PORZĄDEK Z NIERZĄDEM ?!! i Protest rolników pod hasłem plakatowym „KONIEC GOŚCINY NIEWDZIĘCZNE SKURWYSYNY” !!!

Rolnik z flagą ZSRR na proteście usłyszał zarzuty

Przedstawiamy kolejne fragmenty  Bacy z Bacologii, nazywającego dosadnie i trafnie to, co dzieje się w Polsce, z perspektywą historyczną, w związku z plakatem na ciągniku rolnika, któremu postawiono z du… wzięte oskarżenia, w ramach dominującej hipokryzji w Nierządzie. W II części od Bacy, protest rolników pod nad wyraz spokojnym hasłem: „KONIEC GOŚCINY NIEWDZIĘCZNE SKURWYSYNY” i w III części aktualizacja z dnia dzisiejszego.

Redakcja KIP

*********

26 luty 2024

5. System starszych braci w lichwie się ośmieszył. Jak donosi „najpopularniejszy” w Polsce portal bankier.pl – najpopularniejszy oczywiście u emerytów – inwestorów, którzy nie mają co ze złotem na lokacie zrobić – rolnik, który wywiesił baner z prośbą do Putina o porządek oraz flagę Radzieckiego Sojuza usłyszał jakieś z dupy wzięte zarzuty. [ZDJĘCIE POWYŻEJ}

Żydowscy podżegacze z prokurwatury zarzucają mu, że on podżega w ramach złodziejskiego wrzasku: „łapaj złodzieja”.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rolnik-z-flaga-ZSRR-na-protescie-uslyszal-zarzuty-8700292.html

Boją się nie wybierane przez nikogo skurwysyny, że zostaną oderwane od koryta, ponieważ kompletnie na nic się nie zdało trwające kilkadziesiąt lat namolne, żydłackie podżeganie na Rosję oraz dwuletnie lizanie dupy żydobanderowcom, którzy przecież ręka w rękę z Hitlerem mordowali Polaków.

Rolnik nawołuje do Putina o porządek a nie jak ten chujek Hołownia do wdeptania Putina w ziemię. A tak nawiasem to ciekawe jak chujek Hołownia chce wdeptać tego biednego Putina, skoro jest z zawodu nikim, bo ma tylko jakieś liceum?

A mordercy polskich rolników kiedy usłyszą zarzuty?

Kiedy jebane NATO zareaguje na atak na członka sojuszu z zewnątrz?

Nie usłyszeli sprawcy jeszcze żadnych zarzutów? Nie?

A no to zapewne dlatego mordowani przez ukronazistów polscy rolnicy proszą teraz o pomoc Putina.

Bo Putin nie nadstawia drugiego policzka tylko wali tak z liścia, że nie trzeba poprawiać.

Skoro polskojęzyczne władze mają rolników w dupie – popełniają przestępstwo zaniechując obowiazkowych przecież działań. Jest podwójne morderstwo przecież – tak zwana zbrodnia wojenna. Umyślna lub nieumyślna, ale nie bezkarna, bo są na to paragrafy.

Mało tego, banderofile jeszcze dają rolnikom jasno do zrozumienia, że ukronaziści i żydobanderowcy mogą bezkarnie mordować polskich rolników.

Tego co postawił rolnikowi zarzuty, to się powinno na front do Donbasu zmobilizować. I Hołownię, i każdego kto się pluje i podżega do wojny z Rosją, która nie ma przecież żadnych sporów z Polską.

Rosja ma razem z Polską chwalebną historię zwyciężania banderowców i hitlerowców. Od Lenino do Berlino. Ot wsio.

Hołownia powinien usłyszeć zarzuty, ponieważ bez rolników nie da się żyć bo każdy potrzebuje amciu, natomiast bez Hołowni, który jest tylko bezużytecznym zjadaczem, jak najbardziej.

Ponadto żadne polskie prawo nie zabrania posiadania lub wywieszania radzieckiej flagi. Hitlerowskiej i banderowskiej owszem, bo to były ludobójcze i nazistowskie ideologie. Ale nie radzieckiej.

Tak, że rolnik nie ma się czego obawiać, bo jak sprawa nie zostanie odrzucona przez sąd będzie miał poparcie całego rolnictwa z całej Europy. I zrzutki takie za odwagę, jak tamten Argentyńczyk z Irlandii, który złapał nożownika z Algierii.

