Putin ostrzega, że “bal wampirów Zachodu się skończył” – eksploatacja świata przez zachodnie elity dobiega końca

15.03.2024 // Ethan Huff // 

Era zachodniej kontroli nad sprawami światowymi dobiega końca – twierdzi prezydent Rosji Władimir Putin.

W ekskluzywnym wywiadzie opublikowanym przez Rossija 1 i RIA Novosti Putin ostrzegł zachodnie “elity”, że nie będą już mogły wykorzystywać innych narodów i ich narodów do zdobywania władzy i zasobów.

“Złoty miliard”, jak Putin nazywa zachodnie elity, przyzwyczaił się do tego, że może “napełnić swoje brzuchy ludzkim mięsem, a kieszenie pieniędzmi” – ale nie będą już “pasożytować” na narodach Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej, w szczególności swoim złem.

“Muszą zrozumieć, że bal wampirów się kończy” – powiedział Putin o tych demonicznych zachodnich elitach.

Okazuje się, że grupy ludzi na całym świecie, które od setek lat są gwałcone i grabione przez zachodnie elity, teraz uczestniczą w walce Rosji o suwerenność, która jest sercem wojny w Ukrainie.

Te wyzyskiwane narody, wyjaśnił Putin, dzielą z Rosją “własne aspiracje do suwerenności i niezależnego rozwoju”, podczas gdy Zachód, który przegrywa wojnę na Ukrainie, a tym samym dominację nad światem, spada w przepaść.

(Powiązane: W desperackiej próbie pomocy Ukrainie nie przegrać z Rosją, Biden chce przekierować finansowanie armii amerykańskiej do Zełenskiego.)

Tym razem Zachód nie wygra

Podczas gdy zachodnie elity, o których mówi Putin, powoli zdają sobie sprawę, że ich rządy terroru dobiegają końca, wielu z nich desperacko próbuje teraz “zamrozić obecną sytuację” i zachować “niesprawiedliwy stan rzeczy w sprawach międzynarodowych”.

Putin uznaje tę taktykę i mówi, że to nie zadziała. W swoim przemówieniu programowym do Zgromadzenia Federalnego Rosji w zeszłym miesiącu Putin skrytykował “kolonialne nawyki” Zachodu polegające na “wzniecaniu konfliktów narodowych na całym świecie” w celu zgromadzenia większej władzy. Powiedział, że te wysiłki nie będą już działać.

“Zamiast Rosji chcą zależnej, więdnącej, umierającej przestrzeni, w której mogą robić, co chcą” – powiedział Putin o zachodnich elitach, które robią teraz wszystko, co w ich mocy, aby zatrzymać rozwój Rosji i przekształcić ją w umierające państwo, tak jak Ukraina.

W swoim niedawnym wywiadzie Putin rozwinął tę kwestię, stwierdzając, że wiele zachodnich elit jest tak “zaślepionych rusofobią”, że były “zachwycone”, że mogły popchnąć Rosję do rozpoczęcia najnowszej ofensywy wojskowej na Ukrainie, aby zakończyć wojnę, którą Zachód rozpętał tam wcześniej w 2014 roku.

“Myślę, że byli nawet szczęśliwi, ponieważ wierzyli, że teraz wykończą nas za pomocą gradu sankcji, praktycznie wypowiedzieli nam wojnę sankcyjną i z pomocą zachodniej broni w rękach ukraińskich nacjonalistów” – wyjaśnił Putin.

Naród rosyjski jest tak zjednoczony w walce o suwerenność, że podzielony i szczerze mówiąc, umierający Zachód nie ma szans na pokonanie Rosji, bez względu na to, jak zachodnie media i aparat rządowy próbują to nakręcić.

“Ci, którzy są mądrzejsi”, powiedział Putin, zdali sobie sprawę, że Zachód nie wygra z Rosją, która walczy o swoją gospodarkę, swoich obywateli i swoje przetrwanie w obliczu coraz słabszej agresji Zachodu.

“Rozmowy pana Putina niosą ze sobą wiele cennych informacji” – napisał jeden z komentatorów o lekcji historii, którą Putin daje światu, a której Zachód nie chce dać. “Pomaga nam zrozumieć przeszłość i teraźniejszość Rosji oraz zmieniający się świat, w którym żyjemy. Dziękuję, panie prezydencie.

“Wyrachowane zachodnie syjonistyczne ghule doświadczają ostatnich śmiertelnych wstrząsów swojego rozpadającego się imperium” – napisał inny.

“Jako ktoś z Zachodu, pozwólcie, że podziękuję panu Putinowi za to, że był jedynym głosem zdrowego rozsądku wśród otchłani wampirów i sępów” – powiedział inny.

Naszą misją jest wzmacnianie, podnoszenie na duchu i obrona życia każdego człowieka na naszej planecie, a robimy to poprzez budowanie infrastruktury ludzkiej wolności. Dowiedz się, jak to robimy, korzystając z najnowocześniejszej technologii sztucznej inteligencji, pod tym linkiem. Wesprzyj nasze nieustające wysiłki, robiąc zakupy w HealthRangerStore.com i dziękujemy za wsparcie!

Źródła tego artykułu obejmują:

RT.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2024-03-15-west-vampire-ball-putin-exploitation-elites-end.html

Comments

 1. adamd says:

  Oj tam oj tam..
  W. Putin ma świadomość, że Rosja to Kontynent.
  Kto włada Kontynentem włada Ziemią.
  Ziemia, a na niej Rosja będąca kontynentem i Wyspy..
  Najmniejszą wyspą jest Australia.
  Wyspa ma to do siebie, że może zostać zatopiona przez np. tsunami .
  Oczywiście sztuczne spowodowane przez … bo naturalne było tylko raz i obiecano.. nigdy więcej.. potopu nie będzie.
  Kontynentowi zalanie wodą nie zagraża, zniszczenie tego giganta jest równoznaczne z zagładą wszystkich Wysp jak też wszelakich półwyspów typu Europa.
  Kontynent się ostanie, może być radioaktywny ( ?) ale znajdą się tereny gdzie życie przetrwa i odrodzi się w innej formie.
  No to trochę gdybologii.. a jeśli?
  Ziemia jest izolowana od otoczenia zewnętrznego ekranem energetycznym którego nie można naruszyć, jest izolacją doskonalą..
  Ktoś, bądź coś, ma ten klosz pod kontrolą i bawi się w grę komputerową (Matrix?)
  od momentu stworzenia Ziemi. Dlaczego jest jak jest?
  Albo powiększyła się ilość grających w miarę jak zabawa stała się atrakcyjna, więc ruletka trwa a to co z nami się dzieje, nie ma znaczenia dla tych co są na zewnątrz “klosza”. Ostatecznie można zainicjować inną ciekawszą grę…
  Do poczytania…
  Gerard Klein “Bogowie Wojny”

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Tak, jesteśmy pod kopułą energetyczną w wielkim płaskim kraterze około 10 razy większej planety. Ale ta kopuła “pęka” i zostanie zdemontowana, prawdopodobnie w ciągu najbliższej dekady…

Wypowiedz się