Odcięcie 10 z 12 nici DNA sparaliżowało nasze zdolności

Ważny; Ten esej jest wyjątkowy i naprawdę otwiera oczy
Weź sobie te informacje do serca i rozpowszechniaj wiadomość:

Jesteś jedyny w swoim rodzaju i o wiele bardziej zdolny niż myślisz

Prawdziwa historia ludzkości

Pléiadiens często opowiadają pouczające historie, aby przenieść cię na wyższe poziomy świadomości.

Tym razem opowiadają nam wielką historię prawdziwej przeszłości ludzkości. Jest pewna wspólna historia, ale oto w końcu prawdziwa i kompletna historia. Mówienie prawdy i całej historii jest powodem, dla którego przybyli na Ziemię.

W czasach prehistorycznych Ziemię zamieszkiwało wiele wspaniałych i zaawansowanych cywilizacji. Większość z tych cywilizacji była humanoidalna, ale żadna z tych starożytnych ras ludzkich nie powstała na Ziemi. Dzisiaj strażnicy mądrości każdej kultury na Ziemi opowiadają tę samą historię o swoich przodkach, którzy przybyli na Ziemię z gwiazd.

Miliony lat temu małe grupy gwiezdnych ludzi 5D migrowały na Ziemię. Ci pierwsi gwiezdni podróżnicy, którzy dotarli na Ziemię, znani są jako Rasy Przed-Adamowe. Są to imponujące istoty znane jako Lemurianie i Atlantydzi z czasów prehistorycznych, zaawansowane humanoidalne istoty z Plejad i ostatecznie z systemu gwiezdnego Lyra.

Te pierwsze humanoidy, które przybyły na Ziemię, były pierwszymi ziemskimi terraformerami. Wprowadzili zaawansowane humanoidy, przodków Erectusa i neandertalczyków, którzy później zostali wyewoluowani przez Anunnaki we współczesnych Homo Sapiens.

Ci pierwotni zaawansowani terraformerzy i planiści światowi opuścili Ziemię miliony lat temu w różnym czasie z różnych powodów i powrócili do swojego piątego wymiaru.

5-wymiarowa rasa humanoidalna

Te gwiezdne stworzenia są 5-wymiarową rasą humanoidalną z zaawansowaną wiedzą, umiejętnościami i technologią. Mogą żyć dziesiątki tysięcy lat w swoich ciałach fizycznych. Telomery w ich DNA nigdy nie ulegają degradacji, umożliwiając komórkom ciała kopiowanie i rozmnażanie się w nieskończoność. Osiągają długowieczność, pijąc Wino Życia, połączone z ich własnymi komórkami macierzystymi, i jedząc Chleb Życia, białe ciastka w proszku ze złota monoatomowego.

Niektórzy kosmici pomogli genetycznie zmodyfikować rasę ludzką, podczas gdy Anunnaki później okaleczyli ludzką genetykę, odcinając 10 z 12 nici DNA, czyniąc ludzkość swoimi niewolnikami.

Odcięte nici zostały opisane przez naukowców głównego nurtu jako śmieciowe DNA. Tak więc, w efekcie, utraciliśmy prawie wszystko, a przynajmniej większość, naszych zdolności i zostaliśmy genetycznie dostrojeni, aby produkować więcej niewolników, funkcjonujących i istniejących tylko na naszych dwóch pozostałych niciach DNA.

Kiedy wszystkie nasze 12 nici DNA zostanie w końcu przywrócone, mamy naprawdę niesamowite zdolności. Po raz kolejny będziemy mogli używać 100% naszych mózgów zgodnie z oryginalnym Boskim planem.

Dla porównania, obecnie większość ludzi jest w stanie uzyskać dostęp do swoich mózgów i korzystać z nich tylko w dwunastu procentach.

