Benjamin Fulford: ZAPOMNIJCIE O WYBORACH I MIEJMY TO JUŻ ZA SOBĄ !!!

Benjamin Fulford 26.02.2024. Najnowsze wiadomości.

moon-shards.shopREKLAMAUruz4,2Ocena organizacjiFind out more

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Zapomnijcie o wyborach i miejmy to już za sobą!

Ten film został wysłany do nas przed premierą na żywo. Podobno jest to przygotowanie do oficjalnego ogłoszenia śmierci króla Karola.

Stowarzyszenie Białego Smoka ma przesłanie dla prezydenta USA Donalda Trumpa: “Odłóż to albo zamknij się”. Jeśli Trump jest głównodowodzącym armii USA, a wybory w 2020 r. zostały skradzione, to co robi, obiecując zmiany w listopadzie, a nie teraz? Dlaczego horror Bidena wciąż trwa? Wiele osób, takich jak Steve Bannon i feldmarszałek czekający na Douglasa MacGregora, zadaje podobne pytania.

MacGregor ostrzega, że Kongres USA chce zezwolić nielegalnym imigrantom na służbę w armii amerykańskiej. “Kiedy twoi potencjalni wrogowie infiltrują twój własny mechanizm obronny, zasadniczo spieprzyłeś” – ostrzega źródło w Pentagonie.

Od feldmarszałka MacGregora:

Ponadto kongresmen Byron Donalds wzywa prezydenta Bidena do rezygnacji lub usunięcia z urzędu, stwierdzając, że “Kamala Harris musi poprowadzić gabinet do powołania się na 25. poprawkę”.

Teraz włoska telewizja otwarcie kpi z Joe Bidena…

Dlaczego więc wciąż tu jest? Odpowiedź jest taka, że chazarska mafia gra na czas, mówiąc: “Trump złapie złoczyńców w listopadzie, więc proszę poczekaj do tego czasu”.

Tutaj na przykład możesz obejrzeć Dem. Senator Chuck Schumer zostaje przyłapany na mikrofonie, gdy mówi: “Wiem, że mogę obwiniać Republikanów i MAGA, jestem profesjonalistą”. Rozmawia z fałszywie zamaskowanym Bidenem o opóźnianiu ustawy.

Jeśli zobaczysz kogoś, kto twierdzi, że jest Donaldem Trumpem, zapytaj go, dlaczego natychmiast nie aresztuje Bidena. Zapytaj również: Czy zorganizujesz trybunały ds. zbrodni wojennych dla przestępców zamieszanych w szczepienia? Zapytaj go również, czy zamierza urządzić jubileusz i odzyskać 363 000 dolarów, które zostały skradzione każdemu Amerykaninowi w wyniku oszustwa w banku centralnym. Jeśli powie “tak”, to znaczy, że jest prawdziwy. Jeśli odpowie “nie” lub uchyli się od pytania, to jest aktorem, który robi psikusa przed patriotami, odciągając ich od prawdziwej akcji.

Pamiętajmy, że istnieje fałszywy Trump, który próbuje zrujnować reputację prawdziwego patrioty.

Musimy działać już teraz, ponieważ wiele źródeł ostrzega, że KM planuje jakąś przerażającą masakrę na kwiecień, za którą będą próbowali zrzucić winę na meteoryt. Oznacza to, że musimy je wykończyć wcześniej. Kim oni są? Oto niewyczerpująca lista osób, które należy natychmiast aresztować:

1. Hillary Clinton Rockefeller

2. Billa Clintona Rockefellera

3. Nancy Pelosi

4. Johna Podesty Rockefellera

5. Johna Brennana

6. Jamesa Comeya

7. Maxine Waters

8. Adama Schiffa

9. Myśliwy Biden

10. George’a W. Busha

11. Dr Anthony Fauci

12. Huma Abedin

13. Billa Gatesa

14. Antoniego Wienera

15. Alexa Sorosa

16. Lindseya Grahama

17. Mitcha McConnella

18. Kevina McCarthy’ego

19. Chucka Schumera

20. Kamala Harris

21. Roberta Muellera

22. Mike’a Pence’a

23. Joe Biden

24. Jamesa Clappera

24. Lloyda Austina

25. Liz Chaney

26. Johna Kerry’ego

27. Justyna Castrudo

28. Loretta Lynch

29. Andrzeja McCabe’a

30. Piotr Strzok

31. Strona Lisy

32. Jamesa Bakera

33. Eryk Holder

34. Tony’ego Podesty Rockefellera

35. Zuzanna Ryż

36. Harry’ego Reida

37. Paweł Ryan

38. Debbie Wasserman Schultz

39. Sally Yates

40. Mitta Romneya

41. Jerry’ego Nadlera

42. Klaus Schwab Rotszyld

43. Michelle Obama

44. Baracka Obamy

45. Sally Yates

46. Andrzeja Cuomo

47. Jego Wysokość Raymond McMaster

48. Debora Birx

48. Marka Zuckerberga

49. Nikki Haley

50. Wołodymyr Zełenski

51. Davida Rockefellera Jr.

52. Chrystia Freeland

53 Ursula von der Leyen

54. Olaf Scholz

55. Emmanuel Macron Rotszyld

56. Brigitte Macron Rothschild

57. Rishi Sunak

58. Rahm Emanuel

To tylko częściowa lista. Każdy polityk lub osoba publiczna, która wspiera świadomie ludobójcze i satanistyczne reżimy Ukrainy (=Chazaria), a sam Netanjahu nazwał Izrael zbrodniarzem wojennym. Osoby te powinny zostać natychmiast aresztowane. Ponadto, jeśli jakakolwiek firma, taka jak Google, Apple czy Microsoft, zostanie przyłapana na używaniu grafiki komputerowej, aby sprawiać wrażenie, że ci ludzie nadal zajmują stanowiska kierownicze, to kierownictwo tych firm powinno zostać aresztowane.

Nie umieściliśmy na tej liście członka rady Iluminatów i lidera klanu Rotszyldów, Davida René de Rothschilda, ponieważ obiecał on przekazać Vanguard, BlackRock i State Street. To przywróci ludziom kontrolę nad 90% korporacji na całym świecie. Kiedy jednak skontaktowaliśmy się z nim w zeszłym tygodniu i zapytaliśmy, kiedy to nastąpi, otrzymaliśmy odpowiedź: “Był niedostępny, ponieważ był na urlopie narciarskim”. Innymi słowy, ukrywał się w szwajcarskim bunkrze.

Może to być więc związane z wiadomością o śmierci lorda Jacoba Rothschilda.

Tymczasem inny członek rodziny, Emmanuel Macron de Rothschild, tzw. prezydent Francji, nie może pokazywać się publicznie, bo zostanie schwytany przez linczujący tłum i powieszony na miejscu. To jest dokładnie to, co próbowali zrobić francuscy rolnicy na poniższym filmie, gdy dowiedzieli się, że pojawi się na targach rolniczych.

Słyszymy, że wielu innych tak zwanych zachodnich przywódców również ukrywa się w obawie przed tłumem mścicieli. Każdy przywódca, który rzekomo przebywa teraz na Ukrainie, prawdopodobnie się ukrywa. Są wśród nich kanadyjski minister ds. przestępczości Justin Castrudo, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, premier Włoch Giorgia Meloni i premier Belgii Alexander De Croo.

Być może ukrywają się, ponieważ nasze źródła w białych kapeluszach w zachodnich agencjach i tajnych stowarzyszeniach w Azji mówią, że zbliża się jakieś wielkie wydarzenie.

Na przykład członek Stowarzyszenia Białego Smoka, który spotkał się z japońskim cesarzem Naruhito w zeszłym tygodniu, został poinformowany, że 15 marca ma się odbyć ważne wydarzenie finansowo-polityczne. Azjatyckie źródła czerwonych i zielonych tajnych stowarzyszeń również obiecywały rocznicowe wydarzenie w Chinach mniej więcej w tym samym czasie.frontend-almanac.clients.siteREKLAMADeteailed ReactAn author’s blog about what is not written in textbooks. Come in and subscribe!Find out more

Daty pojawiały się wielokrotnie w przeszłości, więc nie wierz w to, dopóki tego nie zobaczysz, ale można śmiało powiedzieć, że znane źródła składają wielkie obietnice.

