotliwość wibracji.

P: Wow – nauka uczy nas, że atmosfera Wenus jest toksyczna (kwaśna), a ciśnienie jest tak wysokie na powierzchni, że wszystko jest zmiażdżone – ciśnienie byłoby dla nas normalne na wysokości około 50 km – więc czy to jest całkowicie błędne?

ZA: Nie, to prawda. 90% planet, cywilizacji żyje pod ziemią, tak jak grupa Anshar w Śródziemiu. Nie inaczej jest w przypadku Wenus.

Pytanie: Postrzegam to jako rozwój – przejście z 75 do 160 lat długości życia oznacza również dokonanie zmian w polu morfogenetycznym. Kiedy ludzkość na tej planecie przyzwyczai się do tej możliwości, możemy być gotowi do znalezienia innego sposobu na wydłużenie życia.

ZA: Dokładnie. Musimy również pamiętać, że emocjonalne i psychiczne traumy/zachowania nie mogą być leczone ani leczone bez chętnego partnera, więc osoba musi chcieć się wyleczyć i być aktywnym uczestnikiem. Nikt nie może tego zrobić za nich. Jeśli zdecydują się pozostać w bólu lub zachowywać się tak samo, to jest to ich wybór i musimy uszanować ich wybór.

Pytanie: Mieszka z nami syn mojego męża. Jego czaszka została zmiażdżona kleszczami podczas porodu. Jest pod pełną opieką 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zasadniczo, ponieważ nie ma funkcji mózgu, aby nawet pojąć, to by mu nie pomogło, prawda?

ZA: To jest uraz mózgu, więc tak, to na pewno by pomogło.

Pytanie: Moja przysadka mózgowa została usunięta w 2006 roku z powodu choroby Cushinga. Czy można go odrosnąć?

ZA: Tak

Pytanie: Jakieś niepożądane lub uboczne skutki dla medbed w ogóle?

O: Tak, są uzależniające. Mogą zmienić kształt ciała, zapuścić włosy, większe/mniejsze piersi itp. Przenosi chirurgię plastyczną na zupełnie nowy poziom. Ludzie staną się od nich zależni, podejmując w ten sposób niepotrzebne ryzyko i tym podobne.

Pytanie: Wyobrażam sobie, że ludzie będą potrzebowali edukacji na temat tego, jak prowadzić zdrowy styl życia, aby nie byli uzależnieni od technologii. To tak, jakbyś miał leczenie, a potem wracał i robił wszystkie rzeczy, które robiłeś do tej pory, czy domyślam się, że twoje wyniki mogą zacząć zanikać?

ZA: Ostatecznie tak, dlatego komputer kwantowy decyduje, czy każdy pacjent jest odpowiednim kandydatem na łóżko i co/czy jakiekolwiek problemy mogą, potrzebują lub chcą zostać naprawione/wyleczone. Nie ma sensu leczyć narkomana, gdy jego pierwsza akcja znów wystrzeli. Jest zimno, ale nie każdy ma siłę psychiczną lub zdolność radzenia sobie ze “zdrowiem”.

Pytanie: Skye: Powiedziano mi, że kiedy się starzejesz, możesz wrócić do wieku 21 lat i niezależnie od tego, jaki wiek wybierzesz, pozostaniesz w tym wieku przez 1000 lat. Na podstawie tego, co powiedziałeś, nie jest to dokładne?

ZA: To nieprawda.

Pytanie: Skye: Wygląda na to, że łóżko medyczne naprawi tylko rzeczy fizyczne, ale problemy emocjonalne i psychiczne, nad którymi każda osoba musi pracować samodzielnie? Oczywiście, praca nad tymi kwestiami jest tym, co sprawia, że człowiek się wznosi, gdy je przezwycięża, podnosi wibracje. Prawdopodobnie posiadanie maszyny do tego utrudniłoby proces wznoszenia się tej osobie?

ZA: Masz rację.

