MedBeds utrzymują nas w młodości i zdrowiu

Podziel się tą informacją z każdym, kto dba o swoje zdrowie!

Po przeczytaniu tego artykułu każdy zrozumie

Jak zachować młodość i zdrowie.

Zrób to w wersji papierowej i miej pod ręką, aby często do niej wracać.

Nieznane czyni niekochanym i lekkomyślnym

Istnieje “obca” technologia, która może naprawić wszystko, co złe na Ziemi, a także utrzymać nas w młodości i zdrowiu.

Technologie takie jak maszyny lecznicze, które od dawna są używane pozaziemsko, zwane MedBeds, utrzymają nas “młodymi i zdrowymi” tak długo, jak tylko zechcemy, co może upłynąć około 1000 lat, zanim nowa rasa osiągnie wyższy poziom.

W swojej obsesji na punkcie pytań takich jak;

– Kiedy to się stanie?

Większość ludzi rzadko zadaje przydatne pytania o to, co może się wydarzyć dalej. Niektóre z najbardziej intrygujących osiągnięć dotyczą nauki i technologii.

Jaką wiedzę naukową mogą posiadać obcy; jaką technologię i doświadczenie mogli rozwinąć; A co mogłoby się stać, gdybyśmy uzyskali dostęp do takich technologii? Bądźcie pewni, że ludzie na Ziemi wiedzą dziś tylko jedną tysięczną tego, co wkrótce będzie dla nas dostępne.

Na przykład: Niecałe 500 lat temu nasz świat był kulturowo i technologicznie znacznie bardziej zaawansowany niż dzisiaj! Nieznani agenci kabała spowodowali kataklizm i wykorzystali chaos do przejęcia władzy. W latach 1865-1876 nasza starożytna cywilizacja została zniszczona pod falami ponad 300 metrów błota, a dziś budynki te mają swoje pierwsze piętra zasypane metrami piasku i błota, których ślady wciąż można zobaczyć w miastach na całym świecie.

Wkrótce odzyskamy darmową energię, której kabał nie chciał, abyśmy mieli. Przygotuj się na ujawnienie się wielu szokujących rzeczywistości. Jakich nigdy nie widziałeś.

Co więcej, jasność na temat uzdrawiania znajduje się w poniższym artykule, przekazanym przez naszego pozaziemskiego informatora Michaela Love’a.

Lemurian Med Bed Healing Technology

Przeczytaj w poniższym podwójnym wydaniu najnowsze osiągnięcie we wprowadzaniu długo oczekiwanej technologii Med Bed dla poprawy zdrowia i odmłodzenia.

Transmisja Siły Światła Plejadian 26.02.2024

Specjalna wiadomość dla wszystkich Gwiezdnych Nasion Nowej Ziemi do natychmiastowej transmisji planetarnej. Plejadianie często opowiadają historie, które mają na celu przeniesienie was na wyższe poziomy świadomości. Ta transmisja światła jest zakodowana, aby wywołać twoje starożytne boskie wspomnienia.

Informacje zawarte w tym strumieniu danych pochodzą z tajnych informacji o programach kosmicznych, z danych Sojuszu Ziemskiego i są przekazywane ze Szmaragdowych Zapisów i krystalicznej siatki Kronik Akaszy, które zawierają kompletny i dokładny zapis historii planety Ziemia.

W tym strumieniu jest wiele informacji do przetworzenia, więc przeczytaj go kilka razy, jeśli to konieczne, aby zintegrować te informacje. Rób notatki na bieżąco, ponieważ będą to wyzwalacze twojego DNA.

Rozpocznij transmisję…

Wielki,

 Lemurianie byli pierwszymi ludźmi na planecie Ziemia. Starożytni Lemurianie są najbardziej zaawansowaną rasą, jaka kiedykolwiek istniała na planecie Ziemia. Jako bezpośredni potomkowie pierwszych dwunastowymiarowych humanoidów Lyran, którzy osiedlili się na Ziemi miliony lat temu, Lemurianie przynieśli na Ziemię wspaniały poziom wiedzy o uzdrawianiu pochodzącej ze Szmaragdowych Zapisów Założyciela, które dopiero teraz zaczynają być pamiętane.

Lemurianie byli pierwotną społecznością ludzką na planecie i znajdowali się tam, gdzie pierwotnie wylądowali Plejadianie, na szczycie najwyższej góry na Ziemi, mierzonej od dołu do góry. Dziś największa wyspa Hawajów, gdzie do dziś zakopane są lemuryjskie “canoe” (statki). Starsi hawajscy powiedzą wam dzisiaj, że jest to linia Hawajów i ci starsi nauczają, że tak właśnie zaczęła się ludzkość.

