Benjamin Fulford: Zachodnie rządy to głupi żart primaaprilisowy, nawet gdy zbliża się wojna

Benjamin Fulford 01.04.2024. Najnowsze wiadomości.

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Ponieważ raport z tego tygodnia ukazał się 1 kwietnia, myśleliśmy o napisaniu żartu primaaprilisowego. Jednak rzeczywista sytuacja jest już jak chory żart, więc nie zawracaliśmy sobie tym głowy.

Pomyśl tylko, jak tak zwany prezydent Joe Biden oficjalnie ogłosił Wielkanoc “Dniem Widoczności Osób Transpłciowych”. Wydaje się, że jest to albo perwersyjny żart primaaprilisowy, albo prosty środkowy palec dla chrześcijan ze strony rzekomo katolika Joe Bidena.

W rzeczywistości to, co się dzieje, nie jest żartem, ale preludium do bardzo prawdopodobnego posunięcia wojskowego na dużą skalę przez Rosję, Koreę Północną i Chiny, aby wyrwać Europę Zachodnią, Koreę Południową i Tajwan spod kontroli Zachodu. Zachód jest tak sparaliżowany przez zbrodniczo niekompetentne rządy, że będzie to nie tyle wojna, co spacer.

Zacznijmy od Rosji. Rosyjska Cerkiew Prawosławna wydała “rozkaz” do narodu rosyjskiego, w którym stwierdza, że specjalna operacja wojskowa na Ukrainie jest “nowym etapem walki narodowowyzwoleńczej… wypełniać misję tych, którzy bronią świata przed naporem globalizmu i zwycięstwem nad Zachodem, który popadł w satanizm”.

Postawmy sprawę jasno: Rosją rządzi Cerkiew prawosławna i nie wypowiecie Świętej Wojny, jeśli nie będziecie tego absolutnie pewni. Rosyjska FSB dała jasno do zrozumienia, że uważa Zarząd Rezerwy Federalnej i rodziny, które są jej właścicielami, za swojego prawdziwego wroga.

Dlatego marionetkowy premier Polski, Donald Tusk z Banku Rezerwy Federalnej, ostrzega przed “realnym” zagrożeniem konfliktem w Europie, mówiąc, że “dosłownie każdy scenariusz jest możliwy”. Nie widzieliśmy czegoś takiego od 1945 roku”.

Dowództwo francuskie i niemieckie uznało, że jeśli Rosja wkroczy do Europy Zachodniej, nie będzie w stanie stawiać oporu dłużej niż kilka tygodni.

Generał Rob Magowan, zastępca szefa sztabu obrony kraju, przyznał w parlamencie, że Wielka Brytania nie będzie w stanie “prowadzić wojny na pełną skalę z Władimirem Putinem” przez ponad dwa miesiące z powodu braku zapasów amunicji i sprzętu.

Amerykańskie wojsko również nie będzie w stanie pomóc. Ułatwiło to zburzenie mostu w Baltimore.

Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś jednym z niewielu pozostałych miłośników pomocy z zimną krwią, którzy nadal wierzą w “oficjalną” wersję, że był to wypadek, obejrzyj poniższy film i ilustracje.

Moim pierwszym podejrzanym w tym ataku był Barack Obama, ponieważ jego film na Netfliksie przewidział podobne wydarzenie.

Jeśli jednak chodzi o qui bono, czyli o to, kto na tym korzysta, powinna to być Rosja. Zawalenie się mostu uwięziło cztery statki, których armia USA absolutnie potrzebowała do szybkiego przetransportowania sprzętu przez Atlantyk na wypadek wojny w Europie Zachodniej. To jest:

Cape Washington – jednostka typu Przylądek W.

Gary E. Gordon był okrętem typu Gordon.

SS Antares (T-AKR-294) to szybki frachtowiec typu Algol.

SS Denebola (T-AKR-294), kolejny szybki frachtowiec typu Algol.

Oznacza to, że jeśli Rosja wkroczy do Europy Zachodniej, USA nie będą w stanie przerzucić wystarczającej ilości sprzętu wojskowego na czas, aby cokolwiek z tym zrobić. Feldmarszałek Douglas MacGregor powiedział, że rosyjskie okręty podwodne mogą zniszczyć wszystkie pozostałe amerykańskie okręty transportowe.

