Kim i czym są Dzieci Indygo

Władza rządu jest złamana

Niestety, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ich

Rząd służy ludziom, a jego zadaniem jest zarządzanie krajem lub państwem. Rzeczywistość jest odwrotna. Zgodnie z konstytucją władza należy do ludu; Mają konstytucyjne prawo do decydowania o tym, co należy robić, a czego nie należy robić. W przypadku nieprzestrzegania przepisów, rząd może zostać odesłany do domu przez ludzi.

Jeśli więc rząd nie działa w interesie kraju i/lub narodu, ludzie odzyskują zaufanie i odwołują rząd. Bierze sprawy w swoje ręce. To właśnie obserwujemy teraz w przypadku protestów różnych grup społecznych. Ludzie mają prawo stawiać opór, a my, starsi, mamy taki obowiązek! Dla nas samych i dla naszych dzieci.

Przyłącz się więc do ruchu na rzecz wyzwolenia planety Ziemi i nas samych z tysiąca lat ucisku kabała. To nasza ostatnia szansa, wszyscy muszą się przyłączyć.

Dzieci Indygo

Dziecko indygo jest ulepszoną kopią człowieczeństwa, terminem ukutym w 1970 roku przez parapsychologa z darem zwanym “synestezją”, mieszanką zmysłów i jasnowidzenia. w celu przeanalizowania tych bardzo różnych dzieci.

Pole auryczne indygo jest zdominowane przez królewski niebieski kolor. Spowodowało to zmianę w ewolucji człowieka i jego aury indygo.

Uzdolnione dzieci z jasną misją kwestionowania i zmieniania rzeczywistości zostały po raz pierwszy docenione w latach 70. Oprócz tego, że są psychiczni, są wysoce zmotywowani i kreatywni, z percepcją, która widzi przez ustalone normy społeczne.

Są to starożytne dusze, których misją jest wstrząśnięcie współczesnym światem i utorowanie drogi przyszłym pokoleniom, aby stworzyć więcej pokoju i harmonii dla wszystkich. Czytelnicy zapytają, kim oni są? Oto kilka przykładów: Leonardo da Vinci, Nicola Tesla, twoja pisarka i żona.

Przeznaczeniem dzieci indygo jest dokonywanie zmian, rzucanie wyzwań społeczeństwu i obnażanie wad istniejącego systemu. Po zakończeniu tej misji muszą drastycznie zmienić swój cel w życiu. Ich przeznaczeniem jest być teraz na planecie Ziemia.

Inne cechy to: silna wola, stara dusza, niezależna, łatwo się nudzi, skłonna do niespokojnego snu, szukająca głębokich i trwałych przyjaźni oraz dobre relacje z roślinami i/lub zwierzętami.

Jedną z najbardziej błogosławionych cech dzieci indygo jest ich uczciwość. Noszą ją w sobie i potrafią wyczuć, kiedy inni są nieuczciwi. Nie zawsze postrzegają to jako dar, ponieważ świat może być zepsuty i obojętny. Mają jednak głębokie sumienie, ponieważ często mają “rację”, nawet jeśli nie są w stanie potwierdzić tego z całą pewnością.

Kryształowe Dzieci, Tęczowe Dzieci i Gwiezdne Dzieci są różnymi przejawami lub odmianami koncepcji Indygo. Uważa się, że kryształowe dzieci są potomstwem indygo, podczas gdy gwiezdne nasiono to ogólny termin określający duszę z innej części Wszechświata, która inkarnowała się tutaj na Ziemi.

Te dzieci są świadome tego, że są o wiele bardziej wielowymiarowe niż to, co jest dziś uważane za “normę”. Wielu z nich ma głębokie zrozumienie swojej wielowymiarowej rzeczywistości i mówi o pomaganiu ludzkości w przebudzeniu się do wyższego stanu świadomości. Mogą być również świadomi kontaktu z pozaziemskimi inteligencjami niebędącymi ludźmi.

