Astrologia intuicyjna: zaćmienie słońca w Baranie, kwiecień 2024 r

Astrologia intuicyjna: zaćmienie słońca w Baranie, kwiecień 2024 r

Wysłany dnia 02.04.2024 autor: EraOfLight 

Autor: Tanaaz | Zawsze Świadomy

8 kwietnia 2024 roku nastąpi całkowite zaćmienie Słońca w znaku Barana. Jest to jeden z najsilniejszych kosmicznychwydarzenia roku i ukształtują ścieżkę, którą mamy podążać przez następne 18 miesięcy.

Zaćmienia są zawsze okresami wysoce transformacyjnymi, a to zaćmienie, będąc całkowitym zaćmieniem słońca, osiąga maksymalny poziom siły. Zaćmienie Słońca zawsze przypada na Księżyc w nowiu, więc możesz o nim myśleć jak o doładowanym, superaktywowanym i superintensywnym Księżycu w nowiu.

Zaćmienie Słońca w nowiu

Księżyce w nowiu reprezentują początek nowego cyklu, więc to zaćmienie Słońca zwiększa tę energię, otwierając drzwi, oczyszczając ścieżki i skłaniając nas do zmiany kierunku. Fakt, że zaćmienie słońca przypada na Barana, tylko to wzmacnia, ponieważ Baran jest oznaką nowego początku.

Spodziewaj się nowych informacji, nowego sposobu bycia lub nowej ścieżki, która otworzy się przed tobą w ramach tego Zaćmienia. Ponieważ to Zaćmienie jest tak potężne, tę nową szansę lub początek można dostrzec nawet do miesiąca po osiągnięciu przez to Zaćmienie swojego szczytu.

Może być również tak, że to zaćmienie słońca zapoczątkowuje nowy sposób bycia, który następnie zmienia kierunek lub bieg twojego życia. Na początku może się to wydawać subtelne, ale kiedy spojrzysz wstecz na ten czas, będziesz w stanie zobaczyć, jak bardzo zmienił się i zmienił w ciągu tego miesiąca w roku.

Chociaż energie Zaćmienia mogą być subtelne, innym razem mogą być głośne. Podczas tego zaćmienia może nas powitać zaskakująca okazja lub otwarcie drzwi, które poprowadzą nas na nieoczekiwaną ścieżkę.

Mówi się, że zaćmienia przynoszą fatalne wydarzenia, które przenoszą nas na wyższy stan świadomości, więc ufaj temu, co się dzieje i staraj się pozwolić sobie na prowadzenie, a nie próbować kontrolować.

Zaćmienie Księżyca w nowiu i zamierzenia

Podczas gdy zaćmienia słońca zwykle mieszają przeznaczone wydarzenia i umieszczają nas tam, gdzie powinniśmy, możemy wykorzystać tę energię do ustalenia intencji i ćwiczenia naszych zdolności do współtworzenia.

Jesteśmy współtwórcami tego Wszechświata, więc sporządzenie listy intencji i przedstawienie tego, co chcemy przyciągnąć, może być potężnym ćwiczeniem do wykonania w ramach energii Zaćmienia.

To zaćmienie słońca w Baranie jest także zaćmieniem węzła północnego, co oznacza, że ​​jego energia jest zakorzeniona w przyszłości. To Zaćmienie, które pozwala patrzeć w przyszłość i akceptować zmieniające się czasy. To nie jest czas na patrzenie wstecz i rozpamiętywanie przeszłości, to czas, aby patrzeć w przyszłość i dostrzegać potencjał nowego rozdziału.

Warto o tym pamiętać, tworząc swoje intencje. Staraj się, aby były świeże i nowe. Staraj się nie prosić o te same rzeczy, ale znajdź nowy sposób podejścia do tego, czego pragniesz. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i marz o wielkich marzeniach!

Ponieważ energia wokół zaćmienia Słońca jest tak silna, będziesz miał mnóstwo czasu na ustalenie swoich zamiarów i będziesz mógł pracować z tą energią przez kilka tygodni po jej minięciu. Tak naprawdę czasami lepiej poczekać i zobaczyć, co zostanie „pobrane”, zanim określisz swoje zamiary.