Czytelnicy mogą wpłacać składki bez płacenia podatków. IRS to prywatna firma z siedzibą w Portoryko. Nie tylko nie ma prawa wymagającego od większości Amerykanów składania indywidualnych zeznań podatkowych, ale Internal Revenue Service (IRS) nie został nawet utworzony na mocy ustawy Kongresu!

Alex Mena, urzędnik IRS, powiedział reporterowi O’Keefe Media Group, że IRS “nęka małych ludzi” i “rujnuje ludziom życie”, wykorzystując technologię sztucznej inteligencji do szpiegowania obywateli USA i firmowych kont bankowych bez nakazu przeszukania lub dowodów

Zwolnienie z podatku pomoże uczcić rocznicę. Dopóki nie zostanie ogłoszone jakaś rocznica, upadek cywilizacji jest nieunikniony.

Zacznijmy od dowodów przestępstwa politycznego, które teraz stało się publiczne. Tutaj widzieliśmy ewidentnie fałszywego Donalda Trumpa, który spotkał się z prezydentem Argentyny Javierem Maillą (którego imię oznacza Mileick = Juggernaut = Szatan) i pochwalił go za kradzież pieniędzy biednym Argentyńczykom, aby oddać je KM. Właśnie stworzył nadwyżkę budżetową na opłacenie bankierów, pozbawiając biednych pieniędzy na żywność, pozostawiając połowę Argentyńczyków poniżej granicy ubóstwa.

Mówiąc o Juggernaut/Mileika, izraelski minister ds. przestępczości Benjamin Netanjahu w rzeczywistości nazywa się Benzion Mileikovsky, co oznacza coś w rodzaju: Syn Juggernauta lub Syn Szatana.

Netanjahu był gospodarzem “Konferencji Zwycięstwa Izraela”, w której uczestniczył rabin Uzi Sharbaf, żydowski suprematysta, który został w tajemniczy sposób uwolniony, mimo że został skazany na dożywocie za masakrę Palestyńczyków. Ludzie ci są ściśle powiązani z nazistami, którzy dokonują masowych mordów, którzy również popierają ludobójstwo Wołodymyra Zełenskiego.

Tymczasem w Strefie Gazy giną tysiące dzieci, a były szef CIA Mike Pompeo tańczy z izraelskimi żołnierzami. Co dokładnie tam świętujesz?

To ten sam Pompeo, który powiedział: “Byłem dyrektorem CIA i kłamaliśmy, oszukiwaliśmy i kradliśmy…”

Inną osobą, która nie zadaje sobie trudu, aby ukryć swoje zbrodnie, jest kongresman Andy Ogles, który w odpowiedzi na zdjęcia dziecięcych ofiar w Gazie powiedział: “Musimy zabić je wszystkie”.

Oto kolejny przykład zatrutego ducha.

Tymczasem fałszywy pokaz cyrkowy Bidena zorganizowany przez KM zawetował projekt rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ wzywającej do natychmiastowego zawieszenia broni.

Dzięki trwającemu ludobójstwu w Strefie Gazy produkt krajowy brutto (PKB) Izraela spadł w ostatnim kwartale 2023 r. o 19,4% rok do roku. Teraz spadła jeszcze bardziej, ponieważ Huti wstrzymali napływ statków do kraju. Jako przykład można tu zobaczyć tonący brytyjski tankowiec zaatakowany przez Hutich w Zatoce Adeńskiej.

Międzynarodowemu Trybunałowi Sprawiedliwości powiedziano, że “Izrael stosuje jeszcze bardziej ekstremalną wersję apartheidu na terytoriach palestyńskich niż w RPA przed 1994 rokiem”.

