Czy zaćmienie słońca w dniu 8 kwietnia jest zwiastunem wielkich wydarzeń ?

Opublikowano 31 marca 2024 r., autor: State of the Nation

Źródło Cosmic Convergence Research Group
SOTN Exclusive

Zacznijmy od kluczowego kontekstu – KOSMICZNEGO KONTEKSTU KONWERGENCJI – to znaczy.

Zgodnie z hinduską kosmologią, obecna rasa ludzka znajduje się poza końcem Kali Yugi, znanej również jako Epoka Żelaza i Wiek Kłótni.

Kali Yuga jest dobrze znana w całej Azji jako najciemniejsza i najgęstsza z czterech głównych er, które rozpoczęły się wraz ze Złotym Wiekiem ponad 60 000 lat temu.

Kosmiczny zegar mówi, że obecnie znajdujemy się w Zmierzchu Kali Yugi, kiedy jest najciemniej przed Świtem następnej Satya Yugi lub Złotego Wieku.

Każda z głównych er jest poprzedzona i następuje odpowiednio okres świtu i zmierzchu, których długość może różnić się o setki lat.

Tak więc jesteśmy u progu Świtu Złotego Wieku, ale najpierw mamy do czynienia z długim i bolesnym procesem narodzin przez cały czas trwania tego niezwykle trudnego, nieprzewidywalnego i wymagającego okresu Zmierzchu, w którym się teraz znajdujemy.

Ze względu na liczne kosmiczne konwergencje, które teraz ustawiają się w 2024 roku ze spektakularnymi synchronizacjami, można powiedzieć, że ten rok będzie tym, w którym każda osoba na planecie będzie wiedziała, że Czasy Ostateczne nadeszły w świecących kolorach.

Kalendryki Majów i kosmogonia

Proszę zwrócić szczególną uwagę.

Kalendarz Majów jest prawdopodobnie najdokładniejszym i najbardziej odkrywczym ze wszystkich głównych systemów kalendarzowych na Ziemi.

Czas trwania tego kalendarza wynosi dokładnie 5125 lat. Oficjalnie rozpoczęło się ono w roku 3113 p.n.e., w tym samym dniu, w którym Pan Kryszna ze starożytnych Indii odszedł z tego królestwa egzystencji.

Teraz dodaj 5125, przybliżoną długość Kali Yugi, do 3113 r. p.n.e., a otrzymasz rok 2012 n.e. Któż nie słyszał o dacie kosmicznej konwergencji 21 grudnia 2012 roku.


KLUCZOWY PUNKT: Oznacza to, że główne doczesne ciało Kali Yugi dobiegło końca i że znajdujemy się teraz w Zmierzchu Kali Yugi, jak już wcześniej wspomniano. Zostało to dodatkowo potwierdzone przez wedyjski fakt, że Kali Yuga dobiega końca, gdy ostatni Maha Awatar Pana Wisznu opuszcza swoją ziemską inkarnację, co uczynił pod koniec ubiegłego wieku.


Kalendarz Majów jest szczególnie dokładny, gdy przedstawia zacieśnianie się spirali czasu, ponieważ koreluje z różnorodnym i szybko przyspieszającym postępem zarówno w rozwoju naukowym, jak i technologicznym na całym świecie. Wystarczy przyjrzeć się bliżej, jak szybko cała cywilizacja planetarna zmieniła się pod tym względem od 1900 roku.

Spójrzmy na to, jak błyskawiczne były te zmiany (np. sztuczna inteligencja, nanotechnologia, inżynieria genetyczna, robotyka, geoinżynieria, bioinżynieria) od 2000 roku. To jest dokładnie to, na co wskazuje Kalendarz Długiej Rachuby Majów, gdy patrzy się na to przez pryzmat różnych cykli stworzenia, których obecnie znajdujemy się w Galaktycznym Cyklu Tworzenia na drodze do Uniwersalnego Cyklu Stworzenia. To dlatego czas płynie szybciej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 60 000 lat, z tak wieloma różnymi zakrzywieniami czasu i kompresjami czasu, które mają miejsce każdego dnia.

8 kwietnia 2024: Całkowite zaćmienie Słońca

Wszystko wskazuje na to, że całkowite zaćmienie Słońca 8 kwietnia będzie jednym z decydujących momentów tego tysiąclecia – kosmicznym punktem zwrotnym, jeśli można tak powiedzieć

Jak widać na powyższej liście, będzie to dziewiąte całkowite zaćmienie Słońca, które przejdzie nad kontynentalnymi Stanami Zjednoczonymi… od jednej granicy do drugiej od czasu powstania Republiki Amerykańskiej.

Ostatnie całkowite zaćmienie słoneczne miało miejsce 21 sierpnia 2024 r., znane jako WIELKIE AMERYKAŃSKIE ZAĆMIENIE (GAE); A jego skrajnie niekorzystne skutki są nadal odczuwalne we wszystkich 50 stanach.

Na przykład najpierw była wojna biologiczna COVID-19 prowadzona przeciwko obywatelom USA; potem było uzbrojone ludobójstwo “szczepionki” Covid, które będzie trwało przez całe nasze życie.

Nie zapominajmy o planowanym upadku amerykańskiej klasy średniej przez nieubłaganą inflację i niezliczone zamknięcia Covid, a także niezliczone trwałe zamknięcia małych firm, kościołów i innych organizacji obywatelskich.

Teraz dochodzimy do WIELKIEGO AMERYKAŃSKIEGO ZAĆMIENIA 2.0 w 2024 roku. Poniższe szczegółowe omówienie dodaje wiele krytycznej perspektywy dla ludzi, którzy naprawdę chcą wiedzieć, jak DUŻE będzie to wydarzenie.