Oczywiście, kosmici chcieliby mieć nasze DNA z naszymi kreatywnymi i adaptacyjnymi zdolnościami. Zazdroszczą nam o Bożą Iskrę, którą wszyscy mamy, a która czyni nas duchowo nieśmiertelnymi. Jak mówi Biblia, zostaliśmy stworzeni na obraz naszego Boga Stwórcy. Kiedy Jezus dokonywał cudów, powiedział: “i ty też możesz robić te rzeczy”, sugerując, że ludzkość mogła robić te rzeczy, zanim Anunnaki zniewolili nas, odcinając 10 z naszych 12 nici DNA. 

https://cinemaphile.com/watch?v=qpcfZzx8xY0

To dlatego kabał umieścił fluor w naszej wodzie pitnej, aby zwapnieć szyszynkę w mózgu w celu zniszczenia naszych zdolności psychicznych. Żyliśmy w kłamstwie, wtłoczeni w “system wierzeń”.

Kiedy poznajemy prawdę o naszym dziedzictwie, przenosimy się do “Systemu Wiedzy”, wprawionego w ruch przez nadchodzące objawienia.

Magia międzywymiarowa przeciwstawiająca się wiedzy i nauce

Kolejne pytanie, na które należy odpowiedzieć: w jaki sposób pozaziemskie, a tym samym fizyczne statki kosmiczne, mogą zmieniać kształt, co wielokrotnie zaobserwowali różni eksperci od obserwacji?

Wydaje się, że te istoty pozaziemskie używają magii międzywymiarowej, która w oczywisty sposób przeczy naszej obecnej wiedzy i nauce. Mogą zniknąć na naszych oczach, korzystając z międzywymiarowych portali, gdzie ukrywają się w równoległych wymiarach, niewykrywalne dla naszych oczu, jak stacje radiowe na różnych długościach fal.

Reaktywacja dwunastu nici DNA jest możliwa, gdy nasza planeta przejdzie przez pas fotonowy.

Pytanie: czego możemy się spodziewać i jak to działa?

Mówi się, że te dziesięć dodatkowych nici ma wyższy cel, aby interweniować zdolność wielowymiarowej świadomości podczas naturalnego stanu duchowego. Zdolność do przebudzenia wielowymiarowej świadomości i zdolności parapsychologicznych, ponieważ prowadzi do rozwoju drugiej sieci neuronowej, która ma charakter eteryczny.

Ta druga sieć neuronowa pozwala nam żyć w kilku wymiarach jednocześnie. W tych wymiarach możemy słyszeć, widzieć i komunikować się z innymi. 10 dezaktywowanych nici DNA powoduje uczucie izolacji od Jedności i pozostawania na niskim poziomie świadomości, niskiej wibracji energetycznej.

Reaktywacja DNA obejmuje 9 kolejnych poziomów, z których każdy wymaga emocjonalnego oczyszczenia i rozwoju duchowego. Aktywacja oznacza włączenie 44 kodów DNA, które wcześniej były nieaktywne. Proces stopniowej aktywacji DNA odbywa się na poziomie eterycznym, w obszarze świetlistego ciała człowieka, a konkretnie w czakrze korony.

Ponieważ DNA jest holograficzne, może być zmieniane, łączone i aktywowane nawet za życia.

Reaktywacja 12 nici DNA odbywa się w trzech etapach:

  1. Aktywacja czakry korony. Poczujesz to jako swędzenie lub ucisk w czakrze korony. To nie to samo, co swędząca skóra głowy.
  2. Aktywacja połączenia ze źródłem, z wyższą jaźnią.
  3. Aktywacja szyszynki. Szyszynka jest uniwersalnym tłumaczem, odbiera i przekazuje z Prawa jako myślokształty częstotliwościowe, w uniwersalnym języku.

Postęp aktywacji w DNA danej osoby można zobaczyć na zdjęciu jej aury oraz po stanie jej ciała duchowego, w którym zanika zastygła energia emocjonalna lub inna destrukcyjna energia.

