UZBROJENIE INFRADŹWIĘKOWE: Ataki nadchodzą teraz ze wszystkich kierunków

UWAGA PATRIOCI! Dlatego co wieczór odłączamy nasze telewizory i komputery!

Zamieszczone w dniu 19 stycznia 2024 r., autor: State of the Nation
Uwaga redaktora SOTN: Każda osoba na planecie musi zdać sobie sprawę z wszechobecności i ekstremalnych niebezpieczeństw związanych z bronią infradźwiękową… Zwłaszcza, jeśli są zaszczepieni.
Jednak ważne jest również, aby ludzie zrozumieli, że te wysoce zaawansowane bronie częstotliwości są wyraźnie zintegrowane ze znacznie bardziej złożonym systemem broni czwartorzędowej.

Terroryści NWO strategicznie aktywują swój
czwartorzędowy system uzbrojenia przez cały 2024 rok

Oczywiście, ostatecznym i bezpośrednim celem globalistycznej kabały Nowego Porządku Świata jest ubezwłasnowolnienie i/lub osłabienie fizycznie i psychicznie tak wielu ludzi na świecie, jak to tylko możliwe, przed ich absurdalnie niemożliwym Wielkim Resetem. Krótko mówiąc, chcą, aby całe Stany Zjednoczone zostały wystarczająco zombifikowane, abyśmy nie mogli stawić żadnego oporu ich daffy’emu planowi wdrożenia Jednego Rządu Światowego.
STRZEŻ SIĘ! Apokalipsa zombie to ich PLANdemia B
Stan narodu
18 stycznia 2024 r
Uwaga Poniższe exposé rozwija szkielet najnowszej wersji tego schematu “broni infradźwiękowej” mającego na celu manipulowanie i kontrolowanie umysłu każdej osoby na Ziemi.

Najnowszy prezent od
pokręconego tyrana

Film Obamy to broń
dźwiękowa zaprojektowana, aby wywołać uwolnienie
trucizny ukrytej w szczepionce COVID

Entuzjastyczna recenzja Rumble’a: “Nie oglądaj ‘Leave the World Behind’, chyba że
chcesz nieszczęśliwego doświadczenia, które nie ma satysfakcjonującego zakończenia”.
https://rumble.com/v42mnrs-awakenvideo-friday-nite-live-stream-12-22-2023.html

Autor: Jan Kamiński

Na pewno pamiętacie Baracka Obamę. To prezydent, który nigdy nie odszedł z urzędu. W rzeczywistości niektórzy twierdzą, że nadal sprawuje urząd, ożywiając zza kulis tego kruchego, pieszczotliwego dla dzieci ghula znanego jako Joe Biden.

Barack Obama był podobno pierwszym prezydentem USA pochodzenia afrykańskiego. Był to tylko kosmiczny zbieg okoliczności, że jak na ironię zamordował największego przywódcę, jakiego Afryka kiedykolwiek znała, którym był Muammar Kaddafi, ukochany przywódca libijskiej demokracji bezpośredniej, najbardziej wolnego kraju na świecie, w porównaniu z nim USA wygląda jak państwo policyjne.

Na pewno pamiętacie scenę, w której siedział tam ze swoją wielką wiedźmą u boku, a ona chichotała, modyfikując słynną kwestię Juliusza Cezara: “Przybyliśmy, zobaczyliśmy, umarł”, gdy oglądali wideo z Kaddafim gwałconym na ulicach jego stolicy po tym, jak została ona zniszczona przez strefę zakazu lotów Obamy.

Wybrany ulubieniec Demokratów, Obama, zlecił również zabicie Osamy bin Ladena, fałszywie sfabrykowanego terrorysty z Al-Kaidy, obwinianego przez niektórych za ataki z 11 września. Głośne morderstwo Osamy przez Seal Team 6 pomogło Obamie w reelekcji w 2012 roku. Nagła śmierć wszystkich członków zespołu Seal Team 6 w zainscenizowanej katastrofie helikoptera pomogła ukryć fakt, że oryginalny bin Laden zmarł w 2001 roku.

Obama i Osama, mylę ich obu. Jeden z nich jest znanym terrorystą, a drugi synem saudyjskiego magnata budowlanego, który zmarł na chorobę nerek w Abu Zabi, jak donosi renomowana egipska gazeta Al-Ahram.