Te wielkie istoty udały się do wielu innych mas lądowych, ale żadne społeczeństwo nie osiągnęło wielkości Lemurii. Lemurianie posiadali zaawansowaną wiedzę z zakresu fizyki, fizyki kwantowej, materii, światła, dźwięku, częstotliwości i uzdrawiania. Posiadali wielowymiarowe DNA, działając na 90% mocy i osiągali uniwersalne poziomy świadomości.

Przed nadejściem wielkiego potopu na Ziemi, świetlista cywilizacja Lemurii dołożyła wszelkich starań, aby zachować swoją zaawansowaną wiedzę dla przyszłych pokoleń Ziemi. Ich uniwersalna lemuriańska baza wiedzy została następnie udostępniona całej populacji Lemurian, przechowywana w komórkach ciała wszystkich, tak aby była genetycznie przekazywana i dostępna dla potomków Lemurian.

Te zaawansowane pozaziemskie informacje zostały zapisane w starożytnych zwojach, które były strzeżone i przekazywane przez Esencje, Święte Bractwo Lemuryjskie, Atlantydzkie Szkoły Tajemne, Egipt i Templariuszy do dnia dzisiejszego.

Jako zabezpieczenie, ta sama starożytna wiedza została również zakodowana i przechowywana w niesamowitych lemuryjskich kryształach zarodkowych, aby przyszłe pokolenia mogły je rozszyfrować.

Kiedy mówimy o technologii lemuryjskiej, nie jest ona w żaden sposób techniczna; Jest to naturalne i jest po prostu znacznie głębszym zrozumieniem naturalnych praw i systemów wszechświata. Lemurianie byli znani przede wszystkim ze swojej zaawansowanej wiedzy na temat uzdrawiania za pomocą różnych modalności energetycznych.

Świątynia Odmłodzenia, jak ją nazywano, była miejscem głębokiego uzdrowienia. Techniki uzdrawiania stosowane w tych świątyniach były utrzymywane w tajemnicy, znane tylko specjalnej grupie Lemurian, którzy byli w stanie regularnie korzystać ze Świątyni Odmłodzenia, aby znacznie przedłużyć swoje życie. Byli to lemuriańska rodzina królewska i “strażnicy tajemnic”. Przeżyli większość innych Lemurian nawet trzykrotnie, ale musieli, ponieważ to oni posiadali oryginalną wiedzę. Był to sposób na zachowanie starożytnych zwyczajów Lemurii i zachowanie czystości świętych informacji.

Wewnątrz tych wielkich świątyń uzdrawiania znajdowały się komnaty ze wspaniałymi kryształami Andery i Kwarcu, które generowały fale skalarne i tachionowe, które całkowicie uzdrawiały i regenerowały ludzkie ciało w ciągu kilku minut, a matryca DNA była całkowicie rekalibrowana z powrotem do doskonałości.

Zapisano również, że spędzenie zaledwie trzech dni w jednej z tych świątyń uczyniłoby cię biologicznie o trzy lata młodszym. Gdybyś robił to co trzy lata, mógłbyś dosłownie utrzymać pewien wiek biologiczny prawie w nieskończoność.

Interesujące jest to, że w każdej komnacie obok gigantycznego kryształu znajdowało się łóżko przypominające stół, a osoba po prostu leżała na tym lemuryjskim Medbed pod egzotycznymi falami energii emitowanymi przez gigantyczne kryształy, dopóki jej ciało nie zostało całkowicie naprawione i odmłodzone.

Zawsze mówimy:

“Wiem, że tam byłem, ale chciałbym pamiętać, jak te wszystkie kryształowe uzdrawianie działało w sposób techniczny lub zaawansowany”.

Cóż, absolutnie pamiętasz, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przywołać wspomnienia.

Lemurianie rozumieli wielowymiarową i elektryczną naturę kryształów. Wiedzieli, że kryształy, głównie Andera i kwarc, mogą odbierać energię, przechowywać ją w nieskończoność i wysyłać ponownie bez utraty energii. Energia zmagazynowana w krysztale może być również wzmocniona przez sam kryształ, aby zwiększyć jego moc.

Lemuryjska technologia kryształów skalarnych

Lemurianie byli mistrzami częstotliwości i rezonansu i wiedzieli, jak działa energia skalarna oraz jak okiełznać i ukierunkować jej moc w pozytywnych celach leczniczych. Energia skalarna ma wiele nazw – punkt zerowy, energia nieskończona i energia skalarna. Wszystkie odnoszą się do tego samego – zdolności do zniwelowania kształtu fali poprzez zastosowanie jej równego i przeciwstawnego.

