Oszustwa Klimatyczne – Prof. dr. Fritz Vahrenholt – Agenda Zniewolenia

W gmachu wiedeńskiego parlamentu, w cieniu boginni mądrości Ateny stojącej przy wejści do parlamentu, odbył się ciekawy wykład na temat zmian klimatycznych.

————————–

Prof. dr. Fritz Vahrenholt – O zmianach klimatycznych
.

Po tym temacie możemy sobie odpowiedzieć na pytanie czy Zielony Ład jest uzasadniony.
——————————–

Wiele naturalnych faktorów przyczyniło się do tego, że doszło do ocieplenia klimatu, o czym piszę poniżej.

 
Wybuch Hunga Tonga.

Wybuch ten doprowadził do tego, że 10% gazu cieplarnianego w postaci pary wodnej dodatkowo dostał się do stratosfery, który jest znacznie bardziej gazem cieplarnianym jak CO2. 

Hunga Tonga eksplodował 150m pod powierzchnią oceanu i eksplozji ta doprowadził do powstania wielkiego słupa pary wodnej uzdatniającego atmosfery Ziemi o 10% pary wodnej jak normalnie się znajduje.
W ten sposób do atmosfery dostało się 150 milionów ton pary wodnej, co podgrzało atmosferę.

Następnym naturalnym czynnikiem występującym cyklicznie i podgrzewającym atmosferę jest El Nino, jak obrazuje poniższa grafika.

 

Te naturalne zjawiska nałożyły się na siebie i dodatkowo przyczyniło się to do wzrostu temperatury o 1,5 stopnia Celsjusza.

Zadziwiające jest, jak mówi naukowiec, że te wszystkie naturalne czynniki podgrzewające atmosferę nie są medialnie przekazywane społeczeństwu i w tym przemilczaniu tych faktów musi być jakiś cel.
Zdaniem naukowca nie jest to w interesie obecnej agendy, dlatego strach społeczeństwa przed klimatyczną katastrofą jest podtrzymywany.

Jak wynika z dokumentów Światowej Rady Klimatycznej IPCC, która jest polityczną organizacją deformującą naukę, ocieplenie klimatu jest wyłącznie spowodowane w 100 %-tach przez działalność człowieka i nie ma wcale naturalnych przyczyn ocieplenia 0% , co jest absurdalną tezą.

Takie faktory jak EL Nino i wybuch Hunga Tonga są z politycznych względów nieuwzględniane.

 

 
Na poniższej grafice z ostatniego sprawozdania IPCC wynika, że klimat z historycznego punktu widzenia był cały czas stabilny i dopiero działalność człowieka doprowadziła do destabilizacji klimatu.

 

Zatem takie okresy naturalnej destabilizacji klimatu jak np. średniowieczne okresy oziębienia, co przyczyniło się do głodu lub okres ocieplenia w czasach Imperium Rzymskiego (Roman Climate-Optimum) są politycznie przez IPCC nieuwzględniane.

 

 

Jak wygląda stan faktyczny jest podane poniżej w grafice pokazującej temperaturę na Ziemi od 800 roku.

Oficjalnie jednak podaje się do wiadomości społecznej rozwój obrazujący na grafice pokazującej rozwój temperatury od 1860 roku co jest jednoznaczną manipulacją przez wybiórczość okresu pasującego do politycznej narracji.

Zatem mamy do czynienie ze świadomą propagandą rządową analogiczną jak w czasie pseudo pandemii.

 

Oszustwem jest pokazanie tylko tej części rozwoju temperatury, który pasuje do oficjalnej narracji.
Wycięto z całego spektrum rozwoju termicznego tylko tą część, która sugeruje, że to człowiek swoim rozwojem technicznym jest winien wzrostowi temperatury. 

 

IPCC opracowało wiele modeli możliwego ocieplenia klimatu uzależnione emisją CO2.

Zdaniem IPCC przy spodziewanym wzroście emisji CO2 o 40 % w roku 2100 dojdzie do podwyższenia temperatury na Ziemi o 5 stopni. Czerwona klatka.

Zdaniem niezależnych naukowców prognoza ta jest fizycznie niemożliwa, ponieważ gdybyśmy spalili wszystkie nam znane nośniki ciepła nie bylibyśmy w stanie wyidukować tyle CO2, aby osiągnąć takie ocieplenie. Po prostu nie ma na Ziemi tyle tych nośników, co dla IPCC nie ma znaczenia. 

Najbardziej prawdopodobny rozwój temperatury jest zamarkowane klatką zieloną, co poniżej będzie uzasadnione.