Z socjologicznego punktu widzenia, najbardziej znaczącym historycznym osiągnięciem Baracka Obamy w kierunku przekształcenia USA w okaleczone psychicznie sanatorium było jego małżeństwo z mężczyzną, o którym wszyscy mówili, że jest kobietą, a który teraz rozważa nawet start w wyborach prezydenckich. Sprawdź swoje zaimki przy drzwiach.

Ostatnio niektórzy weterani policji dodali nowy krok w śmiertelnej spuściźnie Obamy po nagłym utonięciu byłego szefa kuchni Białego Domu w zatoczce w pobliżu pluszowej kryjówki byłego prezydenta Martha’s Vineyard, ale okoliczności tej dziwnej katastrofy pozostają niepotwierdzone, więc łączenie byłego prezydenta z tą ofiarą śmiertelną byłoby niesprawiedliwie przedwczesne.

Ale to, co może dodać ogromną liczbę ofiar do listy ofiar śmiertelnych Obamy, może być tylko dźwiękiem w nowym filmie Netflixa, który w pewnych okolicznościach rzekomo może zabić ludzi, którzy go usłyszą.

W rzeczywistości dźwięk ten przypomina zbiorowy krzyk zdesperowanych istot ludzkich, wydających ostatni krzyk swojej bezowocnej egzystencji, który wkrótce odbije się echem w całej krainie, jeśli nie na świecie.

Najnowsza technologia śmierci

Czy dźwięk z filmu może wyzwolić cząsteczki trucizny, które otrzymałeś po przyjęciu szczepionki COVID, aby pękły i uwolniły śmiertelną truciznę, a co gorsza, prawdopodobnie zamienią cię w zombie?

Ten najnowszy prezent od twojego byłego prezydenta jest potencjalnie prawdziwym zabójcą.

Ale zanim opowiem wam o filmie z piekła rodem, pozwólcie, że opowiem wam o Todd Callenderze. Chciałbym mieć taką samą wiarygodność na ulicy, jak ten odważny prawnik / pilot helikoptera, ponieważ po kliknięciu jego nazwiska link, do którego prowadzi, nie pozwoli ci tam wejść bez zmiany ustawień bezpieczeństwa. Spróbuj sam.

Todd Callender jest amerykańskim prawnikiem. Od ponad 20 lat pracuje w branży ubezpieczeń na wypadek inwalidztwa, zdrowia i życia i koncentruje się na międzynarodowej konwergencji ryzyka biomedycznego, zachorowalności i śmiertelności w globalnym kontekście prawnym. Obecnie pełni funkcję głównego pełnomocnika powoda w toczącym się federalnym sporze sądowym dotyczącym obowiązkowych szczepień przeciwko covid członków Sił Zbrojnych USA.

Korzystając z patentów i badań rządowych, Callender wyjaśnił, że wykorzystanie 5G do wywołania uwolnienia wcześniej wstrzykniętego patogenu zostało już zbadane i przetestowane, a w USA istnieją już instrumenty prawne do radzenia sobie z pandemią Marburga.

“Skierowano nas do litanii artykułów, które odnoszą się do wykorzystania sygnałów 18 gigaherców i systemu 5G do powodowania pęcznienia nanocząstek lipidowych… Trzy jednominutowe wybuchy, zwane impulsem, powodują pęcznienie nanocząsteczek lipidowych.

“W hydrożelu w zastrzykach zabijających, jak je nazywam, na covid są pewne cechy wspólne. Te wspólne cechy to wykorzystanie nanocząstek lipidowych do przenoszenia syntetycznego DNA i RNA w celu przeprogramowania ludzkich ciał.

“Te same nanocząstki lipidowe były wypełnione różnego rodzaju patogenami. Nie były to tylko trzy różne typy białek HIV. Nie chodziło tylko o białka kolców. Nie chodziło tylko o koronawirusa. To były te dziwne chimeryczne choroby… częściowo wirusowa, częściowo bakteryjna – gronkowiec Ebola, Marburg, E.coli.”

Spośród wszystkich wielkich bohaterów w toczącej się bitwie o ujawnienie oszustwa COVID, Todd Callender plasuje się na samym szczycie. Wszyscy udzielali z nim wywiadów, a w tych wywiadach wielokrotnie powtarzał:

Wirus Marburg charakteryzuje się wysoką śmiertelnością. Wewnątrz nanocząstek lipidowych, hydrożelu, znajdują się patogeny, które jeszcze się nie otworzyły. . . E. coli, marburg, Ebola staphylococcus . . .