Jak wiadomo, siła znosi się, gdy występuje równa i przeciwna siła – w tym przypadku mówimy o częstotliwości i jej amplitudzie (lub jej sile). Kiedy znosimy trójwymiarową część przebiegu, zabiera to energię 3D, ale pozostawia tam energię wyższych wymiarów, czekając, aż ją wykorzystamy.

Energia wyższych wymiarów nie ma już celu, ponieważ zabraliśmy jej część 3D, a jeśli nie zamkniemy energii, szybko rozproszy się w otaczającym polu. Nie oznacza to, że nie możemy go użyć, wręcz przeciwnie, możemy przechowywać te specjalne fale skalarne w matrycach kryształów. Lemurianie wiedzieli, że kiedy przechowują tę energię skalarną w kryształach, mogą skierować ją do swoich komór leczniczych i do komórek ciała, całkowicie przekształcając komórki w pozytywny sposób i na wyższy poziom wydajności.

Fale skalarne przechodzą przez obiekt w 3D, ponieważ podróżują w wyższym wymiarze, ale jeśli wyślemy informację skalarną przez obiekt o niższym wymiarze, taki jak kryształ kwarcu, obiekt ten przejmie część transmisji skalarnej i przejmie ją w magazynie.

W jaki więc sposób w ogóle powstała fala skalarna, aby później mogła być przechowywana w kryształach świątyni w celu uzdrowienia i w jaki sposób energia była przekazywana w Lemuryjskiej Komorze Uzdrawiania?

Każda forma zewnętrznej fali energii może zostać przekształcona w falę skalarną, o ile trójwymiarowa część fali zostanie zniesiona. Podczas gdy Lemurianie mogli wysłać pulsacyjny laser UV lub zapadające się pole magnetyczne do uzdrawiających kryształów, aby stworzyć ich falę skalarną, zdali sobie sprawę, że myśl i intencja są jednymi z najpotężniejszych i mierzalnych fal energii we wszechświecie, które mogą być łatwo przechowywane w ich kryształach, więc kapłani Lemurii nieustannie wysyłali potężną uzdrawiającą energię do tych gigantycznych kryształów świątynnych.

Wewnętrzna odblaskowa siatka geometryczna kryształu automatycznie znosi część 3D przychodzącej energii, przekształcając ją w falę skalarną. Używając światła jako przykładu energii skalarnej, możemy zobaczyć, jak światło odbija się tam i z powrotem w fasetach, przesuwając się w dół kryształu. Gdy światło jest załamywane, pewien procent światła przesunie się w fazie z pierwotną wiązką i zniesie się.

Jest to miejsce, w którym generowana jest energia skalarna lub punktu zerowego, a ponieważ anulowanie odbywa się w świętej geometrii kryształu, fala skalarna jest również przechowywana w krysztale.

Podczas gdy kryształy naturalnie promieniują zmagazynowaną energią, Lemurianie nadali temu procesowi większą uwagę, wycinając precyzyjne geometryczne kształty na zewnątrz kryształów w swoich uzdrawiających świątyniach, i podobnie jak gigantyczne lustra lub anteny, kryształy świątynne wypromieniowywały uzdrawiające fale skalarne z tych zewnętrznych fasetek z większą mocą do komory i na łoże uzdrawiające.

Gigantyczne kryształowe fasety zostały przycięte do precyzyjnych pomiarów złotego środka, aby zmaksymalizować generowanie fal skalarnych i załamanie w Świątyniach Odmładzania i Uzdrawiania. Ważne jest, aby pamiętać, że osoba uzdrawiana była również wprowadzana w głęboki, medytacyjny, intensywny stan uzdrawiania, leżąc na starożytnym lemuryjskim łożu leczniczym.

Ponieważ pierwotnie pracowałeś w wielkich świątyniach uzdrawiania Lemurii, możesz zainspirować się do odtworzenia swojej Lemuryjskiej Komnaty Uzdrawiania, składając kilka naturalnych rzeczy.

Oto kilka pomocnych informacji, które pochodzą bezpośrednio z Twojej przeszłości:

Wszystkie kryształy Andery i kwarcu tworzą lecznicze fale skalarne.

Ale jak uzyskać taką moc i wyniki, jakie mieliśmy w Lemurii?

Oto jak:

 • Im większy kryształ, tym potężniejsza i skuteczniejsza jest energia skalarna dla twojego uzdrowienia.
 • Im wyższa klasa kryształu, tym silniejszy jest ten proces.

