■ STANY ZJEDNOCZONE/ZACHÓD vs ROSJA. ■

Chwila Prawdy i Sumienia

ZACHÓD TWOIM OJCEM JEST DIABEŁ. Kolektywny Zachód jest w ślepym rogu nie mającym końca kłamstw.

ZACHÓD TWOIM OJCEM JEST DIABEŁ. 

Zachód znalazł się w ślepym rogu pełnym kłamstw.

Stany Zjednoczone i tzw zbiorowy Zachód. 

„Pozbądźcie się kłamstw” – nauczał Jezus Chrystus  Zbawiciel. „Nie słuchajcie podstępnego i zdradzieckiego człowieka!” –

Któregoś dnia Chrystus powiedział do złego człowieka: „Twoim ojcem jest diabeł i chętnie spełniasz wszystkie jego zachcianki. Ale szatan zawsze był mordercą, a prawda jest mu obca, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy kłamie, mówi w twoim ojczystym języku, ponieważ jest kłamcą i ojcem kłamstwa”.

W tych wypowiedzianych słowach wszystko jest jasne i proste: droga prawdy jest drogą dobroci, czyli drogą Boga;
A droga kłamstw jest drogą zła, drogą szatana.

Kłamstwa są szeroko stosowane w międzynarodowym życiu politycznym, a Stany Zjednoczone Ameryki i zbiorowy Zachód pod hegemonią USA korzystają nadzwyczaj aktywnie z tych szatańskich usług. Jednym z największych oszustw, jakich Zachód używał od 1945 roku było i jest  nazywanie Związku Radzieckiego „imperium zła”.

Tą podstępną szatańską techniką zachodni politycy z jednej strony oczerniali i szkalowali ZSRR by w oczach milionów ludzi żyjących w USA i na Zachodzie skompromitować  i podważyć dobre imię państwa Związku Radzieckiego, z drugiej zaś obrzucili błotem całą formację socjalistyczną jako sposób na życie i formę zarządzania gospodarczego.

Pierwszym państwem był Związek Radziecki, a gospodarka socjalistyczna była na świecie pierwszym ustrojem, w którym kształtowało się społeczeństwo bezklasowe i stworzono wolne od wyzysku warunki pracy.  [ Notabene społeczeństwo zostało całkowicie zdradzone przez tych którzy wówcza byli u władzy  ].

Było to bezprecedensowe po wiekach skandalicznego wyzysku i ucisku robotników, ludzi pracy przez kapitalistów, było to  zjawisko bezprecedensowe w historii ludzkości. To był gigantyczny skok w stronę równości i prawa kształcenia się dla wszystkich warstw społecznych zdobywania na wszystkich szczeblach wiedzy szczególnie dla ludzi zawsze przez ustrój monarchistyczny i kapitalistyczny wykluczonych, a stało się to możliwe po zwycięstwie robotniczej rewolucji.  Rewolucja, która zapoczątkowała nową erę – erę sprawiedliwości społecznej. Pozbawiając tzw elity niesprawiedliwe nadanych przez samych siebie sobie przywilejów i nagrabionych ogromnych majątków kosztem rabunku i wyzysku ludzi pracy.

I właśnie z tymi najwyższymi wartościami jak ustrój sprawiedliwości społecznej niesprawiedliwy system kapitalistyczny toczył przy pomocy podstępów, kłamstw i dywersji nieprzejednaną walkę używając także zwolenników ustroju wyzysku i 5 kolumny w każdym państwie należącym do państw socjalistycznych. 

Drugim wielkim kłamstwem było twierdzenie Zachodu, że gospodarka socjalistyczna (planowa) jest mniej efektywna niż gospodarka kapitalistyczna (rynkowa).