Przypominam dla nieświadomych – milicja i prokurwatura nie stanowią w Polsce żadnego prawa – sądy stanowią i tylko one. A więc jeśli rolnik dostanie wsparcie społeczne, ta szczujnia ucieknie z podwiniętymi ogonami.

Natomiast o nadgorliwych szabesgnojów typu Hołownia można być spokojnym. Karma widzi, Karma radzi, Karma działa, Karma nigdy nas nie zdradzi. Albowiem jak to dowodzi każdy jeden przypadek identycznych krzykaczy z czasów plandemi – gorliwa praca dla żydów ZAWSZE ALE TO ZAWSZE kończy się eleganckim nożykiem w plecy. Czy tam szprycą. Żydy bowiem nie mają żadnej litości dla zdrajców, ponieważ ktoś kto zdradza własną rasę – tym bardziej zdradzi obcy gatunek.

Taki sam „interes” zatem jak szczepionkowe szabesgnoje zrobią zaniedługo banderofile i krzykacze nawołujące dziś do miłości dla żydobanderowskiego ludobójczego reżimu, który od dziesięciu lat morduje bezbronnych cywilów. To tylko tępi murzyni, którzy jak zrobią swoje będą mieli zaszczyt dwa metry niżej od normalnych ludzi odejść.

A tak nawiasem to jak wielkim trzeba być debilem, żeby na progu totalnej klęski wspierać jeszcze Upadlinę.

Przecież to się lada miesiąc zawali – nawet Igor Świątek przestał się ośmieszać i te gówno wspierać – a potem, oj potem będzie dla przegrywów baaaaaaardzo nieciekawie. Cały Zachód bowiem – kultywując ponad tysiącletnią zdradziecką tradycję nie tylko się wypnie na żydobanderowców, ale w imię dobrych stosunków z Rosją bardzo chętnie wyda Mateczce Rosji wszystkich banderowskich zbrodniarzy. Pod sprawiedliwy osąd. Bo Mateczka na pewno się o nich w swoim czasie upomni. I kto wie czy nie zawoła też o podżegaczy, kto wie?

PS. Koleś, który rzekomo widział fotkę traktora bez flagi dostał bana za pierdolenie bez sensu, że flaga była doklejona. Jak ktoś jeszcze się nawinie kto ma przywidzenia też wyłapie więc proszę nie pierdolić że flaga była doklejona, bo na tym blogu nie obowiązuje powtarzanie kłamstw do chwili aż staną się „prawdą” objawioną. To blog oparty na zupełnie innych zasadach.

6. Półtoragodzinna kompilacja zabitych „szczepionkami” na covida 19 i okaleczonych. Mocna sprawa.

https://www.bitchute.com/embed/kl9DR572S00W/?feature=oembed#?secret=JQtVULj8X5

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2024/02/25/szybkie-wiesci-177/

baca 12:05 on 28 Luty 2024 
Szybkie Wieści… 178
kiniec

28 luty 2024

1. Protesty chłopskie przebiegły nad wyraz spokojnie pod hasłem: „KONIEC GOŚCINY NIEWDZIĘCZNE SKURWYSYNY”.

Na widok tego hasła oczywiście natychmiast się zapluł żydowski ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i w związku z tym Ośrodek Monitorowania Zachowań Żydowskich wyraża głębokie zdziwienie akcją żydowskiego ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich, ponieważ Ukraińcy nie są rasą. To są tylko nieproszeni „goście”. I zupełnie inny gatunek – coś pośredniego między oswojonym dzikiem a zdziczałą świnią.

To Gospodarz – Polak decyduje kogo do Polski zaprosić, a kto ma z Polski wypierdalać. A nie jakiś żydowski ośrodek.

Żydowskiemu ośrodkowi się coś tam w środku najwyraźniej popierdoliło. A ponieważ jest akurat wojna Rotszyldów, Klausów Szwabów i Kill Billów z normalną resztą świata, oczywiście podoba mi się chłopska retoryka, czyli wyrażanie się w krótkich żołnierskich słowach.
Jak Ty mnie Rolnik teraz zaimponowałeś! Hasło protestu jest na maksa udane 

koniec gosciny1


A tak poważnie to przecież wiadomo nie od dziś, że sataniści chcą wykończyć całe indywidualne rolnictwo tylko po to żeby zmusić nas do wpierdalania toksycznej papki od Kill Billa Gatesa, któremu na koryto zamarzył się monopol podobny do tamtego na Windowsa.