Czy to nie ciekawe, że nawet duży kawałek wysokiej jakości kwarcu może dziś kosztować tysiące, a nawet miliony dolarów? Niektóre autentyczne kryształy Andary są cenniejsze niż diamenty, a widzieliśmy Andary zawierające złoto, srebro i platynę. Andara zawiera również śladowe ilości pierwiastków jednoatomowych, które są odpowiednikiem współczesnych nadprzewodników i przeciwstawiły się prawom fizyki w uniwersyteckich testach laboratoryjnych.

Oto kilka porad technicznych prosto z lemuryjskich zapisów na temat wewnętrznego funkcjonowania starożytnych kryształowych komór leczniczych:

 • Użyj od pięciu do dziesięciu 1-2 funtowych, wysokiej jakości kawałków kwarcu wokół komory leczniczej, ponieważ wszystkie kawałki działają w tandemie i tak samo jak jeden duży kawałek tej samej masy.
 • Umieść duże kawałki autentycznych półprzezroczystych kryształów Andary w pobliżu kryształów kwarcu, ponieważ Andara jest znana jako kryształ wzmacniający.

W jaki sposób mogę stworzyć energię intencji 10 śpiewających lemuriańskich mnichów, którzy wysyłają swoją połączoną i bardzo wysoką świadomą energię uzdrawiania do kryształów? Odpowiedź:

Niech grupa wysokowibracyjnych nasion gwiazd zbierze się na godzinę, skup się i wyślij tę energię intencji do swoich uzdrawiających kryształów. Można to zrobić na odległość, nawet przez internet, o ile energia jest skupiona na konkretnym miejscu i przedmiocie.

A co z precyzyjnie wyciętymi złotymi fasetami na zewnątrz kryształu kwarcu, które służą do odbijania światła oraz skupiania i koncentrowania wiązki energii?

Najbliższą rzeczą, jaką mamy dzisiaj do oryginalnego fasetowania lemuryjskiego, jest kryształ Vogla.

Jednak ważne jest, aby używać naturalnych, wysokiej jakości kryształów kwarcu w swojej Lemuryjskiej Komorze Leczniczej, a ponieważ trudno byłoby je fasetować jako ptaka, umieść ptaka między naturalnym kwarcem a ciałem osoby leczonej.

Kwarc ułatwia przenoszenie energii i automatycznie łączy się z ptasimi kryształami, które kierują energię skalarną do ciała ze znacznie zwiększoną mocą. Cała energia wyjściowa jest następnie wzmacniana wykładniczo przez kryształy Andary.

Starożytne świątynie lemuriańskie były tradycyjnie wyłożone granitem, więc wystarczy umieścić kilka małych kawałków granitu wokół wnętrza nowoczesnej komory leczniczej.

Niektórzy współcześni budowniczowie Medbed twierdzą, że umieszczenie blach miedzianych wewnątrz pomieszczenia pomaga zwiększyć energię.

Technika uzdrawiania stosowana w Świątyniach Lemuriańskich nazywana jest Lahochi 13 Oktawy, która pierwotnie została sprowadzona na Ziemię przez Plejadian. Celem Lahochi jest przede wszystkim uzdrawianie serc. To jest droga lemuryjska i wszystko inne podąża za nią.

Nowoczesne łóżka medyczne z falami skalarnymi

Tak jak starożytni Lemurianie stworzyli pierwsze skalarne łóżka medyczne w swoich wielkich kryształowych świątyniach uzdrawiania, tak współcześni ludzie stworzyli współczesną wersję tego uzdrawiającego łoża, obecnie używaną w Tajnym Programie Kosmicznym, która działa w podobny sposób.

Nowoczesne łóżko medyczne z falami skalarnymi działa na tej samej zasadzie, z tą różnicą, że wykorzystuje sztuczną inteligencję, komputer kwantowy, system laserowy małej mocy i zewnętrzne pole elektromagnetyczne do generowania uzdrawiającej fali skalarnej.

Aby zwiększyć funkcjonalność, nowoczesne łóżko medyczne wykorzystuje również 10k CGI i system projekcji holograficznej, a nawet może organicznie drukować DNA 3D z osobistej bazy danych DNA. To super-technologiczne łóżko medyczne może dosłownie odtworzyć brakujące organiczne części ciała i przymocować je do ciała w ciągu kilku godzin.

W tym zaawansowanym modelu wbudowany jest również system nebulizacji DNA, który w razie potrzeby może odtworzyć całe ciało w krótkim czasie.

