4 ROCZNICA NAJWIEKSZEJ WOJSKOWEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ – W BRYTYJSKIM PARLAMENCIE WZYWAJĄ DO KARY ŚMIERCI DLA CZŁONKÓW ”COVIDOWEJ KABAŁY”

Globalna Świadomość

4 ROCZNICA NAJWIEKSZEJ WOJSKOWEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ – W BRYTYJSKIM PARLAMENCIE WZYWAJĄ DO KARY ŚMIERCI DLA CZŁONKÓW ”COVIDOWEJ KABAŁY”

Dziś mija czwarta rocznica ogłoszenia na świecie największego przekrętu i wojskowej operacji psychologicznej XXI wiekuWszyscy wiemy dziś jak świat dał nabić się w butelkę falami starachu co doprowadziło w konsekwencji do największego eksperymentu medycznego na świecie… A jak sprawy mają się w tej kwestii dziś ?

Starszy brytyjski poseł wezwał do postawienia Gatesa i innych członków elitarnej „kabały Covida” za „zbrodnie przeciwko ludzkości”

Kongresman Andrew Bridgen wezwał do kary śmierci dla Gatesa i elitarnej „kabały Covid” za ich rolę w promowaniu szczepionek mRNA, blokad, kagańców i innych ograniczeń podczas „pandemii”.

Bridgen odniósł się do „spisku Covida”, który obejmuje Gatesa, WEF, ONZ, WHO, kadrę kierowniczą Big Pharma, globalistycznych urzędników rządowych i elitę biznesową. Bridgen twierdzi, że bliski przyjaciel Epsteina, Gates i Covid Cabal, dopuścili się „zbrodni przeciwko ludzkości”, które „są równoznaczne ze zdradą społeczeństwa”.

Wezwał swoich kolegów do podjęcia działań na rzecz ukarania osób odpowiedzialnych za te zbrodnie karą śmierci. Podczas swojego oświadczenia Penny Mordaunt, spikerka Izby Gmin i długoletnia członkini WEF, próbowała z nim polemizować, ale Bridgen kontynuowała: „Przywódcy rządów na całym świecie i inni dopuścili się czegoś, co można określić jedynie jako zdradę społeczeństwa.”

„Zawsze byłem przeciwny karze śmierci, ponieważ odebranie życia jest czymś złym, zatem nie może być słuszne, aby państwo odbierało życie w odwecie” – powiedział Izbie. „Ale wydarzenia zmusiły mnie do ponownego rozważenia mojej decyzji pozycja.”

Czy zatem możemy przeprowadzić debatę na temat zbrodni przeciwko ludzkości i odpowiedniej kary dla tych, którzy popełniają, współpracują i ukrywają wszystkie te okrucieństwa, okrucieństwa i zbrodnie, które są tak poważne, że może być wymagana kara śmierci?”

Mordaunt, brytyjscy liberałowie i korporacyjne media zareagowały, nazywając Bridgena „teoretykiem spiskowym” – termin ukuty przez CIA po zabójstwie Kennedy’ego, aby napiętnować każdego, kto był bliski prawdy o jego morderstwie.

„To dobrze, że finał tego spotkania, w którym dominowały teorie spiskowe, przypadł szlachetnemu panu” – stwierdziła, zarzucając Bridgen, że stanowi „zagrożenie dla demokracji”.

Bridgen powiedział, że skontaktował się już z komendantem policji metropolitalnej Markiem Rowleyem, aby skomentować zarzuty. Poseł planuje spotkać się z ekspertami i sygnalistami, aby zadać pytania dotyczące tego przestępstwa i wpływu działań Covid Cabal na społeczeństwo. Zapowiedział, że przedstawi dowody przestępczej działalności Gatesa, WEF, ONZ i niektórych wyższych rangą członków brytyjskiego rządu i służb państwowych podczas quasi-pandemii.

Bridgen powiedział też, że jeden z wysokich rangą ministrów ujawnił mu ściśle tajne szczegóły planu wyludnienia świata, o którym Gates, Schwab i inni mówili bezczelnie i bez wahania.

Powiedział, że sygnalista ma dowody na spisek mający na celu masową redukcję światowej populacji. Według Bridgen rozmowa odbyła się w herbaciarni parlamentu w Westminster.

Nienazwany minister powiedział Bridgenowi, że „wkrótce umrze na raka”, ponieważ dał się oszukać i wszczepił szczepionkę mRNA Covid. Turborak jest jednym z częstych skutków ubocznych zastrzyków mRNA , gdy dana osoba wypala się w ciągu kilku dni.