Aktywacja DNA została zaprojektowana jako spontaniczny proces, przez który przechodzi cała planeta, w tym zwierzęta.

Cały nasz Układ Słoneczny i Droga Mleczna wkroczyły w wysoce naładowaną część Wszechświata. Znajdujemy się w pasie fotonów (promieniowanie menseryczne) z okresami intensywnego światła. Weszliśmy do niego pod koniec lat dziewięćdziesiątych i pozostaniemy tu przez kolejne 2000 lat. W tym niezwykłym czasie energie Pasa Fotonów inicjują całkowitą transformację życia na Ziemi.

Energia Światła Fotonów ma zdolność wyniesienia całego życia na Ziemi do wymiaru wyższej częstotliwości. Struktury naszego ciała powoli dostosowują się do tych rosnących częstotliwości.

Przechodzimy teraz od trójwymiarowego ciała – odpowiadającego częstotliwości atomowej i spinowi węgla – do pięciowymiarowego lub wyższego ciała krystalicznego, zwanego ciałem świetlistym. Taki, który odpowiada częstotliwości atomowej i spinowi kryształu.

Ciała zwierząt, roślin i wszystkiego, co znajduje się na Ziemi i w jej obrębie, a także cała nasza galaktyka, również przechodzą przez ten sam proces.

W miarę jak proces odbudowy ciał świetlistych będzie postępował, powoli zaczniemy zauważać, że stajemy się bardziej świadomi i wielowymiarowi. Kiedy wszystkie 12 nici DNA zostanie w końcu w pełni aktywowanych, będziemy doświadczać życia w ciągłej świadomości wielowymiarowości.

Na tym poziomie świadomości bylibyśmy w stanie żyć w trzecim wymiarze, utrzymując nasze połączenia i relacje z istotami w wyższych sferach. Nie będziemy już dłużej odcięci od innych wymiarów, jak to czynimy dzisiaj, ale będziemy działać w stanie współczucia i bezwarunkowej miłości.

Obecnie większość ludzi ma dwie aktywne nici DNA, reprezentowane przez splecioną podwójną helisę. Niektóre osoby rozwinęły już i zintegrowały trzy lub więcej dodatkowych nici DNA, a duża liczba nowo narodzonych dzieci (Kryształowe Dzieci) ma wiele nici DNA już aktywnych od urodzenia.

Każda z dwunastu nici DNA reprezentuje jeden z dwunastu aspektów wielowymiarowej świadomości.

Trzy nici DNA reprezentują i rządzą ciałem fizycznym, kolejne trzy zajmują się ciałem emocjonalnym, kolejne trzy ciałem mentalnym, a pozostałe trzy ciałem duchowym.

Wszystkie te aspekty są reprezentowane w naszym ciele i mają swoje własne ścieżki energetyczne i nerwowe. Są one połączone i odżywiane przez układ hormonalny organizmu. Gruczoły te działają w połączeniu z centrami energetycznymi (czakrami) w naszym ciele.

Kiedy wszystkie ścieżki nerwowe efektywnie współpracują z systemem czakr, zapewniają dostęp do wyższych sfer, prowadząc do poznania wielowymiarowej świadomości.

Nasze DNA – upgrade

Wiele osób, które przeżyły doświadczenie z pogranicza śmierci, wraca z trzema, czterema lub nawet pięcioma nićmi DNA. W Australii mężczyzna, który nie żył od godziny i 45 minut, obudził się w kostnicy, a kiedy go zbadano, okazało się, że ma sześć nici DNA.

Nic, czego nas nauczyli, nie jest prawdą, nie powiedzieli nam nic o tym, kim naprawdę jesteśmy. Ciało jest fizyczną formą, która jest holograficznym odciskiem duszy. Kiedy dusza łączy się z ciałem w momencie poczęcia, tworzy hologram i to jest to, kim jesteśmy.