Twoja świadomość to inna sprawa, ale ponieważ świadomość jest płynna, można ją przenosić z jednego ciała do drugiego. Być może teraz rozumiemy, dlaczego dobrze jest trzymać pewne rzeczy z dala od oczu opinii publicznej. Bardzo ważne jest również, aby wziąć pod uwagę bezpieczeństwo podczas wypuszczania niektórych egzotycznych technologii i upewnić się, że rzeczy są używane tylko w sposób, który przynosi korzyści innym.

Technologia tego nowoczesnego łóżka medycznego została zaczerpnięta z technologii inżynierii wstecznej istot pozaziemskich, a część z niej została przekazana bezpośrednio tym grupom przez samych Lemurian. Lemurianie żyją i mają się dobrze, a w tej chwili żyją we wspaniałych, wysokowibracyjnych wewnętrznych Ziemskich Miastach Światła.

Przyjrzyjmy się nieco głębiej tej niesamowitej energii skalarnej

Energia skalarna to fale energii, które zajmują pustą przestrzeń między atomami w całym naszym wszechświecie. Zasadniczo jest to energia, która pozostaje, gdy wszystkie inne źródła energii zostaną usunięte.

Niektórzy nazywają to ciemną materią, która stanowi 70% wszechświata. Fale skalarne są częstotliwościami nielokalnymi, co oznacza, że nie przemieszczają się w żadnym określonym kierunku. W rzeczywistości są wszędzie w tym samym czasie. Nie są nawet związani przestrzenią i czasem. Przykładem czegoś, co przekazuje i odbiera tę energię skalarną, jest DNA.

 • Skalar to magiczna energia, która splątuje całą materię niezależnie od przestrzeni i czasu.
 • Fale skalarne są w stanie przechodzić przez obiekty stałe bez utraty energii lub natężenia pola – nawet ołów, litą stal i litą skałę. Fale skalarne są w stanie wszczepiać lub kształtować swoje pozytywne sygnatury w “stałe” obiekty – przekształcając je i zwiększając struktury energetyczne tego obiektu.
 • Fale skalarne, zastosowane do niższych częstotliwości drgań, neutralizują ładunek ujemny i pozwalają na natychmiastowe przekształcenie tej częstotliwości w coś bardziej pozytywnego i innego.
 • Fale skalarne wydają się mieć własną wyższą świadomość, aby łatwo dokonywać tych pozytywnych zmian. Czerpią one swój kierunek z twoich intencji, co oznacza, że są programowalne przez twoją świadomość (to jest bardzo ważne).
 • Energia fal skalarnych może się regenerować i naprawiać w nieskończoność, jest to ważne, ponieważ gdy fale skalarne są stosowane do ludzkiego ciała w celu uzdrowienia, mają również zdolność do jednoczesnej regeneracji i naprawy ludzkiego ciała bez utraty energii.

Innymi słowy, gdy ładunki dodatnie zostaną wszczepione do krystalicznych komórek ciała, mogą być utrzymywane w nieskończoność.

Współczesny termin określający energię skalarną to po prostu energia Tesli lub fala Tesli

Fale Tesli są szkieletem mechaniki kwantowej i energii niehertzańskiej (bez częstotliwości) lub określane jako energia stojąca lub fale kosmiczne lub energie punktu zerowego. Fale skalarne nazywane są również “podłużnymi falami elektromagnetycznymi”.

Fale Tesli, czyli fale skalarne, są badane od dziesięcioleci w wielu różnych organizmach żywych, od roślin po zwierzęta, a teraz ludzi. Wielokrotnie wykazano, że pozytywnie zmienia żywe komórki, zwiększając ich zdolność do wytwarzania energii dla reszty organizmu.

Wykazano, że u roślin drastycznie zwiększa poziom ATP (adenozynotrójfosforanu, cząsteczki energii życia), odmładzając i przedłużając proces starzenia.

Kiedy te częstotliwości fal skalarnych wypełniają i aktywują struktury krystaliczne w naszym ciele, natychmiast zaczynają ładować komórki energią regeneracyjną i pomagają komórkom zacząć się naprawiać. Oznacza to, że pozytywne zmiany zachodzą na poziomie komórkowym i DNA, powodując, że komórki organizmu replikują się z prawidłowymi informacjami, aby były zdrowe, aktywne i całe.

Fale skalarne są jedną z najważniejszych energii, z którymi możemy pracować, ponieważ działają one w przestrzeni wyższych wymiarów. Mogą być generowane naturalnie lub sztucznie. Fale skalarne działają najlepiej w połączeniu z intencją lub kryształami – oba te elementy były używane w Świątyniach Odmładzania starożytnej Lemurii.