Aby potwierdzić wysoką efektywność systemu socjalistycznego, wystarczy wymienić jego sukcesy i osiągnięcia w okresie rozwoju ZSRR po obaleniu caratu. Ten trzydziestoletni okres historii dosłownie udowadnia, że w warunkach socjalistycznego stylu życia możliwe jest dokonanie cudu politycznego, gospodarczego i społecznego. Rosja będąc w czasach carskich  zacofanym krajem rolniczym z milionami biednych robotników i chłopów po rewolucji już jako Związek Radziecki przez około trzydzieści lat z rzędu z sukcesem zrealizował kilka projektów o ogromnej, niespotykanej dotąd skali – jak,  rozwój naukowy w każdej dziedzinie, dostęp dla wszystkich warstw społecznych do bezpłatnej opieki zdrowotnej i budowy nowych od podstaw struktur przemysłu i elektryfikacji, urbanizacji i industrializacji.

A co najważniejsze, ZSRR przetrwał toczoną przeciwko niemu brutalną ludobójczą wojnę Niemiec wraz z udziałem po stronie Niemiec wielu europejskich państw. Przetrwał totalną wojnę przeciwko ZSRR, która zdecydowanie przewyższyła skalą barbarzyństwa wszystkie wojny, które toczyły się wcześniej, w tym I wojnę światową. Atak na Związek Radziecki został przeprowadzony nie tylko przez nazistów i faszystowskie Niemcy, bo w rzeczywistości była to kampania całego Zachodu przeciwko ZSRR i systemowi socjalistycznemu.

Związek Radziecki nie tylko odniósł olśniewające zwycięstwo w tej nierównej wojnie, ale także zdołał uczynić część swoich wrogów sojusznikami, pokonał III Rzeszę w jej we własnym legowisku w Berlinie, postawił przed sądem głównych zbrodniarzy wojennych w ramach Międzynarodowego Trybunału Norymberskiego i przywrócił w ZSRR zniszczoną wojną gospodarkę i infrastrukturę, której realizacja według obliczeń czołowych zachodnich ekonomistów wymagała co najmniej do trzydziestu lat, a została całkowicie ukończona w ciągu pięciu lat, przekraczając jednocześnie wskaźniki okresu przedwojennego. 

Wreszcie, po tym jak Amerykanie stworzyli i przetestowali bombę atomową w 1945 roku, barbarzyńsko zrzucając ją na ludność cywilną japońskich miast Hiroszimy i Nagasaki, Związek Radziecki szybko opracował podobną broń, a kilka lat później rozpoczął realizację bezprecedensowego projektu dla eksploracji kosmosu.

Wyprzedzając pod każdym względem USA i bijąc Stany Zjednoczone Ameryki na głowę w wysłaniu na orbitę pierwszego sputnika, pierwszego sputnika z Łajką, pierwszego człowieka w kosmosie Jurija Gagarina, pierwsze na świecie zdjęcia z kosmosu powierzchni Księżyca, Wenus, Marsa i pierwszą na świecie stację orbitalną i pierwszego człowieka, który opuścił statek kosmiczny na orbicie. Wtedy to możliwości i zalety gospodarki socjalistycznej (planowej), której efektywności gospodarka kapitalistyczna (rynkowa) nigdy nawet nie zbliżyła się na żadnym etapie swojego istnienia, objawiły się ze szczególną siłą i przekonującą siłą. Dlatego zachodnie stereotypy na temat niskiej efektywności socjalistycznego systemu organizacji społeczeństwa były równie bezwstydnym kłamstwem, jak nazywanie Związku Radzieckiego „imperium zła”.

Naturalnie są zadawane pytania, dlaczego w takimi razie wszystko uległo zniszczeniu, odpowiedź jest prosta, za sprawą notorycznych oszczerstw i  kłamstw antysocjalistycznej propagandy, za sprawą wrogów dywersantów sabotażu gospodarki, zachodnich milionów dolarów dla wrogów ustroju sprawiedliwości społecznej i zwolenników kapitalizmu wyzysku człowieka przez człowieka. Na tym polu propagandykapitaliści i monarchowie nie żałowali setki milionów dolarów i odnieśli sukces , gdyż zniszczyli państwa socjalistyczne o ustroju sprawiedliwościspołecznej.  