W każdym razie, wiemy z naszych własnych kontaktów w Pentagonie, że armia USA w żadnym wypadku nie ma zamiaru bronić marionetkowych rządów KM w Europie.

Jest to o tyle ważne, że Rosja prawie wypowiedziała wojnę. Rosyjskie MSZ domaga się aresztowania i ekstradycji do Rosji wszystkich uczestników wydarzeń z 22 marca (322)

za ataki terrorystyczne na terytorium Rosji, w tym na szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) Wasyla Maliuka.

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa dała jasno do zrozumienia, że rząd USA obciążył sam siebie, natychmiast obwiniając ISIS, mimo że jest dobrze znany. ISIS itd. są pomysłem USA i Wielkiej Brytanii.

Szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) Aleksandr Bortnikow publicznie oskarżył Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Ukrainę o atak terrorystyczny na ratusz w Krokusie.

Nasze własne źródła FSB twierdzą, że Rosja domaga się również aresztowania fałszywego prezydenta USA Joe Bidena i jego szefa Baracka Obamy. Proszą również o aresztowanie Charlesa Mountbattena Windsora.

Dlatego ambasador Rosji w Stanach Zjednoczonych Anatolij Antonow mówi, że poprawa stosunków z Waszyngtonem pod rządami prezydenta Joe Bidena jest “niemożliwa”.

Wiele wskazuje też na to, że ewentualny rosyjski atak nastąpi w tym samym czasie, co ofensywa Korei Płn. na Koreę Południową.

Korea Północna importuje z Rosji ogromne ilości paliwa do sprzętu wojskowego, co wygląda na przygotowania do wojny. Co najmniej pięć północnokoreańskich tankowców wypłynęło w tym miesiącu z produktami naftowymi z portu Wostocznyj na rosyjskim Dalekim Wschodzie.

Według rosyjskiej agencji informacyjnej TASS północnokoreańskie tankowce dostarczyły ponad 1,5 mln baryłek produktów naftowych od 1 stycznia do 15 września 2023 roku. “Moskwa i Pjongjang obiecały wzmocnić współpracę wojskowo-techniczną” – dodano.

Rosja użyła również w zeszłym tygodniu prawa weta, aby powstrzymać monitorowanie przez ONZ dostaw broni między Moskwą a Pjongjangiem.

W obliczu tych napięć Japonia desperacko próbuje rozmawiać z Koreą Północną, ale minister spraw zagranicznych Korei Północnej Choi Son-hui powtórzył w piątek stanowisko Pjongjangu, że odrzuci wszelkie kontakty z Japonią.

Nasze źródła północnokoreańskie twierdzą, że kontrolują japońskie podziemie i przygotowują się do obalenia niewolniczego rządu w Japonii, ponieważ zabił on ponad 400 000 ludzi za pomocą szczepionek.

Kolejną oznaką fundamentalnej zmiany jest zamknięcie przez Goldman Sachs działalności bankowej w Japonii.

Pamiętam, że kiedy pracowałem w Forbesie, chodziłem na imprezy GS, gdzie pracowali tacy ludzie jak były wiceprezydent USA Walter Mondale. Był to de facto rząd Japonii. Ich odejście to wielka wiadomość.

Według moich własnych źródeł związanych z wielką rodziną cesarską (Fujiwara), Japonia wkrótce będzie miała nowego cesarza i nowy rząd.

“Opisałem środowisko bezpieczeństwa jako najbardziej niebezpieczne, jakie widziałem od 40 lat w mundurze” – powiedział w tym miesiącu przed Komisją Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów admirał John Aquilino, szef Dowództwa Indo-Pacyfiku.

Jednak Chiny i Tajwan zjednoczą się bez żadnej wojny, twierdzą źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Mówią, że porozumienie o pokojowym zjednoczeniu zostało już zawarte.

W każdym razie sytuacja jest tak napięta, że w tym tygodniu zwołano nadzwyczajne spotkanie z przedstawicielami rodziny Habsburgów (europejskiej rodziny królewskiej), Pentagonu, CIA, rosyjskiej FSB, mieszkańców Antarktydy i azjatyckiej rodziny królewskiej. Osoba, która będzie uczestniczyć w spotkaniu, mówi, że omówi następne.