Ale jak wiemy to wszystko były tylko grube plany, które jeden po drugim w gówno się obróciły. Fabryki sztucznego mięsa plajtują, tony tego gówna się w sklepach wyrzuca bo nikt normalny tego syfu nie kupuje.

Z robakami, którymi chcieli nas karmić też podobna sytuacja. No i w końcu toksyczne żarcie z zatrutej glifosatem i innym syfem Upadliny. Żydowskie spółki które to gówno sprowadzały do naszego kraju też liczą straty po tym jak chłopi wysypali ten syf z ukraińskich wagonów na ziemię.
Będą chyba musieli do Izrela z tym „jedzonkiem” zrobić sobie most powietrzny, bo w Polsce nikt nie chce tego brać do ust.
Albo do Francji, Niemiec lub Angli w ramach programu „czołgi za genetyczną kukurydzę” – obie strony wówczas skorzystają na handlowej wymianie 


2. Lichwa zdycha. Dosłownie. I dlatego dziś pijemy, albowiem kolekcjoner cudzych patentów i organizator srowidowej plandemi żyd Jacob Rotszyld – ten najważniejszy z unych – wyprostował w końcu nogi.
https://thepeoplesvoice.tv/jacob-rothschild-has-died/

Memy zalewają internety.

jacob


Jest już nawet film w sieci pod tytułem: „Lichwa Zdycha” przedstawiający ostatnie chwile Jacoba na Ziemi w otoczeniu kochającej rodziny.

https://www.bitchute.com/embed/uQp9wzIN0ptK/?feature=oembed#?secret=wMQX2ZFIlx

3. Można drugą kolejkę sobie polać, bo jakiś Kingston z brytyjskiej rodziny chlewnej też nagle wyprostował nogi.
https://wiadomosci.wp.pl/palac-buckingham-wydal-oswiadczenie-kondolencje-po-smierci-kingstona-7000300750326272a

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2024/02/28/szybkie-wiesci-178/#more-13252

Kolejna aktualizacja Bacy z 1 marzec 2024

1. W interesie szkopów, pedofilów Bidenów i brytyjskiej rodziny chlewnej banda rudego pragnie wciągnąć Polskę do wojny z Rosją. Ujawnił to premier Grecji. A oprócz Polski chcą jeszcze pchnąć na Rosję te pozostałe mocarstwa: Litwę, Łotwę i Żmudzinów. Nadesłał Łukasz, dzięki 
https://www.magnapolonia.org/premier-grecji-polska-chciala-dolaczyc-do-wojny/

To im oczywiście nie wypali, albowiem Słowianie się już przebudzili i nie będą zdychać za żydów w ich wojnach. Nie będą, ponieważ nawet jak nastąpi jakaś niemiecko angielska prowokacja (o której wspominał niezależnie baćka Łukaszenko), to i tak zabraknie chętnych do walki albowiem walka z Rosją – jak każdy doskonale już wie po przypadku Upadliny – nie będzie się toczyć na terenie Rosji ale na terenie Polski, Litwy i Estoni. Oraz u Żmudzinów.
Pytanie więc za dwa punkty: czy są chętni, żeby potem cały kraj wyglądał na tak dobrze zaorany artylerią jak teren byłej Upadliny? Z rozpieprzonymi wioskami, lasami, ba z całymi miastami zrównanymi z ziemią – których tak jak na przykład Mariupola nie przyjadą oczywiście potem remontować ludzie z Rosji? Nie przyjadą też odbudowywać Polski żadne majstry z Ameryki, Niemiec lub Anglii. Nie ma takiej opcji. A więc są chętni żeby oglądać całe rozjebane państwo?