“Są rasą istot na planecie, rosnących liczebnie, choć wizualnie i fizycznie nie do odróżnienia od zwykłych obywateli. Są oni “Zwiastunami Światła” i są tutaj, aby poprowadzić przebudzenie świadomości Ziemi.

Te nowe dzieci rodzą się bez programu i doprowadzą do globalnego przebudzenia. – zdaniem znawcy tematu.

Metafizyczne grupy badawcze – postrzegające rzeczywistość – rozpoznały te dzieci i nadały im etykiety, aby wyjaśnić różnice. Jednak niektóre z nich są określane jako dysfunkcyjne, ponieważ mają trudności z nawiązywaniem kontaktów towarzyskich lub radzeniem sobie z presją i wymaganiami współczesnego społeczeństwa.

Etykiety te obejmują ADD (zespół deficytu uwagi), zespół Aspergera, formy autyzmu i dysleksji. Jednak te etykiety mogą wynikać z naszego braku zrozumienia tego, jak te pokolenia działają lub postrzegają rzeczywistość.

Wydaje się, że wiele osób zmaga się z aklimatyzacją rzeczywistości 3D.

Dr Ohlson, biolog molekularny, nazywa tych ludzi “ludźmi literowymi”. Uważa się za osobę listowną, tj. z zespołem Aspergera/ADHD, i bada swoją wielowymiarową i fizyczną wrażliwość z praktycznej i naukowej perspektywy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o The New Human? Obejrzyj ten film

Dwie główne perspektywy na to zjawisko to;

  • perspektywa podróży duszy i
  • nasze pozaziemskie pochodzenie gwiazdy.

“To nie jest tak proste, jak obce DNA. Jest to kombinacja genetycznie ulepszonych ciał połączonych z duszami z różnych miejsc w naszym wszechświecie, które inkarnowały się w tych “ulepszonych” ciałach. Dusze mają różne częstotliwości/wibracje w zależności od ich statusu ewolucyjnego, co odgrywa rolę w aktywacji DNA w tym konkretnym ciele.

“Uważam, że powinniśmy również wziąć pod uwagę zbiorową duszę Homo sapiens. “Ludzie literowi” mają ponadnormalne komórki czuciowe na skórze. Słyszą powyżej normy. Są bardziej świadomi subtelnych różnic w kolorze niż normalnie. Smak i zapach są spotęgowane. Są wrażliwe na wszystkie częstotliwości i mogą być przytłoczone przeciążeniem sensorycznym. Są wrażliwe na promieniowanie radioaktywne, pola energetyczne i promienie energetyczne od rozwścieczonych ludzi lub zwierząt. – Dr Ohlson, dr hab.

Dr Ohlson odkrył, że obliczone poziomy acetylocholiny i dopaminy w mózgu są wyższe u Listonosza i sugeruje sposoby, aby pomóc tym dzieciom radzić sobie z wyzwaniami 3D. Te osoby potrzebują dodatkowej pomocy w diecie, aby sobie z tym poradzić, a także suplementów multiwitaminowych i mineralnych.

Wyjaśnia, że acetylocholina jest wytwarzana z choliny z rodziny witamin B i że Listonosze ( tak się je określa) potrzebują więcej choliny, podobnie jak inni członkowie rodziny witamin B, ponieważ używają jej więcej. Na tym polega prostota tego “lekarstwa”.

Wizyta obcych jest bardzo ważnym czynnikiem, ponieważ te “inteligencje” są znane z tego, że są bardzo zainteresowane ludzkim DNA i badaniami sugerującymi, że były zaangażowane w modyfikację ludzkiego DNA. Jest to więc logiczne i może wyjaśniać niektóre “różnice”, które obserwujemy w zachowaniu Nowego Człowieka.