Jesteśmy niezwykłymi istotami duchowymi, które utknęły w naprawdę złym systemie i wszyscy zaczynają zdawać sobie z tego sprawę. Widzimy teraz wiele sprzeczności, widzimy czego nie chcemy, to jedna rzecz, ale musimy pracować nad tym, czego chcemy, to jest teraz nasza prawdziwa praca.

  • Jeśli nie chcesz nowego porządku świata,
  • jeśli nie chcesz mafii medycznej,
  • Jeśli nie chcesz globalnego rządu,
  • jeśli nie chcesz tego wszystkiego

Następnie musicie zdecydować, czego chcecie i musicie zacząć się na tym skupiać, ponieważ jesteście potężnymi twórcami. Naprawdę jesteś.

Nie możemy tworzyć wymiarów, ale możemy tworzyć rzeczywistość. Powinieneś wiedzieć, że możesz stworzyć, co chcesz. Zostaliśmy znieważeni przez naszą ignorancję i zniewoleni przez system wierzeń, który ograniczył nasze myślenie.

Jeśli odejmiemy całą technologię, której używamy dzisiaj na planecie i skupimy się tylko na psychologii cywilizacji, w większości przypadków utknęliśmy na poziomie średniowiecza, czyli sposobu, w jaki myślimy, jak traktujemy siebie nawzajem, jak siebie widzimy.

Jesteśmy rządzeni przez struktury rządowe i inne rodzaje struktur, które kontrolują i manipulują ludzkością. Wszystko to jest robione celowo i celowo, aby nas poniżyć, uciskać, dzielić.

Ci z Was, którzy śledzą rezonans Schumanna, wiedzą, że przez 10 000 lat było to 7,85 MHz, a teraz nowa norma wynosi od 23 do 28 MHz i nierzadko zdarza się, że osiąga szczyt powyżej 200 MHz. Natomiast 40 MHz normą wejścia jest5-ty wymiar.

Za każdym razem, gdy pojawia się ten szczyt, nasze DNA, które działa jak antena, zaczyna się rozszerzać, a następnie ponownie kurczy, ale kiedy tylko osiąga ten szczyt, uczymy się utrzymywać więcej światła w sobie. A im więcej światła i częstotliwości możemy utrzymać, tym większa presja wywierana jest na nasze DNA, które również się rozszerza.

Tak więc wszyscy, czy zdajecie sobie z tego sprawę, czy nie, wznosicie się, nawet jeśli w to nie wierzycie, wasze ciało wznosi się, ponieważ Ziemia się wznosi. Ziemia rozszerza się, otwiera się, nie zapada się, rośnie, aby utrzymać więcej ludzi. Ziemia nie skończyła z nami, nie jesteśmy jej wrogami, nie jesteśmy wirusem, wirus jest pasożytniczą obcą istotą na Ziemi.

Uwaga: Wiele zdrowych noworodków jest już przygotowywanych do świata 5D, co jest kolejną dobrze strzeżoną tajemnicą.

Źródło: https://celostnivzdelavani.cz/dalsim-nejvice-strezenym-tajemstvim-je-to-ze-mnoho-deti-se-dnes-uz-rodi-s-tretim-vlaknem-dna

Ciąg dalszy nastąpi

Nowa Era w końcu się rozpoczęła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu trwać przy obecnym, tajemniczo zbankrutowanym systemie, który nic nie gnębi i nic nie wnosi. Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami codziennie na naszej stronie Telegram.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta kiedy? Jeśli protesty rolników, kierowców ciężarówek, obywateli, taksówkarzy i innych aktywnych dziś osób będą nadal manifestować się na całym świecie, przełom nastąpi pod koniec marca.

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2024/02/23/severing-10-out-of-12-strands-of-dna-crippled-our-abilities/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu szerokiego obrazu obecnej rzeczywistości przypominamy:

Wypowiedz się