Żydzi są w zamieszaniu, a zamieszki, które mają teraz miejsce w Izraelu, oznaczają, że dni nazistowskiego syna szatana i jego marionetek, Bidena, są policzone.

Inne duże satanistyczne gniazdo na Ukrainie również jest w poważnych tarapatach. Po raz kolejny potwierdzono, że Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) nielegalnie umieścił środki przeznaczone dla Ukrainy w bankach osobistych Wiktora Pinczuka i ukraińskiego oligarchy Ihora Kołomojskiego. Większość tych funduszy trafiła do Fundacji Clintonów, gdzie były wykorzystywane do przekupywania polityków.

Wiemy też, że reżim Zełenskiego zabijał Ukraińców i sprzedawał ich organy.

Teraz polski wywiad informuje nas, że wampir Zełenski sprzedał Zachodowi ponad milion litrów krwi od ukraińskich dawców.

Ponadto Rosja odkryła dodatkowe dokumenty pokazujące, że tysiące osób było zaangażowanych w eksperymenty prowadzone dla największych firm farmaceutycznych, takich jak Pfizer, AstraZeneca, Sanofi, GlaxoSmithKline i innych. Próbki krwi i inne próbki zostały pobrane i wysłane do laboratoriów i klinik w Europie i Stanach Zjednoczonych w celu przeprowadzenia testów. Prawie na pewno zrobiono to w celu produkcji broni biologicznej.

Według źródeł rosyjskich w upadłej ukraińskiej twierdzy Awdijiwka odkryto inne sale tortur i pomieszczenia do eksperymentów na ludziach.

Upadek Awdijiwki oznacza, że Rosja jest teraz bliska osiągnięcia celu, jakim jest zdobycie Odessy, połączenie Rosji z Naddniestrzem, dotarcie do Zakarpacia i przekazanie go Węgrom, dzieląc w ten sposób granicę z Węgrami – twierdzą polskie źródła wywiadowcze.

Według byłego prezydenta Dmitrija Miedwiediewa Rosja będzie musiała kontynuować walkę z Ukrainą, dopóki nie zdobędzie Kijowa. Miedwiediew nazwał źródło zagrożenia “międzynarodową grupą przeciwników Rosji, na czele ze Stanami Zjednoczonymi”, która jego zdaniem kontroluje Kijów.

Nic dziwnego, że “na spotkaniu panowała nudna atmosfera […] [bez] śladu dawnego optymizmu wśród zachodnich [zwolenników Ukrainy]”. Przemawiając na 60. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa w dniach 16-18 lutego, rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa powiedziała

“Niemcy naprawdę chcą wydostać się z tego skupiska głębokich państw, do cholery” – skomentowało źródło CIA nagłówek:

Niemiecki Bundestag sprzeciwił się dostawom pocisków manewrujących Taurus na Ukrainę; 182 głosowało za, 480 przeciw.

Rolnicy z Niemiec, Belgii, Holandii i Francji przyczyniają się do obalenia szatańskiego reżimu Zełenskiego, wprowadzając całkowitą blokadę transportu na Ukrainę. Protestujący otrzymali wsparcie policji i zażądali, aby polski premier i inni politycy, którzy czerpią korzyści ze zrzucania ukraińskiego zboża, osobiście przyjechali na granicę, aby wysłuchać ich żądań.

W Hiszpanii również w środę na główne ulice stolicy Hiszpanii wyszły tłumy ludzi, aby wesprzeć lokalnych rolników.

Dotknie to Vanguard, BlackRock i State Street, które są właścicielami 40% gruntów ornych na Ukrainie. Ucierpią na tym również Chiny, które kupiły 3 miliony hektarów ukraińskiej ziemi – ziemi wielkości Belgii

Upadek Ukrainy doprowadzi również do większego rozgłosu dla kampanii masowych mordów przeciwko pandemii i szczepień przeprowadzanych przez XM za pośrednictwem laboratoriów biologicznych w tym kraju.

Były to jedne z najgorszych zbrodni wojennych w historii ludzkości. Globalna Sieć Danych o Szczepionkach wykazała, że 100 milionów osób zostało dotkniętych szczepieniami w zaledwie 8 krajach.

