HASBARA w polskim internecie i nie tylko

Hulajdusznik 14:11 on 1 Marzec 2024

Po lekturze licznych artykułów i komentarzy, nie tylko na tym blogu, pragnę drogim czytelnikom przybliżyć nieco dwie ważne sprawy.

Hasbara

Osoby jako tako rozgarnięte od dawna podejrzewały, iż fora internetowe niekoniecznie odzwierciedlają spektrum poglądów społeczeństwa, a to z powodu nie tylko cenzury, ale i zalewania ich przez zawodowych i półzawodowych bżydalskich spamerów, centralnie sterowanych zarówno przez władze Jizrajela, jak i różne bżydalskie organizacje typu ADyLy.

Jednym z powołań życiowych owych zasranych kundli jest śledzenie w Internecie wszystkich miejsc, gdzie toczy się jakakolwiek dyskusja i zakłócanie jej na różne sposoby.

Hulajdusznik 14:12 on 1 Marzec 2024

Ktoś to kiedyś zauważył i przeanalizował a potem swoje i nie tylko swoje uwagi poskładał do kupki:https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/25/hasbara-w-polskim-internecie-definicja-metody-organizacja-wikipedia/embed/#?secret=cLdeFBTMyd#?secret=ZLKkMo3RW9Polubienie

Hulajdusznik 14:30 on 1 Marzec 2024

Projekcja, czyli rzecz o jednej z bżydalskich tajemnic. A przede wszystkim o tym, jaki jest jej związek owej tajemnicy z bżydalem Frojdem i psychoanalizą. W swoim czasie ów Frojd myślał o bżydalskiej zagadce, studiując własną osobistą i rodzinną historię przypadku, ale potem przeniósł swoje odkrycia na temat bżydali na płaszczyznę „uniwersalną”, poza garbulców, na ludzkość jako całość.

Trzeba powiedzieć, że „projekcja” jest w istocie pojęciem frojdowskim, a także typowo bżydalskim. Jest to tendencja do systematycznego odwracania ról, odwracania sytuacji, odwracania kota ogonem. To również wyjaśnia, dlaczego ychni jintelektualiści zgodnie oskarżają zmyślonych antysemitów o „niezrównoważenie mentalne”.

Na przykład taki tam Abraham Foxman, przewodniczący ADL w Szatanach Zjeboczonych, powiedział o Melu Gibsonie, który podobno pod wpływem alkoholu wygłaszał uwagi uważane za „antysemickie ”, zanim małodusznie pod wielkim przymusem przeprosił społeczność bżydalską pod wpływem nie wiadomo jakich nacisków.

„Leczenie jego alkoholizmu to dobra rzecz”, powiedział był ów Foxman „ale musi on też leczyć swój antysemityzm!” Rozumiecie?

Dla unych zmyślony antysemityzm to choroba! Ychnie komentarze w tym zakresie są nie do policzenia. I można zrozumieć, czytając je, dlaczego przeciwnicy bolszewików [których wierchuszka była niemal wyłącznie bżydalska] byli zamykani w zakładach psychiatrycznych w ZSRR i innych stalinowskich krajach. A tam ich już skutecznie leczył niejaki Majranowski. To dopiero był gagatek! Lesiejszy jeszcze w swoim fachu niźli Josef od Mengelów. Oba cwaj zresztą bżydale.

Tak więc ten Frojd projektował swoją własną bżydalską patologię na poziom uniwersalny, do którego ona, ta jego patologia nie należała. Jeśli chodzi o patologię, to nie bez powodu rozpoczął karierę od pracy nad zjawiskiem histerii.