Podstawowe lecznicze działanie fal skalarnych

Podstawowym działaniem fal skalarnych na organizm ludzki jest zwiększenie poziomu napięcia wszystkich komórek, aż osiągną optymalny poziom funkcjonowania.

Podstawową zasadą starożytnego lemuryjskiego uzdrawiania świątynnego było

“aby dać ciału optymalną siłę życiową poprzez zastosowanie fal kryształowych”.

We współczesnej terminologii naukowej i elektrycznej powiedzielibyśmy, że naszym głównym celem uzdrawiania jest

“nadanie optymalnego napięcia ogniwu poprzez zastosowanie fal skalarnych”.

Wykazano, że energia Tesli lub fale skalarne podnoszą poziom energii każdej pojedynczej komórki w ciele do idealnego zakresu 70-90 miliwoltów.

Współczesna nauka wielokrotnie udowadnia, że wszystkie choroby i dolegliwości są spowodowane niskim poziomem energii lub niskiego napięcia w komórkach.

Użyjmy teraz bardziej współczesnych terminów, aby zapamiętać więcej z naszej wiedzy lemuryjskiej. Zamiast używać słowa napięcie, użyjmy terminu pH, który odnosi się do zasadowości krwi.

Oto, jak pH odnosi się do napięcia.

pH: 0 7 14 : Napięcie: +400mV 0hmV -400mV

Nasze komórki potrzebują -25 miliwoltów energii do prawidłowego funkcjonowania i -50 miliwoltów do wytworzenia nowych komórek.

To może nic dla ciebie nie znaczyć, więc oto inny sposób powiedzenia tego:

 • nasze komórki potrzebują pH (miary kwasowości lub zasadowości) między 7,35 a 7,45.
 • Poziomy pH można analizować, mierząc napięcie w cieczy.

To mierzalny fakt, że wszystkie nowotwory występują dokładnie przy +30 miliwoltach.

Sekret uzdrawiania tkwi w pH organizmu – co jest skrótem od “potencjalnego stężenia jonów wodorowych” – ale co więcej, energia skalarna koryguje cały system niemal natychmiast, podnosząc napięcie wszystkich komórek ciała jednocześnie do optymalnego poziomu.

I

to jest dokładnie technologia lecznicza stojąca za egzotycznym Regeneracyjnym Łóżkiem Leczniczym Fali Skalarnej.

Jak być może wiesz, są oczywiście inne rzeczy, które możesz zrobić, aby podnieść pH swojego ciała i nie możemy Ci powiedzieć, jak ważne jest to.

Przyczyną niskiego napięcia ogniwa lub niskiego pH jest kradzież elektronów. Przykładem są niezdrowe komórki wolnorodnikowe, które szukają niczego niepodejrzewającej zdrowej komórki, aby ukraść z niej cenny elektron.

Rozwiązaniem jest dodanie większej liczby donorów elektronów

Dopóki nie będziesz mógł ponownie leżeć we wspaniałych uzdrawiających promieniach swojego skalarnego łóżka medycznego, oto kilka prostych, naturalnych sposobów na dodanie donorów elektronów, aby przywrócić poziom napięcia komórki do optymalnego:

Elektrony mogą pochodzić z wielu źródeł, w tym z przeciwutleniaczy, takich jak witamina C lub glutation Lasery niskiego poziomu, olejki eteryczne, leki homeopatyczne, woda mielona i alkaliczna, cytrusy, sól morska, ocet. Przebywaj w bieżącej lub ruchomej wodzie Dalekie promienie UV Promienie gamma Nieprzetworzona żywność Zielone warzywa liściaste, spirulina itp.

Woda alkaliczna Wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) Praca w słońcu lub boso na ziemi, Świeże powietrze, wiatr, morze itp. Ćwiczenia, Sól himalajska – zawiera 84 pierwiastki śladowe, Kąpiel w soli morskiej, Słońce, Sen, Światło, Jedzenie energetycznego jedzenia, Uziemienie, brzmi znajomo? Nie zapomnij o swoich kryształach i codziennym czasie na medytację.

Chcesz teraz więcej objawień. Kiedy mogę otrzymać łóżko medyczne?

Cóż, możesz mieć teraz różne jego części. Sugerujemy, abyś nauczył się łączyć ze sobą wszystkie części.