Pytanie: Wspomniałeś też, że wszyscy mieszkają pod ziemią na Wenus, a ja wiem, że Mars i Księżyc to to samo. Czy życie pod ziemią planety spowalnia proces starzenia? I czy życie na powierzchni przyspiesza proces starzenia? Jeśli tak, to dlaczego?

ZA: Proces starzenia jest taki sam, zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią. Powodem, dla którego żyją pod ziemią, jest to, że środowisko jest stabilne. Nie musisz radzić sobie z pogodą, trzęsieniami ziemi, wulkanami itp.

Pytanie: Kiedy poleciałaś na Wenus i jak się tam dostałaś?

ZA: Z mojej wiedzy wybieram się na Wenus od 11 lat. Ale zdecydowanie chodzę od urodzenia, zwłaszcza, że jestem hybrydą Wenus. Zazwyczaj zabierają mnie z łóżka w nocy, a kiedy mnie zwracają, zawsze tej samej nocy, kiedy mnie zabrali.

ZA: Łóżka medyczne są oparte na Twoich wibracjach. Jeśli nie jesteś gotów uleczyć psychicznego lub emocjonalnego bólu, uzdrowienie ciała fizycznego będzie bezcelowe, ponieważ umysł nadal chce cierpieć. Komputer jest bezstronny i usuwa wszystkie emocje i uczucia oraz potencjalnych agresywnych ludzi, którzy chcą się do niego wcisnąć i użyć go jako pierwszego. Robi się to w ten sposób, więc ludzie muszą poprawić swój stan psychiczny i wierzcie lub nie, ale właśnie po to są ludzie. Nauczyć się radzić sobie z wyzwaniami życiowymi.

Pytanie: Jakie jest zainteresowanie Wenus? Dlaczego ludzie mieliby chcieć lecieć tam lub na Marsa?

ZA: Dlaczego nie?

P: Tak bardzo prawdziwe!! Jeśli zostanie po prostu wręczony ludziom, którzy nie mają żadnych oczekiwań, nie docenią go tak bardzo.

ZA: Dokładnie. Myślę, że tak wiele osób utknęło w przekonaniu, że po skorzystaniu z łóżka medycznego wszystkie problemy znikną, to nieprawda. Łóżka medyczne, choć są niesamowitymi technologiami, otwierają zupełnie inny zestaw problemów. To nie tylko mocne uzdrowienie, jest o wiele więcej niż tylko leżenie na łóżku przez kilka minut.

P: No właśnie. Podobnie jak we wzniesieniu, musicie włożyć w to pracę i wykonywać pracę Cienia, czy wam się to podoba, czy nie. W przeciwnym razie po prostu zostaniecie, utknęliście.

ZA: Poprawny

Pytanie: Jestem kręgarzem i chciałem wiedzieć, czy zostaniemy uznani za osoby medyczne?

ZA: Nie jestem pewien co do kręgarza, nic nie słyszałem.

Pytanie: Czy mogę zadać pytanie, na które być może już udzielono odpowiedzi. A co z pacjentami z sercem? Nie mogę się zbytnio dogadać. Czy ktoś słyszał na temat tego, czy może pomóc w chorobach serca.

ZA: Zdecydowanie leczą problemy z sercem.

Pytanie: Czy kiedykolwiek byłeś świadkiem usunięcia protez i operacji odrastania kości, lub czy znasz możliwe testemonial.. Chciałbym poznać więcej szczegółów.

ZA: Tak, zdecydowanie, ale Randy Cramer może ci w tym pomóc.

Pytanie: Gdzie mogę go znaleźć?

ZA: Wszędzie, zwłaszcza na YouTube

Pytanie: Czy łóżka medyczne wyleczą cukrzycę i problemy z krążeniem w nogach?

ZA: Tak

Pytanie: Każdy, kto jest w stanie wiedzieć… Czy istnieją różne grupy łóżek medycznych, być może z nieco inną technologią i metodologią opracowaną w różnych miejscach galaktyki lub wśród różnych kultur?

ZA: Każda cywilizacja ma swoją własną wersję łóżek medycznych i innych technologii leczniczych.