W tym stanie odkryto niezliczone symptomy, które doskonale naśladują te, które mogę wykryć w zachowaniu i dyskursie tych kosmopolitycznych „jintelektualistów”. Podobieństwa są naprawdę zdumiewające: depresja, introspekcja, lęk, paranoja, ciągły stan czujnego pobudzenia, wybiórcza amnezja, konfabulacja, wrażliwość na opinie innych, egocentryzm, skłonność do autodramatyzacji, narcystyczna niezdolność do obserwowania innych, nietolerancja na frustrację, megalomańskie urojenia itp. Każdy rys histerii znajdujemy u tych zaangażowanych, tak jak histerię opisuje sam Frojd.

Do tego dochodzi jeszcze przerażająca kwestia kazirodztwa, która powraca niepokojąco i tajemniczo jak bumerang w pismach niektórych ychnich jintelektualistów, takich jak Jacques Attali, Isaac Bashevis Singer [laureat Nagrody Nobla] , Stéphane Zagdański … jakby mieli coś, urwał nać, do ukrycia, jakąś plemnienną tajemnicę.

Hulajdusznik 14:57 on 1 Marzec 2024

Ychnią projekcją jest też szczególny jej rodzaj, który nie ma jak dotąd wyczerpującej definicji. O co chodzi? To jest wszelkiego rodzaju mataczenie, które polega na zacieraniu śladów, zwracaniu uwagi na rzeczy , zjawiska i osoby nieistotne, zmienianiu nazwisk, fabrykowaniu życiorysów, przechrzciwaniu, przywłaszczaniu, fałszywym oskarżaniu, wstawianiu słupów i wielu innych tego typu sprawkach. Przykłady?

A na przykład taki Rotenszyld, który wylazł na światło publiczne dzięki swojej śmierci. Wyobraźcie sobie, że te całe Rotenszyldy to som tera nikim ważnym, ot bidulki takie, co usługujom jakimś bliżej nieokreślonym masonom, czy komu tam jeszcze. Niewiniątka takie. Kurwa!

Albo takie zwroty: Zachód, społeczność międzynarodowa, i w ogóle wszystko międzynarodowe ze szczególnym uwzględnieniem banków i korporacji, polski, czy tam rosyjski, czy inny żyd, żydobolszewik i inne tego typu. Przyszedł kiedyś do USC pewien parch. Ja mam bardzo ważna sprawa.
Słucham?
U mnie wynikła wielka potrzeba zmienienia nazwiska.
To kosztuje i trzeba czekać.
Pieniądz nie gra roli.
Jak się pan nazywa.
Tu na kartce jest napisane.
A jakie nazwisko ma być?
Niech by było Zamojski, imniem dowolne polskie.

Sprawa załatwiona.

Po miesiącu znów ten sam bżydal, ale już Zamojski wchodzi do tego samego USC. Ja mam bardzo ważna sprawa. Znowu u mnie wynikła wielka porzeba zmienienia nazwiska. Płacem poprzednia stawka razy 3.
Jakie nazwisko ma być?
Potocki. Imniem mosze zostać.

Sprawa załatwiona. Ale mam takie jedno pytanie poza konkursem? Po co to panu?
A widzi… Bo u nas jest tak, sze jak siem komuś nowemu przedstawia, to zaraz siem wnikliwie dopytujom „A jak z domu?”. No teraski mogem śmniało powiedzieć, sze Zamojski.

kfakfa 14:58 on 1 Marzec 2024

Na spędach młodzieży „Oaz-owej”/szkoły srednie/ chazarski kler cato w osobach „profesorów” -catabasów wtłaczał młodym pannom-cato do łbów teorie Fromma i tego drugiego Freuda. Działo się to w latach 70-tych i na pewno dalej.

Za: https://bacologia.wordpress.com/2024/02/28/szybkie-wiesci-178/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do powyższego ważnego tematu w komentarzach Hajdusznika, dodamy, że w Polsce jest zatrudnionych do prowadzenia dywersji w internecie 2400 osób. Jakiej narodowości są zdecydowanej większości lub w całości, nie trzeba chyba wyjaśniać czytelnikom, którzy ten artykuł przeczytali ?!!!

Wypowiedz się