Kogo bogowie chcą zniszczyć, najpierw doprowadzają do szaleństwa

Wpis gościnny autorstwa Paula Craiga Robertsa

Premier byłej “Wielkiej Brytanii”, Hindus Sunak, Scholz i Macron, nie-byty, które stoją na czele marionetkowych państw Waszyngtonu, Niemiec i Francji, oraz nie-byty w Norwegii, Finlandii, Polsce i reszcie militarnie i gospodarczo bezsilnych marionetkowych rządów, które składają się na Imperium Amerykańskie, deklarują swoje przygotowania do wojny z Rosją.

Co za żart! Żadne z tych terytoriów – są tak opanowane przez imigrantów-najeźdźców z Trzeciego Świata, że nie są już traktowane jako kraje, tylko terytoria otwarte do przejęcia – nie ma pewnych siebie nacjonalistycznych populacji, gotowych stracić życie w obronie swojej służalczości wobec Waszyngtonu i ich wewnętrznego ucisku.

Czy ktokolwiek może poważnie wyobrazić sobie Szwecję, której etniczni mężczyźni w wieku poborowym boją się zapobiec gwałtom dokonywanym przez imigrantów-najeźdźców na etnicznych szwedzkich kobietach, ponieważ zostałyby one aresztowane za przestępstwa z nienawiści, tworząc armię zdolną stawić czoła wojskom rosyjskim? Albo Niemcy, co jest zadaniem wykraczającym poza Wehrmacht, być może najlepszą armię we współczesnej historii. Albo Francuzi – zadanie wykraczające poza Napoleona. Z pewnością nie Włosi, znowu najechani, ani Holendrzy zagubieni w żądzy seksualnej i narkotykowej.Reklama natywna

Albo Amerykanów. Amerykanie, których główny element bojowy – biali mężczyźni z Południa – są dyskryminowani rasowo przez czarnoskórego szefa Pentagonu Bidena, który uniemożliwił im awanse, ponieważ “jest zbyt wielu białych oficerów”, przestali się zaciągać. W końcu “heteroseksualny rasista białej supremacji” z Południa, jak reżim Bidena określa swoich kandydatów, chce, aby odmówiono mu awansu ze względu na jego rasę, a ze względu na jego rasę i “preferencje seksualne” panują nad nim czarne dowódczynie i homoseksualiści, a wkrótce także transseksualiści i nielegalni imigranci-najeźdźcy.

Jestem przekonany, że niemożliwe jest, aby jakikolwiek kraj zachodni był w stanie wystawić armię, która nie zostałaby natychmiast zmieciona z powierzchni ziemi przez siły rosyjskie, chińskie, a nawet irańskie. 

Ostatnie wojny, które Stany Zjednoczone wygrały, to wojny z Hiszpanią w 1890 roku i z Japonią w 1945 roku. Po 20 latach starań armia amerykańska została wyparta z Afganistanu przez kilka tysięcy lekko uzbrojonych talibów, podobnie jak została wyparta z Wietnamu. Żałuję, że to stwierdzenie rani uczucia tych, którzy myśleli, że walczą o coś ważnego, ale zostali oszukani dla zysków kompleksu wojskowo-bezpieczeństwa i dla pychy Waszyngtonu.

W całym świecie zachodnim system wierzeń został zniszczony. Destrukcja podstawowych wierzeń trwa od lat sześćdziesiątych XX wieku, kiedy to studenci uniwersytetów zaczęli skandować “Zachodnia cywilizacja musi odejść”.

Cóż, już go nie ma. Wszystko, co pozostało z Ameryki, to szalony rząd z bronią nuklearną.

Opublikowano za: https://www.theburningplatform.com/2024/02/10/whom-the-gods-would-destroy-they-first-make-insane/

Wypowiedz się