„Możesz mówić, co chcesz” – powiedział pastor Bridgen. „To nie ma znaczenia. Jesteś zaszczepiony. A ty wkrótce umrzesz na raka.

Bridgen wezwał rząd brytyjski do „natychmiastowego zaprzestania programu szczepień mRNA i rozpoczęcia pełnego dochodzenia publicznego, które zbada nie tylko szkody wyrządzone przez szczepionkę, ale także dlaczego wszystkie władze i instytucje działające na rzecz ochrony interesu publicznego zawiodły w tak fatalny sposób” wypełniając swoje obowiązki.

Można mieć tylko nadzieję, że Bridgen nie „popełni samobójstwa”, jak to bywa z ludźmi, którzy zaszli tak daleko, i doprowadzi sprawę do końca lub przynajmniej spowolni realizację innych planów.

Tymczasem Barack Obama dolewa oliwy do ognia i wybucha:

„Zasadniczo przeprowadziliśmy obecnie badania kliniczne szczepionki na miliardach ludzi na całym świecie”.

Oznacza to, że Obama potwierdza, że ​​cała ludzkość była królikami doświadczalnymi dla Big Pharma/WEF w największym eksperymencie na ludziach w historii, w którym ludziom wielokrotnie wstrzykiwano eksperymentalną technologię terapii genowej mRNA, a wszystko po to, aby leczyć łagodny patogen ze wskaźnikiem przeżycia wynoszącym więcej niż 99%.

Przypomnijmy, że bazę badawczą „szczepionek” firmy „omicron” (BA.4/5) Pfizer i Moderna stanowiło 8 (OSIEM) myszy. Zaraz po myszach  rozpoczęły się testy na ludziach , zmuszając ludzi do wyrażenia zgody pod groźbą zwolnienia, zakazu spacerów, podróżowania itp. Co więcej, test na 8 myszach zakończył się niepowodzeniem.

Jedna mysz miała miano 300, 2 inne 700, 2 inne 1500, 1 3000, 1 7000, a ostatnia miała 22 000!

Ci, którzy odmówili, stracili pracę lub zostali wykluczeni z tego właśnie „życia publicznego” – znanego dogmatu „nie można kupić, nie można sprzedać” Znaku Bestii.

Opublikowano za: https://globalna.info/2024/03/22/4-rocznica-najwiekszej-wojskowej-operacji-psychologicznej-w-brytyjskim-parlamencie-wzywaja-do-kary-smierci-dla-czlonkow-covidowej-kabaly/

Comments

 1. czystesale says:

  Miliony ofiar “wojskowej operacji” “Plandemia”

  “Plandemia” była istotnie wojskową operacją z aktywnym udziałem jednostek wojskowych. W sztabach operacji masowego skażenia genetycznego brali udział oficerowie wojska, dowodzili też nierzadko generałowie, n.p. w RFN gen. Carsten Bereuer dowodził operacją skażania, za zasługi został powołany na najwyższe stanowisko w armii RFN, generalnego inspektora Bundeswery.

  Wojskowe służby dokonywały też wstrzykiwania preparatów wojennych.

  Firma ModeRNA, która obok Pfisera produkowała preparaty genetyczne do skażenia ludności, od dziesięciolecia wykonywała zadania na potrzeby Pentagonu w zakresie broni biologicznej tzw. “gain of function”. Nie wykluczone, że Pfizer otrzymał od ModeRNA dokumentację preparatu skażanie genetycznego, gdyż preparaty mało się różnią i mają to samo szkodliwe działanie.

  “cała ludzkość była królikami doświadczalnymi dla Big Pharma/WEF w największym eksperymencie na ludziach w historii” jakże nieporadnie i naiwnie wygląda w zestawieniu z operacją “Plandemia” dr. Mengele ze swym skromnym warsztatem w KZ, czy nawet cała organizacaj SS, która mozolnie męczyła się z wymordowanie niewielkiej w końcu w porównaniu liczby ludzi. I pomyśleć, że prawie wiek kazano nam wierzyć w szczególną zbrodniczość tych lzdzi.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Cel operacji “Plandemia” jest 65 milionów ofiar, cała II. Wojna może się pochwalić co najwyżej 60-cioma milionami.

  Zbrodnia jest najwyższym celem kapitału

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  jeśli uwierzyć potomkowi rabinów.

Wypowiedz się