Pytanie: Czy ktoś powiedział ci o tym, kiedy i gdzie pojawią się te łóżka medyczne? Pytam o mojego brata, który jest naprawdę chory na CHF.

ZA: Nie

R: Co dzieje się z naszym ciałem, kiedy umieramy? Czy istnieje niebo, czy nie, a jeśli tak, to czy możemy spotkać się z naszymi bliskimi, którzy odeszli?

ZA: Ciało czy dusza?

Pytanie: Dusza.

ZA: Dusza powraca do źródła, z którego nie tylko pochodzi, ale nadal pozostaje, gdy jesteś w formie fizycznej. Niebo i piekło są po prostu stanami umysłu. Ponieważ wszyscy jesteśmy jednością, zawsze jesteście w pełni w jedności i komunikacji z CAŁYM źródłem, więc nie tylko zobaczycie swoich bliskich, ale staniecie się z nimi jednością.

Pytanie: Czy medmedykamenty wyleczą uzależnienia?

ZA: Tak, ale nadal musisz pracować nad tym, dlaczego jesteś uzależniony.

P: Zastanawiam się, mam przyjaciółkę z metalowym biodrem, powoduje to zatrucie krwi, czeka na operację, aby usunąć. To, jak pójdzie do łóżka medycznego, czy go wyjmą, a potem wchodzi x

ZA: Łóżka rozpuszczają go i naprawiają uszkodzenia sprzed wystąpienia problemów.

P: Skye, a co jeśli chorujesz od urodzenia? Jak autyzm i wiele innych. Czy łóżka mogą to skorygować, ponieważ nie mają zdrowej linii bazowej, z której mogłyby zejść?

ZA: Wierzę, że tak.

Pytanie: Nie jestem pewien, czy odpowiedź na to pytanie została udzielona wcześniej, ale czy leczy wszystkie szkody wyrządzone przez chemioterapię? A jeśli tak, to czy organizm wróci do formy sprzed rozpoczęcia chemioterapii lub jeszcze lepszego stanu?

ZA: Nie tylko leczy obrażenia wyrządzone przez chemię, ale przywraca organizmowi pełne zdrowie, usuwając wszystkie nieprawidłowe narośla.

Pytanie: Mój wnuk, który ma 6 lat, jesienią będzie miał operację usunięcia nerki, mam nadzieję i modlę się, aby łóżka medyczne mogły rozwiązać ten problem dla nas i naprawdę potrzebuję wymiany stawu kolanowego, ale znowu czekam na łóżka medyczne.

ZA: Zrób to, co musisz zrobić dla swojego zdrowia TERAZ!!! MEDBEDS, choć powoli wprowadzane, mogą pojawić się dopiero wtedy, gdy będzie za późno. ŻYJESZ TERAZ, WIĘC ŻYJ W TERAŹNIEJSZOŚCI, A NIE NA JUTRO.

Pytanie: Czy uratowane dzieci są zabierane z tego świata i leczone w szpitalu medycznym?

ZA: Niektóre są latami.

Pytanie: Jestem bardzo zainteresowany szkoleniem w zakresie obsługi łóżek medycznych. Przez 12 lat byłem technikiem ratownictwa medycznego, a następnie poszedłem do szkoły, aby zostać technikiem radiologicznym. Czy myślisz, że mam szansę się w tym przeszkolić?

ZA: Oczywiście każdy ma szansę.

P: Skye, jaki jest wymóg wyboru pierwszeństwa dla ludzi, którzy mają iść do łóżka medycznego? Wiem, że powiedziałeś, że najpierw zajmą się najcięższymi przypadkami. W jaki sposób jest to ustalane? Np.: rak, problemy z sercem, choroby mózgu itp.

ZA: Opiera się na segregacji, więc ci, którzy są najbliżej śmierci, oczywiście pójdą pierwsi, a następnie filtruje się stamtąd.

Pytanie: Załóżmy, że masz coś, co w tej chwili nie zagraża życiu, ale może pęknąć i zagrażać życiu? Jak można by się tym zająć?

ZA: Tak samo jak teraz. Wszystko zależy od chęci.