Wiemy z transmisji systemu 5G, że kiedy nadadzą sygnał 18 gHz przez minutę 3 różne razy, spowoduje to pęcznienie tych nanocząstek lipidowych i uwolnienie patogennej zawartości, powodując w ten sposób epidemię Marburga, na którą już wydali pieniądze.

Potem, jakby mimochodem, wspomina coś o…

. . . Delecja genu 1p36, która zamieni tych biednych ludzi w zombie…

Zanim przejdę do analizy filmu Obamy, muszę wspomnieć o Katherine Watt, która dodaje jeszcze jeden wymiar tej historii, ale ponieważ jest ona już tak złożona, będzie musiała poczekać na osobną historię. Ale na wypadek, gdybyś chciał skoczyć do przodu…

Katherine Watt ujawnia “Kill Box” Departamentu Obrony przeciwko ludzkości
wykorzystując przepisy dotyczące zdrowia publicznego do prowadzenia kampanii
wojskowej https://rumble.com/v27rldu-katherine-watt-exposes-globalist-weapons-against-humanity-in-the-past-centu.html

Więc teraz, bez zbędnych ceregieli, możemy przejść do głównego punktu tej smutnej historii, czyli filmu Netflixa, którego producentami wykonawczymi są nikt inny jak Barack i Michelle “Big Mike” Obama, być może byli to byli, obecni i przyszli prezydenci.

Przemoc dźwiękowa

Kiedy podcasterzy, Bonnie i John Mitchell z AwakenVideo, wrzucili do swojego programu montażowego nowy, dystopijny thriller katastroficzny Netflixa “Leave the World Behind”, byli zaskoczeni, że zamiast jednej znaleźli cztery ścieżki dźwiękowe, coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli. Jedna z tych czterech ścieżek dźwiękowych jest niesłyszalna dla ludzi, ponieważ znajduje się w całości w zakresie infradźwiękowym.

Wideo z ich transmisji na żywo z 22 grudnia jest dostępne na Rumble; Możesz go pobrać samodzielnie.

Zostaw świat za sobą:
ukryte pliki
audio kontroli umysłu znalezione w filmie
Netflix/Obama https://rumble.com/v456naf-hidden-mind-control-audio-files-found-in-netflix-obama-leave-the-world-behi.html

“Film Obamy to satanistyczne rytualne nadużycie” – powiedziała Bonnie – “broń kontroli umysłu za pomocą fali infradźwiękowej, niesłyszalnej dla ludzkich uszu”.

Obaj Mitchellowie powtórzyli, jak bardzo byli zaskoczeni, gdy odkryli, że film ma cztery różne pliki audio. Pomimo wieloletniego doświadczenia, po raz pierwszy widzieli to w pliku filmowym.

Psychoakustyczny efekt częstotliwości infradźwiękowych, dźwiękowych i ultradźwiękowych w nieśmiercionośnych technikach wojskowych wyraźnie wpływa na psychikę człowieka.

Przemoc dźwiękowa i trauma akustyczna nie są koncepcjami science-fiction proponowanymi na odległą przyszłość. W rzeczywistości już tu są i mogą powodować skutki od utraty słuchu po urazowe uszkodzenie mózgu.

Ta analiza częstotliwości infradźwiękowych została wygenerowana przez Ryana Littlefielda z http://Littlefield.co oficjalnie opublikowana przez University of Portsmouth w Anglii. Mitchellowie piszą:

Termin “infradźwięki” definiuje się jako niesłyszalne natężenie częstotliwości poniżej szerokości pasma ludzkiego wynoszącej około 20 Hz. Mówiąc o infradźwiękach, często kojarzy się je z działaniami natury, źródła takie jak wulkan Fuego w Gwatemali emitowały 120 decybeli dźwięków infradźwiękowych o częstotliwości około 10 Hz, których ludzie nigdy nie mogli świadomie usłyszeć.

Tego rodzaju dźwięk jest używany przez dyktatury takie jak nasza, aby stłumić sprzeciw społeczny, dążąc, jak mówią generałowie, do wywołania “wojny bez śmierci”, tylko przerażonej publiczności uciekającej w obawie o swoje życie przed-zombie, którzy po prostu wykonują rozkazy. Są to dźwięki, które prawdopodobnie słyszą zwierzęta, ale ludzie nie.