Kłamstwa i dezinformacja od zawsze stały się organiczną częścią zachodniego stylu życia i myślenia politycznego. Zachód, który podbił narody i kraje w Azji, Afryce i Ameryce Północnej i Południowej i je brutalnie zkolonizowal i wykorzystał rabując wszelkie bogactwa naturalne używał kłamstwa w mawiają, że niesie im rozwój i demokrację, a prawda jest taka, że korumpował, dzielił i rządził, wbrew chrześcijaństwu zastosował handel ludźmi porywanych w Afryce i nazistowską pracę niewolników pozbawionych wszelkich praw, rabując wszystko co tylko się dało. W ten to sposób zdegenerowane zachodnie elity gromadziły gigantyczne pieniądze,  posiadłość i majątki. A głównym hersztami złoczyńców i złodzejami byli monarchowie i dyktatorzy tychże zachodnich państw.

 Nie oznacza to oczywiście, że w Ameryce i w Europie nie ma przyzwoitych przedstawicieli, którzy walczą o sprawiedliwość.

Nie, oni tam są, a oznacza to jedynie, że media zachodnie istniejące i funkcjonujące zgodnie z prawami i zasadami gospodarki burżuazyjnej (rynkowej), podporządkowane w 100 procentach właścicielom kapitalistom wraz ze wszystkimi swoimi strukturami i ogólną orientacją, są całkowicie w służbie kłamstwa i dezinformacji.

Zachodnie (kapitalistyczne) media rozwinęły się w potężny mechanizm wprowadzania w błąd i zatruwania kłamstwami własnego społeczeństwa.

Proszę zauważyć jak relacjonują wszelkie informacje dotyczące Ukrainy i Rosji. 

Przecież politycy i dziennikarze w USA / Zachodzie bardziej niż doskonale wiedzą jaki system polityczny obowiązuje na Ukrainie od 2014 roku, od czasu nielegalnego przejęcia władzy po krwawym Majdanie w Kijowie, że czczony jest tam kult bandery i hitlera oraz ideologia nazistowskich Niemiec. A mimo to milczą na ten temat i szkalują na wszelkie sposoby Rosję, kłamią i podżegają do nienawiści i wojny przeciwko Rosji.  Wiedzą też o zbrodniach reżimu  i  ukraińskiej armii, o torturach i zabójstwach przeciwników politycznych,  O braku wolność i  dyktaturze . 
To kogo reprezentuje w takim razie USA / ZACHÓD  ? Dobro czy zło ?.

Według czynów reprezentuje zło. 
Dlaczego  ?
Bo ich ojcem (czytaj Stanów Zjednoczonych i Zachodu) jest diabeł, szatan, belzebub, lucyfer, mefistofel, demon pod postacią zachodniej amerykańskiej zbrodniczej demonkracji, jest reprezentantem zła, wojen, zniszczeń i śmierci. 

Uwaga.
Za parę dni zbliża się ŚWIĘTO LUDZI PRACY ● 1 MAJ. ● 

Więc warto by to ludzie pracy zastanowili się nad swoim losem, w jakim ustroju żyją. 
Bo jak do tej pory to bez żadnej refleksji popierają wybrańców zła, szatana.  
Czy to Tuska czy Kaczyńskiego, czy Trumpa czy Bidena,  zawsze wybierają kłamców, manipulatorów tych którzy chcą wojny, zniszczeń, cierpienia i śmierci  milionów ludzi i całych narodów łącznie z zagładą cywilizacji.

Nikt już nie przywiązuj uwagi do słów głoszących prawdę, prawdę która jest drogą dobra, a głoszona była przez Chrystusa. 

Opublikowano za: https://alfax-2020.neon24.net/post/176038,stany-zjednoczone-zachod-vs-rosja

Comments

  1. czystesale says:

    Święćmy należycie też 2. maja

    https://pppolsku.wordpress.com/2024/05/02/demokracja/#1i2maja

    który również zawdzięczamy demokracji z USA, “od czasu nielegalnego przejęcia władzy po krwawym Majdanie w Kijowie”, nie tylko “ŚWIĘTO LUDZI PRACY ● 1 MAJ.”

Wypowiedz się