Pytanie: Czy ci z nas, którzy są w tych pokojach, którzy o tym wiedzą, mają pierwszeństwo? Przed ogółem społeczeństwa?

ZA: Absolutnie NIE!

Pytanie: Jak znaleźć się na liście do leczenia? Jak go znaleźć?

O: Po ich wydaniu zostanie utworzona krajowa linia informacyjna, na której umówisz się na wizytę itp.

Pytanie: Ci, którzy są w najcięższej potrzebie, z pewnością potrzebowaliby i powinni iść pierwsi. Ci, którzy wierzą, że są uprzywilejowani, nadal myślą w 3D. Mogą być niektóre z tych, które idą “puf”

ZA: Tak

Pytanie: Jak myślisz, kiedy wejdą one w życie w Australii tutaj..?

ZA: Mamy już jeden w RPA w Sydney, jednak jest on używany tylko jako bankomat skanujący.

Pytanie: Czy mają już jakieś “gotowe do pracy” w RPA?

ZA: Jeszcze nic nie słyszałem.

P: Czy priorytetyzacja łóżek medycznych w oparciu o triaż nie zachęciłaby do podejmowania ryzyka zdrowotnego przez osoby wysoce zmotywowane, aby dostać się na początek kolejki?

ZA: Dlatego powiedziałem, że łóżka medyczne leczą fizyczność, nadal musisz pracować nad mentalnością i emocjami.

Pytanie: Mam tylko jedno płuco z powodu raka, czy to mi pomoże?

ZA: Odrośnie twoje płuco.

Pytanie: Moja córka ma zespół Downa i zastanawiam się, czy wiesz, czy łóżka medyczne mogą przywrócić ją do “normalności”. Ponieważ jest to choroba genetyczna, która jest obecna w DNA od urodzenia, jestem ciekawa, czy mogą jej pomóc. Bardzo dziękujemy za wszystkie fascynujące informacje, które nam przekazujesz!

ZA: Wierzę, że tak.

Pytanie: Jak silne są twoje przekonania? Od urodzenia mam też problem genetyczny związany z nerwami. Czy widziałeś to naprawdę?

ZA: Moim zadaniem w TPK było nie tylko korzystanie z łóżek, ale także szkolenie ludzi w zakresie korzystania z nich, moje przekonania są w 100%.

Pytanie: Wyobrażam sobie, że z waszej wyższej perspektywy, widzieliście wizję tego, jak łóżka medyczne będą się rozwijać na całym świecie. W jaki sposób możemy najlepiej wesprzeć ten plan? Słyszę, że powstaną ośrodki uzdrawiania. Jak możemy pomóc?

ZA: Tak, z tego co rozumiem, będą to ośrodki uzdrawiania stworzone przez wojsko i białe kapelusze. Z tego, co mi powiedziano, na początku szpitale będą miały tylko centra ratunkowe i oddziały położnicze, reszta szpitala zostanie przekształcona w oddziały itp. Niewiele możemy zrobić, aby pomóc, ponieważ jesteśmy pod opieką, myślę, że jedyne, co możemy zrobić, to być tam jako głos zaufania dla tych, którzy są nieświadomi.

Pytanie: Kiedy będziemy mogli go użyć tutaj w Sydney lub gdziekolwiek w Australii?

ZA: Wierzę, że jest jeszcze w fazie próbnej, więc co najmniej kilka tygodni.

Pytanie: Prawdopodobnie otrzymałem odpowiedź, ale gdybym chciał się szkolić, aby być w stanie leczyć pacjentów, jak bym się do tego zabrać? Wiem, że zajmie to dużo czasu, ale jestem po prostu bardzo zainteresowany szkoleniem w tej dziedzinie.

ZA: Dzielę się informacjami na temat łóżek medycznych z moich wspomnień w tajnym programie kosmicznym. Nie mam informacji o tym, jak nabyć łóżka medyczne ani jak zostać przeszkolonym w ich obsłudze. Jestem tak samo podekscytowany jak wszyscy inni, ale nie wiem więcej niż Ty, kiedy, jak i gdzie zostaną one wdrożone. Jeśli otrzymam jakieś informacje, dam wam znać.