Zastąpienie WEF i międzynarodowego systemu ONZ kontrolowanego przez chazarską mafię. Mówią, że budowa nowej siedziby organizacji zastępczej ONZ w Azji Południowo-Wschodniej już się rozpoczęła.

Na spotkaniu omówiona zostanie również propozycja Towarzystwa Białego Smoka, aby wyemitować obligacje o wartości 100 bilionów dolarów, aby zapoczątkować nową erę. Jak wspomniano wcześniej, proces rozpocznie się od roku jubileuszowego, w którym nastąpi jednorazowe umorzenie wszystkich długów publicznych i prywatnych. Będzie się to również wiązało z jednorazową realokacją aktywów skradzionych przez oszukańcze banki centralne na przestrzeni dziesięcioleci. Wtedy merytokratyczne organizacje planowania przyszłości (jedna globalna i siedem regionalnych) wymyślą, jak najlepiej wykorzystać 100 bilionów dolarów.

Propozycja WDS wzywa również zachodni kompleks wojskowo-przemysłowy do zaprzestania kradzieży zasobów od czczących szatana oligarchów XM i rozpoczęcia ochrony czczących istot tej planety. W tym celu planowane jest przeznaczenie hojnych funduszy na zapobieganie wojnom.

Zachód zacznie również naprawiać stulecia grabieży, podbojów i morderstw na całym świecie poprzez masową kampanię mającą na celu wyeliminowanie ubóstwa, chorób i degradacji środowiska. Odblokuje również technologie, które pozwolą nam wszystkim żyć jak milionerzy przez tysiące lat.

Niezależnie od tego, co wyniknie z tego spotkania, obecny system finansowy kierowany przez Zachód jest matematycznie skazany na zagładę.

Narodowe Biuro Badań Ekonomicznych szacuje, że nawet 385 amerykańskich banków może upaść tylko z powodu kredytów na nieruchomości komercyjne. “Duże miasta, takie jak San Francisco, mają już centra miejskie, które wyglądają jak apokalipsa zombie, z opuszczonymi biurowcami palącymi się w słońcu. Oczekuje się, że za cztery lata połowa powierzchni biurowej w centrum Pittsburgha będzie pusta.

Tę apokalipsę na rynku nieruchomości pogłębia 45-procentowa dewaluacja wszystkich aktywów obligacji spowodowana panicznymi podwyżkami stóp procentowych przez Fed.

Amerykańska giełda jest również gigantyczną halucynacją, gdy na przykład maleńka firma samochodowa Tesla jest rzekomo warta więcej niż wszystkie pozostałe firmy samochodowe na świecie razem wzięte.

Coraz większa liczba ekspertów dochodzi do wniosku, że “Ameryka może być bliska momentu Minsky’ego… Ten proces, przechodząc od powolnego, powolnego do nagłego i dziejącego się teraz, trwa dziesiątki lat wstecz”.

Fed nie jest w stanie ratować banków, nie drukował nowych pieniędzy od 2019 r., a w zeszłym roku poniósł rekordową stratę w wysokości 114 mld dolarów.

Starsi informatorzy wiedzą, że to wszystko dobiega końca. Na przykład Bill Gates właśnie sprzedał wszystkie swoje udziały w Siedmiu Wspaniałych (Alphabet, Amazon, Apple, Meta, Microsoft, Nvidia i Tesla).

Wygląda na to, że ludzie kontrolujący fałszywą administrację Bidena zrabowali wszystko, co mogli przed upadkiem.

U.S. Government Accountability Office (GAO) szacuje, że administracja Bidena zarobiła w ciągu ostatniego roku 236 miliardów dolarów. Ponadto GAO uważa, że 236 miliardów dolarów “może nie odzwierciedlać pełnej kwoty niewłaściwych płatności”.

Kwota takich płatności pod rządami administracji Bidena od 2021 r. wyniosła ponad 764 mld dolarów. GAO szacuje, że skumulowane zaległości od roku podatkowego 2003 wyniosły około 2,7 biliona dolarów……….

Podobne straty zaobserwowano w Kanadzie. Kanadyjski oficer wywiadu przysłał nam następujący film z następującym komentarzem:

Zobaczcie i posłuchajcie, jak arogancko ta nazistowska marionetka KM-WEF raz po raz uchyla się od odpowiedzi na to pytanie. Kristi Freeland odmawia odpowiedzi na pytanie, ile rząd otrzymał z podatku węglowego, jeśli chodzi o 2 miliardy dolarów, które były nierozliczone.