Mitchellowie twierdzą, że odkryli pneumatyczną kontrolę umysłu około 2012-13 roku, “ponieważ nie używaliśmy telefonów komórkowych i nie byliśmy programowani.

“Odkryliśmy to, ponieważ nie jesteśmy pod kontrolą umysłu, nie jesteśmy uderzeni przez ciągłe pulsowanie tych urządzeń i to właśnie pozwala nam widzieć te rzeczy.

“Jest to wojna psychotropowa niezauważalna dla ucha, zdolna do rozległej kontroli fizycznej i behawioralnej, dominujący temat zwolenników teorii spiskowych i ofiar kontroli umysłu”.

Zasadniczo techniki te są wykorzystywane do sztucznego wszczepiania strachu, akustycznego kierowania psychopatami w celu stłumienia zamieszek, kontrolowania dysydentów, demoralizacji lub unieszkodliwiania sił przeciwnych, a także przekazywania określonych poleceń za pomocą szumu statycznego lub białego.

Bonnie wyjaśniła niebezpieczeństwo związane z filmem wyprodukowanym przez Obamów. “Tor numer 4 jest infradźwiękowy. W rzeczywistości jest to broń dźwiękowa i zagrożenie dla każdego, kto jej słucha na widowni”.

“Film Obamy to satanistyczne rytualne nadużycie” – powiedziała Bonnie – “broń kontroli umysłu za pomocą fali infradźwiękowej, niesłyszalnej dla ludzkich uszu”.

Dźwięki, które słychać w tym filmie, zaskoczyły aktorów. Nie musieli działać, aby zademonstrować cierpienie, jakie powodowały te dźwięki.

“To wibruje całe nasze ciało, ciało fizyczne po prostu nie może tego znieść” – wyjaśniła Bonnie. “Jedna minuta i 16 sekund, to jest broń użyta w filmie, niskie dudnienie, właściwie tego nie słyszysz,
ale twoje ciało to czuje”.

“Dźwięk o niskiej częstotliwości wprawia narządy w wibracje”.

Film Obamy, wyjaśniła, pokazuje upadek Stanów Zjednoczonych.

Dźwięk wywołuje reakcję w zaszczepionej krwi, przyspieszając reakcję wyjaśnioną przez Callendera uwalniającego śmiertelne patogeny ukryte w szczepionce.

Trauma akustyczna poprzez przemoc dźwiękową

Mitchellowie odnoszą się do niedawnego wydarzenia zwanego syndromem hawańskim, w którym Amerykanie zostali poddani traumie akustycznej poprzez przemoc dźwiękową. Bonnie Mitchell próbowała to wyjaśnić za pomocą zwrotów takich jak “dźwięki, które zwierzęta słyszą, ale ludzie nie”: “zawroty głowy, brak równowagi, niezdolność do pracy i niekontrolowane wypróżnianie”.

Tak więc nasz upadek zaczyna się od filmu o końcu świata, a właściwie o początku końca świata.

Zombyfikacja Ameryki już się dokonała. Scena została przygotowana przez dziesięciolecia oglądania telewizji.

Następnie, przez dziesięciolecia fałszywych wojen i ekonomicznych oszustw, których kulminacją była fałszywa narracja o 9/11, która zmusiła ludzi do uwierzenia w rzeczy, które nie były prawdą. Tuszowanie wydarzeń z 11 września umożliwiło katastrofę COVID.

A teraz, gdy COVID sprawił, że niekończąca się rzeź w Gazie i inwazje czarnych na białe kraje nie tylko są możliwe, ale już się dzieją, a może tylko może, kiedy jakiś niesłyszalny mechanizm spustowy uwalnia chorobę, której nie można wyleczyć, lub bombę, której nie można rozbroić, umożliwia nie tylko III wojnę światową, ale także eksterminację większości, ale może całej populacji świata…

Zanurzenie w infradźwiękach to dźwięk twojego wygaszania. Jest to dźwięk śmierci, którego nie usłyszysz, gdy dźwięk zostanie wyłączony po raz ostatni.

Producenci wykonawczy? Barry i Big Mike Obama, prominentni homoseksualni oszuści.

___
https://johnkaminski.org/index.php/john-kaminski-american-writer-and-critic-2/542-infrasonic-weaponry

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=205809

Wypowiedz się