Również w czwartek Health Canada potwierdziło to, co jeden z naukowców nazwał “uznaniem epickich proporcji” obecności zanieczyszczenia DNA w szczepionkach COVID-19 firmy Pfizer, a także potwierdziło, że Pfizer nie ujawnił informacji o infekcji agencji zdrowia.

Nie zapominajmy: prezes Bayer Pharmaceuticals Stefan Ehlrich przyznaje, że szczepionki mRNA są terapiami komórkowymi i genowymi i że bez przymusu pandemicznego społeczeństwo nie zgodziłoby się na ich przyjęcie.

Teraz zaczęli wstrzykiwać szczepionki do naszej żywności. Właśnie wprowadzono projekt ustawy o szczepionkach na sałatę. Przedstawiciel Scott Chepiki z Tennessee mówi: “Uniwersytet Kalifornijski w Riverside już udoskonalił możliwości dodawania szczepionek dla ludzi do naszej sałatki. Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley ma również możliwość szczepienia pomidorów. “Big Tobacco, R.J. Reynolds i spółka poprawili możliwość wstrzykiwania ludzkiej szczepionki do wyrobów tytoniowych”.

“Po prostu zaszczep się, to tylko dla twojego dobra”

A teraz posłuchaj i zobacz największego pasożyta na świecie, Billa Gatesa, podczas jego wycieczki po największym na świecie muzeum pasożytów. Czy to doprowadziło go do bolesnych myśli?

XM stara się również zaszczepić w nas taki strach, że połykamy te pokarmy. Najnowszy film pornograficzny, który rozpowszechniają o śmiertelnej chorobie “zombie” jeleni.

“Naukowcy obawiają się, że w 100% śmiertelna “choroba jeleni zombie” zmutuje i zainfekuje ludzi: “Brak planów awaryjnych” Czy będzie to The Walking Dead 2.0?

Francja grozi teraz rokiem więzienia i grzywną w wysokości 15 000 euro za krytykę medycyny.

Francuskie kasy chorych (Assurance Maladie) rozważa bowiem przeznaczenie części stałego wynagrodzenia lekarzy w zależności od liczby szczepień wykonanych każdemu pacjentowi.

KM próbuje teraz również zaprzeczyć jakiemukolwiek udziałowi w przestępstwach związanych ze szczepionkami. W przypadku “gazlightingu” na wyższym poziomie, terrorysta Tedros mówi, że WHO nie narzuciła niczego nikomu, nigdzie. Myślą, że zapomnieli o wszystkim. Nawet owce powoli się budzą.

Okazuje się również, że połowa członków Komitetu ds. Zdrowia Osób Transpłciowych WHO nie ma wykształcenia medycznego, a większość z nich to aktywiści.

Tymczasem Eduard Prels, dyrektor organizacji praw człowieka CitizenGO w Niemczech, został oskarżony o opublikowanie następującego zdjęcia

Nie wysunięto jednak żadnych oskarżeń przeciwko ludziom, którzy faktycznie biorą dzieci w niewolę seksualną. W poniższym filmie dr Phil przeprowadza wywiad z Strażą Graniczną, który ujawnia, że amerykańscy podatnicy finansują handel dziećmi migrantów w niewolnictwie seksualnym.

Homer Simson zna prawdę

Nawiasem mówiąc, niewolnictwo seksualne istnieje od dawna, o czym świadczy ten klip z Pinokiem z 1940 roku.

Od momentu przybycia na lotnisko uchodźcy są odbierani przez partnerów przesiedleńczych, którzy zapewniają im jedzenie, schronienie i pracę z pomocą HIAS, żydowsko-amerykańskiej organizacji pozarządowej zlokalizowanej w całych Stanach Zjednoczonych.

Jest to zdecydowanie operacja kierowana przez rząd. Były dyrektor Panamskiej Straży Granicznej opisuje “inwazję” na południową granicę USA jako “strategicznie ukierunkowaną migrację” opłaconą przez rząd USA za pośrednictwem ONZ.