W mediach głównego nurtu cały czas jesteśmy molestowani scenariuszem rozwoju temperatury na Ziemi zamarkowanego na czerwono, co jest absurdem.

Wiemy, że China każdego roku zwiększa emisję CO2 o 4%, a Indie zwiększają o 8% i każdego tygodnia w tych krajach oddawane są nowe elektrownie węglowe.

W tym samym czasiw Europa zmniejsza emisję o 7,4% i zamyka się w Europie elektrownie węglowe i inne, co jest niebezpiecznym absurdem.

Zatem wszystko jedno co się wydarzy scenariiusz 8,5 promowany politycznie i medialnie jest fizycznie niemożliwy i wylądujemy w scenariuszu 4,5 gdzie do roku 2060 będziemy mieli wzrost temperatury o 0,3 stopnia.

 

Wiemy również, że przy wzroście emisji CO2 o 400%,  co miało miejsce, wzrost koncentracji CO2 w powietrzu wzrosło tylko o 30%.

Jakie są powody tego? Takie, że oceany i roślinność na Ziemi wchłonęła CO2 produkując tlen i zwiększając plony o 15%.
CO2 jest przecież życiodajnym gazem, który przyczynił się do tego, że mamy znacznie więcej zieleni, również na terenach pustynnych.

  

Konsekwencja wzrostu CO2: Ziemia jest zieleńsza i zwiększają się obszary wegetacji.

 To jest bardzo dobra wiadomość, że na Ziemi powstają nowe obszary zieleni, ta wiadomość nie jest jednak komunikowana w mediach publicznych, ponieważ nie pasuje ona do oficjalnej narracji globalistów.

 

55% emisji CO2 jest wchłaniana przez oceany.

Czym możemy zatem uzasadnić dzisiejszą politykę redukcji CO2?

Na to pytanie jest prosta odpowiedź, szczególnie ja spojrzymy na poniższą grafikę.Mamy do czynienia z okradaniem społeczeństwa poprzez narzucenie certyfikatów CO2 na każdą działalność gospodarczą.
W ostatnim czasie ceny certyfikatów wzrosły o 400%, co siłą rzeczy musi prowadzić do wzrostu cen energii elektrycznej i wszystkich produktów.
Doprowadzi to również do spadku opłacalności produkcji we wielu firmach i doprowadzi je do ruiny i plajty.

Wzrosną również paliwa płynne i zostanie wymuszona Zielona Agenda, która prowadzi do ograniczenia mobilności społeczeństwa i dyscyplinowania go w każdej dziedzinie życia gospodarczego i prywatnego.
I w taki sposób dojdzie do wprowadzenia kontroli każdego człowieka, do likwidacji pieniądza gotówkowego i do wprowadzenia cyfrowego identyfikatora i do tzw. 15 minutowych miast, które de facto są więzieniami cyfrowymi.

Rolnicy zmuszani będą do sprzedaży swoich nierentownych gospodarstw i produkcja żywności (paszy) będzie przejęta przez międzynarodowe koncerny.
System demokratyczny będzie zbędny, ponieważ bydło nie będzie w stanie podejmować szybkich decyzji ratujących „płonącą” planetę Zienia.
I tak wylądujemy w totalitaryzmie przy pomocy Zielonego Faszyzmu, który dzisiaj podnosi coraz wyżej swoją arogancką głowę.

https://www.youtube.com/watch?v=c_Gn9OvgAa0

Opublikowano za: https://emigrant19.neon24.net/post/175559,oszustwa-klimatyczne-prof-dr-fritz-vahrenholt-agenda-zniewolenia

Comments

 1. czystesale says:

  “Agenda Zniewolenia”

  . Oszustwa Klimatyczne
  . Oszustwa Medyczne, Plandemia
  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/
  . Oszustwa Polityczne: Ukraina, Wybory, Migranci
  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/
  . Oszustwa żywnościowe: GMO, także z Ukrainy bezcłowa żywność skażona preparatami zabronionymi w UE
  . Oszustwa pieniężne: tzw. kryzysy, DCBC
  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/kryzgospody/

  Metoda: STRACH
  https://pppolsku.wordpress.com/2023/01/08/jak-wymordwac-ludzkosc/#Strach

  Zbrodnicze elementy

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

  realizują swój wielki plan niewolnictwa powszechnego dla ludzkości. Pierwszym krokiem jest wprowadzenie ewidencji cyfrowej:

  https://pppolsku.files.wordpress.com/2021/05/muu_tez_mamy_pesel.jpg

Wypowiedz się