Nazistowska Freeland stanie przed sądem pod zarzutem zdrady i zbrodni przeciwko ludzkości. Jeśli zostanie uznana za winną, zostanie ukarana.

To właśnie dzieje się pod koniec reżimu.

KM myślało, że otrzyma pieniądze we wrześniu po tym, jak amerykański rząd obiecał Bankowi Rezerwy Federalnej, że zorganizuje szczyt ONZ w sprawie przyszłości “we wrześniu, aby stworzyć lepszy, sprawiedliwszy i bardziej pokojowy świat”. Problem polega na tym, że po prostu próbowali zabić nas wszystkich szczepionkami i bronią biologiczną, więc nikt nie ufa ich obietnicom, że nagle zrobią coś dobrego.

Azjaci nie chcą finansować ludzi stojących za zbrodniczym reżimem Ukrainy z ważnego powodu. Aleksiej Daniłow, sekretarz generalny Rady Obrony Narodowej i Bezpieczeństwa, mówi, że Rosjanie są “mniej ludzcy” niż inni ludzie, ponieważ są “Azjatami”. W zeszłym tygodniu sprowokował bardzo poważny incydent dyplomatyczny z Chinami, kiedy wygłosił obsceniczną grę słów na temat specjalnego wysłannika Chin, Li Hui.

Ponadto coraz więcej państwowych mediów donosi o handlu organami i dzieciobójstwie przez reżim.

Nawet BBC donosi, że zdrowe noworodki mogły zostać zabite na Ukrainie, aby sfinansować kwitnący międzynarodowy handel komórkami macierzystymi.

Rosjanie już dawno powinni byli zlikwidować zbrodniczy reżim ukraiński. Na pewno wkrótce upadnie.

Nazistowski rząd Benjamina Netanjahu w Izraelu również jest bliski obalenia. Przyczyną tego było publiczne ludobójstwo w Gazie. Odnosi się to również do oświadczeń takich jak te republikańskiego kongresmena Tima Wahlberga z Michigan, że zamiast wysyłać pomoc do Gazy, rząd USA powinien rozważyć użycie bomby atomowej w tym regionie.

Zięć Trumpa, syjonista Jared Kushner, wzywa do czystek etnicznych w Strefie Gazy, aby dokończyć dzieła. Kushner, który był kluczowym doradcą Trumpa na Bliskim Wschodzie, powiedział, że wodna własność Gazy może być bardzo cenna. i wezwał Izraela, aby go oczyścił”.

“To, co widzimy teraz w Strefie Gazy, jest rażącym pogwałceniem międzynarodowego prawa humanitarnego na dużą skalę” – powiedział irlandzki minister spraw zagranicznych Michael Martin w oświadczeniu, w którym ogłosił, że jego kraj pomoże RPA wnieść oskarżenie o zbrodnie wojenne przeciwko Izraelowi.

Pod groźbą bojkotu handlu międzynarodowego rząd USA odmówił zawetowania wezwania 14-osobowej Rady Bezpieczeństwa ONZ do “natychmiastowego zawieszenia broni” między Izraelem a Hamasem i “bezwarunkowego uwolnienia wszystkich zakładników”.

Amerykańscy politycy, którzy nadal popierają obecne państwo Izrael, nie mogą pojawiać się publicznie bez wywoływania zamieszek, o czym świadczy ta scena przed imprezą charytatywną prezydenta Bidena na Manhattanie.

W Izraelu “dziesiątki tysięcy Izraelczyków demonstrowało w sobotę wieczorem przed kwaterą główną wojska w Tel Awiwie w ramach największego protestu przeciwko premierowi Benjaminowi Netanjahu od czasu ataku terrorystycznego z 7 października”.

Orzeczenie Sądu Najwyższego Izraela zmusza rząd premiera Benjamina Netanjahu do walki o przetrwanie, podczas gdy wojna w Strefie Gazy pogłębia podziały polityczne w kraju.

Również teraz u Netanjahu “zdiagnozowano ciężką przepuklinę, a dziś wieczorem będzie miał pilną operację w znieczuleniu ogólnym; jego zastępca podejmuje swoje obowiązki.”