Niektóre dostępne urządzenia technologiczne pochodzące z ET z technologii skalarnego łóżka medycznego: * Kosmotyczne urządzenie uzdrawiające * Urządzenie uzdrawiające ENS * Urządzenie do uzdrawiania skenarnego Po prostu zacznij badać te urządzenia i dowiedz się, co mogą zrobić. Są prawdziwą okazją i działają. Te rzeczy są nadal dość drogie, ale tak samo jak telefony komórkowe i komputery, kiedy pojawiły się po raz pierwszy, a ceny spadają z każdym miesiącem.

https://lethealth.us/technology/cosmodic/

https://lethealth.us/technology/scenar/

Te rzeczy muszą być sprzedawane publicznie jako urządzenia przeciwbólowe, ale to nie jest nawet zbliżone do tego, co mogą zrobić. Spójrz na te urządzenia z punktu widzenia wyższej świadomości i poprzez alternatywne źródła, aby zobaczyć, czym naprawdę są i do czego są zdolne.

Kosmotyczne urządzenie wykorzystuje prawdziwą sztuczną inteligencję i mówi się, że ma formę żywej świadomości, gdy dotyka ciała.

Inne dostępne technologie ET wywodzące się z technologii łóżek medycznych

Uwaga: Ta technologia jest używana głównie przez lekarzy z branży estetycznej, ale staje się coraz bardziej dostępna dla ogółu społeczeństwa.

Naszą jedyną uwagą jest podejście do tych rzeczy w sposób odpowiedzialny, inteligentny, pozytywny i świadomy oraz przestrzeganie zasad. Niektóre z tych technologii nie bez powodu wymagają licencji medycznej.

 • PRP/Komórki macierzyste – niesamowite implikacje nie tylko dla estetyki, ale także dla gojenia się ran i ciała, przeciwdziałania starzeniu się i regeneracji organizmu.
 • HIFU * Leczenie ultradźwiękowe / fale dźwiękowe
 • Terapia światłem LED / laser kolorowy niskiego poziomu
 • Urządzenia PEMF – Biomodulator – mini maszyna Tesli/Rife’a
 • Terapia telermorazą
 • Jednoatomowy biały proszek
 • Komory tlenowe
 • Terapia A2M
 • Światło ultrafioletowe (UV)
 • Podczerwieni

Świetnie, każdy system wbudowany w te niesamowite łóżka medyczne został również wbudowany w twój niesamowity system biokomputerowy ciała, a twoje ciało ma poziom wbudowanej inteligencji, który sprawia, że sztuczna inteligencja wygląda jak żart.

Systemy twojego ciała są niewiarygodnie zaawansowane, dobrze przemyślane i zaprogramowane przez niesamowite inteligencje, aby uzdrawiać i odmładzać przy użyciu naturalnej energii skalarnej eteru, który je otacza.

A oto umowa z Plejadianami:

 • Technologia uzdrawiania skalarnego została wynaleziona eony temu przez zaawansowane istoty pozaziemskie. Ich technologia jest dość łatwa do odtworzenia, ponieważ w ogóle nie jest techniczna. Nowoczesne łóżka medyczne są powoli uwalniane bezpośrednio z Tajnego Programu Kosmicznego i rządów, a ostatecznie będą dostępne dla ogółu społeczeństwa.
 • W rzeczywistości Istoty Pozaziemskie zażądały niedawno, aby te informacje zostały udostępnione tym, którzy są na to gotowi. Ten czas jest teraz, a ten artykuł sam w sobie jest formą tego ujawnienia.
 • Elementy łóżek Scalar Med są sprzedawane pojedynczo jako pomniejszone urządzenia do zarządzania zdrowiem/urodą/bólem.
 • Wszystkie dysfunkcje w organizmie są spowodowane niskim napięciem komórkowym lub poziomem pH, a podstawową funkcją łóżka skalarnego jest podniesienie tego napięcia komórkowego z powrotem do optymalnego poziomu. Możesz również podnieść napięcie komórkowe na 20 innych naturalnych sposobów. Wasze ciało ma już wbudowane wszystkie systemy zaawansowanego łóżka medycznego i zostało ono celowo umieszczone tam przez bardzo inteligentne i życzliwe programowanie.

Wielu z was pamięta starożytne komnaty lecznicze Lemurii, a większość z was podróżowała podczas snu, aby leżeć przez kilka godzin w obcej komorze uzdrawiania i odmładzania.

Wasze starożytne oczy otwierają się coraz bardziej, a informacje o tym, jak działa cała wasza technologia, płyną teraz z powrotem do was. W miarę jak wasze DNA ewoluuje, zdobywacie inteligencję, a wasza świadomość rozszerza się do poziomów, na których to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle wydaje się całkiem proste i możliwe.