Pytanie: Skye, czy możesz opowiedzieć, jak ta technologia medyczna wpływa na nasze dusze? Nasza wewnętrzna Istota/świadomość? Nasze połączenie z Bogiem/Źródłem? A może wpływa tylko na nasze ciała? I czy jest w 100% bezpieczny i skuteczny?

ZA: Nie ma to żadnego wpływu na nasze dusze ani na nasze połączenie. Tak, ta technologia jest technologią Plejadian i jest całkowicie bezpieczna, jest używana w SSP od ponad 50 lat.

Pytanie: Jestem nowy w tym pokoju, czy łóżka medyczne zostaną udostępnione natychmiast po przyjeździe kampera, czy kilka miesięcy później? Czy znamy koszt? Medbedy są dużą częścią moich projektów humanitarnych.

ZA: Każdy kraj będzie inny, będzie można z nich korzystać za darmo.

Pytanie: Skye, w Internecie jest wiele zdjęć różnych rodzajów łóżek medycznych. Jak wyglądały te, które założyłeś i/lub nad którymi pracowałeś?

ZA: Wyglądają bardzo podobnie do tego:

Pytanie: Co oznacza skrót ssp?

ZA: Tajny program kosmiczny

Pytanie: Czy będą w każdym kraju?

ZA: Tak, każdy kraj, nawet kraje, które nie podpisały nesara gesara, będą je miały.

Pytanie: Jak myślisz, kiedy zostaną wprowadzone?

ZA: Są one teraz wdrażane, po prostu nie są jeszcze publicznie znane.

Pytanie: Masz jakiś pomysł na wdrożenie w Kanadzie? Naprawdę go potrzebuję.

ZA: Nie, przepraszam

Pytanie: To niesamowite, a co z redukcją wagi?

ZA: Tak, to też

Pytanie: Skye, w centrum handlowym w Sydney znajdują się billboardy promujące nową technologię Quantum Scan. Zastanawiam się, czy ma to związek z łóżkami medycznymi, czy nie.

ZA: Skan kwantowy to łóżko medyczne, po prostu nie ujawniono jeszcze jego prawdziwych możliwości.

P: Czy przypadkiem łóżko OPUS jest również częścią tej technologii uzdrawiania kwantowego? Www.feelopus.com
Myślę o inwestycji, ale chcę mieć pewność, że jest to legalna technologia.

ZA: Uważam, że tak.

Pytanie: W tym roku kończę 70 lat. Jeśli zostanę przyjęty do pracy w łóżku medycznym 30 lat regresji, niektórzy ludzie na pewno to zauważą. Jak radzisz sobie z tym poradzić? Czy wolno otwarcie wyjaśniać to tym, którzy wydają się otwarci, czy też nie powinniśmy mówić zbyt wiele?

ZA: Niestety, regresja wieku nie jest uważana za priorytet, dlatego ludzie będą wiedzieć wszystko o technologii, więc nie będziesz musiał niczego wyjaśniać.

Pytanie: Jak my wszyscy będziemy mieli w ogóle szansę na leżki. Ludzie będą szaleni, próbując mieć swoją kolej, gdy wieść się rozejdzie.

ZA: Opiera się na systemie triażu. Ci, którzy są w największej potrzebie, skorzystają z niego w pierwszej kolejności.

Pytanie: Miałem umrzeć lata temu. Nikt nie rozumie, dlaczego wciąż oddycham.

ZA: Tak, miałem kilka doświadczeń NDE (bliskich śmierci), jesteś tu z jakiegoś powodu.

Pytanie: Wygląda na to, że Gesara zaczęła, więc nadchodzą Med Beds

ZA: W jaki sposób?

Pytanie: Chodziło mi tylko o to, że dzięki Gesarze wiedza medyczna stanie się dostępna dla nas wszystkich i wszyscy wiemy, jak bardzo poprawi to nasze życie.