WIELKIE AMERYKAŃSKIE ZAĆMIENIE 2.0


ZASTRZEŻENIEM: Nie oznacza to, że koniec świata w Ameryce nastąpi 8 kwietnia 2024 roku lub w jakikolwiek inny dzień po nim. Tyle tylko, że to zaćmienie posłuży jako punkt bez powrotu, jeśli chodzi o nieubłaganą ewolucję Republiki Amerykańskiej jako zdolnego do życia państwa narodowego. Secesje państwowe, wojna secesyjna, amerykańska rewolucja bolszewicka i wiele innych masowych rozstrzeliwań w stylu Gladio – wszystko to jest na stole jak nigdy dotąd.


Wystarczy spojrzeć na to, jak GAE z 2017 r. potrzebował lat, aby zamanifestować swoje niszczycielskie skutki i katastrofalne reperkusje.

Dlatego ludzie muszą zrozumieć, że idąc dalej, wszystko idzie w 50 stanach, co w szczególności obejmuje:

 Katastrofalne ruchy ziemi (trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów)

 Ataki terrorystyczne, takie jak masowe strzelaniny, zamachy bombowe i inne zdarzenia masowe z ofiarami

 Załamanie rynku, załamanie finansowe, krach walutowy, niedobór towarów i depresja gospodarcza

 Wojna pogodowa i piroterroryzm

 Niedobory żywności i zakłócenia w łańcuchu dostaw

 Bioinżynieryjne epidemie i pandemie, zarazy i dżumy

W świetle powolnej dezintegracji Globalnego Systemu Gospodarczego i Finansowego, wystarczy jedna bańka, aby wywołać efekt domina, który następnie rozejdzie się po całym świecie. Każdy większy rynek funkcjonuje teraz jako OGROMNA bańka i wszystkie one nierozerwalnie przenikają się nawzajem (z założenia), więc kiedy banksterzy przebiją tylko jeden z nich, początek ostatecznego końca jest tutaj.

Biorąc pod uwagę, że dług publiczny USA szybko zbliża się do 35 bilionów dolarów, nawet prezes Rezerwy Federalnej dobitnie stwierdził, że ta sytuacja jest całkowicie nie do utrzymania i powinna być przedmiotem szczególnego zaniepokojenia każdego zainteresowanego stron, w tym każdego obywatela USA.

Wiele oczywistych zbieżności obejmuje nie tylko te na froncie finansowym i gospodarczym; Dotyczą one również tych, które odnoszą się do różnych fatalnie wadliwych paradygmatów, które zostały w pełni zaangażowane na początku rewolucji przemysłowej. Same różne paradygmaty energetyczne, w szczególności paliwa kopalne, węglowodory, energetyka jądrowa, energia wiatrowa, są z natury wadliwe i w niezwykle niebezpieczny sposób, gdy zasilają globalną populację liczącą ponad 8 miliardów ludzi.

Wszystkie te surowe rzeczywistości, wraz z wieloma innymi, wyraźnie wskazują, że ostateczny koniec Kali Yugi jest właśnie teraz. Albowiem wewnętrzne i zewnętrzne funkcjonowanie całej cywilizacji jest niebezpiecznie nie do utrzymania.

Właśnie dlatego ten kwiecień jest tak niezwykle znaczącym i bardzo znaczącym miesiącem w wielkim kosmologicznym schemacie rzeczy.

Kwiecień 2024

Niezwykle ważne jest, aby zrozumieć, że Władze, Które Są, doskonale wiedzą, co ma się wydarzyć. Zawsze mają uprzedzenia o wielu najbardziej nieaktywnych wydarzeniach, które uderzyły w planetę, z powodu ich rutynowego wykorzystania astrologii, numerologii, alchemii, geomancji, wróżbiarstwa i wszystkich innych okultystycznych sztuk i nauk.

TPTB zawsze stara się uzyskać przewagę nad tymi wydarzeniami Ordo ab Chao, w jakiś sposób przejmując je całkowicie, lub wykorzystując je do dalszego sprawowania jeszcze większego dowództwa i kontroli nad światową wspólnotą narodów.

Na przykład astrologowie obsługujący elitę władzy doskonale zdają sobie sprawę, że “koniunkcja Marsa z Saturnem w Wodniku będzie miała bardzo negatywny wpływ” na sprawy międzynarodowe w tym czasie, trwający do 22 kwietnia. Ten sam astrolog pracujący ze światłem przewiduje również poważną “przemoc, agresję i wojnę itd. w tym okresie (koniunkcja Saturna/Marsa) z Księżycem w Lwie naprzeciwko Marsa/Saturna, prawdopodobnie wywołując najbardziej wstrząsające Ziemią wydarzenia”.

Na domiar złego widzimy, że ciemna strona rozpala ogień zarówno w CERN, jak i w NASA.

Naprawdę, dlaczego Wielki Zderzacz Hadronów w CERN rozpoczyna OGROMNY eksperyment 8 kwietnia – dzień, w którym nikt nie powinien podejmować żadnych ryzykownych przedsięwzięć?

CERN przetestuje potężny akcelerator
cząstek podczas zbliżającego się zaćmienia Słońca w kwietniu

Ponadto, dlaczego NASA wystrzeliwuje rakiety w zaćmienie Słońca 8 kwietnia 2024 roku?

Ciąg dalszy nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni —

Grupa
Badawcza Kosmicznej Konwergencji State of the Nation
31 marca 2024 r.

Odniesienie

Kiedy NASA chce, aby wszyscy w USA obejrzeli całkowite zaćmienie Słońca 8 kwietnia 2024 roku, wiesz, że prawdopodobnie nie powinieneś go oglądać!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj link bezpośredni do zakładek.

Wypowiedz się