Burmistrz Nowego Jorku Adams chce rozdać 10 000 dolarów na osobę nielegalnym imigrantom bez sprawdzania przeszłości, bez kontroli oszustw i bez ograniczeń.

U góry: Jesteś na lotnisku i jesteś przeszukiwany potrójnie. Poniżej: Miliony przypadkowo dorosłych mężczyzn przekraczają granicę amerykańsko-meksykańską bez dokumentów i nielegalnie… Jak możesz to sobie wyobrazić?

Teraz gubernator Missouri Mike Parsons ogłosił wysłanie żołnierzy i patroli, aby dołączyć do Teksasu w zamknięciu granicy.

Wygląda na to, że XM Deep State próbuje rozpocząć wojnę domową z imigrantami, aby uniknąć stryczka kata, egzekucji przez pluton egzekucyjny lub widły.

Kolejny przykład programowania predykcyjnego w najlepszym wydaniu… Na Twitterze pojawił się kolejny zwiastun filmu Obamy “Civil War”.

To ten sam Obama, który sfinansował film o poważnym cyberataku. Teraz doniesienia o awariach telefonów komórkowych z AT&T, Verizon itp. są przypisywane “wielkiemu rozbłyskowi słonecznemu, według meteorologów”.

Tak, dokładnie, tak jakby słońce mogło trafić tylko w niektóre firmy.

W tym samym czasie pan Sun najwyraźniej również skłania się ku aptekom.

Tymczasem republikański senator Marco “Rubio” ostrzega, że chiński cyberatak byłby “100 razy gorszy” niż wyłączenie AT&T: “Wasza elektryczność, wasza woda”.

XM: The Deep State kładzie podwaliny, narrację, dla dwóch możliwych wydarzeń “Czarnego Łabędzia”:

1. Silny rozbłysk słoneczny (zdarzenie Carringtona)

2. Cyberpandemia (oczywiście wywołana przez Chiny lub Rosję)

Nie wiemy, jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Elon Musk, ale ten raport prasowy potwierdza rosyjskie twierdzenia, że Elon Musk jest przykrywką dla amerykańskiej Narodowej Agencji Wywiadowczej:

SpaceX Elona Muska rozwija tajny program satelitarny Starshield używany przez Pentagon i dyskretnie nawiązuje kontakty z amerykańskimi obiektami szpiegowskimi i wojskowymi… Zaangażowanie SpaceX w klientów z branży obronnej obejmuje również wystrzeliwanie satelitów tajnych i wojskowych.

(Nawiasem mówiąc, panie Musk, jeśli pan to tutaj czyta, masoni P3 poprosili mnie o pański numer telefonu komórkowego, który proszę mi podać przez support@benjaminfulford.net wysłany. Dziękuję).

Możesz zapytać Muska, który ma powiązania z Antarktydą, co wie o ostatnich atakach laserowych na całym świecie.

Ostatnim z nich był ogromny pożar w górach, który wybuchł 18 lutego w Bijie, w prowincji Guizhou w południowo-zachodnich Chinach.

Inny został nakręcony nad Meksykiem i nakręcony z innego miejsca.

Jest to następstwo podobnych ataków na Maui i Chile. Czy to początek fałszywej inwazji obcych zaplanowanej przez XM Lange?

I wreszcie, w tym tygodniu zauważyliśmy kolejną usterkę w operacjach Boeinga. Ostatnio było zbyt wiele takich wypadków z powodu zaniedbań technicznych… Coś jest nie tak, to nie przypadek.

To tylko spekulacje, ale może to być część podziemnej kampanii marketingowej z tym związanej:

Odwiedzający zeszłotygodniowe Singapore Airshow byli świadkami doniosłego momentu: międzynarodowego debiutu chińskiego odrzutowca pasażerskiego C919. Pekin ma duże nadzieje, że nowy samolot zmiażdży dominację Airbusa i Boeinga.

przez

Opublikowano za: https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-26-02-2024-poslednie-novosti/

Wypowiedz się