No właśnie.
A zatem skoro tak się sprawy mają to niech może anglożydosasi sami sobie z Rosją walczą. Na terenie poligonu Ukraina. Czyli tak samo jak dotąd, ponieważ nierealne już mrzonki szwabów, żeby nas wymordować na wschodzie a potem ukraść nasz zachód są aż nadto dla wszystkich doskonale widoczne.
Rudy zatem będzie musiał sam walczyć za Szulca. Sam albo z tą kuźwa Kasią. No i batalionem pomiotu od Bolka.
A Rosja sobie da radę. Ma doświadczenie. Niemcowi zabrała Prusy i Ziemie Zachodnie, teraz zabiera ten chory wytwór Bismarka – Upadlinę a na dowidzenia kto wie czy znowu nie zrobi Niemcom Niemiec wschodnich i zachodnich – z poprawką taką, że tym razem bez gazu.

2. Retoryka wojenna u podżegaczy narasta. Gaulaiter Szulc przy pomocy szmatławców już zaczyna straszyć Niemców atakiem z kosmosu. Ale nie przez Plejadańskie Szaraki tylko Rosję.
https://rusvesna.su/news/1709189439

Nie mam pojęcia co też takiego miałaby ta biedna Rosja w kosmosie a potem w Niemczech podbijać. Albo zdobywać. No co tam jest do zagarnięcia? Popatrzmy – no jest potrójny milion murzynów, to raz. Drugie miliony muzułmanów, to dwa. Poza tym błąkają się tam ze dwa miliony pederastów i całe miasta pełne grubych, chorych, używanych przez murzynów Niemek, to trzy. No i co my tam jeszcze mamy do zdobycia? Aha nie mamy już nic, albowiem Niemcy są jak Izrael kompletnie wyciśnięte ze wszelkich możliwych surowców. Nie ma wyngla, nie ma ropy. Jest tylko odrobinę złota jeśli niemieckich kolegów z Nigeri można by tak określić. No i stara torba Ursula von der coś tam ze swoimi kucykami.
Cały Zachód jest zresztą taki sam jak Niemcy – tam po prostu nie ma kompletnie niczego do wyzwalania albo do podbicia. Rosja, która oficjalnie popiera tradycyjne wartości – dwie płcie, rodzina, etc. – na pewno nie będzie walczyć z całym NATO o prawa dla pedofilów, transwestytów albo pederastów. Nie ma takiej opcji. To pedały będą się pętać przy rosyjskich nogawkach – ale tylko do czasu aż dostaną kopa i uciekną ze skowytem…

3. Jeden z Ukraińców opowiada jak ukraińskie drony zaczęły ich zabijać kiedy poddawali się do niewoli. Ten został tylko ranny w plecy. Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1709183259

(…)

7. Zaciekły opór Palestyńczyków sprawił, że żydy się zaczęły wynosić z okupowanego miasta Jenin/Dżenin. Szala się najwidoczniej zaczyna w końcu przechylać na stronę ludzi. Twórca Izrela jak na zamówienie w samą porę wyprostował nogi – jakże to symboliczne – dosłownie jak ze starego żydowskiego testamentu.

Kto następny?
Bukmacherzy chyba przyjmują zakłady na Sorosza.

angel-of-death

8. Morale terrorystycznej armi ludobójców z Izrela leci na łeb na szyję w związku z zerowymi osiągnięciami przy likwidacji Hamasu, uwalnianiu zakładników i wypędzaniu ludzi z ich własnej ziemi. Ani jednego celu bandyci nie osiągnęli. A od rozpoczęcia specjalnej operacji już trzech Rotszyldów wyciągnęło nogi 
https://thecradle.co/articles/israeli-army-morale-plummets-over-lasting-victory-in-gaza-report

W międzyczasie wyjaśniło się dlaczego Egipt trzyma granicę zamkniętą dla palestyńskich uchodźców. Otóż oni w przeciwieństwie do na przykład Polski mają rdzennych Egipcjan przy władzy i za przyjmowanie uchodźców chcą żeby im anulowano jakieś międzynarodowe długi. Polskojęzyczni natomiast na przyjęcie Ukraińców pozaciągali jeszcze większe długi. Mała różnica, nieprawdaż?

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2024/02/28/szybkie-wiesci-178/

Comments

  1. makepeace1961 says:

    Pytam kiedy ten winny odpowie za śmierć Leppera?Zbrodniarz wraca na miejsce zbrodni? Sprzedali nasz przemysł, gospodarkę, rolnictwo. Nie ma nic.Teraz zostało wepchnąć Polskę pod ciężarówkę z gruzem

Wypowiedz się