Źródło Mossadu komentuje: “Czy to koniec awatara Netanjahu? Stara historia głosi, że wylądował w szpitalu. Czyżby planował ucieczkę? Wątpię, żeby ta sama osoba wyszła z ambulatorium. A co, jeśli wyjdzie?

Tak czy inaczej, Izrael jest bankrutem, ponieważ jego amerykański sponsor nie otrzymuje już azjatyckich pieniędzy na jego finansowanie.

Rząd USA wykorzystywał również azjatyckie pieniądze do wielu innych niemoralnych celów. Na przykład Narodowa Fundacja Nauki wydała pieniądze podatników na opracowanie narzędzi sztucznej inteligencji do cenzurowania Amerykanów na różnych platformach mediów społecznościowych. Ich celem byli konserwatyści, mniejszości, Amerykanie mieszkający na obszarach wiejskich, osoby starsze i rodziny wojskowych. Cenzura ta skierowana jest m.in. przeciwko osobom takim jak ten autor, które powołują się na dowody naukowe na szkodliwość szczepionek przeciwko COVID-19. Innymi słowy: rząd wykorzystał sztuczną inteligencję, aby ukryć fakt, że próbuje nas zabić.

Ten oparty na faktach raport o ogromnej korupcji związanej z Covid jest tym, co próbowali ocenzurować.

Miliardy dolarów wydane na biznesy związane z Covidem….. Amerykańska firma Innova Medical Group podpisała 9 kontraktów na badania przepływu bocznego o wartości 3,7 mld funtów. Oczywiście jest to transakcja z wykorzystaniem informacji poufnych. Oczywiście w grę wchodził numer 10 na Downing Street.

Tymczasem szkocka policja planuje zaprzestać prowadzenia dochodzeń w sprawie przestępstw, takich jak kradzieże i uszkodzenia mienia, aby móc badać wszelkie reklamy, które otrzymuje na mocy nowej ustawy o przestępstwach z nienawiści, takie jak publikowanie komentarzy anty-LGBT na Facebooku.

Protesty LGBT to inna sprawa. Przemawiając na niedzielnej kolacji Kampanii Praw Człowieka w Los Angeles, Jill Biden wyraziła opinię, że zakaz korzystania z gejowskich książek pornograficznych w bibliotekach dziecięcych w szkołach jest podobny do zakazu nazistowskich Niemiec.

Ponadto nie powinniśmy krytykować nielegalnych imigrantów. Na przykład nie powinniśmy mówić, że obcokrajowcy są odpowiedzialni za 100% poważnych napaści na tle seksualnym i 57,4% wszystkich przestępstw we Frankfurcie nad Menem.

Media KM starają się również zatuszować takie rzeczy, jak zamieszki na lotnisku w Paryżu, kiedy nielegalni imigranci próbują zapobiec ich deportacji.

Jak mówi mężczyzna na zdjęciu poniżej, ludzie rozumieją, że czczący molochy, pijący krew pedofile, którzy kierują zachodnimi rządami, nie mają na uwadze najlepszego interesu ludzi.

Pomimo tego przebudzenia, KM desperacko próbuje sprawić wrażenie, że wszystko wraca do normy, organizując “króla Karola” i “papieża Franciszka” maszerujących publicznie po długim zniknięciu.

Sądząc po poniższym raporcie niemieckiej prasy, wydaje się, że wszyscy brytyjscy członkowie rodziny królewskiej pojawili się ponownie po tym, jak nie widziano ich publicznie przez wiele miesięcy. W dobie cyfrowych podróbek i gumowych masek nie da się potwierdzić, czy są prawdziwe, czy nie. Możemy potwierdzić, że chociaż otrzymaliśmy podobne potwierdzenie od królowej Elżbiety w formie podpisanych listów, nic takiego nie wydarzyło się od czasu jej zabójstwa.

Nasze własne źródła MI6 donoszą, że król Karol lub ktokolwiek, kto kontroluje jego awatara, został oskarżony o zdradę. Zmieniło się coś fundamentalnego. Wzywają do gilotyny i nie bez powodu.

Opublikowano za: https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-01-04-2024-poslednie-novosti/

Wypowiedz się