ZDRADA SATANISTYCZNA: Amerykańscy pastorzy chrześcijańscy zmusili wiernych do przyjęcia szczepionek COVID za pośrednictwem tajnego programu “Faith4Vaccines”

03/08/2024 // Ethan Huff //

OGŁOSZENIEW zamian za łapówki pieniężne od rządu, tysiące amerykańskich pastorów wcisnęło swoim wiernym “szczepionki” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19), z których wielu jest teraz przewlekle chorych lub zmarło w wyniku tego.

Raport America Out Loud wyjaśnia, że rządowy program o nazwie “Faith4Vaccines”, który narodził się z machiny propagandy szczepionek Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS) COVID-19 Community Corps, przekonał żerujących pieniądze “przywódców religijnych” do sprzedania swoich stad Big Pharmie.

Korpus Społeczny COVID-19 ma 86 członków-założycieli, z których większość należy do kategorii “przywódców religijnych”. Należą do nich między innymi:

  • Amerykański Kościół Baptystów
  • Katolickie Organizacje Charytatywne USA
  • Kościół Episkopalny
  • Narodowe Stowarzyszenie Ewangelików
  • Grecko-Prawosławna Archidiecezja Ameryki
  • Nowojorska agenda żydowska

(Powiązane: Pamiętasz, jak przywódca południowych baptystów Al Mohler próbował manipulować chrześcijanami, aby “zaszczepili się” na COVID, ponieważ “to właśnie zrobiłby Jezus?”)

Manipulowanie Pismem Świętym w celu prania mózgu

Niektórzy tak zwani pastorzy nie byli jednak skuszeni pieniędzmi, aby manipulować swoimi wiernymi. Poprzez ostrożne sztuczki urzędnicy państwowi manipulowali Pismem Świętym i koncepcjami biblijnymi, aby przekonać przywódców religijnych, że Jezus chce, aby wcisnęli szczepionki COVID swoim wiernym.

Były “wielebny-doktor” National Institutes of Health (NIH) Francis Collins – tak, właściwie tak się nazywa – rozmawiał z setkami przywódców religijnych w 2021 roku, twierdząc, że szczepionki COVID były “odpowiedzią Boga na modlitwę”. Wezwał ich wszystkich do podjęcia działań w ramach “miłości bliźniego swego”.

“W przemówieniu przypominającym kazanie, dostosowanym do potrzeb tych przywódców religijnych, Collins upomniał ich, aby nie wierzyli w ‘teorie spiskowe’ o ‘możliwych skutkach ubocznych’ – które Collins fałszywie uznał za nieprawdziwe” – donosi America Out Loud o dziwacznym przemówieniu Collinsa.

Inni w reżimie Bidena przyjęli podobne podejście, naciskając na amerykańskich pastorów, aby naciskali na zastrzyki z powodu jakiegoś moralnego obowiązku “kochania bliźniego swego”. Wielu z nich dało się na to nabrać, a następnie wygłaszało aktualne kazania o tym, jak ważna jest “ochrona się” w celu ochrony sąsiadów przed “wirusem”.

Schemat manipulacji rozpoczął się już w lutym 2021 r., choć prawdopodobnie wykluł się w tajemnicy na długo przed tym. Inny program o nazwie “Wiara w szczepionkę” został wykorzystany do próby nakłonienia religijnych Amerykanów, aby zaufali nowoczesnej medycynie, w tym przypadku szczepionkom COVID, aby oczyścić kraj z “pandemii”.

“Jak zademonstrowano na krajowym szczycie Faiths4Vaccines, potężni urzędnicy rządowi uciekli się do wykorzystania doktryny religijnej, aby zmusić przywódców religijnych w całym kraju do wykorzystania własnych duchowych wpływów, pozycji zaufania i świętych przestrzeni, aby wcisnąć szczepionki swoim wiernym” – mówi America Out Loud.

“Urzędnicy państwowi twierdzili, że znają stanowisko Boga w kwestii szczepionek przeciwko COVID-19, nie biorąc pod uwagę innych perspektyw ani nie angażując się w otwartą debatę. Twierdząc, że ich “teologia” szczepionek jest poprawną interpretacją, nasi przywódcy rządowi sugerowali, że wszyscy przywódcy religijni o odmiennych poglądach sprzeciwiają się Bogu lub mają niewłaściwe rozumienie Boga”.

Od tego czasu stało się niezaprzeczalnie jasne, że szczepionki COVID nie są “darem od Boga”, w który wierzyło wielu z tych oszukanych przywódców religijnych i wiernych – chyba że ten dar miał oczyścić znaczną część populacji poprzez przewlekłą chorobę i śmierć.

“W rzeczywistości celem “pandemicznego” Purim było w dużej mierze uderzenie w białe chrześcijańskie narody – które miały najwyższe wskaźniki zgodności ze szczepieniami – i najwyższe wskaźniki śmiertelności z powodu “szczepionek” – ponad 20 milionów zgonów i wciąż rośnie.

(Czy wiesz, że Focus on the Family również sprzedał się kultowi COVID, nakłaniając swoich wyznawców do zaszczepienia się na tak zwanego “wirusa”?)

Amerykańskie chrześcijaństwo w niczym nie przypomina tego, czego nauczał Jezus, przynosząc zgniłe owoce w postaci korupcji i skandali, w tym Faith4Vaccines. Dowiedz się więcej na stronie Antichrist.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

ChristiansForTruth.com

AmericaOutLoud.news

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2024-03-08-christian-pastors-coerced-congregants-covid-vaccines-faith4vaccines.html

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu komentarz Bacy z Bacologii:

No cóż, po tych sławnych dokumentalnych programach filmowych od długich lat doskonale wiadomo jaką patologią są tak zwani „amerykańscy pastorzy” – to oszołomstwo i naciągactwo będące klasą samą w sobie.

Natomiast ci telewizyjni lub radiowi kaznodzieje to już szczyt złodziejstwa i pseudoreligijnej ekstremalnej patologii. Bez żadnych problemów natury moralnej dobrodzieje sprzedali big farmie swoich baranków.

Na szczęście u nas nie ma w ogóle amerykańskich pastorów i w zamian za łapówki od rządu, tej niewdzięcznej pracy łapownika podjęły się Małysze, Pazury, Jandy i tym podobny margines. A teraz za to płacą. Płacą i płaczą.

Za; https://bacologia.wordpress.com/2024/03/13/szybkie-wiesci-181/#more-13411

Wypowiedz się