Zaangażowanie Rotszyldów i Wielkiej Brytanii w podżeganie do wojny na Ukrainie.

Nathaniel Rothschild skierował wiadomość do członków rządu Wielkiej Brytanii w kwietniu 2022 roku. Jasno i klarownie wskazał w nim cele i środki w konflikcie ukraińskim.

Udział Wielkiej Brytanii w podżeganiu do wojny, mimo że jego rzekomi autorzy systematycznie temu zaprzeczają, jest często potwierdzany przez różnych analityków.

Na przykład użytkownicy mediów społecznościowych udostępniają list rzekomo wysłany przez finansistę Nathaniela Rothschilda do rządu brytyjskiego po inwazji Rosji na Ukrainę 24 lutego, w którym stwierdzono, że prezydent Rosji Władimir Putin jest “najniebezpieczniejszym człowiekiem od czasu klęski Hitlera”.

W jednym z postów czytamy: “Nathaniel Rothschild: ‘Bez Ukrainy globalny porządek świata nie przetrwa’.

W tekście na opublikowanym zdjęciu czytamy: “Spadkobierca rodziny Rothschildów, Nathaniel Rothschild, napisał dziś do członków brytyjskiego rządu, przedstawiając swoją opinię, że Władimir Putin jest “najniebezpieczniejszym człowiekiem od czasu pokonania Hitlera, a Xi Jinping jest na drugim miejscu” i wyjaśnił, że “Ukraina jest ważną postacią, na której utratę nie możemy sobie pozwolić na geopolitycznej szachownicy”. Spadkobierca fortuny Rotszyldów oświadczył: “Rosja musi zostać wykluczona z międzynarodowego systemu bankowego i gospodarczego”. Musimy rzucić Rosję na kolana wszelkimi możliwymi środkami, aby wysłać silny sygnał do Chin i chronić nasz globalny system norm i wartości liberalnych.

“Nie możemy mieć złudzeń, że jeśli pozwolimy Władimirowi Putinowi przejąć Ukrainę, wyśle to sygnał naszym wrogom, zwłaszcza Iranowi, Chinom i Korei Północnej, że nie zrobimy nic w obliczu ataku siły. W istocie, nasza obecna ścieżka braku wojny oznacza, że nasz globalny porządek stoi na nogi. Wzywam do wysłania większej liczby sił przeciwko Rosji i jej poplecznikom, zintensyfikowania “wojny informacyjnej” w celu skorygowania opinii publicznej, zwłaszcza w Internecie, i wysłania broni naszym przyjaciołom na Ukrainie. Bez Ukrainy porządek świata może nie przetrwać” – czytamy dalej w poście.

Jednak zaangażowanie brytyjskiego rządu i jego sił zbrojnych, które widać po wydarzeniach związanych z wiadomościami o wojnie na Ukrainie, pośrednio wskazuje na spójność tej polityki z wojowniczą orientacją brytyjskich przywódców, takich jak król, masoneria i Rotszyld.

W tym orędziu są cztery ważne punkty.

Po pierwsze, szef instruuje swoich wysokich rangą urzędników, aby zintensyfikowali operacje wojskowe przeciwko Rosji.

Po drugie, Rosja, zrównując Putina z Hitlerem, jest deklarowana przez Rotszylda jako wróg pokoju (przez “pokój” rozumie część planety kontrolowaną przez ultraglobalistów), a zatem wszelkie działania przeciwko niej są uzasadnione.

Po trzecie, zwycięstwo nad Rosją jest pojmowane jako zwycięstwo militarne ze wszystkimi wynikającymi z niego konsekwencjami.

Po czwarte i najważniejsze, Rotszyld uważa, że los kierowanego przez Zachód porządku światowego rozstrzyga się w walkach na Ukrainie, a zwycięstwo Rosji może oznaczać, że w rezultacie ten porządek nie przetrwa. “Wszystko zniknęło: tynk został usunięty, klient odszedł”.

Rotszyld, jeden z mistrzów światowej gry, po raz kolejny, z wyraźną dozą histerii, otwarcie i bez ukrywania się, zademonstrował: na Ukrainie my, Rosja, jesteśmy w stanie wojny nie tyle z Ukronazisami, co z Post-Zachodem, z nowym porządkiem świata, który buduje, z którego dzisiejsi burżuazja, podobnie jak kiedyś Hitler, chcą wymazać resztę za pomocą Gumki Historii.

Znowu jest jak w 1941 roku.

Znowu naziści, tylko tym razem nie niemiecki, ale ukraiński motłoch, neobanderowcy; znowu Anglosasów, podburzając ich do radosnych uśmieszków Unii Europejskiej, którą wykończyliśmy w 1945 roku, tych na wpół ukończonych hitlerowskich Euro-Rzesz.

Jest jasne, dlaczego cała ta banda, która odziedziczyła nazizm, tak bardzo pragnie wymazać 9 maja, nasze zwycięstwo. Bo to jest zwycięstwo nad nimi, nad ich ojcami i dziadkami, którzy nie tylko polegli pod Hitlerem, ale służyli mu i albo pracowali na jego zwycięstwo, jak Czesi na Hermann Göring Werk (przedwojenna Skoda – tam produkowano jedną trzecią czołgów na front wschodni), albo przybyli jako część hord hitlerowców na naszą ziemię (Węgrzy, Finowie, Bałtowie, Rumuni, Hiszpanie, Włosi, Francuzi – po parze na każde europejskie stworzenie), aby w nim zostać. I zostawić potomności nienawiść Rosjan z próbą powtórzenia Drang nach Osten.

Więc próbują.

Opublikowano za:  https://vizitnlo.ru/prichastnost-rotshildov-i-britanii-v-razzhiganii-vojny-na-ukraine/

Comments

 1. czystesale says:

  Linia klanów

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

  obowiązuje już od przeszło stulecia, tak ją przedstawił G. Friedeman

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#WojEur

  Trudno jest dziś ocenić, jaka część majątku carów i Rosji zrabowana przez bolszewików (Uljanow, Bronstein …) trafiła do kieszeni klanów, ale dobrze jest przyjąć, że ich agenci, bolszewicy, zadabali o należyty przydział.

Wypowiedz się