ZA: Absolutnie

Pytanie: Czy “ważni” ludzie będą traktowani w pierwszej kolejności? Czy prezydent Trump był leczony?

ZA: Nie ma “ważnych ludzi”! Tylko ludzie, którzy są najbardziej potrzebujący.

Pytanie: Zakładam, że w pierwszej kolejności będą potrzebujący. Priorytetowe dla ludzi, którzy potrafią czytać dusze.

ZA: Jedynym priorytetem, który będzie, będą ci, których stan nie może czekać. Czytanie dusz, pieniędzy, imion itp. jest zupełnie nieistotne.

Pytanie: Zdaję sobie sprawę, że przez jakiś czas nie będziemy mogli kupić łóżek, ale jakiej wielkości pomieszczenie musiałby mieć każdy prototyp, żebym mógł zaplanować miejsce w ośrodkach zdrowia?

ZA: Mniej więcej tej samej wielkości co zwykła sala operacyjna.

Nie przegap tego:

# Trump NESARA 2024: Łóżka medyczne są prawdziwe – rozpoczyna się rewolucja regeneracji holograficznej (wideo)

W świecie stojącym u progu transformacji, w którym przełomowe odkrycia medyczne spotykają się z fantastyką naukową, świt 2024 roku przynosi wiadomości, które mogą zmienić przyszłość opieki zdrowotnej, jaką znamy. Przygotujcie się, ponieważ inicjatywa NESARA Trumpa odsłania zdumiewającą rzeczywistość łóżek medycznych – cudu technologii, który obiecuje wyleczyć wszystkie choroby w ciągu kilku minut. Przygotuj się na zagłębienie się w głębiny tego przełomowego objawienia, które zmieni bieg ludzkiej egzystencji.

Wprowadzenie: We wszechświecie pełnym tajemnic jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic jest istnienie łóżek medycznych z funkcjami sztucznej inteligencji (AI). To nie jest science fiction; To rzeczywistość, o której przez wieki trzymano nas w niewiedzy. Ale teraz, dzięki niestrudzonym wysiłkom administracji Trumpa, ten ukryty klejnot wyłania się z cienia.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: https://amg-news.com/trump-nesara-2024-med-beds-are-real-the-holographic-regeneration-revolution-begins-video/

# Łóżka medyczne: Uczyń Amerykę znowu wielką i zdrową!

Miłość, najpotężniejsza siła we wszechświecie, przekracza granice tego, co widzialne i niewidzialne. To energia, która przeplata się z naszą egzystencją. A kiedy miłość spotyka się z nauką, rodzą się cuda, takie jak łóżka medyczne. Pomyśl tylko: przestrzeń, która łączy najgłębsze uczucia ludzkości z głębokimi tajemnicami mechaniki kwantowej. Kochające dziecko, jeśli wolisz, współczucia i innowacji.

Mechanika kwantowa, często określana jako nauka o ekstremalnie małych, od ponad wieku wprawia nas w zakłopotanie i fascynuje. Sfera ta, ukryta przed naszą codzienną percepcją, rządzi zachowaniem cząstek na poziomie atomowym i subatomowym. To miejsce, w którym cząstki mogą istnieć w wielu stanach jednocześnie, gdzie czas może nie podążać liniową ścieżką, do której jesteśmy przyzwyczajeni. W gruncie rzeczy jest to miejsce, w którym oczekiwane normy rzeczywistości schodzą na dalszy plan.

A teraz wyobraźcie sobie, że ta skomplikowana nauka przeplata się z uzdrawianiem. Kwantowe technologie uzdrawiania łóżek medycznych to nie tylko przełom naukowy; To pełne pasji odkrywanie możliwości.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: https://amg-news.com/med-beds-make-america-great-and-healthy-again/

Zasady redystrybucji treści

Opublikowano za: https://amg-news.com/med-beds-gesara-and-the-green-button-the-healthcare-revolution-by-the-white-hats-empowered-by-president-trumps-vision/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do ukrytych technologii medycznych przypominamy:

Wypowiedz się