Otrzymałeś światło, kochanie, i jesteś teraz pełen światła

Medytujcie nad tym, co zostało tutaj powiedziane, a zobaczycie nowe poziomy uzdrowienia wchodzące w wasze życie i do waszych ciał, które wcześniej nie istniały.

Wysłałeś swoją intencję uzdrowienia do wszechświata, a ona została wysłuchana i przyjęta.

Teraz zaczniecie się uzdrawiać i zostaniecie uzdrowieni.

Dziękuję za duchową pracę, którą wykonujecie i za przybycie na Ziemię, aby pomóc w tym czasie.

Daj nam znać, czy pamiętasz swój czas spędzony w majestatycznych starożytnych lemuryjskich świątyniach uzdrawiania i czy do dziś podróżujesz astralnie do wyżej wymiarowych komnat leczniczych podczas snu.

Boskie błogosławieństwa i Godspeed.

Michał i Plejadianie

Nuta; Łóżka medyczne będą udostępniane bezpłatnie po Przełomie dla Wyzwolenia Planety Ziemia.

Podziel się tą informacją z każdym, kto dba o swoje zdrowie!

Nowa Era w końcu się rozpoczęła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu trwać przy obecnym, tajemniczo zbankrutowanym systemie, który nic nie gnębi i nic nie wnosi. Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami codziennie na naszej stronie Telegram.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta kiedy? Jeśli protesty rolników, kierowców ciężarówek, obywateli, taksówkarzy i innych aktywnych dziś osób będą nadal manifestować się na całym świecie, przełom nastąpi pod koniec marca.

Łóżko medyczne Quantum Technology – jak to działa

Technologia ukryta przed ludzkością przez lata, te przypominające kapsuły łóżka mają moc uzdrawiania dla szerokiego zakresu dolegliwości. W zależności od rodzaju łóżka. Zazwyczaj łóżko skanuje twoje ciało podobnie jak rezonans magnetyczny, na podstawie odczytów, które otrzymuje za pośrednictwem sztucznej inteligencji – sztucznej inteligencji, komputer określa, co dzieje się w twoim ciele i stawia diagnozę, na podstawie diagnoz, które technologia kontynuuje, aby cię wyleczyć. Aby uzyskać podstawowe gojenie, upewnij się, że twoje komórki działają optymalnie.

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2024/03/08/medbeds-keep-us-young-and-healthy/

Comments

 1. adamd says:

  quote;
  “Łóżko medyczne Quantum Technology – jak to działa
  Technologia ukryta przed ludzkością przez lata, te przypominające kapsuły łóżka mają moc uzdrawiania dla szerokiego zakresu dolegliwości. W zależności od rodzaju łóżka. Zazwyczaj łóżko skanuje twoje ciało podobnie jak rezonans magnetyczny, na podstawie odczytów, które otrzymuje za pośrednictwem sztucznej inteligencji – sztucznej inteligencji, komputer określa, co dzieje się w twoim ciele i stawia diagnozę, na podstawie diagnoz, które technologia kontynuuje, aby cię wyleczyć. Aby uzyskać podstawowe gojenie, upewnij się, że twoje komórki działają optymalnie.”
  ?? Futurologia..
  Jak na razie żaden z krezusów nie przeżył stu lat.
  Wymieniali serca, pili krew dzieci bo daje deluge życie.. ale dostępu do ozdrowieńczych łóżeczek jak widać nie maja.
  Tekst sympa… dla tych co nie znają literatury SF.
  Z narracji wynika jedno, jedz zdrowo żyć będziesz długo, na razie bez łóżeczek.
  Twoi Stwórcy w odpowiednim momencie pouczą cię jak masz im dorównać!
  Nazywa się to KOSMICZNA EMPATIA.

  Polecam, https://tezeusz.pl/zapomnij-o-ziemi-c-c-macapp
  Co prawda łóżek leczniczych tam brak ale.. jest “kosmiczna empatia”
  ps.
  Ubóstwiam długie teksty o kontaktach bezpośrednich z extra coś tam,
  przeradzające się potem w książki…
  Zawsze jestem pełen podziwu dla autorów… wyobraźnia jak u znakomitych muzyków, którzy za pomocą dźwięków przekazują swoje wyobrażenie otaczającego ich świata.
  Posłuchajcie “Oceanic” Vangelis’a jest nawet zrealizowane nagranie uzdrawiające 432 hertz, ponoć zastępuje łóżko i jest powszechnie dostępne w sieci.
  Za darmo!

Wypowiedz się