Logiczne jest założenie, że jest to bezpośrednio związane z ludzkimi spotkaniami z pozaziemskimi inteligencjami. Hipotezy te opierają się na 20 latach badań nad spotkaniami z istotami pozaziemskimi w około 3000 przypadkach.

Dzieci te często są świadome czasu spędzonego na statkach kosmicznych, swojej rodzinnej planety i swojej “misji”.

Dr Roger Leir, autor książki “The Aliens and the Scalpel”, stwierdza;

“Doszedłem do wniosku, że nie tylko są wśród nas gwiezdne dzieci, ale że rasa ludzka jako całość szybko się rozwinęła, prawdopodobnie nie z powodu powolnych przyczyn ewolucyjnych, ale znacznie bardziej prawdopodobne, że ten szybki postęp rasy ludzkiej jest spowodowany pozaziemską interwencją w nasze ciała i umysły”.

Jest to ciągła walka o funkcjonowanie Nowych Ludzi, gdy ich świadomość i zrozumienie nie są rozumiane lub uznawane. Może to objawiać się arogancją lub frustracją, ale częściej jest to smutek lub zagubienie. Tak czy inaczej, wymaga to “stania niewzruszonego” poprzez pozostanie niezłomnym.

Mogą czuć, że ich gwiezdna rodzina ich porzuciła i walczyć o pozostanie tutaj, gdy wszystko, czego chcą, to wrócić do domu. Może to być bardzo przytłaczające i prowadzić do świadomego lub nieświadomego pragnienia znieczulenia się alkoholem, narkotykami lub ucieczki przez samobójstwo.

Ważne jest, aby ludzkość rozpoznała ten ewolucyjny skok w ludzkiej świadomości. Aby zrozumieć, że te nowe pokolenia różnią się nie bez powodu, naprawdę musimy wsłuchać się w to, co mają nam do powiedzenia.

Są one naprawdę “drogowskazami” dla rozwijającej się ludzkości.

Rewelacja; Niezależnie od tego, czy jesteś gwiezdną duszą,

Jeśli chcesz wiedzieć, czy jesteś jedną z Gwiezdnych Dusz, po prostu zadaj sobie pytanie.

Oto pięć podstawowych pytań, które powinieneś sobie zadać. Jeśli uznasz, że to coś dla siebie, przeprowadź badania i zagłęb się w świat Star Souls.

Możesz być dość zaskoczony tym, czego się o sobie dowiesz.

Istnieją trzy różne grupy; zostanie to dokładniej wyjaśnione w kolejnym artykule.

  • Dziecko indygo
  • Kryształowe dziecko
  • Tęczowe dziecko

Każda z tych grup jest bardzo ważna dla rozwoju ludzkości, a jeśli należysz do jednej z nich, zostałeś tu umieszczony z ważną misją.

Pomożesz, lub już pomagasz, zmieniać świat na lepsze.

Dzieci indygo i Dzieci Gwiazd

Alexis wita badaczkę kontaktów z istotami pozaziemskimi Mary Rodwell w programie “The New Human”, wyjaśniając jej związek z autyzmem, inteligencją istot pozaziemskich i ich celem przebywania na naszej planecie w tym czasie. Chociaż nie jest to bardzo uproszczony wywiad, informacje są niezbędne do lepszego zrozumienia tego tematu.

Tak wiele się teraz zmienia, tak szybko, codziennie sprawdzaj nasz kanał Telegram, aby być na bieżąco.

Nowa Era w końcu się rozpoczęła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu kontynuować obecnego, tajemniczo zbankrutowanego systemu, który gnębi i nic nie wnosi.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta kiedy? Jeśli protesty rolników, kierowców ciężarówek, obywateli i innych aktywnych dziś osób będą nadal manifestować się na całym świecie, przełom nastąpi pod koniec marca.

Obejrzyj ten film – Dziecko indygo z talentem, które przyszło z nieba

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2024/02/16/who-and-what-are-indigo-children/

Wypowiedz się