Zaćmienie Słońca i Chiron w Baranie

W czasie tego zaćmienia mamy Słońce i Księżyc, a także Wenus, Chiron, Eris i  Merkury w retrogradacji w znaku Barana. Tworzy to silne pole siłowe energii Barana, które zachęci nas do wzmożenia wysiłku, odnalezienia naszych zdolności przywódczych i aktywowania w sobie silnego wojownika.

Jeśli znajdziemy się w obliczu sytuacji trudnych lub stanowiących wyzwanie, energia ta doda nam motywacji i pewności siebie, co pomoże nam przejść przez nią.

Spośród wszystkich planet krążących w Baranie w czasie tego zaćmienia, Chiron wyróżnia się jako jedna z najbardziej dominujących ze względu na bliskość Księżyca w nowiu.

Chiron to asteroida zwana rannym uzdrowicielem. Reprezentuje nasze traumy i rany, które dziedziczymy z naszych poprzednich i obecnych linii czasu. Te rany są tak głębokie, że kształtują nas i kształtują na to, kim jesteśmy. Te rany tak naprawdę nigdy nas nie opuszczają, ale zamiast tego pozostają z nami.

Chiron uczy nas, że możemy czerpać moc, mądrość i uzdrowienie z naszych ran. Jego energia zachęca nas do patrzenia na nasze rany jako na portale mocy i nauki, jak prowadzić i pomagać sobie i innym.

W micie Chirona to właśnie jego własne zranienie spowodowane porzuceniem przy urodzeniu pozwoliło mu odnaleźć swoją rolę nauczyciela, medium i uzdrowiciela. To dzięki swoim ranom odnalazł swoje dary.

Jestem pewien, że wszyscy możemy utożsamić się z elementami historii Chirona, a podczas zaćmienia Słońca możemy to poczuć lub stać się bardziej świadomi tego, jak ta energia rozwija się w naszym życiu.

Jeśli byłeś w podróży uzdrawiającej lub stałeś twarzą w twarz z własnymi ranami, to zaćmienie słońca będzie potężnym czasem na przekroczenie granic i przejście do następnego rozdziału twojej podróży uzdrawiającej.

Podczas zaćmienia słońca rany mogą wypłynąć na powierzchnię lub może się okazać, że czerpiemy moc i mądrość z traum, które kiedyś nas powstrzymywały lub powstrzymywały.

Pod tym zaćmieniem kryje się silna, wzmacniająca energia, którą możemy wykorzystać, aby popchnąć się do przodu i jak najlepiej wykorzystać czas, który został nam dany.

Ścieżka zaćmienia Słońca

Szlak Eclipse rozpoczyna się na południowym Pacyfiku i biegnie przez Amerykę Północną i Środkową. Niektóre części Ameryki Południowej również będą mogły zobaczyć zaćmienie. Mówi się, że kiedy w danym kraju widoczne jest zaćmienie, kraj ten staje się głównym obiektem zainteresowania w nadchodzących miesiącach.

W tradycyjnej astrologii mówi się, że zaćmienia słońca wpływają na królów i królowe oraz władców kraju. Zatem to Zaćmienie może przynieść ważne wiadomości lub informacje światowym przywódcom, zwłaszcza w krajach, które oglądają Zaćmienie w jego Całości.

Podsumowanie energii całkowitego zaćmienia słońca w Baranie

  • Nowe początki, nowe ścieżki i nowe sposoby widzenia rzeczy
  • Nowa szansa, która poprowadzi Cię w innym kierunku
  • Coś, o czym marzyłeś lub nad czym pracowałeś, staje się rzeczywistością
  • Potężna energia uzdrawiająca pozwala nam czerpać mądrość z naszych ran
  • W skali globalnej możemy spodziewać się wiadomości o światowych przywódcach

** Źródło

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2024/04/astrologia-intuicyjna-zacmienie-sonca-w.html

Wypowiedz się